Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
11. lis 2009

Jéé beru.. já taky kloktávám sůl.. ale je to hnus hnusáckej 😝
Jo a pěkně makáš... na to že máš odpočívat!!!!!!!!!!!!!! ty ty ty ty ty!!!!!!!!!!!!!! 😎

Kremrol.. díky za postřehy... jsem klidnější. 😉 A vidím, že s jídlem a oblíkáním je to u vás stejné.. tak člověk je rád, že v tom není sám 😉
Jinak na tom videu opravdu vypadá jak otesánek 😀 😀 😀 ve skutečnosti bych řekla, že tak kulatá nejni.. ale to je fuk.. šák to vyběhá 🙂

Jitu... uvidíš, jak všechny Míšánek dožene. Ono je to jedno... a řeknu ti... když se Juli plazila, tak to byla ještě pohodička... od tý doby co jsme na 2.. tak fakt záhul... klidně bych doma měla zase to spinkací miminko 😀 😀 😀 .. normálně s ní hubnu teď i já... fakt si nemůžu na chvilku ani sednout 😅

Jo a manža štve 24/7.... už jen tím, že teď nemá práci a je doma!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 šňafáme se u každý kraviny!!!! 😠 😠 😠

beruskaveruska
12. lis 2009

ahoj krásné ráno 🙂

tak já se opět nabalím do priznice a dám si ke kloktání sůl tak snad to dám o víkendu do kupy a uleví se mi 😒

valentynka
12. lis 2009

ahoj holky,

endy, super míry Jůlinky 🙂
Filda měl 9,5kg a 78cm 🙂 takže my zaprcatělý nebudem 😀

endy, filípek měl taky určitou dobu, že té kaše moc nesnědl, to co jsme mu dělala dřív nějakých 170ml vody, to jsme nemohla dělat, on to prostě najednou nesnědl a škoda vyhazovat.
takže jsem začla dělat méně,tak tři lžíce kaše a vodu dle potřeby, ted jsme to opět začla dávku zvedat a dobrý, spapá to,zvedla jsme teda o lžíci,ale i tak dobrý.

obědy taky nechával,takže dávám do skleniček už méně,tak zhriba 4 lžíce hustého, dám zmrazit a pak dolévám vodou na rozředění a má toho dost, takže vydrž, bude to zase dobrý

beruško,gratuluju k supééér kontrole, jen tak dál 🙂

joo a akce oblékání je u nás taky někdy hrůůůza, prostě se jim nelíbí ležet a jakmile už chvilku leží,tak už začnou vstávat,otáčet se.
mám na přebalováku košíčky s mastičkama a takový ty věco, tak mu vždy šoupnu něco do ruky, jenže to ho po 5 vteřinách přestane bavit, takže další ..

joo a stím jak jsi psala o tom mnutí očiček si nemyslím,ež by to byla nějaká alergie,ale prostě je už unavená

valentynka
12. lis 2009

jéé ted jak čtu o Kubáskovi,tak jsme vám zapoměla napsat,že jsem 5.11. filípka teda pustila,aby šel ke mě a udělal tři krůčky 🙂

a včera jak tu byla ségra s mamčou,tak jsme ho tak ypouštěly a krásně cupital k nám, možná tak 5-6 kroků udělal a hrozně s emu to líbilo 🙂
a nebo taky běháme po chodbě za jednu ruku a směje se u toho jak peláší 🙂

jitu, to s tím honěním po čtyřech taky filda miluje, peláší jak o život🙂

jiank pošta pro tebe, noo poslední příběh jsem ořvala, chudinka kluk a takovej hezkej a odvaha tý holky,že dotoho vztahu šla, musí mít strašně dobrý srdce a i ten učitel jeho, takový lidi obdivuju a ještě že na světě jsou

valentynka
12. lis 2009

Veru, jojo šňabání je u nás taky dost častý, teda šňabu já 🙂 😀

beruskaveruska
12. lis 2009

ty jo jsme na 3 stránce

holky já od 12-15 spala 😉 , vzala jsem si tu cibulovou meducínku a piju čistou vodu a čerstvým citronem tak jsem zvědavá

beruskaveruska
12. lis 2009

teda tady je zase nějak mrtvo co se děje?

Rinty ani ty sem nejdeš těhulko ?

holky co asi Ibag dneska jsem na ní myslela a Kamcule ta tu též dlouho nebyla....

beruskaveruska
12. lis 2009

teda tady je zase nějak mrtvo co se děje?

