Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
21. led 2010

kremrol, jj, do manduci je ideál..kdybyste se chtěly rozkoupat, tak se paní ozvěte- koncem ledna nám poejde její mamina kupovat vlnu.tak abyste to taky kdyžtak stihly, čepice pak budou začátkem února. paní je veeelmi skromná, myslím, že by si z toho mohla udělat dobrý přivýdělek!

My jsme teď měli jít na ty příušnice...ale zavolala jsem, že chci až v létě, teď je všude tolik viróz a děti musí být naprosto fit. My jsme se učili, že 1ze 20 000 na to zareaguje zánětem mozku (jako veeeelmi špatným), no, teď si říkám, že při porodnosti 130 000 je to ku.va hodně! zrovna u tohohle očkování si říkám, že by se ty děti bez něj asi obešly ☹

zajdla
21. led 2010

Ahojky,pěkné ráno.

Tanu co tak v noci?????To ano neříkej.Člověk se pak bojí ještě víc. ☹

Dneska máme jet ke známým,ale nevím.Lucka má opět rýmu.Tak musím kamošce zavolat,jestli jí to nebude vadit.Malý je starý stejně jak Lucka.No uvidíme.

Tatínek vedl malou do školky,tak mám chvilku klidu.Linduš už je úplně ok.Ani ty pichance už nemá zarudlé.Tak ještě za měsíc ty 2 pichance a pak už jen ten prevenar samostatně.Pak až přeočkování. ☹

endlessblue
21. led 2010

Brý ránko.. tak a máme píchanec za sebou... teď Juli spí... hrdina 😀

tanuki
21. led 2010

to víte, šprtáme 😠 mám v úterý státnici 🙄

tanuki
21. led 2010

jo, paní psala, že už se má rozhodnout s barvou, tak šupšup, jestli taky chcete

evitkamalicka
21. led 2010

ahojky

endlessblue
21. led 2010

Hehehe... smilena je teda velkovýrobna 😀

tanuki
21. led 2010

škoda, že jsem tak levá 😀 ale mohla bych zkusit začít plést..

endlessblue
21. led 2010

Taky jsem si tanu říkala... já u ní objednala celkem 3. Jednu má Juli, jednu bratranec a jednu kamarádčina holčička. Všechny byly krááásnýýý 😉 A když to člověk umí, tak uplést takovou čapinku není nic tak časově náročnýho. Já plést umím, ale jen rovně. Ujímat a dělat nějaký vzory néé. Jen hladce a obratce....fertig 😀

kremrolka01
21. led 2010

holky já do ty slonice nepůjdu, jak jsme psala, my teď máme hodně kulichů a asi dvě šáličky tak si vystačíme, musíme teď trochu šetřit 😉 navíc kdoví jestli by se to stihlo než pojedeme na hory a pak už bude po zimě 😀 ale je božská, příští zimu žádný čapky nekupuju a jdu určitě do slonice 😉

endlessblue
21. led 2010

Jasně Kremrol..... já Julince nechám uplést něco na hlavičku na jaro..... a příští rok též nová slonička 😀
Jo a díky za info.

pismenko
21. led 2010

Nazdááár 🙂 To je dneska zase morálka 😕

Sluni, jestli chceš, klidně se zapoj do diskuze, myslím, že to nikomu vadit nebude 😉 Jsme tu vcelku normální děvčata

pismenko
21. led 2010

# Žena
# # Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé.
# # Jde do koupelny v župánku. Když po cestě do koupelny uvidí manžela,zahalí
# všechno,
# # co by mohlo být vidět. Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil.
# # Hlavou jí proběhne, že by měla dělat víc lehsedů, nohzdvihů. Vytvaruje
# # pahorky. Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými
# # kousky
# # (dámy prominou). Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší
# # houbu a pemzu.
# # Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 43
# # vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté. Dá
# # si do vlasů grapefruitovo mátový kondicionér obohacený skutečnou vášní
# # ovoce.
# # Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy a ohanbí. Vyleze ze
# # sprchového boxu
# # a stoupne si přímo na kobereček. Utře se ručníkem velikosti menšího státu.
# # Vystříká sprchový kout přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa
# # ve sprcháči.Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a ručníkem na hlavě.
# #
#
#
# # Muž
# # Svlíkne se sedíc na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený. Do
# # koupelny jde nahatej.
# # Když na cestě do koupelny uvidí manželku, zahoupá dindonem a udělá WOOWOO.
# # Obdivuje se
# # svému dindonovi a podrbe se na prdeli. Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil
# # za supr tělo.
# # Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a
# # prdele.
# # Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Usere a zasměje se, jak
# # nahlas si prdnul.
# # Umyje si vlasy. Udělá si šamponový číro. Umyje si prdel a nechá ty chlupy
# # jednoduše na mejdle.
# # Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Všechno spláchne, vyleze ze sprcháče mimo
# # kobereček. Utře si jenom prdel a
# # předloktí. Nakreslí dindona na zrcadlo. Nakreslí kozy, aby se cítil jako
# # chlap. Setřepe z dindona vodu.
# # Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOOWOO.

