Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
17. říj 2009

Chris a doporučili Vám tam nějaký cviky na tý rehabce. Kámoščin chlapeček je od narození na vše trochu pomalejší, v poradně to dost zanedbali a až teď poslali na rehabilitace. Tam jí řekli, že kdyby dávné začala s Vojtovkou mohlo být dnes vše jinak, každopádně nic není ztraceno a klučík začal dělat rychle pokroky 😉

beruskaveruska
17. říj 2009

ahojky tak já jsem jak přejetá 😀 MM dopo převlíknul, utřel prach a luxnul a já jen uvařila a umyla nádobí- několikrát 😝 snad ta myčka do konce týdne dorazí. ty jo to lenost přes 9 let jsme jí chuděru měly a takhle dopadla 😠 a mě už to po víc jak týdnu chybí. chudinky moje ručičky 😀 😀 pak jsme se po obídku natáhli do pelíšku nato jsme se krásně vzbuzeni a odpočati přesunuli každý ke svému NB a jali se tam zůstat až do večeře. Už jsme po a ted jdu smýt opět nádobí a pak se chopím žehličky a budu se snažit za přispění nějaké komedie vše vyžehlit 😀

Koukám, že počasí je děsné všude u nás je štěstí, že nesněží. Verun super ozdoba zvenku na parapetu 😠 .

Cyrdu jsem zkoukla tatování je bomba a ten maminky hlásek řekni máma 😀 😀 😀 just ne táta jde líp 😀

jo a koukám, že slavíte i 9 měsíců a tak joooo tak též teda vše nej a Lukáškovi k zítřejšímu svátku posílám hubánka 🙂 🙂 🙂

Pavlí pážata se válej jako já 😀 teda leda těhulková pážata. Maminky asi né ty jen tiše závidí náš klídek 😀 , ale nebojte pak už budou vaše ratolesti větší tak vy budete mít větší vegáč než my 😝 .

Koukejte se snažit at řádně lítaj chluopy jooo musíte to ted zachranovat vy páč u nás to bude až tak v 06/2010 😠 😠 ty jo už at je květennnnnnnn 😀

jsem zvědavá které z vás ještě letos naskočí v pase tt 🙂 🙂

pa pa loučím se a jdu dělat něco potřebného pa pa a přeji příjemnou neděli 😉

christla
17. říj 2009

Týnko jo jo, zatím cvičíme jeden cvik. Na cvíču jsme byli jen jednou. Druhé jsem musela zrušit,protože to Kája zrovna marodila a jdeme právě příští týden. 😒
Kája má slabší svaly na zádíčkách a musí posilovat bříško. Navíc dává nějak divně ručičky, když je na bříšku.... No je mi z toho smutno, co vám tady budu vyprávět. ☹

kacena00
17. říj 2009

ahojík holky!!!chris, tak ať to dobře dopadne, však ono to cvíčo pomůže, neboj, ale je mi jasný, že je to nervování, já to neznám, páč cyrda byl zpočátku v těchhle věcech trochu rychlíkl, ale zase se nervuju s jinejma věcma, prostě chápu, že máš z toho všeho obavy, ale fakt myslím, že vojtovka pomůže a prostě bude kája pomalejší než jiný děti jako třeba rychlík kuba, ale to je zase druhej extrém, asi je kája celkově kliďas ne? to má na těchhle věcech taky dost vliv, řekla bych

(teda ne, že kubas je nerv, ale prostě sou děti temepramentnější a klidnější)

za pochvaly, děkujeme, holky dnes bomba: začal dělat zcela samostatně pápá, nemoh se toho nabažit a když neměl komu dělat pápá, dělal ho aspoň na sebe do zrcadla, no supr 😵 a když odjela bábi s dědou, řekl párkrát dede, de, tyjo, to je dycky ticho po pěšině třeba měsíc a pak v jednom tejdnu najednou o tolik vyspěje ne teda co se fyzických výkonů týká, ale tohle nám dnes udělalo radost

u nás konečně začíná obleva 😵

zajdla
17. říj 2009

Ahojky.

