Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
18. únor 2010

Zuzi... hehe... .ty máš sny!!!! My zase v reálu (teda spíš manža) uvažovali o jménu Sára 😉 Nakonec ale se sestřičkama v porodnici jsme napsali tu Julinku. Ale to bylo až 2 hodiny, než malá vylezla na svět 😅

endlessblue
18. únor 2010

Jojo, zlatej Firkon, zlatej Firkon 😀

endlessblue
18. únor 2010

Mno... takže ingredience na koblížky doma jsou... tak to udělám už dneska 😝 😝 😝

valentynka
18. únor 2010

Pavlí, tak to vám teda lezou zoubky hodně brzy a už jich máte teda hodně.
Filípek má 8 a 9-tý se klube- spíše vyklubal-stolička 🙂
ale ani neívm o tom,že by mu rostly zoubky..

endy, ty tvarohový kuličky jsou dobrý,ale trošku mastnější, chce to pořádně okapat a vysušit, já je dělala jednou

Tanu, já jak utla noční kojení ,tak Filípek spinká až do rána, občas se probudí,tak ho vezmu k nám, to už mám připravenou tak 50ml lahev se štávou a je to a spinká dál.
je to jen o tom nočním kojení.
ale za to ráno, to si ty prsa užívá, to je jedno,ocucá 10 vteřin a už se natahuje po druhým, zase 10vteřin a zse to první a tak furt dokola 😀 😀 přes den už vůůůůbec nechce

Evit, tak to je Adámek fakt spáč, už v 18hodin do psotýlky a chrupe do rána joo? no to by u nás nehrozilo, chodí mezi 20-21

endlessblue
18. únor 2010

Jojo, koblížky vypadají tučně... ale ona to bude jen taková sladká tečka po večeři.. 😀

valentynka
18. únor 2010

http://jidlo.ihned.cz/c1-40613210-pravda-o-cesk...

mrkněte, já už delší dobu koukám i na složení balených řízků vakuovanách a je to síla 80% masa-zbytek voda, škroby.....

kacena00
18. únor 2010

hoooj, hm...snažení..tak já bych si představovala tak podzim, spíš zimu, ale jako nechce se mi do toho jen z toho důvodu páč frekvence nic moc, pak nebude zas skoro dva roky žádná, navíc mě můj drahý prostě uplně pije krev, tak že bych ho radši zaškrtila než cokoliv jinýho..mi řekněte proč sou chlapy takový tupci v určitejch věcech, furt dokola furt a furt a já místo abychsi zvykla sem čím dál víc na urč věci přednasratá..chjooooooooooooooooooooooooooooooooo

jináč teda ještě sem zapomněla reagovat na chris včera a to mě dost mrzí.....takdržím palce ať je teď kájinka zase co nejdýl zdravá 😉 to muselo bejt něco, když ste s tou laryngitidou skončili v nemocnici..ono je to asi docela rychlý, za to ten průběh to je asi něco....

valentynka
18. únor 2010

baruš, myslím,že to není jen u vás takový, občas jsou opravdu na uškrcení a kolikrát už raději rezignuju a mlčím,než bych se dohadovala 😀

pismenko
18. únor 2010

óóóóó muži muži 😝

endlessblue
18. únor 2010

právě jsem se vrátila z aerobiku a je mi blaze...... "můj prudič" na cvičení právě odešel... takhle se to dělá dámy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
18. únor 2010

tývoeeeeeee endy závidím závidím...kdyby se aspoň nějak cvičilo v pakově ale tam je hovnajs...

jakonejvíc mě vytáčí když chce kámen úrazu rozbírat ve chvíli kdy sem pekelně nejvíc vytočená a fakt mě jeho řeči nezajímaj, řeknu mu to, a pak vychladnu a chci si o tom popovídat a on nic..a pak mi ještě s úsměvem řekne, že sem mu sama řekla, že se o tom nechci bavit

boooooooooooooooooooože, on fakt ví, jak si načasovat komunikaci a ignoraci 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

