Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
12. bře 2010

Petruš já děkuji za rady s bylinkama, ale já je nemůžu ani jako netěhu - já má na ně alergie víš 🙂 já neberu ani jitrocelový sirup 😠 a s hedelixem taky musím opatrně

já jsem před chvilkou dorazila dom. byla jsem pro maso a v u holek v práci tak jsme krásně pokecaly. MM jde n´dneska do práce už o půl páte to je za chvilku to je hrozné 😠

valentynka
12. bře 2010

kremrolko, čas se bude posouvat 28.3.

Filíepk se ted taky budí mezi 6-6,30,m těch 7-7,30 bylo lepší 🙂

kremrolka01
12. bře 2010

beru aha
no já teda jak lehnu tak spím, je fakt že dneska v noci jsem přemýšlela nad daněma jednoho klienta, jak to provést, ale asi 10 minut, pak jsem na to přišla a usla jak špalek 😀
ale aby vás to potěšilo tak taky rozhodně nemám pocit že jsem vyspaná když se vzbudim, to bych musela spát aspoň do deseti a bez vstávání v noci ke Kubovi 🙂

beruskaveruska
12. bře 2010

Verun štastnou cestu jsem ti zapoměla popřát 🙂

mě maličko polevilo ucpání nosu tak snad to vydrží. MM už šel do práce , jdu poklidit myčku a kolem 19h pro mě úřijedou naši.

Holky zítra jdu na noční 😀 do práce, ale budu jim jen vařit kafíčko a kecat s holkama a oni budou makat 😀 😀 MM totiž bude na noční i o víkendu 😠

kremrolka01
12. bře 2010

holky Kubíček měl dneska premiéru 🙂 ............. poprvé šlápnul venku do hovna 😀 😀 😀

jitousek
12. bře 2010

kremrol chudák Kubík no tak to by chtělo vsadit sportku 😀

Beru se nediv když ponocuješ kecáte do rána a pak půjdeš ještě na noční směnu kecat to si pak rozhážeš spací režim a když s tím spaním bojuješ tak tímhle to jenom posílíš 😉 si piš že pak neusneš ani omylem

kremrolka01
12. bře 2010

jj hezky režim jako dětičky - na procházku, lehkou véču, vykoupat a spát 🙂
ale beze srandy, to pomáhá, spánek do půlnoci je nejkvalitnější 😉

kremrolka01
12. bře 2010

jituš no šiknul by se nějakej ten melounek na baráček 😀

kremrolka01
12. bře 2010

chudinka malá ☹
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-l...
takovej šok hned po narození, je to zázrak že jí našli tak brzo

jitousek
12. bře 2010

jak tohle někdo může udělat 😢 hudínek malinkatej bezbranej nechápu to asi jsme hold jiný no

beruskaveruska
13. bře 2010

ahoj v sobotu teprve jsem dneska zapla noťase a koukám, že jsme na str. 3. copak se děje????

Peruš jsem se zasmála vaší premiéře 😀

Jituš nerozházím neboj jen co budu zdravá budu spát zase celou noc a i přes den 😀 já mám ted pár dní problémy neb jsem hnusně nachpípaná víš ☹ ☹

jinak k tomu článku děs no coment 😠

kremrolka01
13. bře 2010

ahojky, Kuba se dnes ráno probudil s teplotou, zatím má do 38 po odečtu, tak zatím nesrážím, běhá tady jak blázen celej den, chuť k jídlu má taky, až teď se mi ho podařilo uspat, tak možná k zoubkům nebo uvidíme co se z toho vyvrbí
dala jsem do trouby buchtu a jdu trochu poklidit, manža řeší dotace na baráček takže zábava u nás žádná 😎

zirafik
13. bře 2010

ahoj holky,

Péti, jaký dotace řešíte??? Myslíš, že se nechá na něco dosáhnout? Já myslela, že je to jen na staré baráky.

Týjo, tady to dnes žije... 😕

S tím miminkem jsem to taky četla 😔 ... je to 20km od nás 🙄 ... proč ho nedali do babyboxu nebo aspoň někam do tepla.... 😠 .. na druhou stranu nechápu proč měla na sobě šatičky 😖

kremrolka01
13. bře 2010

Pavlí, my budeme mít pasivní, takže na to dotaci máš - výstavba RD v pasivním standardu, ale právě že na projekt už to je jen do 31.3. a nevim jak to stihneme
měla šatičky jo? já myslela že byla nahatá, no každopádně to taky nechápu, tohle byla její jistá smrt, přitom v Příbrami babybox mají
u nás teplota furt kolem 38 po odečtu, tak jsem jen ospršila vlažnou vodou a už chrupe
asi to budou zoubky trojky nahoře má hodně nalitý

jitousek
13. bře 2010

chudák Kubulík snad bude brzo dobře kremrol 😉
manža dneska pomáhla u kamarádů s malováním atd. a prej jejich malej stejně starej prcek chudínek prořezávají se mu stoličky a do toho otevřenýho v pusince chytil nějakej bacilus virus aftus a má tak bolavou aftovou pusinku že porád pláče nejí no mazec dneska ho nosila celej den na rukách chudáčka hrůzaaaa ☹

já jsem dnes byla na procházce s přítelkyní od brácha pak u nich na návštěvě Míšánek byl uvytržení mají kocoura a tak z něj byl nadšenej porád si s ním chtěl hrát házel mu balonek všude za ním běhal prostě legrace 😎

zajdla
13. bře 2010

Hojky,tak my jsme se vrátili od tchýně.