Pavli škoda,že nejste blízko Slovenska nebo Polska.Protože to je pálka za ty kapičky.Já mám za ty prachy 3.Ta lahvička ti vydrží jen chvilku počítej tak 10-14 dní,tak si hned objednej další,protože je dobré v tom pokračovat a hlavně nepřerušovat. ☹ Protože tělíčko si na ně zvykne a pak mu to chybí. 😉

Chris některé děti jsou línější.Uvidíš,že tím cvičením se všechno upraví.Kamoška chodila s malým taky cvičit a za chvilku dětičky dohnal. 😉

Týnko,tak super,Pomalinku pěkně nakupovat.Pak to tu peněženku tolik nebolí. 😉 😀

zajdla
17. říj 2009

Kači tak to je super.Cyrda je šikulka. 😉

kacena00
17. říj 2009

tyjo, beru ty seš teda rychlik, prej který naskočej dřív tt 😀 😀 no tak to my nejdřív až bude cyrdovi roček a to se ještě uvidí, myslím, že budeme vidět i jak sme na tom po finanční stránce...a taky bysme potřebovaly kouknout po nějakým bezpečnějším autě...

zajdi, slyšela sme že nějaká paní prodává ty kapičky na MMB...ale nevim její nick, psaly to holky na vedl. diskuzi..

zirafik
17. říj 2009

Chris, nesmutni, vždyť naše holka taky šla jen na bok a včera a předevčírem to tady s ní trénovala teta s babčou a dnes to zvládla sama, nicméně ručku sem jí pak musela vyšprajcnout, neb si jí nechala pod břichem a ne a ne jí vyndat... Ono je to taky tím, že jsou ty naše holky takový baculky, tak jim to jde hůř 😅 . Já osobně to doteď moc neřešila, ale bábindy se pořád vyptávaly, až si jí to teda naučily 😀 . Prostě každý děcko je jiný a každý je v něčem rychlejší, v něčem pomalejší 😉 😉 . Jo a jinak mi přijde, že tu vojtovku snad cvičí kdekdo a ne vždy je to teda nezbytný 😝

Baru, týjovka tak Cyrda jede o stošest... to jsou pokroky, během několika dnů 😵 😵

Zajdi, tak já je objednám z netu, když říkala Chris, že příjdou ve spešl obalu 😉. Ale kdy to postupně vysazovat? Už od 1 týdne jedeme na kapičkách 🙄... sab simplex, babycalm... teď probio

Beru, to je dobře že relaxuješ 😵 .... paráda 8tt 🙂

zirafik
17. říj 2009

Kaci, tak to by mě zajímalo kdo je prodává a v čem to posílá, aby zachovaly teplotu (2-8st tam píšou) ???

beruskaveruska
17. říj 2009

tak dokoukala jsem Prin a já 2 a mám všecičko vyžehlené 🙂 ted jdu do pelechu necejtím nohy a záda tak pa pa zítra 🙂

zajdla
18. říj 2009

Prvnííííííííííííííííí. 😀 😀

zajdla
18. říj 2009

Pavli Lucinka byla taky na sab kapičkách a myslím,že po tom 5-6 měsíci se to může zkoušet vysazovat.To už se dětičky pěkně hýbou a poradí si krásně s těma prdíkama.

valentynka
18. říj 2009

ahoj holky,
dodatečně přeju Julince a Dorotce a dnes Kubíčkovi taky k výročí 🙂

A lukáškovi všechno nejlepší k prvnímu svátečku 🙂

Beruško, to se mi líbí,že si tak hezky lenošíš a manža hezky pomůže 🙂

zajdla
18. říj 2009

JJ taky se připojujeme ke gratulacím. 😀 😀 😀

zajdla
18. říj 2009

Val krásné čepičky.Možná neodolám. 😀 😵 😵

Přidala jsem pár foteček Lindy. 😀
Už pěkně rotuje po postýlce. 😀

jitousek
18. říj 2009

dobré dopoledne tak jsem zkoukla Lindušku no je nádherná prdelka a jak hajá na boku to je jak náš Míša ten taky takhle spal a spí do dnes 😵 😵 😵 😵

jitousek
18. říj 2009

holky co dneska vaříte ???? Jsem bez inspirace 😒

zirafik
18. říj 2009

tak hned mně na titulní straně upoutala paní Linda 😵 ... moc jí to sluší... na vítání i před vycházkou 😵

