Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. říj 2009

no mě kremrolko zatím nevynechala, měla jsem jí teda jen 3x,ale vždy na termín

a myslíš,že by jsi mohla být těhu ??

valentynka
14. říj 2009

http://peterdoten.com/music/Rufus_Wainwright-Ha...

hezký poslech

jsem dnes objevila prográmek na prezentaci fotek s hudbou a prolínačkama, tak sháním pod to tu hudbu,aby se to hodilo pod Filípkový fotky
nemáte holky nějaký instrumentálky nebo tak něco hezkýho, něžnýho ..?

valentynka
14. říj 2009
kremrolka01
14. říj 2009

no val teda na tuhle možnost jsem ani nepomyslela... radši 😅

kremrolka01
14. říj 2009

jedině že by chtěl tatínek udělat Jakoubkovi sestřičku a neřek mi o tom, my teda žádnou antiko nepoužíváme, dáváme si pozor

kremrolka01
14. říj 2009

val a jaký používáš program pro tu prezentaci?

valentynka
14. říj 2009

😀 😀
tak raději ani nemysli 🙂

jiank jsme dnes fildovi koupila tu holandiu 500g bílý jogurt, menší bohužel nedělají a rozmačkala jsem mu trochu s půlkou banánu a šmakovalo mu to jakoby to byl lipánek

valentynka
14. říj 2009

DVD slideschow builder

je to na měsíc, tak jsem zvědavá ,jestli mě to pustí pak vypálit

zatím se v tom začínám orientovat.ale je to lehký

já fotky vypálím to jo,ale chci to mít i s hudbou, je to hezčí

valentynka
14. říj 2009

slideshow

bez ch 🙂

pismenko
14. říj 2009

ahoj všichni 🙂 🙂

všem marodům brzké uzdravení 😉 😉 😉

Jinak mě tělo funguje jak hodinky,každou 4 neděli mrcha dorazí

😝 😝

pismenko
14. říj 2009

Pavli,malá žirafka je krásná plavkyně 😵 😵 hezky pase,je moc šikovná 🙂 🙂

pismenko
14. říj 2009

Val,Filípkovi vše nej k 10 měsícům a tygříkovi takééé 😲 😲 😲 😲

pismenko
14. říj 2009

michálkovi k 9 🙂

zirafik
14. říj 2009

díky Markét 🙂 , dnes říkala švagrovka, jak je mi podobná 😵 😅

zirafik
14. říj 2009

Holky, poradíte oblíbený hračky u vašich dítek??? Co zabaví na dlouho 😀

Markét, zrovna u Tebe jsem viděla, jak si DOrča hraje s kamarádem s nějakou hračkou... 😅 ... nechci kupovat blbiny, co dítě hodí do kouta 😅

zirafik
14. říj 2009
endlessblue
14. říj 2009

Zdarec... nějak nerozumím tomu odkazu, co sem dala Val.... to jako ta čepička se šálkou a rukavičkama stojí 35???? To asi ne, že???? 😀

pismenko
14. říj 2009

Veru,35,- ja za jednu libru 😀

pismenko
14. říj 2009

Pavli,ono je to těžko poradit,u nás teď například vedou hračky,co dělají rachot,ovšem obstojně si vyhraje i s petkou nebo vařechou a plastovou miskou 🙂 .Oblíbená činnost je taky čímkoliv mlátit do plovoučky 🙄 nebo cokliv škrábat 😝 škubat a pod. Miluje když za ní lezu po čtyřech a volám:Chytím tě 😀 a nebo když může řádit v chodítku(ovšem tyto vymoženosti na vás teprve čekají) 🙂

zirafik
14. říj 2009

já napočítala 80 kousků...

zirafik
14. říj 2009

Markét, tak petka je v oblibě už teď ... vlastně od malinkata ... když bulela, třeba i v autosedačce a já sedělala vedle, tak stačilo štěrchat lahví s vodou a bylo vymalováno... i půl hoďky na to vydržela čučet 😕 ... teď už je to horší... teď obliba, když si někdo čte časopis a ona opřená sedí s dotyčným a kouká taky do novin, tak by je chtěla muchlat, cuchat... pak když jí manža vezme po koupání do náruče, dá jí před sebe a ona si tam bere hřebeny a hází mi je do vany a nohama mi bourá laky, odličovače atd. 🙄 🙄

