Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
5. únor 2010

Jitu, zkoušela... zkusím jí během víkendu vyfotit a pošlu fotku, ju??? Já to nebudu používat v zimě... žádný fusaky, atd. Zkrátka na jaro, léto, podzim.... dítě oblečený maximálně do nějaký bundičky.... Jinak i moje buřtinka měla v kočárku rezervy 😉

endlessblue
6. únor 2010

Co to??? Sobotní idylka?? Dlouho se válíte v posteli, že???? 😀 😀 😀 😀

Dobré ránečko. Dneska mám bezva den. Přijede kamarádka a vyrážíme se juknout po obchodech... huráááá 😀

Už jsem vyfotila Juli v tom sporťáku, během víkendu dodám.

beruskaveruska
6. únor 2010

😀 ahoj ahoj ahoj 🙂

Týnko já mám taky dva kýble s víkem na pleny. na pokajděný ten bude v koupelně tam je rovnou přemáchnu a vezmu mýdlem a na pochcanděný ten bude vedle přebalováku. prát hodlám do kupy a do posranděnejch na mokro chci právě ten tea tree olej nebo silici. Lovelu nechci ta je jen na jemné a fleky nevypere je tu o ní někde i diskuse 🙂 Budu prát ve slizu už jsem si na něj vše nakoupila a uvařím si ho doma 😀 kdo šetří má za tři 🙂 , žlučové mýdlo na skvrny mám a budu objednávat pár věcí od Ulricha nebo Ulrycha??? nevím s jakým je i/y 😀 😀

http://www.levne-kocarky.cz/kyblik-s-vikem-na-s...

kýble mám od tud brala jsem i jiné věci. zelený mám do koupleny a fialový do pokojíčku 😀
akorát přemýšlím kde budu skladovat sliz, ale mám ještě kbelík z persilu tak asi v něm 🙂

Ted ještě čekám balíček s plenama. Vkládačky jsem si našila a mám 100čč + plenkové ubrousky na otírání snad budou super a hlavně se daj vyvářet. No a papírové mám taky koupené kvůli porodnici 😠

Jinak k těm golfkám nekupujte Hauck ´mluvila jsem se známou co prodává kočáry a řekla, že Hauck se moc zkazil a je poruchovej, Dobré jsou od Inglesiny a Jané 🙂 , ale asi záleží co zrovna koupíte no někdy se porouchaj i značkové 😝

valentynka
6. únor 2010

ahooj holky,🙂

tak Filípkovi už zase lezou další zoubky, dole dvojky už tam čouhaj, ted mu to leze všechno najednou, stoličky a ještě přední, dneska v noci plakal u mě v posteli,asi ho to bolelo,ale vždy jen tak lehce zaplakal a bylo ticho, za chvilku zase,ale jen chviličku,pak už jsem zase kolem 6 spali, v 5,15 šel ke mě do postele

ted jsem dodělala obídek filípkovi, jeden je krůtí masyko,mrkev,petržel,porek a hrášek a k tomu brambory a druhá půlka bude jako příloha kuskus, už ho tam máčím,tak snad mu bude chutnat

doprala mi pračka, tak jdu vyndat prádlo.

joo a v 8 ráno jsme už smažila řízky
manžel šel v 9,15 do práce a má tu dlouhou šichtu,že spí v Boleslavy a příjde až zítra v 1
tak jsme samy, ale možná pojedu k mamče na chvilku

valentynka
6. únor 2010

Baruš, máš pravdo,že jsi měla taky takový bříšenko jako Rinty 🙂

blbá zkušenost ,taky dobrá 😀 😀 😀

endy, já ještě golfky nee 🙂

valentynka
6. únor 2010

těším se na fotečku Juli v golfkách, to bude zase hvězda hvězd 🙂 🙂

přesně tak, Lovela není na silný skvrny a pak jak kakají barva míchaných vajíček,tak je to mazec a nebo pak po mrkvičce

manžel prostě koupil kýbl za 20,- a bylo a plíny ani nestihly zasmradět,když se pralo obden a pokud se dobře vymáchá, takže já bez olejíčků

valentynka
6. únor 2010

tak jsem ted pokrájela jídlo,dala do skleniček, mám jich celkem 5.
a můžu říct,že ten kuskus je dobrý a myslím si,že bude Filípkovi chutnat 🙂

valentynka
6. únor 2010

zuzka má na FB krásný videjko se Sárinkou, jak drží telefon a říká " haloo bábííí "
to je tak hezkýýý 🙂 🙂 🙂

valentynka
6. únor 2010

tý jo holky, jsme vůbec nevěděla, že Bendová je těhotná a čumím jak blázen

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-dop...

