Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. únor 2010

Holky, nemáte tipa na ponožky pro děti? Nechci nějaký šunty, co se hned zdrcnou... ale zase dát za pár tolik co za dospělácký se mi taky nechce. Malá dostala dárkem z Nextu, ale škrtí jí to kolem kotníku 😔

janda79
25. únor 2010

máme tady výrobnu ponožek, takže jsem za vodou a hlavně stojí pár korun. přijeď a zajdeme tam. 😉 a taky kupuji froté v Kiku, ty jsou super!

kacena00
25. únor 2010

ahoj holky, dík moc...

no nevim, já bych asi raději, aby nás viděl někdo na rhb... botky jsem vyzkoušela ráno, byl vyspalej, najedenej, vykáknutej, vzala sem si hio na klín a že si budeme číst, což fakt zbožňuje, aby byl v pohodě a nemusel stát...zkroutil pusinku a plakal, ne vzteky jen prostě žalostně zkroutil pusu, koukal na ty nožky na mě a plakal...

tak sme šli do okna, miluje v něm stát a pozorovoat stromy, sní, ptáčky kt. lítaj sem tam, plakal...

tak sem ho vzala že ho pochovám a jen je bude mít na nožce aby si na to zvykl, plakal..a ve stoje? to podlamuje kolínka a stát na tom nechce..a taky mám problém s tím, že má lezení a chození okolo nábytku půl napůl..tak myslím i kdyby si nakrásně zvykl..nebude mu to vadit při lezení, jak ej to tvrdý nepoddajný...sem z toho nešťastná, protože tomu za mák nerozumím a doktorka tomu taky nerozumí..navíc ona někt. věci jako každej doktor podceňuje...tak prostě nevim..nechci tu fňukat, ale snad chápete že to nemůžu podcenit, aby se mu z toho pak nevyvinula nějaká větší vada zbytečně..

koukám teď na něj a fakt na té jedné nožce stojí buď jak baletka a nebo je opřený uplně o zevní hranu chodidla..jaktože sem si toho dřív nevšimla? co sem to za matku...

kacena00
25. únor 2010

týnce moc držím palce a sem zvědavá, jak se to vyvrbí a co se stalo..je možný, že ten její KLOUČEK už se prostě chctěl vyklubat, juuu to bude asi stejnej prdelínek jako cyrdík když se narodil 😵 😵 😵 😵 😵

endy, snad nebude mít malá chřipajznu...jak psaly holky střídat paralen čípky a nurofen- přičemž nurofen má dobu působení 8 hod. a paralen 4 hod. ale pokud je to do 38 st. po odečtu, tak jí ta zvýšená teplota spíš pomáhá...držím palce aby nehorečkovala nějak dlouho pusinka...

janda79
25. únor 2010

ahoj Baru, chápu, že jsi z toho nervní. tak dr. řekni o žádanku k odb. lékaři. a ty boty, no nevím. zkus to vydržet dýl jak Cyrda. jestli mu to má pomoct, tak to asi jinak nepůjde, prďousek jeden. oni jsou fakt paličatý. Verda je ještě ke všemu vzteklá 😅

tanuki
25. únor 2010

holky a v kolikátým teda je? žádné nové zprávy nejsou?

zuzanka26
25. únor 2010

Peťo Rinti je 37 tt, tak snad v pohodě, žádné zprávy 😕

janda79
25. únor 2010

a jak vlastně víme, že je v nemocnici?

zuzanka26
25. únor 2010

Jandi, Rinti mi poslala sms v noci

janda79
25. únor 2010

no tak jestli jenom poslala sms, že je v nemocnici, tak určo rodí, to by jinak napsala, že má nějaké problémy, že jo? 😨

endlessblue
25. únor 2010

Holky, já myslím. že Rinty bude mít holčičku 😀

kacena00
25. únor 2010

jandi oni jí strašili špatnýma průtokama...ale na uz se to nepotvrdilo..tak snad jen začala rodit, to bude zas napínavý...
jandi, cyrda bejvá taky vzteklej ale u těch botek ne..o to je to pro mě horší...já prostě jen mám strach, že když by měl začít chodit, aby se neupevňovalo to bybý postavení nožičky..a pak aby se nemusel nějak rozrehabilitovat..ale co já vím, jestli na to botky stačí? asi zavolám jedné rhb do tábora, co k ní chodila kámoška s kloučkem o 14 dnů starším, jinak mít klid nebudu

janda79
25. únor 2010

no tak to určitě udělej, budeš mít klid. taky bych volala.