Rinty ani ty sem nejdeš těhulko ?

holky co asi Ibag dneska jsem na ní myslela a Kamcule ta tu též dlouho nebyla....

ty jo zase se mi to nechce odeslat a hází mě to na první stránku 😠

pismenko
12. lis 2009

Ahoj holky, já se před chvilkou vrátila z kávičky, byla jsem s kamarádkama, jedna je ve druhém měsíci 😵 ....

jinak u nás stále na prdlačku, nespíme a bulíme 😒 😒 😒

s oblíkáním taky bojujeme 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Beru, drž se a na FB tě nemám, tak si mě kdyžtak najdi ještě jednou nebo mi pošlu do ipu tvoje jméno, já si tě najdu

beruskaveruska
12. lis 2009

Markét písla jsem ti tu žádost na FB jo 😉

jitousek
12. lis 2009

dobrý večer všechny moc zdravím právě jsem se vykoupala a hlavně vrátila ze srazu z práce bylo to prýma moc jsem si to užila Miláčkové to tu zvládli na jedničku z hvězdičko Míšánek už hajá a pohoda 😉 😵 😵 😵

jinak jsme dnes byli na tej 10 měsíční proh. a naše rozměry jsou 75cm 48cm kebule a váva 9760g to je co 😵 😵 😵 paní doktorka nás pochválila jak jsme krásný a šikovný byla v úžasu Míša se totiš předvedl v plné kráse byl nejhodnější miminko v čekárně ne jako ty minulé prohlídky .............sice tam řvala asi 4 letá holčina fakt se vycapovala že bych ji vytáhla ven a srovnala jí do latě jáááá chci k babičce já chi babičku a řvala na celé kolo jak tur myslela jsem že to Míšu rozeřve ale jen z povzdálí sledovala a asi taky nevěřil hrál si no vážně pohoda 😉 kterou neznám 😵 😵 😵 no a vevnitř první bylo světli títí a pak uviděl kytí no sestřička z něj nemohla jak prej je šikovnej a pak ještě udělal pápá když jsme odcházeli 😀 😵 😵 😵

valentynka
12. lis 2009

no tak tady teda odpolende bylo prázdno, to asi bylo tím,že venku bylo krásně.

my jsme si teda odpo po obídku dali s manžou šlofíčka,když filípek spinkal a pak jsme vyrazili nakoupit do kaufu, holkýýý mají tam pampers sleep and play za 169,- všechny velikosti,tak už jsme vzala filípkovi 11-25, bo ty 7-15 už mu byly těsnější,tak at to nemá moc utažený, takže vyražte do kauflandůnakoupit zásoby 🙂

pak jsme jeli k tchýni, hodinku poseděli, pak koupání s manžou a je večer ☹

manža se ted učí na navou mašinu,bude z ní dělat zkoušky a zítra na ní jde zase jezdit

beruško toto pěkně utíká,když celé odpolende prospíš vid ??
hlavěn se brzy uzdrav !!

Jitu, gratulka ke kontrole, hezky přibíráte 🙂

jako jinak začínám s přetahováním pindi, bo jsme se zase bavila s jendou paní a ta začla přetahovat na 4 měsících a paráda a její ségra u dítěte až dlouho a musle na obřízku a to bych mu nerada udělala.
takže ted po koupání se snažím a myslím si,že je už to lepší, nicméně ještě ani náznak, budu to zkoušet každý den, zatím to filípkovi nevadí, tak aspon tak

zajdla
12. lis 2009

Hojky,

Já vařila pro manžu,večer přijel domů.Ještě mi zajel pro mlíčko,protože by mi nevyšlo do rána.Asi. ☹ Jinak malá už baští líp.Dnes už vypila skoro svoji denní dávku,tak jsem ráda.Ze začátku než si vezme flašku,tak kňučí a kroutí se,ale pak začne tahat a pěkně ji celou vypije.Tak snad to nezakřiknu a bude to už ok.

Zítra jdeme s holkama na další výtěr z nosíku.Linduš se mi zdá už OK a Lucka taky.

A večer jdeme do steak housu na véču.Už se moc a moc těším.Protože jsme několik roků nikde na véčí nebyli. 😀 ☹

JItu gratuluji ke kontrole.Míša ví,kde se má ukazovat.Prostě chlap dělá machry před ženskýma už teď. 😉

Beru gratuluji ke kontrole.Jsem ráda,že je u tebe a mimi zatím všechno OK. 😵 😵 😵

Val já s těma sleep and play nebyla moc spokojená.Malá je vždycky pročůrala.Nevím,jestli je teď dělají lepší nebo co.

valentynka
12. lis 2009

zajdi, ahooj,
tak ot je dobře,že už hezky papá 🙂

jééé tak si zítra dejte pořádně do nosu, pořádný mega steak 🙂

já sjem s se sleep spokojená.

jiank my zítra razíme do kina na Michaela Jacksona na to This is it, mamča bude hlídat.
jdem až od 22hodin,ale jdem dříve, skočíme si na večeři a pak do kina, tak si udělám ehezký večer 🙂
už se těším, taky si dám něco dobrého do nosu 🙂

valentynka
12. lis 2009

http://www.fotolab.cz/foto-darky/kalendare/tema...

jiank super nápady na dárky u fotolabu a pokud je ve vašem městě,tak se nplatí žádné poplatky ani pošta.

tchýni a mojímamče nechám udělat ten povlak na polštář s fotkou Filípka 🙂
moji babče nechám hrnek s Filípkem
a ségře ještě k dárku objednám tu srdíčkovou kouli

a v lednu má mamina narozky ,tak pak udělám nám a jí fotoknihu filípka za celý jeho první rok

taky jsou super ty fotky na plátno.
ségra nám nechala dělat už dva obrazy,ale néé teda u fotolabu, myslím na servru photoshop nebo tak nějak a je to bomba,takže taky dobrej tip.