rintintyna
18. únor 2010

ahoj všem a ještě jednou díky moc za včerejší podporu, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale byly jsme celý den v pejru, takže písnu to hlavní. Půl dne jsme strávili v porodnici v Neratkách, ale určitě se to vyplatilo, bo zprávy přináším dobré 😵 Podle toho, jak to změřil pan doktor, tak zaostáváme něco málo přes týden, tedy jsme v normě a průtoky nám zkoumal všechny možné a všechny jsou v pořádku, takže z jeho pohledu se daří miminku dobře a není ani potřeba ho nějak speciálně sledovat, stačí, když příjdeme za 14 dní a koukne na to pro jistotu ještě jednou. Jinak monitor taky v poho, i se mimčo pěkně hýbalo, takže to měli i s reakcema 😀 dobrou noc všem 😲 Jo a dnešní odhad váhy 2480g a pak si vyberte 😀

beruskaveruska
18. únor 2010

no týnko vidíš, že to je v pořádku. A jsi spon klidnější vid? to je fajn a brouček už má krásnou váhu to my se zatím pohybujeme kolem 600g 😀

pismenko
18. únor 2010
zuzanka26
18. únor 2010

Hahahahahha Markét ty vždycky vyšáhneš něco super 😀 😀 😀

pismenko
18. únor 2010

já jenom nevím, zda je to nastávající maminka 😀 nebo něčí miminko 😅

zajdla
19. únor 2010

Hojky.Pěkný den.

Rinty tak to je super,že je mimi v poho.Oni kolikrát člověka tak postraší a pak je všechno OK.Myslím,že tady bylo víc takových mamin,co zažily něco podobného.

Včera jsme konečně zavezli manžovo účetnictví kamarádce.Udělá mu daně.

Dneska musí manža opravit autí.Nesvítí nám brzdové světla.Zjistili jsme to po cestě od kamarádky.Byla pěkná mlha,tak jsem měla strach,aby do nás nikdo nenapálil.Dneska to musí opravit,protože zítra jedou ráno lyžovat.

JInak hádky jsou u nás taky.Hlavně teď,protože je už doma moc dlouho.Je unuděný a protivný.Snad už půjde brzo do práce.Už aby to bylo.

valentynka
19. únor 2010

ahoj holky,
tak vám psínu jak jsme se měla včera večer ☹

večer šel Filípek spinkat nějak kolem 21h, za chvilku takový pobrekávání, tak vždy čekám,jestli je to jen z otho,že neví jak si lehnout nebo proto,že mě volá.
tak jsme tam šla a strašně se poblinkal, celej polštář, trošku to káplo na prostěradlo,ale dobrý.
takže jsem ho převlíkla,chvilku jsme s ním ještě byli a pak jsem ho dala do postýlky a dala mu pití, za chvilku zase takovej brek-jinej než jindy, tak jsem tam šla a nahla se do postýlky a obejmula ho,no se postavil a zase další blinkání, celou mě poblinkal,takže i postýlku a koberec na zemi.
takže zase celý svlíknout a umýt a zase obléknout.
postýlku komplet povlíknout.
to ostatní jsem ještě raději zaprala a dala prát prádlo.

ještě jsme si s ním pro jistotu hráli,aby jsme věděli že už to budek ok, no šel chrupat ve 23h.

tak jsem šla žehlit a pak slyším,že jakoby něco spadlo z pračky, tak se jdu mrknout, no a ona vypadla hadice z umyvadla- mám tam takovou přísavku a v té je hadice na kraji umyvadla.
noo takže trošku vody vyteklo po koupelně,ale dobrý,setřela jsem to a ok.
šla jsem teda dožehlit, no a bylo něco kolem 0,30 a jdu do koupelny, pračka už dopírala.
noo a najednou koupelna plná vody
praskla guma, ve který je uchycená ta hadice na umyvadle, no já myslela že mě vomejou, holky byly to 2 kýble.
takže jsme začli uklízet, jednourukou jsem držela hadici v umyvadle, bo pračka měla poslední vypouštění vody.

manžel to pak douklidil, no já byla hotová.

pak jsme šla pověsit prádlo a ještě v 1 hodinu jsem balila Filípkovi tašku a spát jsme šli ve 2.

slyšela jsem včera,že prý bylo v televizi,že řádějí rotaviry a že děti mají srajdu a blinkají, takže asi i na Filípka něco přistálo a to zítra jedem na hory, no já jen doufám,že bude ok.
ale je nějakej ukňouranej, ted teda hezky sedí u kouzelný školky,ale jinak chodí a kňourá ...

zuzanka26
19. únor 2010

Ahoj holky,

chudinko Val, to sis teda užila, ach jo! ale jestli nemá horečku, tak to snad je jenom, že se jím něco prohnalo. 😒 Tak hlavně ať hodně pije.