kamcule
25. únor 2010

ahojky,
mám golfky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jupííííííííííííííííííííííí

holky ty jsou tak krásný 😅 , a ještě k tomu to počasí suprový 🙂

kacena00
25. únor 2010

jo jandi, ty ses myslím ptala- tak c má 8890 g a 72 cm 😵

kamči tak supr, já u sebe vidím, že asi nakonec nevyberu nic 😠 😀

kamcule
25. únor 2010

neboj kačí, on tě nějaký určo uchvátí 😉

endlessblue
25. únor 2010

Jééje... tak to Juli byla největší buřtína na roce, co??? 😀

Baru....snad se to urovná. Já bych ty botičky pořád zkoušela. Mladá byla z prvních bačkor hotová.. jen seděla, koukala na ně... a chodit nechtěla

endlessblue
25. únor 2010

Co se golfáčků týče... počkám až bude opravdu jaro, sucho, teplo.. .. Do tý doby budeme jezdit ve sporťáku.

Já bych hned nějaký golfky nemohla. U těch Jané Energy je výhoda, že ta madla jsou hodně vysoká... u spousty jiných bych se musela hrbit

endlessblue
25. únor 2010

Teď ani nevypila Sunar... no a šoupla jsem jí do postele. Uvidíme. Oběd se opět posune až tak na druhou hodinu 😵

janda79
25. únor 2010

no to to dneska zase funguje

janda79
25. únor 2010

jé, golfky🙂
Endy, vždyť je to jedno, kdy bude jíst. hlavně že něco sezobe
já obědvám zrovinka teď

janda79
25. únor 2010

Verda mi zdrhla do patra do Míšina pokojíku, to je uličnice! krámuje jí tam hračky. no nechala jsem otevřené dveře..

endlessblue
25. únor 2010

Týýjooo, venku je nádherně a my musíme být doma. Ale jestli se Juli zlepší, tak o víkendu vyrazíme i s taťkou na nějaký ten výlet... od té doby co chodí do práce, tak ho skoro nevidíme 😔

endlessblue
25. únor 2010

Jandi a nechceš někam hodit aktuální fotečky Verunky??? Já si jí pamatuju jen jako mimineško 😉

endlessblue
25. únor 2010

Jinak já jsem Julince včera ostříhala ofinu. Už jí to lezlo do očí... gumička či sponka jí vydržela vždycky jen chvilku. Tak teď to má ošmikané. Vypadá trošku srandovně, páč se u toho tak kroutila... že to má zubatý 🙂

Jinak pořád nakukuju, jestli budou nějaké zprávičky od Rinty.. to jsou nervíky 😝

tanuki
25. únor 2010

Veru neuvěřitelně rostou vlasy, už jsme jí 3krát vzadu trochu stříhali a už by to šlo zas.. přesně tak, sponky nevydrží, gumičky taky ne..a růst dlouhé jí nechci nechat, má jemné vlásky

endlessblue
25. únor 2010

Malá má taky neskutečný páčo... a hustý.... pomalu jak dospělák. Ale gumku na vlasech nemá ráda. 😅

Jinak malá už od 12ti spí. Mám o ní strach.. je taková ploužící se. Bojím se, jestli nemá zase horečku. Už aby byla vzhůru.

beruskaveruska
25. únor 2010

ty jo dneska je to napínavý jako kšandy na dvou diskuzích se rodí a obě pohlaví miminka a jména jsou tajemstvím tak jsem zvědavá kde budu moc první gratulovat 🙂

pismenko
25. únor 2010

Ahoj, jsem konečně doma 🙂
U zubaře pohoda, byly jsme tam 4 minuty, Dora samo nespolupracovala a bulela, protže vozit na křesle se jí nelibylo 😅 Jinak zubky má prej naprosto v pohodě, tak zase za půl roku 🙂

Já myslím, že rinty bude mít chlapečka 🙂 🙂 blbne mi net, tak doufám, že se to nedozvím jako poslední 😝

pismenko
25. únor 2010

Tanu, všechno nej k narozeninám 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