ted jdu procházet fotky a připravoivat si je na tu fotoknihu a vybrat na ty polštáře a hrnek

rintintyna
12. lis 2009

jééé čau kočky, nedočítám, jen vidím, že Věruš se sháněla po mé maličkosti (nebo spíš velikosti, teď už 😅 ) jsem teď v tom Brně a mám ouplně napěchovaný program, tak se nezlobte, už zas musím končit. Věruš, kdy bude nějaká fotečka mrňouse, bříška atd. Prý je to tu povinné 😀 😉

valentynka
13. lis 2009

tady jako nikdo ??

holky vy to teda flákáte ☹

jiank tedy hezký pátek a ahoj fšem 🙂

beruskaveruska
13. lis 2009

ahojky při pátku 🙂

Týnko fotečku nemám ani jednu. pí dr. je netiskne , ale posílí emailem, ale zatím mi je neposlala asi budu mít dříve foto z UZV z Prahy 😀

kremrolka01
13. lis 2009

čauky, val tu fotoknihu se chystám taky v lednu dělat za první rok Kubíčka, myslim že v porodce dávali na to i nějakou poukázku na slevu 50% v tom boxu, snad to někde vyštrachám
jinak dnes už byla noc parádní, vzbudil se akorát když jsem šla spát v jedenáct na kójo a pak jsme chrupali až do šesti 🙂
zajdi tak snad už to holky budou mít v pořádku 😉
jituš krásný míry, já myslim, že na tom budeme podobně, jdeme příští týden, no a Miška je šikulka takhle se vytáhnul před doktorkou 😵

rintintyna
13. lis 2009

čau kočky, Věry to je teda nekázeň, teda ze strany paní doktorky, to já bych si naní pěkně došlápla 😀 nooo ale velký UTZ už máš za pár, tak se určitě brzy dočkáme 😵 čau Peťo, nebudete zase někdy v Praze? že bychom se scukly?

valentynka
13. lis 2009

kremrolko,jojo 50% sleva na fotoknihu, mám ji taky,platí do 31.1.010, tak se to musí udělat v tom lednu

rintintyna
13. lis 2009

tak už su přihlášená na ten předporodní kurz, už tam zbývaly jen 4 místa 😕 mooooc se těším, hlavně na setkání s ostatníma maminkama a i na to, co vše se dozvím a zase budu o něco jistější a klidnější 😅

kremrolka01
13. lis 2009

Týnko no plánujeme víkend v Praze jak je Mikuláš, tak třeba to na chvilku vyjde 😉

valentynka
13. lis 2009

rinty, super, to už ti začne docházet, že opravdu ten porod bude 🙂

christla
13. lis 2009

Ahojky!
Tak já nemám vůbec čas sem chodit. To naše dítě v noci nespí, ráno brzo vstává, přes den toho taky moc nenapsí a já jsem K.O.
Dneska jsem dala Káje k obědu krutí maso s kukuřicí ve skleničce od Hippu. olky, to bylo tak nechutné.... Mě se z toho normálně zvedal žaludek. Kája snědla pár lžiček a pak už to nechtěla, takže jsem došla k závěru, že maso budu jedině vařit doma. Zelenina ze skleniček ujde, alet ohle byl fakt hnus!!! 😖 😝

No, takže takhle u nás. Ani vás nedočítám, protože malá je v postýlce, měl by spát, mudlá si oči, ale ne a ne usnout. 😖 Takhle teď bojujeme furt.

kremrolka01
13. lis 2009

chris myslim že jsme jednou měli to samý, bio krůta s kukuřicí, ne? no to byl hnus fialovej 😝 hlavně slaný jak prase, od tý doby čtu pečlivě složení, nenapadlo by mě jak můžou stvořit něco takovýho pro 4. měsíčního kojence 😠

kremrolka01
13. lis 2009

jé dneska je pátek třináctýho? jsem si teprve teď všimla na kalendáři 😕

christla
13. lis 2009

Kremrol, přesně tak, to je ono. Taky jsem říkala, že to je to nechutně slaný. Ale jak jsem četla, jak jsem četla, sůl tam nikde napsaná není!!! Tak to letělo do koše a maso budu vařit!

beruskaveruska
13. lis 2009

koukám, že nám to tady pomalu upadá ☹

zase 3 strana. holky já mám ted období kdy bych stále spala. přijde poledne a já si musím jít lehnout jinak jsem kantáre, ale pak spím i v noci. chodím spát kolem půlnoci a dobrý 😀

beruskaveruska
13. lis 2009

koukám, že nám to tady pomalu upadá ☹

zase 3 strana. holky já mám ted období kdy bych stále spala. přijde poledne a já si musím jít lehnout jinak jsem kantáre, ale pak spím i v noci. chodím spát kolem půlnoci a dobrý 😀

Týnko doufám, že se paní doktorka polepší 😀