beruskaveruska
6. únor 2010

Bendovka bude vozit malou Aličku v kočárku bogaboo s růžovou stříškou 🙂

beruskaveruska
6. únor 2010

docela mě Bendovka dostala, že už má hore 8kg 😲

valentynka
6. únor 2010

joo ten bugaboo je hezký kočár, ale já bych s ním asi nevyjela 🙂

beruskaveruska
6. únor 2010

já bych s ním vyjela hned, ale nemám na něj prachy 😀

Val nemáš program na fotky kde můžeš dát kolem fota ty ozdobné ráměčky??? víš co myslím?

jitousek
6. únor 2010

dobré sobotní odpoledne ... 🙂

tak jsem zkoukla Sárinku jak telefonuje babičce no je úžasnáááááá kočinka šikovná 😵 😵 😵 😵

no a koukala jsem na Bendovku teda kočár se mě nelíbí za ty prachy bych si uměla koupit nejmíň pět lepších kočárů ale to je jedno když na to někdo má proč ne a hlavně když se jí to líbbí to je důležitý 😎

valentynka
6. únor 2010

jsme před chvílí dorazili od mamči,ještě jsem byla nakoupit ve sparu na zítřek

filípek hned usnul, šikulka

jo oa zítra štolu nepeču,bo mamča dneska dělala moravský koláče-vynikající a napakovala mě i domů

ještě teda musím pro ten nákup do auta, bo jsem to nepobrala ale nechce se mi tam

valentynka
6. únor 2010

beruško, vím co myslíš,ale bohužel nemám.

ale můžeš si to udělat na http://www.loonapix.com/cz/

tam je to dobrý 🙂 už jsem to tam taky několikrát dělala, jsou tam nějaki nový rámečky, určo si povybereš, normálka is ot pak uložíš a je to jako obrázek a i se to dá vyvolat jako fotka, jen si pak musíš upravit pixely,aby to rozměrově bylo jako fotka a kvalita jako fotka super 🙂

beruskaveruska
6. únor 2010

Val tenhle máme já myslela jinej, ale já to zkusím pohledat 🙂 děkuju

zirafik
6. únor 2010

nazdárek holky 🙂 , jak se vede? Tak po očku sleduju, občas dočítám, někdy nestíhám 😝 . Dneska jsme byli na odpolední oslavičce u kamarádů a bylo to fajn 😵 . Malá leze jako jako drak, dělá papa a hrozně ráda dělá kraviny ve vodě 😅 . Celkem dobře jí, aby taky nééééé, když už má 6 zubáků 😝 . No a ještě trochu kojíme 04,07,10hod. Kdyby šlo odbourat to kojení ve 4 byla bych fakt spokojená 😅 😅 😅 😅 . Teď poslední týden uspává tatínek... a paráda 😵 . 19koupání, kolem 20h kaše, pak se chvíli houpou na míčí u TV, pak si promne očíčka, koukne na tatínka a jdou spinkat a světe div se za pár vteřin je k.o. 😲

valentynka
6. únor 2010

tak až něco objevíš, tak sem hod odkaz juu?

filípekj spal do 19,15, dal si šlofíka dvě hodiny,ale před chvílí jsme ho už dala spinkat, zatím je klid,tak asi už spinká 🙂

zirafik
6. únor 2010

jo a přes den spíme většinou 2x půl hodiny 😖

zirafik
6. únor 2010

Jééé, tak 2 hodiny spánku přes den, to zažiju tak 2x do měsíce 😝

valentynka
6. únor 2010

pavlí, třeba to z tebe cítí,že chceš moc ,aby spala,že nespí.

tohle mi filípek taky dělá,když už prostě je hodně hodin a po spaní máme někam jít, tak na just nechce usnout,no ale pak spí.

ale vydrž, dočkáš se.
až bude Kristýnka chodit, bude unavenější a nebo jí nějak unavit, procházky na čerstvým vzduchu..

