Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
22. únor 2010

budíčééééééééééééééééééééééééééééééééééééék 😀

beruskaveruska
22. únor 2010

no co to je?????

holky já měla dneska noc děs běs ☹ v půl 2 se mi udělalo zle ještě v pět jsem byla vzhůru a před sedmou jsem nakonec vylezla 😠 . bolí mě žaludek furt jsem krkala, ale vůbec se mi neulevilo. kolem druhé jsem začala cumlat renee a pak se mi pomalinku ulevovalo, ale jak jsem si lehla tak konečná 😠 ještě ted to není ono. mám problémy s blitíčkem takže to pěkně zordejchávám tak snad se mi do večera uleví 😲

zuzanka26
22. únor 2010

Ahoj holky,

Beru holky ještě spí 😅 nebo co. My strašíme od 7, noc taky nic moc. Měla pauzu ve spaní ve 2 asi hodinu, myslela jsem, že už jí něco udělám. Nic jí samozřejmě nebylo.

Beruško opatrně a opatruj se. Hlavně nic nedělej, odpočívej, pusť si něco hezkého a udělej si pohodu, ty nevolnosti snad ustoupí, já se jednou poblila asi ve 30 tt.

Ziraf, tobě ale hezky spinká, jestli je jednou nebo dvakrát vzhůru, tak to máš pohodu. 😉

beruskaveruska
22. únor 2010

ahoj Zuzanko 🙂 no já jsem KO neb na ty nevolnosti netrpím. jestli mi nesedlo jídlo nebo co no nevím. Každopádně se jdu ještě natáhnout a až vstanu snad bude líp.

tak se tady zatím mějte pa 🙂

endlessblue
22. únor 2010

Dobré ránko žabky 😲

Jsme zpátky z víkendu u kamarádky.... to se děly věci... až zpacifikuju Julinku, tak písnu 😒

zirafik
22. únor 2010

Endy, ty zas napínáš........ 😕

Beru, tak hezky odpočívej a pak se ozvy...

Zuzi, já vím, že si oproti jiným nemám co stěžovat... ale mým kamarádkám spí děti celou noc ... a já chci takýýýýýýýýýýýý ... no ale na dnešek se teda vzbudila 01 03 4,30 kojo 7,30 kojo... takže nic moc 🙄 .. ale dneska bych chtěla začít s tim sunarem, tak jsem zvědavá ... btw. spící děti jsou většinou na UM, jsem zjistila 😕

zirafik
22. únor 2010

nechci vypadat, že jen tak kňourám a zbytečně si stěžuju... ale jsem fakt kost a kůže ... 🙄 ... a dokud budu kojit a v noci se nevyspím, tak to asi lepší nebude 🙄 ... Máma se vždy má obětovat pro dítě, ale všeho s mírou ...

kacena00
22. únor 2010

jé žiraf tak držím palce, zastávám stejnej názor taky bych se snažila v noci nekojit, kdybych se nerozhodla z několika důvodů kojení neukončit už v těch 4 měsících

hele kamarádka měla řev tak 3-4 noci a pak spokojenost, k malý občas vstane dá jí dudlíka ale tím to končí, tenhle krok udělala když bylomalý já nevím..7 měsíců baj oko?..tak nějak, tak sice to bude trochu hukot, ale když vydržíš tak to půjde

jinak nej z mých zkušeností je fakt ta termoska ale pro jsitotu i kojen. voda- kdyby to v termosce bylo moc horký abys nakonec nemusela odcházet a jen to naředila, ale osobně si myslím,ž e to stejnak nebude chtít..že to hlady není, ale chce si tě prostě užít..

já to nemám s kojem ale task pravidelně v 5 hodin musím dát cyrducha do postele k sobě nebo by se uřval a mě se chce spát, takže si ho na ty dvě hodiny nechám u sebe 😉

kacena00
22. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

vtírám se s aktuálníma fotkama našeho vykulenečka, konečně máme opravenej foťák 😀

zirafik
22. únor 2010

Baru, tak snad to půjde dobře jako u kamarádky... už se teda těším... hlavně snad něco přiberu... všechno na mně visí...vypadám jak zoombie 🙄 ...doufám, že to naše kočena zvládne 😎

A propóó....... info z jednoho albíčka... hádej hádej hadači 😀

22.2.2009 si maminka šla lehnout s podivným pocitem v bříšu, myslela že ji zlobí trávení, ale to jsem se na svět začal klubat já. 23.2.2009 proběhlo šťastné setkání maminky, tatínka a mě..

zirafik
22. únor 2010

jéééééé, to je nááááádhera.. já bych Cyrdu už ani nepoznala...on táááák vyrostl od posledního setkání 😅 . Baru, kde jste koupili ten dj stolek a kolik stál ?? By se nám možná taky líbil 🙂

endlessblue
22. únor 2010

Tak... mišutka moje spí.. tak mám čas napsat.

