Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
4. bře 2010

beru, jojo do Kik se mkrnu,ale většinou jsou to velikosti do 80-86, chci bud 92 nebo 98

endy, koupíš to normálka v krámě, je to u pudingů a tak 🙂

😀 😀 😀 ledové kaštany se dají opravdu strouhat, tak jako margotka 😀
lepší nechat chvilku v ledničce

endlessblue
4. bře 2010

Hehe, já si představila...že jsou to jako tvary jako kaštany... takže to je nějaká čekuláda, jo??? 😀

Hele a paní uvádí 2 druhy ztužovačů. 2 ztužovače míchá se šlehačkama a jeden s jogurtem... to jsem z toho fakt jelen. Ale vypadá to tak krásně, že bych to snad zítra udělala, až se vrátí manža ze školení.

Nicméně k tomu potřebuju jet na velkej nákup... a venku neskutečně chumelí 😠 😠 😠 😠 😠 Všude je už opět snad 10cm novýho sněhu... už mě to fáááákt neba!!!!!!!!!!!!!!!! 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

Jdu chrupat... přeju všem krásnou dobrou noc 😲

zajdla
5. bře 2010

Pěkné ráno.

Ten dortík vypadal moc,moc dobře.Asi ho zkusím.Ale nevím kdy.

Dneska jdu k zubaři,protože mě pořád pobolívá jeden zub,pak nakoupit.Jak dorazíme domů,tak rychle uvařit a pak budu dělat našim na zítřek ještě lasagne.Přijedou odpoledne domů,tak ať mají co k snědku.Poručila si to ségra. 😀

My pojedeme zítra ráno ke tchýni a Lucku nám tam naši přivezou,je to po cestě z hor domů.Lucinka prý lyžuje jak ďábel.Už se těším na video. 😀 😀

Lucka mi bojkotuje noční mlíko,tak bude bez.Jsem zvědavá,kdy se vzbudí ráno.Tento měsíc je nějaký zlomový.Špatně spinká,baští. ☹

Beru to je super,že už máš kočárek.Ta základna do auta je super,my ji máme a nemůžu to nynachválit. 😉 Kočárek je krásný.Karličce se tam bude moc líbit. 😉

endlessblue
5. bře 2010

Dobrý ránečko.... a chumelí a chumelí.... mě snad vomejou!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

valentynka
5. bře 2010

ahoj ahoj 🙂

tak Filípek kouká na Kouzelnou školku, to má ranní rituál a já mám chvilku u pc 🙂

ráno mu říkám,že mu za chvilku budou dávat pohádky, kouzelnou školku, a najednou slyším, jak hraje televize, rošták si jí šel normálka pustit 😀

endy, no je to ta čokoláda- kaštany 🙂 a paní napsala ledové..
a nemíchá se dvěma šlehačkama jeden stužovač a druhý zase s jogurtem? až tak jsem to nějak nepočítala, došlo by na to,až bych to dělala 😀

u nás je jako napadnuto doost sněhu, mě snad vomejou,už jsem myslela,že nebude sněžit, už mi ten sníh leze krkem 😠 je furt od vánoc a né a né zmizet, ale na hroách ho miluju, to je jasný 😀

Zajdi, tak to je Lucinka šikulka, určo jí to pomohlo a rozlyžovala se, dětem to jde hned 🙂
taky budem Filípka učit
nevíte od kdy se děti učí na lyže ? myslíte,že na dvou letech by to už šlo ?

mě Filda bojkotoval mlíko včera ŕáno a večer a ted ráno taky, úplně se mu zvedl žaludek a málem zvracel.
nevím co ho to zas chytlo, krásně ho ráno pil a ten zase ne, tak jsme mu dala sýr lipánek, tak zbaštil dva trojúhelníčky, dala jsme mu to na lžičku a papal sám.

joo a manžel koupil lžičku s vidličkou rpo Filípka, je to plastový a je to zahnutý přesně rpo ručičku dítěte,aby se trefilo do pusinky, že ten konec je zahnutý a krásně s tím papá sám u oběda

beruskaveruska
5. bře 2010

ahoj

koukám, že taky žádné nadšení ze sněhu co??? chci slunkooooo 🙂

evitkamalicka
5. bře 2010

ahoj kocky

u nas zatial nesnezi a dufam, ze ani nebude

kamcule
5. bře 2010

ahojky,
tak jak jsem si říkala ve středu že rýma ustupuje, to sem neměla, v noci jsme prodělali laryngiální záchvat, naštěstí zareagoval na vše co jsem udělala dobře a do rána bylo po všem, dr. už jen konstatovala že to pokleslo do průdušnice a přestože je to na rozmezí, nevypadá to na návrat.
Dnešní noc už byla paráda, tak snad už konec, a to teda pěkně zaťukávám, ťuk, ťuk, ťuk 😠 😠 😠