U nás dobrý, sice večer byl taky takový divoký, ale noc docela ušla na naše poměry.
Leze ven sluníčko, hurá, snad zase dnes něco roztaje. 😵

valentynka
19. únor 2010

Rinty, vidíš, ted už budeš v klidu, průtoky v pořádku, to je hlavní 🙂

a váha ?? no nižší,ale máš ještě 4týdny před sebou,to ještě to kilčo nabere a pokud ne, no vidímt o na holčičku 🙂 🙂

Markét, užasný fotos 😀 😀 😝 😝

no hádky jsou asi prostě všude, ke všemu jak jsou ty děti a jsme na ně víceméně samy, tak jsme podrážděný na každý slovíčko,i když to třeba ty chlapi někdy tak nemyslí.. 😕

zuzanka26
19. únor 2010

jo jo, taky bývám asi zbytečně podrážděná, zvlášť když uspávám malou a ona řve, tak pak chytám nerva. Ale MM už ví, do čeho má a do čeho nemá kecat 😅 🙂

valentynka
19. únor 2010

Zuzi, no včera už jsem myslela,že se snad zblázním, už jsem byla večer unavená, furt mě bolelo za očima a hlava.
no hlavně,aby Filípek byl ok 🙂
no manžel občas něco prohodí jakoby radu,ale mě to spíše nasere, bo to přeci tak dělám...
no někdy na zabití 😀 😀 😀 ale u něj to bude asi to samé, taky jsem někdy na zabití, vím ... 😖

endlessblue
19. únor 2010

Dobrý ránečko...
Rinty... tak vidíš...za pár týdnů máte mrňouska tady... tý jo, to je vzrůšo... že se neví, co to bude 😀

Val... téééda, tomu říkám teda den (večer) blbec. To je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak třeba máš na xxxx let vybráno 😉

Já se taky probudila a budu řešit. Mámě nějaký fleky v ložnici na stropě... asi něco se střechou. Takže budu volat na družstvo... aby se s tím něco udělalo. V ložnici máme jednu zeď tmavě hnědou... tak to mokré je na tom strašně vidět!!!!!! 😠

zuzanka26
19. únor 2010

To taky hodně bývá psychický vyčerpání, myslím, že fyzicky vydržíme víc, než si myslíme.
Jeden kamarád mi jednou řekl, že ženská vydrží víc než čkověk 😅

valentynka
19. únor 2010

Zuzi, jojo je to tak 😅 😅

rintintyna
19. únor 2010

čau kočky, ještě jednou díky. Teda Val, ten včerejšek Ti teda nezávidím, ale ty jsi žena co se neztratí, taková ta ze seriálu Vlak dětství a naděje, viš? 😅 samo v dobrém 😉 jj spadl my kámen ze srdce. Endy no vzrůšo to je, na druhou stranu hodně lidí se teď přiklonilo k té holčičce a já bych to asi taky tak viděla, však už se to brzy rozklíčuje 😵

zuzanka26
19. únor 2010

Rinti každopádně se tvoje miminko už všechny těšíme. No taky bych tě ráda viděla, ale chápu, že asi už je to pro tebe náročné se někam hrabat do centra, no jak budeš chtít. 😉

rintintyna
19. únor 2010

Zuzi, taky jsem na to myslela, jestli se ještě uvidíme. Trochu náročnější to pravda je, ale kupříkladu v úterý odpo jedu na tu kraniosakrální terapii někam až jak tam jsou ty ovocný ulice 😵 a ve čtvrtek zase na Karlín do A centa od 10-12 hod na program, takže třeba není problém se pak sejít na 13 hod někde na obídek 😉 akorát jsem zase zapomněla z kama přesně jsi, jestli teda Karlín není úplně z ruky. Samo můžu popojet někam.

zuzanka26
19. únor 2010

Rinti ne Karlín, to je dobrý, přijela bych na Florenc, to by šlo, Sári bude asi zrovna spát. 🙂 tak si napíšeme.