Víkend byl super, kočárkovali jsme, procházečky.... atd...

Nicméně včera jsem odjížděla... skvěle načasované, že bude malá odpoledne spinkat po cestě v autě a doma budeme na koupačku, večeři...

Mno, chci vycouvat od kamarádky ze dvora (máme Forda Focuse Combi)... takže dlouhá obluda, venku chumelilo jak kráva... 4 hodiny. Měla jsem pocit, že výjezd je OK, žádný složitý manévry. Nicméně..... jak to byl starý barák, tak z jeho boku byl zazděný původní vchod.. no a pod sněhem schůdek k tomu vchodu, že??? A co čert nechtěl... já na ten roh najela.. a jak jsou zimní pneu tlustý zespoda a slabší z boku, tak já ten roh musela trefit akorát tím bokem... a já prorazila gumu... rána jak kráva... já se lekla, co se děje... popojedu dopředu.. a říkám si "šmarjá já to vodřela"... vylezu ven... ošáhnu auto nic nevidím... tak jsem začala pochybovat. že se něco stalo.. že jsem možná slyšela něco venku. V tom sněhu nebylo vidět, jak mám prázdnou dušu.. tak nastartuju a slavně odjíždím... po pár metrech mi přišlo, že auto zatáčí na jednu stranu.., tak jsem myslela.. že je to tím sněhem... že se to klouže (byla fakt fujavice, na silnici bylo tak 15cm sněhu, stěrače na maximum, dítě ječelo v autě)... no.. tak jsem zastavila.. vylezu z auta a vidím, že jedu úplně po ráfku, kolo zdemolovaný a na blatníku voškrábání jak kráva.
Tak jsem samozřejmě začala bulet 😖 😖 😖 (bezva řešení, že)?.. volala manžovi.. ten byl nedostupnej..JAK JINAK!!!! Tak jsem volala kamarádce co se stalo a její přítel (kterej si ten den natáhnul šlachu, tak pajdal jak invalida) mi kolo vyměnil. Já byla ale tak v pr***i, že musel přijet manža a jet přede mnou, abych dojela domů.
Julince jsem totálně rozhodila spaní.. takže byla k neutišení... chuděra.

Takže jedno couvání vyjde tak na 5000,- 😠 😠 😠 😠

Kdyby mi kamarádka neříkala "Veru, nechceš vycouvat... tady je to hrozně blbý, chlapi to tu točej na 3x)... mno a já hrdina, néééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒

No domů jsem jela jak při-po-po 😖

Já absolutně nechápu, že mě takováhle věc rozhodí... asi jsem labilní 😅 😅 😅 😅

endlessblue
22. únor 2010

žiráááf.........nenapínej 😀

kacena00
22. únor 2010

žiraf mě to teda trochu rozbrečelo...si mě teď dojala..stoleček
donesl ježíšek, zjistím to od něj

verunko...mě by to taky rozhodilo ...taky ybch si zpětně vyčítala ....jak to mohlo dopadnout jinak a tak..no ele hlůavně že se nikomu nic nestalo..těch 5 tisíc taky zamrzí...ale dopadlo to nakonec dobře...nebuď smutná ani na sebe už načuřená,....

endlessblue
22. únor 2010

Jééé, Cyrďoušek je vééélkej!!!!!!!!!!!!!!!!! No jo, šák se mu blíží roček!!!!!!! 😉

endlessblue
22. únor 2010

Jojo, dneska se už na to dívám jinak... ale včera jsem fakt byla country 😔 ale těch cca 5000,- mě s**e!!! A já nakupuju na holku v sekáči!!!!!!!!! 😒

tevina
22. únor 2010

Ahoj holky,

Kremrolko vítej zpátky,koukám že jste si pěkně dovču užili 🙂

Beru hezky se vyspi a snad bude pak líp.

Baru zkoukla jsem fotky,a teda já Cyrdíka taky vůbec nepoznávám.Ten je už tááák velikej a tak nádhernej,já z něj nemůžu 😵

Endy hlavně že se vám nic nestalo,že jsi to zjistila zavčas.5000,- naštve ale stanou ase horší věci.

Holky my byli včera zase na karnevalu a sobotu na Michalovi Nesvadbovi,tak pak dodám fotečky.

zirafik
22. únor 2010

Endy, no to se stává..... a jak říkám když nejde o zdraví či o život, jde vlastně o h.... 😝 . Těch 5 litrů zamrzí, ale kdybys viděla kolik my narvem do aut, tak by tě jeblo 😒 ... navíc manža je do toho blázen, tak by furt něco měnil... nejvíc kola a disky 😠 ... bych ho zabila... takovejch peněz co lítá ... a taky nakupuju na malou v sekáči 😖 ... no ale msím říct, že se mi ty věci odtamtud líbí víc, než z normálního krámu 😎 a navíc většinou jako nový 😵