jitousek
5. bře 2010

brý dopoledne u nás je taky sněhu tři pr.... 😖 starej a teď ještě 10novéhooooo já chci jarooooro už 😔

endlessblue
5. bře 2010

Holkýýý.. héééélp..... bydlíme v 5 patře.. ale za chvilku budeme chodit ven oknem, ne???? 😅 😅 😅 😅 😅

jitousek
5. bře 2010

kamcule teda to je síla prosím tě a jak se to projevuje takovej záchvat já bych byla asi namydlená a vedle jak ta jedle 😒 nevím co bych jako dělala ☹

jitousek
5. bře 2010

no to budete Mít dobré endy žádnej výtah žádné schody rovnou pěkně ven 😎

beruskaveruska
5. bře 2010

ahoj Kamčul teda vy si taky nedáte pokoj co|?? hele ještě mi řekněte z čeho ta laringitida je\???

evi to se máš, že u vás nesněží tady je hnusně 😠

verunko heč my jsme v šestým tak máme víc času než ty 😀 😝

jitoušku jaro došlo prý je na něj dlouhá čekací doba 😀

evitkamalicka
5. bře 2010

tu je sice chladno, ale svieti slniecko

evitkamalicka
5. bře 2010

berus tak co, uz mate vsetko pre prcka nachystane?

jitousek
5. bře 2010

beru nezlob měěěěěě 😵 😵 😵
kdo si počká ten se dočká no 😝 😎

lucianas
autor
5. bře 2010

Ahojky,

tak se musím pochlubit. Nám tu dnes nechumelilo. Jen snad minutku poletoval sníh. A teď je tu krásně slunečno. Jestli je teplo, to nevím. Venku jsem ještě nebyla. Ale zpoza okna je opravdu nádherně. 😀

Val, nechceš ten dětský příbor hodit do alba? Bychom mrkli, jak to vypadá a pak i koupili.

kamcule
5. bře 2010

endy 😀 😀 😀

tak dneska večer nám přijde známá zdělit sladkou realitu - daně 😝 , nechává si to jako překvápko tak to asi bude milé 😉 😉 😉 , doufám

jitousek
5. bře 2010

holky máte někdo zkušenosti s vařením pohanky jak pak se ta potvůrka vaří koupila jsem si pytlík loupané pohanky ale návod tam nejni 😒 😎

evitkamalicka
5. bře 2010

kamcul my uz dane mame vyratane a tiez sme sa potesili

jitousek
5. bře 2010

tady taky svítí už zase slunéčko ale je -4 😕

beruskaveruska
5. bře 2010

evičko jo jo máme vše doma, krom kočárku, ale ten je od včera objednanej. ještě dorazí nábytek, koberec a pak začnu pomaloučku polehoučku prát věcičky a skládat rovnou do nového nábytku a budeme jen čekat 🙂

jitousek
5. bře 2010

my se s daněmi nepotěšili 😠 😠 😠 😠 no nevyšlo mě to kvůli zpětně vyplacené dovolené asi o 2tisíce 😠 😠 😠 😠

beruskaveruska
5. bře 2010

až dorazí nábytek tak nafotím pokojíček pro Káju 🙂

evitkamalicka
5. bře 2010

ja cakam kym pridu dane a idem kupit košik pre mimi, mam ho v albume

jitousek
5. bře 2010

beruuuu a co ta fotečka pupíka kdypa budee 😉 😵 😵

beruskaveruska
5. bře 2010

jo ta dovolená udělá čáru přes rozpočet co|??? mě to taky za rok nevyjde 😠

lucianas
autor
5. bře 2010

Kami, tak držím palečky, ať vás to opravdu mile překvapí, ty daně.

Jitu, pohanku jsem nikdy nevařila.

beruskaveruska
5. bře 2010

až MM vyfotí snad o víkendu já mám poslední foto z vánoc 😀 , ale jsem se sebou spokojená mám nahoře stále jen 5kg což je paráda 😀

evitkamalicka
5. bře 2010

berus tak to sa pekne drzis, som zvedava kolko priberiem ja, zatial som nepribrala nic, ale ratam ze tak do mesiaca to uz zacne