Dneska jsem přivezla švagrovou i s malou domů z porodky. 😀 😀 😀

Kremrolko ať se malý brzo uzdraví.Ať je už konečně hezky.To počasí je hrůza. 😠 ☹

jitousek
13. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

to snad ani nejni možný 😕 😅 😵 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
14. bře 2010

prvnííííí 😀 😀 😀
no v jedenáct to už se dlouho nestalo 😕

Kubíček v noci hicoval tak jsme dali nurofen a ráno už bez teplotky, teď spinká

zirafik
14. bře 2010

ahoj holky, druhá 🙄

K. nějak zarůstá nehtík na palečku u nohy... stejně jako mě 😖 😖 .. má to takový červený a začíná se to i podbírat 😖 .. tak nevím asi dám ichtoxyl mast, ta mi pomáhá, ale píšou tam až od 1 roku, což máme teda za 2 měs.

kamcule
14. bře 2010

Ahojky,
koukm víkend a ticho po pěšině 😀 .
Já měla včera den blbec, když jsme se s Áďou vraceli od našich, tak u baráku při parkouvání jsem škrtla obrubník no jak jsem chtěla sjet dolu aby to neviselo na něm tak jsem ho pochroumala ☹ , taková blbost a takový škody. No tak jsem si vydělala 😖 😀 , ale manža se nezlobil, prý se to stane tak aspoň že je tak rozumnej ten náš taťka 😀 😝 , já byla vyřízená, ani jsem to nečekala.

o nalezené holčičce jsem taky slyšela, bohužel je to v našem městě ☹ ☹ ☹ , je tu babybox a stejně se stane taková obludnost. Tý snad přeskočilo po porodu nebo co, je to strašný!!!
Ziraf a odkud jsi že píšeš že se to stalo 20km od vás? To jsme těsný sousedky 😉

zirafik
14. bře 2010

Kamco, IP 😉

zirafik
14. bře 2010

Ještě se chci zeptat... kamarádka jsou na horách a roční klučík nemůže spát neb je zahleněný a pokašlává 😝 . Nemáte prosím nějaký recept, jak pomoci??? Krom zvýšené postýlky na spaní a odkašlávacího sirupu, to už jsem jí poradila 😝

kremrolka01
14. bře 2010

teda tady to dneska fakt žije, doufám, že vás to někam neodfouklo 🙂
Kubovi to teď navečer zase vyletělo, 39 po odečtu, tak dostal sirup a už chrní
taťku dneska odvezli do nemocnice, podezření na slepák, děda je taky v nemocnici, nějak když už marodit tak celá rodina ☹

zirafik
14. bře 2010

snad to vyjde..... 😵 http://zpravy.idnes.cz/jaro-ukaze-co-umi-pristi...

Péti, ježiš u vás je teda pozdvižení ☹ . Hlavně, že to není nic vážného ... ale když se to s...tak se to s...

Jituš, dnes jsem pořídila nutrilon, za kupónek 🙂 , snad bude mladý chutnat 🙂

Týjova, tady je fakt dneska mrtvo 😝 😝

zuzanka26
15. bře 2010

Prvnííííííííí 🙂

Ahoj, tak co Kubík, jak mu je?

valentynka
15. bře 2010

ahoj holky,

tak tady taky popřeju Pétě 🙂

Péťo, všechno nejlepší a hodně zdravíčka 🙂 a ať Vám baráček brzy stojí a jste v něm šťastní 🙂

kremrolka01
15. bře 2010

val díky 🙂
Kuba měl teď ráno 38,2 po odečtu, dostal zase nurofen a nevím jestli s ním jít k doktorovi? jinak vypadá úplně zdravě, žádná rýma, kašel, do krku jsem se mu koukala a taky dobrý, spal dobře, jí dobře 😒

zuzanka26
15. bře 2010

Peťo nevím, jak to máte daleko k doktorovi, my třeba jen přes ulici, ale asi bych šla, jsou to dost vysoký teploty. 😖

A samozřejmě vše nejlepší k narozeninám!!!!

valentynka
15. bře 2010

kremrolko,jestli to nemá k zoubkům... kdžy nemá ani rýmu,kašel

Filíoek má pořád rýmu,takže odsáváme, kapeme..

jiank jsme ho vážila a má 10,6kg večer, nahatej, takže mi od roka přibral pouze 200g a měří 84cm.