Tevi, tak šup fotečky 😉

A jestlipak jste uhodly hádanku 😀 ??

tanuki
22. únor 2010

žiraf, nikdo neuhádl, tak šup 😀
Endy, to je teda zážitek, no já bych byla připosraná z jakéhokoliv řízení, natož ještě při fujavici. Přesně tak, když něco nejvíc potřebuju, zásadně se nedovolám.
Ad řízení- dostala jsem ultimátum, že odkud nezačnu řídit, nejedeme nikam po Evropě. Muž se mě snaží donutit..což je prý dobře,ale já mám fakt velký strach.

kacena00
22. únor 2010

já teda uhodla 😀 😀 až mi slza skrápla 😀 😀

endlessblue
22. únor 2010

No jooooo, šmankote... já už vííííííím!!!!!!!!!! Proč já blbec měla tohle mimíško za začátek března???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
22. únor 2010

holky teda dneska mám ale citnej den...nejprve žirafka a pak... 😵 😵 😵

psala sem včera kamarádce mail, měla termín 17.února. ráno žádná odpověď, tak sem jí během dopoledne volala a ona nic, tak si říkám, že jí napíšu- a dělám si z ní srandu něco v tom stylu: hele vím, že sme se dohodly že ti dám svátek, že beztak už tě otravuje nějakou dobu takovejch lidí a furt se ptá: co už? ale neodpovědělas na mail, telefony nezvedáš..tak si myslím, že ti naši kloučkové budou nakonec slavit narozeninky stejně

(předtím sem si z ní dělala srandu, že by jako bylo supr kdyby rodila 10.2 jak sem byla v praze, že bych to prožila s ní, večer bysme pokecaly a druhej den bych se pak jela podivat na malýho 😀 😀ona se durdila že jí teď sází tipy každej jak se mu to hodí, no pak sem jí už nechala protože sem si vzpomněla jak to štvalo třeba market a nebo i jinou kámošku..tak sem jí už netelfonovala nepsala)

pak se nic nedělo a za hodinu a kousek mi kamarádka volá, že sem jí teda pěkně vychmátla tak mi to musí říct, tak já celá ubrečená, že jako už? ona že jo a vyprávěla mi o porodu o malym- před rokem sem jí volala já, ona byla těhotná, už měla po NT screen. a pak podruhý přišla o mimi.. no takže sem byla celá dojatá, nakonec začla plakat štěstím ona a říkala mi plačky že sme se načekaly a teď už obě máme ty chlapečky u sebe a jak je to krásný..

no dovedete si představit, jak to se mnou mávalo... prostě si to ten její brouček načasoval uplně jak z červený knihovny já dneska v rozjímání a teď do toho přijde novej krásnej život 😵 😵 😵 😵

zirafik
22. únor 2010

holky, tak malá si tady u gauče prvně sama stoupla 😵 ... dneska teda zlobí, ale tímto vše zapomenuto 🙂

zirafik
22. únor 2010

Baru, tak to vyšlo nádherně 😵

šmankote ta hádanka vám teda dala zabrat 😀

kacena00
22. únor 2010

juuu gratulujeme!!!!!! a za chvíli ti začne krámovat šuplata a moc pomáhat! 😀 😎 🙂 🙂
teda já dnes nic jinýho nedělám, než se tady furt hrbu vzpomínkama a dojímám se 😀

já si žiraf řikala že to nebudu vyzrazovat ale sem prd hráč 😀 aspoň pokud jde o toho mýho blondýna 😀

pismenko
22. únor 2010

Nazdar holky, večer dočtu 🙂 Dneska jsem byla po 14 dnech v práci a jsem KO 😝 Musím hlídat cvrčka, už tady ťape o 106 😀

rintintyna
22. únor 2010

čau kočky, Kači, tak kamarádce velká gratulace a vše nej do života malému

zajdla
22. únor 2010

Hojky.

Tak dneska jsem byla s Lindou na pichanci.Má v sobě prevenar a hexu.Snad nebudou horečky.Dostala homeo.už se bojím těch teplot,ale doufám,že nebudou.Věřím.Ale v noci asi moc spat nebudu.
JInak vážíme 8120 g.Takže pěkný cvalík.To měla Lucka v 10 měsících. 😀

Tu dotyčnou,co rodila asi neznám,že?Já totiž nevím o koho jde. ☹

Pavli gratuluji.To už bude zachvilku lítat jak čertisko. 😉

beruskaveruska
22. únor 2010

já taky nevím kdo by rodil 😝

kacena00
22. únor 2010

zajdi tu dotyčnou z pavlínčiné hádanky znáš 😀 alespoň virtuálně 😀 😀 kolikátého pak máme dnes? a kdopak dnes celý den mele o tom, že je dojatej protože mu za pár hodin začnou porodní bolesti? i když ten večer dotyčná tvrdila že mládě vyřizuje že na nějakej porod krásně prdí 😀 😀 😀