jitousek
14. říj 2009

dobrý večer hlásím s až teď dopolko jsme byli na tom cvíču ...bylo to moc hezké akoráte náš Míšánek to prohučel s dudákem no byl utahanej ormálně v tej době spí jenže jelikoš tu celou cestu prokoukal na poletující sníh a na kámošku vedle mě jdoucí no tak že nemohl cestou tam usnout a pak byl trošku protivnej ale ustál to statečně a já taky když přišla bečící krize nakojili jsme a bylo po srandě a pak se trošku sklidnil......on je hrozně bojácnej holky já se z něj picnu něco někde klapne a hned hučí a natahuje se ke mě abych ho vzala no hrůza a to je to chlap chjo chjo ale můůůůůj breburda já se tak snažím aby byl samostatnej ale když je mezi dětičkama tak je bojácnej doma je úúplně ale úplně jinej

pismenko
14. říj 2009

burdovamarketa1 je opět můj nový skype,takže kdo, chce je vítaný a starý si smažte 🙂

jitousek
14. říj 2009

no a odpolku nám tu bouchla bomba 😀
přišli nám nové matrace rušili jsme starou postel a máme novou jenže budeme jí montovat až zítra ale starou jsme už zrušili a dnes budeme spát na zemi na novejch matracích a roštech 😉

no a do toho ještě manža šel koupit dopoledne nové přímotopy tak že montoval v kuchyni no a všude bordel jak v tanku tak že nebyl ča s na nějaké koníkování a zítra taky nebude jelikoš dopoledne musíme do poradny a já na ušní a odpoledne přijede táta na montž tej naší novej postýlky ........a já tu mám ještě haldu prádla chtěla jsem žehlit ale nedalo se musela jsem se starat o Míšánka a když manž ještě připravoval v ložnici novou zástrčku na nové topení které teda ještě nemáme ale už to udělal při jednom bordelu tak jsem uspávala Míšánka v obejváku na pelíšku holky já myslela že neusne a on to zalomij¨l se mnou jako pejsek na pelíšku přikrytej dekou sice si pobečel ale pak se dal před tím koupáním ukecat usnul no a teď už chrupe od 20h já se jdu vykoupat a hajdy na kutě ať jsme zítra na ten velkej den zase fit 🙂

jo a jinak u nás celý den sněží ale neudrží se to jen na střechách a böbčas v trávě ráno bylo 2.5C teď je tam taky tak a přes den asi kolem 5 no mazec zima je tady děsí mě to vánoce na krku dárky a peníze žádný i když teď jsme si už nadělili postel a topeníčko tak že u nás tak 😎

jitousek
14. říj 2009

A taky jsem chtěla popřát Filípkovi od Valentýnky vše nej k dnešním 10měsíčninám 😉 😵 😵 😵

kremrolka01
14. říj 2009

žiraf tak to je hustý ty testy 😀 asi se nechám inspirovat a nějakej si brzo koupím jestli ta mrcha nedorazí 😀 😀 😀
s těma hračkama je to těžký, Kuba si celkem vyhraje s autíčkama, zajímá ho všechno co má kola, ale taky moc dlouho nevydrží, spíš má teď zábavu po všem lozit, plácat o sklo, atd. no a taky hrozně rád hází věci z přebalováku do vany 😉

ju a sice pozdě ale taky vše nej Fildovi a Míšánkovi 😵

dobrou 😲

christla
15. říj 2009

Dobré ráno!

To jsem tady dneska první, jo? 😕
Já teď nakrmila to naše dítě a jdu jí dát dolu koše a budu vytírat. Jsem zvědavá, jak dlouho jí to v něm bude bavit. Ona z toho koše už nevidí a tak tam pak vříská jak pominutá. Potřebovala bych, aby usnula, abych to měla rychle hotové. No a pak dostane přesnídávku ke sváče.
Myslela jsem, že se půjdeme aspoň nachvilku projít, ale je tam 1st a sněží.... Uvidím, jak bude odpoledne a kdyžtak půjdeme až pak.....

Ty testy jsou fakt hustý. 😀

endlessblue
15. říj 2009

Hlásím, že na jablonecku chumelí jak o život.... venku nánosy sněhu... úplná kalamita... já vám to snad budu muset vyfotit 😉

endlessblue
15. říj 2009

Joo holky, doporučte mi nějaký zimní fusak co máte. Já mám v kočárku poděděnýho berana... a nějak se to krčí, nejde to stáhnout kolem hlavičky, takže je to takový otevřený 😠