Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. únor 2010

Nazdárek holky,
tak též jsem koukla na Sáblíkovou.... navíc naši běžkaři mají bronz ze štafety...no a o hokeji darmo mluvit 😖

Jinak u nás. Včera dítě zdravé jde spát...od jedenácti kašlala, převracela se a v půl jedný ráno, teplota 38,9. Dostala nurofen a mlela sebou celou noc... takový ten polospánek. Ráno v půl osmé, znova měřím 39,4 😖 Dám Nurofen.... vypila čaj... a spala až do desíti... teď je malá po snídani a já jdu měřit znova.. tak uvidím... Mám doma jen ten Nurofen... co mám ještě pořídit na střídačku????
A kdy bych měla začít dělat zábaly...?? Chjo chjo chjo. Já nechápu co to na ní tak rychle skočilo. Včera ani náznak a v noci tohle!!!!!! 😢 😢 😢 😢

Rinty, držím palčáčky!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

beruskaveruska
25. únor 2010

ahooooj

jé tak to Týnce držím palečky a snad to bude mít brzo za sebou 🙂

janda79
25. únor 2010

Endy, čípky a střídat to po třech hodinách, jestli má takové teploty. jednou čípek, jednou sirup

endlessblue
25. únor 2010

a jaký čípek?

janda79
25. únor 2010

a zábaly jsme dělala, když to vyskočilo na 39 a kus. ale nezabíraly, spíš naopak. to tedy bylo u Míši. a u Verušky jsem je dělala, když byla malinká, tak pomohly spolu se sirupem, nic jiného jsem tehdy pro tak malé mimčo taky neměla. nebo říkají osprchovat vlažnou vodou nebo ponořit do vlažné vany

endlessblue
25. únor 2010

Teď jsem jí měřila a má 37,9... Ale jsou to teď teprva 3 hodiny od dávky Nurofenu 😖

janda79
25. únor 2010

paralenový nebo panadol, akorát musíš kouknout na ta kila, aby to odpovídalo. třeba u panadolu máme jedny pro Verušku a jedny pro Míšu

janda79
25. únor 2010

tak to by mohla mít ten čípek, dr. říkala, že je lepší než sirup, když je teplota 38 a víc

janda79
25. únor 2010

taky si hlídej, abys nepřekročila tu denní dávku

janda79
25. únor 2010

tady je tak krásně, ale jak je teplo, padá nám led ze střechy a to jsou šílené pumelenice. já bych tak šla ven, kdyby Veruška nebyla nemocná 😔

endlessblue
25. únor 2010

Takže mám dát čípek, i když má 37, 9 v zadečku? Což je 37,4. Doma nějaký ty čípky možná máme,... ale nejsem si jistá, že to jsou dětský čípky 😒

endlessblue
25. únor 2010

Jojo, tady to taky taje.... venku je šílená čvachta... tuny špinavýho sněhu... už ab bylo jaro 😉

janda79
25. únor 2010

jo aha, já myslela, že už po odečtu. tak to bych jí ještě nechala. a co je to za čípky?

jitousek
25. únor 2010

Ahojda zdravím 😉
koukám že asi budeme mít nové miminko jooooooo ? 😵 😵 😵 Týnko držím palečky všechny i Míšánek ať to máš holka brzo za sebou a už se těšíme na zprávičky 🙂 😵 😵 😵 😵 😎

endlessblue
25. únor 2010

Klasický paralenový čípky

janda79
25. únor 2010

nalakovala jsem si nehty na červeno, abych byla krásná, když jsem teď doma jako liška v noře 😅

endlessblue
25. únor 2010

I těch 39,4 bylo v zadečku, takže 38,9... teď vypadá v pohodě. Cábruje tady, všechno je "jéje" 🙂 jen je prostě trochu teplejší. Jo a nechce si nechat měřit tu teplotu. Jakmile pípne teploměr tak propíná nohy, abych jí nemohla změřit 😠

janda79
25. únor 2010

no tak to je ono? kolik mg tam mají?

endlessblue
25. únor 2010

Čípky Paralen 100. Tak nevím, jestli můžu i Julče

janda79
25. únor 2010

tak to jsou oni

endlessblue
25. únor 2010

No, jestli to bude potřeba... tak jsem zvědavá na tu operaci zavádění toho čípku 😕 Mě to přijde hrozně veliký 😕 a jak daleko to mám šoupnout??? 😅

endlessblue
25. únor 2010

Mno... já jsem jak krysa v noře 😅

janda79
25. únor 2010

zahřej ho v ruce, bude takový kouzavější. taky můžeš Julče namazat prdku třeba bepantenem nebo tak. klíďo i indulonou. strčíš ho tam celý, aby nebyl vidět, prdka ho "spolkne" 🙂 to uvidíš. 😀

janda79
25. únor 2010

teď jsem to četla, děti do 13 kg to mají tříkrát denně s odstupem 6-ti hodin. takže to je akorát na to střídání se sirupem, když to bude třeba. po třech hodinách. uvidíš, jak jí to bude stoupat.

janda79
25. únor 2010

tak si taky nalakuj nehty, když máš noru 😅

endlessblue
25. únor 2010

Jojo, já bych potřebovala....vyžehlit ksicht, upravit vlasy, a mezitím vygruntovat domácnost 😀

janda79
25. únor 2010

cha, no to já taky, ale gruntovat ani nemusím, na to prdím,je to dobrý, náhodou mám i vyluxováno. nádobí je v myčce, prádlo v pračce. jé, musím pověsit prádlo

janda79
25. únor 2010

a dám to dneska prvně ven, to bude vonět!

endlessblue
25. únor 2010

Tak to mi bude chybět.... prádlo sušící se na sluníčku. Teď nemáme ani balkon!!!!!! 😠
Asi vykradu banku a postavíme NOVÝ domeček... do starýho bych už nešla !!!!!

endlessblue
25. únor 2010

Tak... teď už opravdu musím.... jdu to tu pofackovat... a Jandi, namotivovala jsi mě a vyluxnu... to je děs.. luxuju 2x týdně a stejně mám pocit, že to pod nohama křoupe 😝