Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
24. lis 2009

Val to je hrůza.Co je za nemoci.Hlavně,že malému zjistili,co mu je.

Jitu to nevadí.Vydržela jsi to dlouho.Co bych dala za to,kdybych vydržela aspoň ty 4 měsíce.Ale co naděláme.Moje mamča nekojila ani mě ani ségru.Tak jsem věděla,jak to dopadne.

christla
24. lis 2009

ahojky!
Val, je mi z toho smutno, co jsi psala. 😢

Jitu, jak píše Zajdli, buď ráda, že jsi to vydržela takhle dlouho, co bysme za to daly my, nekojící matky.... 😔

Holky, my máme asi nějaký spurt či co.... Přes den neumí sama usnout v postýlce, ale přitulená ke mě, u oběda dělá šílený věci, takže teď oběd je fakt síla, v noci stále nesí, ale už je pravidlem, že se budí už před půlnocí.... Jsem ž hodně unavená, nějak se to na mě všechno sype.... 😒
Já nevím, kdy se tohle zlepší. Zatím se to jen a jen zhoršuje.... ☹

zajdla
24. lis 2009

Mám zprávičku od Věrky.Vše OK a mají 64 mm.Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

valentynka
24. lis 2009

jééééé to jsou krááásné zprávičky 🙂
jiné ani nemohly být 🙂

chris,to mě mrzí,že se to na tebe sype, únava je prevít a ještě když mimčo zazlobí,tak o to horší.

není někdo z rodiny,kdo by přijel pomoci na dva dny třeba, na víkend ?

jitousek
24. lis 2009

jůůůůů hurááááá zrovna se jdu kouknout jestli už někdo něco neví a ehle zajda vííííííííí krásaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
24. lis 2009

holky kde je Bára a Nemo a Lucias a Veru teda fakt na nás hážou pěknýho bobana ☹

pismenko
24. lis 2009

Ahojky,

Val to je fakt smutnýýý ☹ ☹ ☹

Jitu, bud v klidu, my nekojíme už skoro měsíc a dora rozhodně nestrádá a odstavila se úplně sama a jsem tomu ráda.Do 6měsíce jsem kojila plně a myslím, že jsem ji tímto o nic neochudila a je spokojená a hlavně v poslední době spí celou noc a je klid.

beruško, to jste teda macíčci 😵 😵 😵 😵 no nádhera, už chci být zase taky těhotnááá, ale ještě rok počkáme a příští podzim to zkusíme

jitousek
24. lis 2009

a taky janda tevina rinty a kdo ještě nás fláká ??? 😵 😵 😵

zajdla
24. lis 2009

Já už těhu nebudu.Až mě to mrzí.No uvidíme.I když 3 děti už je nadstandart. ☹

zuzanka26
24. lis 2009

ahoj holky,

tak my máme 9, 57 kg a 74,5 cm to jsme obři co? 😉

kremrolka01
24. lis 2009

čau holky, tak my jsme dorazili od foťáka, dali si véču a jdeme se koupat
teda bylo to fakt náročný fyzicky, ale Kubíček byl skvělej, těšim se na výsledek 😵

předně moc moc gratuluju Sárince k prvním narozeninám!!!!!!! hrozně to uteklo 😵 hlavně ať je zdravá a spokojená a maminka taky 🙂 míry má pěkný, asi to nebude žádná žirafa jako naše Pavlínka 😀 , ale co je malý to je taky hezký 😉 🙂

z berušky mám radost, super zprávy 🙂

Jituš jak píšou holky, je bezva že jsi dokázala kojit tak dlouho, kór přes všechny ty útrapy s exzémem, Míšou jedlíkem, úplně si to vybavuju jak si tu psala jak odstříkáváš, přikrmuješ, pak kojit, odsát, a znovu takovej kolotoč, jsi borka a smekám před tebou 🙂
já už vidim jak si to ještě jednou vyžeru s tím odstavováním, páč Kuba je prsozávislák a asi jen tak se ho nevzdá, hlavně v noci bude problém, no zatím si to nepřipouštím

jitousek
24. lis 2009

jeeeeee Sárinka má dneska ročík jsem teda tetka koníkovka abych si udělal seznam já si to fakt nepamatuju 😕 😎 jsem vostuda 😔 😅 no každopádně vše nej nej nej ať je život více veselej a radostnej 😵 😵 😵 😵

valentynka
24. lis 2009

jitu, ted jsme zahlídla rinty na dvou diskusíNemo na nás háže bobana, bo je celý den na icq, tedy má ho zaplé,ale nenapíše.
mě čas od času písne, tak si prohodíme pár slovíček co a jak ,ale sem už moc nepíše, to je pravda a je to mooc škoda ☹

zuzi, kráásné míry 🙂

markét, tak zase dobrý,že se Dora odstavila sama a nebylo u toho nějaký trápení.
Filípek dnesk opět nechtěl prso po kaši na dobrou noc,ale na flašku s pitím se klepal 🙂
tak aspoin,když někam budeme chtít jít,tak nemusím čekat na večer kvůli kojení a je to 🙂

