Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
8. říj 2009

Jíťo pěkný čapky, mně se to vždycky na holčičkách hrooozně líbilo, tyhle háčkovaný s kytičkou, ale podle těch fotek i klučíkům to sluší když se to umí udělat 🙂

jitousek
8. říj 2009

Jo my máme jít na cvíčo *klubíčka* příští středu dopolko do Želvičky tak jsem zvědavá hlavně abychom byli zdraví 😉

kremrolka01
8. říj 2009

no u nás to vede dětská fyzioterapeutka, říká u toho o vývoji, kdy by co měli umět, co s nima dělat nedělat, zajímavý to je 😉

jééé teď koukám že už je tu endy a objevila se i pavis, no Aňulka je už velká slečna 🙂 a parádnice koukám 😀

kremrolka01
8. říj 2009

šmarjá musim na to vaření než se vrátí ☹

jitousek
8. říj 2009

todle by měla bejt taky fyziotera. a přesně jak říkáš co dělat a co ne a že ty dětičky zkoukne co uměj a co ne a tak nějak zaměřený na jejich přiměřenej vývoj a vývin tak jsem zvědavá ,.....hlavně přijdeme mezi lidi maminy a děti tak se těším 😵 😵 😵 plavání pro nás je tabu já s exémem nemůžu Míra nemůže kvůli směnám to by bylo jednou jo a třikrát ne no tak že alespoň to cvíčo 🙂

christla
8. říj 2009

Tak jsem myslela, že si teda lehnu s Kájou a jen co jsem si lehla, se ona vzbudila, tak jsem jí dala najíst, tak to aspoň za celý den snědla všechno. V poledne jsem jí dávala mrkev a nechtěla to, tak jsem přemýšlela, že bych jí od zítra zkusila dát přesnídávku. Co myslíte, je to dobrý nápad?

zuzanka26
8. říj 2009

ahoj holky, já jsem taky pěkně utahaná, noci nemáme úplně nejlepší a navíc jsem teď se Sárinkou lítala po čtyřech po celým bytě, schovávala se jí a bafala na ní, řehtala se jako blázen.

U nás nového nic, jen že jsem se smála, když mi jedna známá řekla, ať dám na noc kaši že mi bude líp spát, tak jsem jí řekla, že už se o to 4 měsíce snažím, chacha ta koukala 😀 😖

beruskaveruska
8. říj 2009

ahojky holčiny konečně nám funguje internet to je děs od rána to nešlo za chvilku vás dočtu 🙂

pavis
8. říj 2009

Ahojky 🙂
Beru taky se pridavam s pranickem k svatku, at se splni tvuj sen! 🙂 😵
Christli s presnidavkou neporadim, my s jidlem valcime od prvnich prikrmu doted, ta nase holka roste asi ze vzduchu, protoze neji vicemene nic! 😠 Ted jak je manza nemocnej a doma, tak to sam vidi a desne to resi, ja uz jsem otrla 😅 , neji, tak neji, co se da delat, hlady snad neumre
Zuzi u nas se noci zlepsily,co se Ani prestehovala do vlastniho pokojicku, predtim jsem ji kojila i 5 krat za noc, od te doby, co je v pokoji sama, je klid. Prestehovala se po prvnich narozeninach, a ja vubec necekala, ze to pujde tak hladce. Jak je to u vas?
Tanu, korale jsou u vas taky v kursu? 😀 Ani je maniak, kdyz nekde vidi nejakou pani s vyraznejsimi sperky (na cviceni, v obchode), tak se po nich hned sape a chce si s nima hrat. 😀

beruskaveruska
8. říj 2009

Děkuji za přání k svátku 🙂

Holky já si teď pěkně zacvičila. vytekla my myčka mám durch koberec v kuchyni a naházela jsem tam pomalu 20ručníků a osušek 😠 samo, že jsem sama doma, že????!!!!! Volala jsem kamarádce tak chudák přilítla a pomohla mi dát tu pohromu do kupy ted čekám jestli nepřijdou sousedi, ale snad ne nebylo mokro ani pod kamnama šlo to na koberec. Se z toho po..... 😠

kremrolka01
8. říj 2009

Věrko taky všechno nej k svátečku, hlavně pohodové těhu a ve finále krásné zdravé mimi 😵