valentynka
21. led 2010

markét super vtip, jsem se u toho chlapa zasmála 😀 jak si usere a zasměje se tomu,jak nahlas 😀 😀

jitousek
21. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrý vtip též mě pobavila ta pasáž s prdem kne na to ty lidi choděj 😀 😀 😀 😀 asi ze života že 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

jitousek
21. led 2010

jinak jsem tu zahlídla očkování Priorixe tetra ...taky mě o tom informovla doktorka prostě buď můžete zvolit volbu povinou nebo si zaplatit 1600 a je to i proti těm neštovicím mimo jiné .....jinak co se očkování týče asi se k němu nebudu vyadřovat páč si myslím že nejšetrnější je to pro mě moc neřešit povinné ano nepovinné ne zrovna teď jsem viděla pořad kde 15tý kluk ležel v posteli jako naprostej ležák a táta se o něj staral přebaloval krmil ho injekcí hrůza a prej se tak nenarodil nechali ho očkovat nevím sice proti čemu páč pořad byl o tom jak se ucházejí lidi o práci ...a jeho táta hledal místo v Podmořském světě na Výstavišti ...jsou tam vždy dva uchazeči o flek a buď je vyberou nebo ne mpodle toho jak se zhostí nových úkolů o budoucí zaměstnání .....jinak s tím očkováním je to můj názor nikomu to necpu.....kdyby totiž řekli že jde lidem naočkovat štěstí budou na něj stát zástup a daj za něj majlant ....ale to je jedno prostě žijeme ve svobodné zemi a každej se může rozhodnout podle sebe což je dobře 😉 tak že tak 😵 😵 😵

jitousek
21. led 2010

ještě teda jedno vyádření k očkování viz prasečí chřipka nakoupilo se mrtě vakcín a nikdo to nechce ........v podstatě je to vždy nátlak na lidi ......tabulky jsou sestaveny z čísel a průměrů ..a kolik lidí umře na normální chřipku to už nikdo neříká.....a že ti co umřeli měli ještě jiné komplikace tak že ....už mlčím a padam padam do hajan 😎 😎

jitousek
21. led 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

kdyby někdo chtěl chovat doma divou zvěř a případně ji jít napojit a nakrmit přímo prankou do klece tak tady je odkaz .....nebo taky dobrej výběh na zahradu 😀 😵

jitousek
21. led 2010

neumím psát brankou pardon 😒 😉 😵

zajdla
22. led 2010

Prvníííííííííííííí 😀

zajdla
22. led 2010

U nás je teda pěkná zima.-9.Ach jo a dneska je řada na mě zavést Lucku do školky.Ach jo.Snad neumrznu. ☹

Včera jsem byla u kamošky.Lucka si krásně pohrála s jejím klučíkem a Linduš byla hrozně hodná.Super.Večer jsem završila žehlením hory prádla. 😀 Ale mám vyžehleno.Vždyť budu prát opět dnes. 😠

beruskaveruska
22. led 2010

ahojky koukám, že probíráte očkování , pletení, lyžování a váhu Julinky. 😀 Neříkejte , že je Juli největší roční dítko na mě nemá v roce jsem měla 12kg 😀 . 😀 Verunko ty máš na FB fotky? mě ten FB vůbec nabaví 😠

Jinak se máme fajnově rosteme jak máme a z debila z Ústí si nemám nic dělat říksla paní dr. , že mi pak do porodnice zavolá a bude klid abych nenatrefila na tohohle vola 😀 jo a do 25.5. by Kája měla být s náma 🙂 v týdnu od 17-21.5 .bych měla nastoupit do porordnice už se těším na tu naší princeznička. No kdyby se sekli tak odejdeme domů s princátkem Tadeáškem, ale to je fuk né. Jen těch šatů a kabátků co máme vyloženě holčičích 😀 . Jo a už mám nahoře pohyblivě 3-4kg jsem zvědavá na kolik to dotáhnu u malýho to bylo 12kg

endlessblue
22. led 2010

Holkýýý.... nesmějte se Jůlince!!!!! Ona vypadá kulatá, páč má ten obličej jak nařvánek a k tomu ty vlnitý vlasy, ale když je nahulatá, tak je ouplně akoráááát!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 FAKT!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

tevina
22. led 2010

Ahoj holky,

Veru 😀 😀 podle mě má normální váhu,tomík měl v roce 11,30 a tlustej teda nebyl 😀

Beru hlavně že je všechno v pořádku,máte krásný jména 😵

Jo Val koukala jsem že kupuješ čaj Hipp šípkovou růženku,já objednávám na MMB 400g za asi 85,- jinak stojí v krámě 200g něco kolem 100.-Počkej najdu odkaz.

tevina
22. led 2010

Přímo od téhle paní jsem ho brala už 3x a i kamarádkám.Měla jsem i ten milasan,je taky dobrej ale hůř se rozpouští ve studené vodě.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18532413&tab=0

beruskaveruska
22. led 2010

Verun já myslím, že je malá akurát neboj a počkej až bude na jaře lítat venku 🙂

Tevinko jo jo je mi fajnově a jména no díky, ale doma se tadeáš nelíbí jen mě, manželovi a mému tátovi 😀

evitkamalicka
22. led 2010

ahojky

berus panecku uz 22tt

endlessblue
22. led 2010

Holky, to je super cena za ten Hipp.... my třebas kupujeme kaše od Hippu tam, kde chodíme plavat a mají je tam za 40,-... normálně v obchodech se to pohybuje od 65-72kč 😉

endlessblue
22. led 2010

Beruš...téda ty týdny letěj... to je parádička.

Holky a jak Týnka??? už jsem jí tu nějakou dobu neviděla

endlessblue
22. led 2010

Kdo se nekamarádí s FB, tady je odkaz na rajče www.verkuc.rajce.net 😀