Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. bře 2009

Rinty a co ty?? JK TO VYPADÁ S TOU TVOU OPERACÍ?? caps

pismenko
10. bře 2009

no jenom jestli nepřeháníš 😎 😎

zajdla
10. bře 2009

Fakt nepřeháním.Uvidíte v tom 20 tt.ˇUplná mašina. ☹

pismenko
10. bře 2009

Ale ale 🙂 🙂

My máme dneska tu poradnu a pak valíme ještě na kyčle a to se bojim bojim, když vidím ty monstra co musí některý ty dědi nosit 😔 😔

rintintyna
10. bře 2009

market operace se zatím odkládá. Půjdu akorát na tu punkcu, ať se mudři hodí do klidu. Homeopatička mi přímo na štítku doporučí lék, po kterém by uzel měl zmizet 😕 a ve čtvrtek jdeme s manžou ještě k dalšímu léčiteli, píšu si o tom s neprokletejma a holčina, která tam normálně nechodí mi napsala, že u něj byla a má jen tu nejlepší zkušenost. Tak uvidíme.

pismenko
10. bře 2009

Tak alespoň ještě nějáká naděje, tak to budu moc držet palce a třeba ta operace nakonec nutná nebude 😉 😉

zajdla
10. bře 2009

Rintiy tak budu držet pěsti,ať to vyjde bez operace.

rintintyna
10. bře 2009

kočky díky moc, v pohodě! jste hodný, ale nedržte, vím, že to bude dobré, tak nedržte a soustřeďte se na sebe, to je nejdůležitější 😉 😀

nemo1985
10. bře 2009

Ahojky holky 😲

Dnes ráno jsem volala k dětský dr.,
protože malej mi kadil naposledy v sobotu odpoledne, tak jsem jim zavolala abych se zeptala
Říkala že kojící děti můžou mít pauzu až 8dní v kadění,
tak jsem aspoň klidnější
😉

ver.kuc
10. bře 2009

Dobré ránko kočky 🙂 Tak konečně mám doma tu chůvičku a už nemusím běhat sem a tam a malou kontrolovat.. je to bomba

pismenko
10. bře 2009

Jojo, chůvičkám 3xzdar 😀 😀

ver.kuc
10. bře 2009

jojo.. máme takovou obyčejnout, žádný video, žádná melodie na uspávání... ale fachčí to, navíc mi to co pět minut zapne a já slyším, co se v ložnici děje... nebo spíš neděje 😀 😀 😀

ver.kuc
10. bře 2009

teď se můžu v klidu nasnídat, bez toho, abych to do sebe házela a běhala ke dveřím ložnice, jestli něco neuslyším 😀

ver.kuc
10. bře 2009

Jojo nemo... neboj, malá má taky přestávky v bobkování... klidně i 4 dny.. teda jestli se tomu dá říkat bobek... té svítivě žluté žídké hmotě, která se z těch látkovek téměř nedá vyprat 😠

pismenko
10. bře 2009

Pemprskám 3x ZDAR 😀 😀 😝

pismenko
10. bře 2009

Tak to dorotka žádné přestávky nemá 🙂 každý den alespoň jednou, ale spíše tak 3x 🙂

zirafik
10. bře 2009

holky ☹ , tak mám pocit, že se mi ten zánět moč.cest asi vrátil.... asi budu muset zavolat dr., neb jsem teď měla na papíru po vyčůrání trochu sv.krve.... ☹

zirafik
10. bře 2009

ale já tak nechci do špitálu....... ☹

zajdla
10. bře 2009

JJ chůvičkám zdar.Já si to už bez ní neumím přestavit.My už ji využíváme přes 3 roky. 😀

ver.kuc
10. bře 2009

Naše mladá taky kandila pravidelně, teď ale docela tloustne... už má na zadečku celulitidu 😀 a kandí míň.. tak to asi všechno zpracovává... 😉

Já látkuju přes den a večer dávám pampersku, páč mi pak dýl spí... jojo, matka si to zjednodušuje 😅

zajdla
10. bře 2009

Pavli,tak to snad ne.Zavolej doktorce,ale třeba tě do špitálu nepošle.A nejedla jsi třeba červenou řepu nebo co může barvit?Může se to projevit i v moči.Baštíš brusinky?Já je do sebe cpu pořad sušené.

kacena00
10. bře 2009

veru, a ty nemáš separačky? mě se malej posrává až za uši - pardon, že to tak musim říct a v době kdy sem látkovala (pozvolna už opět začínám) sem mu do nich dala separačku a ta hmotička zůstala vevnitř a ty žlutý flíčky lovela na 90 krásně vyprala

jinak bré ráno, za cvhvíli mě čeká dopolední hygiena s malým - vytíráme problémové partie a sušíme fukárkem a mažeme mastí, večerní procedůru včera dělal tatínek, šikulka 😵 m akorát sem musela odejít, páč mám tendenci dělat chytrou a pak na sebe trochu zuříme a nechci našeho tatynka otrávit že?

předal mi krásného klučíka, který se ovšem v noci počurkal a to až na hlavu - to je každou noc, jedno kojení nevystihnu a počurá se od hlavy k patě a převlíkáme 😀 😀 😀

ver.kuc
10. bře 2009

Jéé..žiraf... volej volej... to je pech tohle... jakmile začne blbnout močák, tak se to pak pořád vrací 😠

rintintyna
10. bře 2009

Pavli, tak to zavolej. Jen to potvrzuje to co jsem se dnes dočetla v knize od Sinelnikova - Dohoda s nemocí. Oficiální medicína neřeší příčinu, jen utišuje příznaky a proto se problémy často vrací. Já vím, že už s tím možná lezu na nervy, ale jestli máš ve svém okolí homeopata (nejlépe osvědčeného), tak bych ten močák zkusila řešit s ním 😠

ver.kuc
10. bře 2009

BAruš... jéé, koukala jsem na fotečky Cyrdy... ta kejchací je naprosto skvělá.. 😀 😀 😀 😀

zajdla
10. bře 2009

Já teda vyzkoušela u Lucky snad všechny druhy papírovek a nejlepší se mi zdály pampersky a tesco. 😀 Já si to zjednodušila co nejvíc. 😀

kacena00
10. bře 2009

Pájo, to je blbý, třeba bude zatím stačit intenzivní ležení doma..achjo, i když já teď po zkušenosti z porodky - nemůžu si špitál vynachválit, jak je o člověka postaráno, doma furt s něčím blbneš a odpočinku málo..

ver.kuc
10. bře 2009

Baruš... mladá má jen to žlutý.. takže separačka je teď, když je to tak řídký nanic.. ale dávám jí.... trošku toho žlutýho to veme ale gro je vsáknutý do plínečky 😀

zajdla
10. bře 2009

JJ já se snažím homeopatika taky používz co nejvíc.I malé zabírají.

rintintyna
10. bře 2009

Jinak ty brusinky jsem jsem četla, že jako prevence dobrý, ale jak už je zánět rozjetý, tak nepomůžou, nevím. 😕