zirafik
8. říj 2009

☹ ☹ holky volám sos ☹ ☹

kolem prsou se mi udělaly drobné puchýřky naplněné průhlednou tekutinou 😒 . Mám 2 na prsou a 2 kolem prsou ☹ . Nevím s čím to může mít souvislost 😒 . V pondělí jsem byla na tom spiningu a včera a dnes jsem si vzala oscilocosinum ... tak nevím 😒 . Jinak mám rýmu, trošku mně pálí v krku a v noci trochu suchý kašel. Jinak se cítím ok. Bojím se, abych nějak nenakazila malou ☹

jitousek
8. říj 2009

Ježkovi voka beru no to je nářes 😕 ta myčka a já Ti přeju k svátku ve verši manža ať tě nezlobí a umyje Ti nádobí .....no to jsem teda popleta nevěděla že máš myčku to bych napsala ne manža ale myčka 😅 😎no a ty místo klídku takovej vzpruch kolem vyteklého spotřebiče to by do toho jeden kopnul zrovna ..........ještě že to nasál koberec sousedi snad budou v suchu 😉

jitousek
8. říj 2009

Žiraf tak to teda neporadím já jsem tohle neměla .........jen co si pamatuju jako holka když jsem měla ve 13letech neštovice tak se mě začali dělat na prsou puchýřky naplněné tekutinou měla jsem teplotu no a pak se to rozjelo po celém těle sakum prdum tenkrát jsme byli ve třídě asi 3 takhle velký no v 8 nebo 9 jsem to měla teprva normálně to bejvá někdy v dětství a je no taky mám do dneška na těle sem tam jizvičku ☹

beruskaveruska
8. říj 2009

čusík ted odešel tatka já jsem dneska samá návštěva 😀

Pavlí tak to já ti neporadím bohužel ☹

Jitu to neva, ale zase se ti to pěkně rýmuje 😀 😀

beruskaveruska
8. říj 2009

Endinko ahooooooj jsem to ted dolouskala, že i v Jablonci je něco čemu se říká internet 😀 jaktože to tak dlouho trvalo????

beruskaveruska
8. říj 2009

jo a co ta Markétka??? nepsala jste jí některá??

tanuki
8. říj 2009

Taky se připojuju k přání 😉

žiraf, jak píše jitu, neštovice už jsi měla? To ale začínají puchýřky spíš v hlavěa teplota bývá..

jitousek
8. říj 2009

jinak si nemyslím že ba to mělo prckovi vadit při kojení nějakej puchýřek 😉 .......kdyby jsi viděla mě jak jááá byla osypaná brrrrrrrrr hrůza a přestáli jsme a kojíme dál až do dneška 😉

jitousek
8. říj 2009

Markét jsem teda nepsala ☹ ale asi by to chtělo ji poňouknout aby na nás nakoukla 😎 jdu na to 😉

jitousek
8. říj 2009

he he já nemám na ní číslo 😒 tak prd no ☹

jitousek
8. říj 2009

napište jí někdo že budou volby do královského náhradního parlamentu jestli nepřijde podanstvo se bouří a tak dál a tak dál 😀 😉 😵 😵 😵

jitousek
8. říj 2009

snad jsou kočeny v pořádku 😒 asi je hotová s toho svého pracovního koloběhu no jo holka upsala se škole a te´d nestíhááá bejt tady a tam 😎

jitousek
8. říj 2009

tadyyyyyy zaaaaaaaaaseeeeee nikdoooooo neníííííííííííííí teda holkyyyyyyyyyy 😠

jitousek
8. říj 2009

jsu zvědavá na tu čépu pak Vám ukážu foto .......paní bude plést během 14 dnů bude hotová 😎

jitousek
8. říj 2009

monolog mě teda neba jdu si udělat čaj a pak ještě nakouknu ale běda Vááám tak jdu spáát a mát mě na svědomí 😎

zirafik
8. říj 2009

to jsem nečekala, mám i zvýšenou teplotu ☹ ..37,2 . ale jestli to není z toho nachlazení ... malou jsem před koupáním kontrolovala a měla jen takovej jakoby kousanec na zádech 😒

Já nevím, zda jsem měla neštovice, příušnice ano, ale neštovici snad jen jednu a nevím jestli to přímo potvrtdili.

jitousek
8. říj 2009

jednu neštovici??? To je blbost těch je hodně ☹

jitousek
8. říj 2009

tak zavolej vašim to by si snad mamka mohla pamatovat ne 😉

jitousek
8. říj 2009

ale žiraf neplaš pokud je malá plně kojená nemusíš se bát teď jsem četla že kojící matka s neštovicema normálně může kojit aniž by se bála že to dítě chytne samo sebou nikdo to nezaručí riziko je vždy ale děti by to měli ustát pokud jsou kojené 😉 😎