filípek dneska cupital na prochajdě a docela pěkný kus, takže z toho byl asi vyřízenej, jinak spinká 2x denně 1,15 a někdy se zadaří,že jsou to ty dvě hodinky 🙂

jitousek
6. únor 2010

teda val ty se máš s tím spánkem Filípka že takhle hajá já se přidávám k žirafde u nás se spí už jen po O a to venku dohromady tak hodinu někdy hodinku a půl až dvě ale to vyjímečně jinak celé dopoledne řídíme a pak odpoledne po spaní až do večera Míšánek chodí spinkat kolem 20h někdy dřív a spíme do 5.30 pak mlíčko a pak ještě hají do 8h nebo někdy vyjímečně do půl devátá jako dneska 😎

zirafik
6. únor 2010

Jitu, tak i s tím nočním spaním to máme podobné 😲

Holky, malá mi dřív chrunděla do 5,6 do rána a teď to pomalu zkracovala až jsme se dostali na 3.hod. ranní kdy kojíme 🙄 . Občas jsem jí nechala i vztekat, ale když nešlo jinak tak jsme dali prso... No abych pravdu řekla už bych to kojení nejradši pomalu ukončila, nechci aby na tom byla závisláček, ale mám z toho teda obavy, hlavně v noci a pak před dopoledním spánkem, to bude asi největší problém 😖 ...

zirafik
6. únor 2010

jo a ty golfky Jane, jsou fakt pěkný 😵 ... uvažovala jsem o Chicco multiway, ale nějak mě tu nutíte přehodnotit názor. Taky se mi líbil britax nexus 😉

zirafik
6. únor 2010
kremrolka01
6. únor 2010

ahojky, já taky ještě v noci kojim, jen jednou taky většinou kolem 3-4 hodiny, já nevim, já bych to asi do toho roka neřešila, je fakt že my v 8,5 měsích ještě kojili minimálně 5x, z toho 2x v noci, teď už bych to taky nejradši ukončila, jenže mně to vyhovuje, že vstanu, vezmu ho z postýlky, lehnu, dám prso a oba usneme až do rána, tak je to takový bezpracný, u nás totiž nehrozí že by pil třeba čaj, z flašky se nějak nenaučil a teď už ho to ani učit nechci, přes den pije z hrnečku, ale teda taky nic závratnýho
a denní spánek celkem OK, už spal jen po obědě a teď zas vyloženě vyžaduje jít spát dopoledne (to je tak 1/2 až hodina) a odpoledne (většinou v kočárku) hodinka, ale já už tak nějak ani nevyžaduju aby chodil spát, pěkně si sám hraje, tak s ním člověk i něco udělá, baví ho to sledovat, už to není jak dřív, kdy jsem si říkala, že nic nestíhm protže je vzhůru, v pohodě vyperu, uvařim, uklidim,.. akorát moc nejde vysedávat u počítače, to mě nenechá 😀

valentynka
6. únor 2010

pavlí, já kojila 2x v noci do Filípkových 13ti měsíců, taky kolem 2 a 5 hodiny a to mu tak nějak i zůstává ty časy,

ted už občas vydrží až do 5 spát,ale jsou noce, že jde už ke mě do postele v 1, nevo ve 3 a tak 🙂

jak jsedm brala ty atb, tak prostě místo prsa dostal lahev s trouškou pití

filípek chodí tak mezi 20-20,30 a ráno vstáváme v 7,15-7,30,ale buzení v noci stále je,takže Pavlí, musíš si hold zvyknout, snad se to zlepší.

já si teda zvykla a nijak mě to noční buzení nevadí, spát jdu zase nromálka kolem půlnoci

kremrolka01
6. únor 2010

no a Sárinka na tom videu je boží 😵 treperenda moooc šikovná 😵

valentynka
6. únor 2010

kremrolko, přesně moje slova 🙂
máme to tak nějak na stejno.

já taky u něj všechno dělám, chodí i semnou, když meju nádobí,tak prostě krámuej v lince, tak když domeju, sklidím linku a hned to po zemi uklidím a odlákám ho pryč, kde si zase něco udělám.
vždycky ráno spolu steleme postele, řeknu mu že jdem do ložnice ustlat postýlku a tak jdem, takže fakt takhle spolu 🙂
pak si spolu chvilku hrajeme, pak zase papá a tak, ted hodně stojíme na parapetu a koukáme z okna a furt čichá ke kytkám, naučil se dělat nosánkem čmuch čmuch 😀
a taky dělá jazykem jako čert a dělá ty zvuky u toho bl bl bl 😀