Sárince k jejímu provnmu roku mooc a mooc zdravíčka a štěstíčka a posíláme s Filípkem pusinky 🙂

valentynka
24. lis 2009

kremrolko, to věřím,že to byl záhul u toho focení.
ukážeš pak nějaký fotečky ??

jitousek
24. lis 2009

jo jo kremrol byl to kolotoč s tím kojením ale stálo to za to 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
24. lis 2009

jeeee budeme mít další profi fota 😎 Kubíka no to jsem teda zvědavá taky jak se předvedl jestli jako Dorotka tak to bude exkliziv dětičky jako ze žurnálu 😵 😵 😵 😵

jitousek
24. lis 2009

já bych taky chtěl profi fota no ale nicméně asi nebudou ☹ nejsou na to nějak mani na víc teď do toho Vánoce a nějak mám poslední dobou pocit že se mě peníze kutálej nějak moc rychle z peněženky a to jen za jídlo pro nás a pro Míšu a za oblečení na Míšu nějaké ty dárky k Vánocům no a prostě už ani nevím kdy jsem si co koupila sama pro sebe na sebe 😒

jitousek
24. lis 2009

rozpadaj se mě oblíbený rifle trika mám pocit že mám předpotopní do lesa no prostě hadrák hadr ☹

jitousek
24. lis 2009

asi budu muset zaúkolovat ježucha 😉

kremrolka01
24. lis 2009

jo holky určitě hodim, ale někam zaheslovat protože to budeme mít jako překvápko k vánocům, tak vám pak písnu do ip
my už tam nečekali než se to stahne, zítra si tam s Kubíkem zajdu prochajdou pro dívko
no já musim jít dát to prso 😀
dobrou

zajdla
24. lis 2009

Všechno nej Sárince k ročku. 😉 😉 😉 😵 😵 😵

Už se těším na fotečky Kubíka.Moc,moc,moc.

zajdla
25. lis 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííííí.

zajdla
25. lis 2009

U nás je dnes krásně.Odpoledne jdu s Lucinkou do gymnastiky.Linduš bude hlídat babička. 😀

kremrolka01
25. lis 2009

dobré ránko
máme zuba 😵

zajdla
25. lis 2009

Kremrolko,tak to gratuluji. 😉 😀

valentynka
25. lis 2009

Dobré ránko 🙂

kremrolko,gratulka 🙂
to je váš první zoubeček ?

rintintyna
25. lis 2009

čau kočky, přiznávám se dobrovolně a bez mučení, že Vás flákám a přijdu, jen když něco potřebuju, fuj, fuj, fuj 🤐 ale vysvětlení je prosté, ačkoli jsem doma a zdálo by se, že mám spoustu času, tak mi připadá, že strašně ubíhá a že nemám nárok do porodu vstřebat všechna info, co se nabízejí. Takže více času trávím na společném termínu, kde se mi dostává přehršle aktuálního infa, popřípadě zkouším ještě nahonem sehnat nějakou kámošku v Praze, trochu poblíž mě, abych nekočárkovala nakonec sama 😒 ale po očku sleduju, Hlavně samo Věrušku, které tímto gratuluji ke krásným výsledkům.
Val, tak snad se to chlapečkovi brzy srovná, já byla vlastně kvůli opaku cukrovky sledovaná na diabetologii, během těch třech let se to zhouplo do náběhu na cukrovku a pak se stav stabilizoval. Horší že taková porucha může signalizovat nádory na slinivce, což naštěstí nebyl můj případ.
Lucce jsem včera napsala IP, bo není nic lehčího, než když někoho postrádáte, tak mu písnout IP 😅 a má teď hnutý krček, tak se šetří, ale psala, že jukne 😉

kremrolka01
25. lis 2009

val jj první 🙂 jsme se ho konečně dočkali, ráno o něj cinkla lžička 🙂
rinty já budu celý příští týden v Praze, tak se můžem domluvit a třeba se někdo z Pražand ještě přidá? zatím mám něco domluvené akorát na čtvrtek

rintintyna
25. lis 2009

tak super, já taky ve čtvrtek něco mám. Raději pošlu Zuzce a Tanu IP, tady by to mohly přehlédnout 😀 popřípadě Tanu SMS, ale teď mě napadá, není ona na nějaké té chatě, za účelem studia 😕

zajdla
25. lis 2009

JJ Tanu je na chatě.

Rinti kdy hodíš foto bříška?ať se máme čím kochat.Ju.