Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
28. pro 2009

jen si nedovedu představit že bych devět měsíců někomu nosila mimi v břiše pak ho pracně porodila a pak ho předala jinejm rodičům i když bych je znala asi já teda bych na to neměla asi si to může dovolit ženská co už rodila a počala dítě bez komplikací já teda bych do toho nešla 😝 😅 😵 😵 😵 😉 ale komu čest otmu čest a klobouk dolů 😎

kremrolka01
28. pro 2009

ahoj holky, jdu jen pozdravit, teď tu vybaluju, rychle vyprat co půjde a ve středu zase jedeme ke známým na Silvestra, budem tam tři rodiny s prckama, tak to bude veselo 😀
Vánoce byly parádní, škoda že sníh tak brzo slezl, tak si Kuba sáněk moc neužil, ale z dárečků byl nadšenej, ze všech lidí okolo taky, musím zaťukat i tu zimu na chalupě jsme přežili ve zdraví tak snad se to nepokazí 😉
koukám, že u vás to řádí, tak hlavně ať se prckové brzy vyzdraví!!!
jinak nového nic, teď je Jakoubkova největší zábava všechno házet na zem a říkat ba, zoubky už má tři a co nevidět bude venku i druhej přední klofák

zajdla
28. pro 2009

Hojky.Kamoška má teď čerstvě po rozvodu a bývalý jí platí 3000 na 4 letého chůapečka.Záleží kolik si vydělává atd.

jitousek
28. pro 2009

tanu ty jsi říkala že Vám letos ježuch nadělil dvě odrážedla jo a jaké pak máte typy já teď přemejšlím že bych něco koupila Míšovi k narozeninám ale nevím jestli to není zbytečné ale zase jak chodíme na cvíčo tak tam jsou a míša je z nich nadšenej a hce vozit 😵

beruskaveruska
29. pro 2009

ahoj hlásím se po svátcích 🙂 vše u nás bylo tak jak jsme si představovali a ježíšek byl hodej nebo my???? 😀

nezapla jsem notas od 23 dopoledne až do včerejšího večera.

jinak nedočítám jdu k doktorovi - angína 😠

zajdla
29. pro 2009

Pěkné ráno.

Beruš ty si to teda vyžíráš s těma nemocema. ☹

JItu Lucka měla odrážedlo a hodně na tom najezdila.Prvně jsme měli takové širší bezpečnější a pak jsme koupili enduro a to byly potom prdy.To řádila úplně. 😀
Linduš má schované jen to větší to menší jsme prodali,tak se bude muset koupit. 😀

JInak my jedeme odpoledne ke švagrovi pro dárečky.Musíme i nakoupit,protože Lindě dochází mlíko a bude dlouhá pauza do obchodů. 😉

Na silvestra budou u nás známí,tak pokecáme a Lucka si pohraje.V 18 hodin máme ohňostroj,jsem zvědavá,jak to Lucka zvládne.Loni pěkně řvala. 😀

A 1.1 to bude rok,co jsem byla naposledy v práci. 😀

pismenko
29. pro 2009

Ahoj holky,pěkný den, u nás je nádherně, jen dítě je nějáké mrské 😒

valentynka
29. pro 2009

ahoj holky

venku je nááádherně, vyluxovala jsem a větrám, bo nám jde krásně do obýváku a pokojíčku sluníčko a příjde mi to,jakoby bylo už jaro
Filípek spinká, manžel je v autoškole,ale za hodinku dorazí.

Filípek je už čilej jako rybička,ale příjde mi,že zhubnul,chudinečka můj malej, má nožičky jako párátka.
včera večer vůbec nechtěl spát, jsem chodila do ložnice snad 30x, vždy už usínla a pk ho něco popadlo a musel vyskočit, tak ve finále asi po hodině a půl jsme ho vyndali, no musel si hrát, bo dva dny zameškal,tak to musel asi dohnat

valentynka
29. pro 2009

Jitu, právě že je to placení na jedno dítě,tak pak je to výživný takovýhle 😠 😠
jako ty chlapi,aby měli dneska tři zaměstnání snad

valentynka
29. pro 2009

Jitu, odrážedlo bude super, my máme takové autíčko, vzadu je jako odrážedlo a pak si na to dá i sednou a bude se dorážet nožičkama a jezdit.
ted ségra ještě koupila odrážedlo od fischer price a pak se to dá předělat a bude z toho takovej vozíček, jena tom hodně takových blbostí,se kterými si hraje.

valentynka
29. pro 2009

beru, beru ty nemoce tě teda trápěj 😒
tak at jsi brzy fit!!!
a určo jste byli hodní vy 😀

Markté, vy jste oddaný nebo ne ? bo to tvoje zaměstnání by těd asi dobrou roli nehrálo 😒

pismenko
29. pro 2009

Val, my právě svoji nejsme a sociální pracovnice nám řekla, že pokud mám nějáký vedlejší příjem k mateřské, tak to nehraje roli, protože já k Nikole žádný vztah jakoby nemám 😕 No už aby to bylo za náma.Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale teď si s tím nechci dělat starosti, ale čím více se to bude blížit, tak tím víc z toho budeme nervózní 🙄

valentynka
29. pro 2009

TAK TO JO,PROTOŽE KDYBY JSTE BYLI SVOJI,tak by to roli hrálo ☹
tak at to hlavně dobře dopadne !!!