Jitu, já nic u našich je posvícení 😵 ... kachna, koláče a tak 😅

jitousek
18. říj 2009

máme květákovou polívku od včera ale jako hlavní jídlo teda nevím co udělat .......polemizuju nad rýží a nějaká masová směs a zelenina ale fakt jsem uoplně bez nápadu ☹

zirafik
18. říj 2009

ale zkus třeba pečící guláš, dělala jsem ho v pátek a mňamka 😝 ! A hlavne ho nemusíš míchat 😉

jitousek
18. říj 2009

Ju a též ledňáčkům vše nej k 9měsíčninám celému našemu 4 lístku 😎 a Lukáškovi vše nej k dnešnímu 41vnímu svátečku 😵 😵 😵

jitousek
18. říj 2009

jo a jak na to žiraf??? 😉

jitousek
18. říj 2009

to už abych začla jak dlouho se to dělá a z čeho máš receptíka 😎

jitousek
18. říj 2009

jinak čapky jsou val eňu ňuňo a za super ceny ........já jsem nechala udělat Míšovi tu háčkovanou příští týden už bude tak jsem na ni zvědaváá 😵 😵 😵 😵

zajdla
18. říj 2009

Já mám ze včerejška kačenu se zelím,byli jsme u tchýně na hodách a vyfasovali jsme domů.Tak nevařím.Lucinka spala u našich,tak máme pohodu. 😀

christla
18. říj 2009

Ahojky! Tak jsme myslely, že půjdeme ven, ale jen co jsme vylezly před vrata, tak se tak horzně rozpršelo, že jsem malou uspala jen na dvoře pod přístřeškem a dala jsem jí i skočárkem do chodby, tak tam hajá, jsem zvědavá, jak dlouho. Dneska se v noci opět dot budila, ale jsem už zvyklá. 😀

Zajdli, Linduška je úžasná holka!!!!! 😵

Jo jo holky, trápí mě to, že ta naše holka je takový lenoch..... Ona to i ta sestra říkala, že je to i tím, že je taková buclatější..... No ale když slyším ze všech stran, jak jiný děti v jejím věku už umí to a to...... Tak je mi to prostě líto. Já vím, že ne nadarmo se říká, že se děti nemají srovnávat, ale tomu se člověk prostě neubrání. 😔

christla
18. říj 2009

Jinak Lukáškovi taky přejeme vše nej k svátečku!!!!! 😉

valentynka
18. říj 2009

holky já dneska dělám něco jako kapustový karbanátky,ale dám to do pekáčku a k tomu kaši,tak jsme zvědavá jaké to bude,když to bude upečené v troubě a né smažené

chris, nedělej si starosti,že je malá lenoch, někomu to trvá déle a někdo zase začne brzy.
aspon budeš mít déle klídeček, s tím naším raubířem to je něco.
prostě si v kuchyni stoupne,otevře si skřínky a už by to tahal ven, jenže já mám skleněné pokličky, pak tam mám skleničky na jídlo a tak, musím to všechno nějak předělat.
noo a pak s ním prostě nemůžu nic udělat, bo furt chce do skřínky a já u toho mám vařit.

ted spapal hrušku nastrouhanou s banánem

jéé Linudška už je taky velká holka a pěkný smíšek 🙂

jitousek
18. říj 2009

Cris nesmutni my jsme taky lenoši 😵 a náš vývoj oproti leďnáčkům je též pomalejší a mám radost z každého pokrokuu ono se neboj teď je třeba líná ale pak se to rozjede ......chce to klid a hlavně být v pohodě nestresit sew každé dítko má své tempo a neboj ona se ti rozhejbe a pak budeš ještě vzpomínat na placaté miminko kde jsi ho položila tam jsi ho našla 😉

a ta rehabilitace není od věci ještě že existují metody co Ti Káju posunou ku předu a uvidíš že to bude velikej pokrok během chvíle
a doporučuji chodit s dětičkama na cvičení do mateřských center jestli něco takového máte já jsem s toho nadšená a to jsem tam byla jenom zatím jednou ....má to hooodně moc do sebe a je to příjemné jak pro prcky tak pro maminky 😵 😵 😵