valentynka
29. pro 2009

a m áme boby na hory, hurááá 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29484211&tab=1

rintintyna
29. pro 2009

čau holky, Val jééé tak ty jsou prďácký 😵 my si zase o víkendu jedeme na Chodov pro koupací kyblík 😵 k tomu výživnýmu těžko to komentovat, bo já na to koukám z té druhé strany. Ale objektivně bych řekla, že záleží, jak je na tom finančně ta mamina a jestli tam funguje nějaký další partner (finančně) Naše matka nás živila se švícou sama, i když byl partner, ale ten přispíval pouze minimálně a dovču třeba platil jen mámě atd. Matka musela o každé navýšení výživného doslova žadonit a pak když otec pracoval v Rakousku, tak ho dokonce musel hledat interpol, pak napsal matce dost hnusnej dopis, jako že mi spoří a dá mi to v osmnácti, neviděla jsem ani kačku. Před půl rokem se ozval, že je ve srabu, potřebuje půjčit 50 000,- a že jsem jediná, kdo mu může pomoct. Takže tak asi 🙄

valentynka
29. pro 2009

Rinty ☹ ☹ ☹
to je smutný, kort když se pak ozve,když potřebuje pomoct on ☹

jasně,že je tam i druhá stránka věci,ale většinou to fat těm chlapům tak napaří,že nestačí zírat.
a to že třeba žije s nějakým přítelem, tak to nějak neberou v potaz ☹

moje kámoška se rozvedla, otci určili alíky 7000,- na dvě děti ve věku 8 a 6let, to přece ty děti nestojej 7litrů měsíčně, kort když by měla mít vyživovací povinnost taky matka že ?
no ale ta kámoška má toho kloučka nemocného, má speciální školu-zdarma .
je s ním doma, bo do školy jde jen dopoledne a na pár hodin práci nesežene.
nicméně na toho kluka bere od státu 10tisíc.
žije s přítelem.

takže asi tak☹

pismenko
29. pro 2009

Souhlasím, že se to musí brát i z druhé stránky, taky jsem dítě rozvedených rodičů a otec se s těma alošama taky nepředal. Sama nevím, jak bych se zachovala já, kdybych měla bránit Dořin potenciál.Ale ona rozhodně chudobou netrpí, vždyť jak se prezentuje na veřejnosti.Značkové hadry,které kupuje za levno od kamarádky, která je krade po buticích 😨 ,rádoby dokonalý make up, ovšem tím se jenom snaží zakrýt, že jí bude brzo 40 a ona se toho myslím sakra bojí. Už jenom proto,že ten její parner je mladší než já 🙄 🙄 a tak bych mohla pokračovat...............................................................................................................................................................................................................no prostě dlouho

Té Nikči je mi líto,nemá to asi jednoduché a myslím, že ani mít nebude,ale my se nebráníme pomoci.Jenže ona s námi ani nekomunikuje,za celé svátky se neozvala a to jsme jí telefonovali několikrát

zajdla
30. pro 2009

Ahojky.Prvníííííííííííííííííííííí

zajdla
30. pro 2009

To naše dítě dýl jak do 6 spát nebude.Ach jo.Do 7 jsem ji trýznila v postýlce. ☹

Dneska dopoledne přijde kamoška a budeme se domlouvat na silvestra.Odpoledne jdeme ke kamošce na kafčo.Tak už se těším jak pokecáe.Dlouho jsme se neviděly.

Zítra musím brzo vyrazit do obchodu pro pečivo a salámy než bude moc lidí. 😀

snow.angell
30. pro 2009

ahojky
mohu se zeptat zda je normální rapidní pokles bt? Z 37,3 na 36,6?

lauritka
30. pro 2009

snow , to bude pokles pred mrchou asi, uz si na konci cyklu nie ? 😔

snow.angell
30. pro 2009

lauritka
mrchu mám dostat 4. ledna

lauritka
30. pro 2009

a kolky den cyklu si ? mrcha sa odvija oddodna ovulacie. tym padom aj dlzka cyklu.

snow.angell
30. pro 2009

23 dní

lauritka
30. pro 2009

no moze to potom byt aj implantacny pokles, ake ti teda zajtra teplota znova vystupi a bude sa drzat.

snow.angell
30. pro 2009

no já sem se ted dočetla že při uhnizdování vajíčka teplota klesne no kéžby to tak bylo

lauritka
30. pro 2009

tak uvidis zajtra. a na novy rok uz mozes skusit testik. drzim palce 😉

tanuki
30. pro 2009

Markét, já jsem taky byla v pozici jako ona..nicméně kdybych dostávala 3000měsíčně, tak si vejskám 😠 záleží na situaci..kdyby madames dělala něco pořádného, máti by jí musela platit vybavení a trenéry.. ale takhle. No, těžko soudit, záleží samozřejmě na příjmech tatínka 😉

Jitu, máme to obyč enduro menší za 300. (v kamenném obchodě až 450) a za rok koupím http://shop.dveplusdve.cz/22-odrAZedlo-davIdek-...

valentynka
30. pro 2009

ahoj holky,

koukám,že se nám tu rozjela nějaká jiná diskuse 😀 😀 😀

Markét, právě proto,když víš,že chudobou netrpí,že tam je to a to, tak to pak sejří a kort když se holka ani nemá k tomu zavolat..
jojo,tohle znám moc dobře.
člověk zas emusí být trošku soudný..

holky,tak Filíepk měl asi tu šestou nemoc, včera byl osypanej na zádíčkách

valentynka
30. pro 2009

Tanu, tý jo, to vidím poprvé 🙂
a jenom 3,6kg, to je super a není ani drahé