Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
18. bře 2009

Markét, takže to znamená, že mi to budou dělat už v porodce? Tam se jdu registrovat v 36.tt . Nebo ak budu ještě chodit ke své Dr.? Já se ptám jak máčo, ale já tyhle věci fakt nevím. 😅

pismenko
18. bře 2009

No klidně ti to v porodce dělat můžou.Když se tam zaregistruješ, tak už tam budeš chodit na KO?? To je docela brzo ne?

valentynka
18. bře 2009

chris, myslím,že se dělají ve 34-35týdnu ty stěry
a bude ti je dělat ještě gyndařka.
do porodnice začínáš chodit až na 36tt,kdy se začínají dělat natáčky-monitor

noo holky ,koukám jak to tu frčí,ted jsme dočetla.

valentynka
18. bře 2009

Luci, tak ještě ode mě velkááá gratulace k těhu a at je vše v pořádku od začátku až do konce a těším se na další těhu prožívání 🙂

další diskusi zaládá kdo ?? že by Rinty ?

beruško,tak to mě mrzí, jaká bude ted u vás situace,že manža bez práce a ty takový blbý šichty, dotoho ten tlak, ale ctělo by to zase seknout s tím kouřením,když máš ten tlak.
a co se nějak taky očistit to tělo jako to ted dělá rinty ?

pismenko
18. bře 2009

No mě točila monitor ještě moje gyndařka a to několikrát, do porodky jsem začla docházet až v 39tt...to je asi všude jinak

valentynka
18. bře 2009

holky dneska filda nebude za hvězdu, dnes v noci mi to porušil.
spinkal 21,30 - 2,30 - 6,00

to vstávání ve 2,30 mohl vynechat 😀 😀 😀

ale pospali jsme si ještě ráno 🙂

u nás je nádherně, úplný jaro, tak už mám prádlo na balkoně a pere mi další pračka s plínama🙂

a filípek už konečně usnul na balkoně, dělají nám tady dneska stříšky nové nad vchody a tak tu byl hroznej bordel a vrtání.

valentynka
18. bře 2009

jojo, někdo tady taky myslím šel až později do porodky, to záleží na gyndařce jak je vybavená.

dneska jdem s Filípkem na kafíčko s holkama tady z koníka co bydlí ve stejném městě,dnes se nás sejde 10.
jsou tam už maminy, dvě těhulky.
taksi dám zase latté kaštanové a štrůůůdlíček s vanilk, přelivem 🙂
no už se těším .-)

pismenko
18. bře 2009

U nás fučí jako kráva, ale na tu vycházku asi půjdu 🙂

pismenko
18. bře 2009

Ty štrůůůdličku 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
18. bře 2009

noo štrůůůůdlíček,to abyste věděli jak je vynikající 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
18. bře 2009

Val já hulím jako komín hlavně v práci. Doma jen,když někdo přijde jinak ne. No holky neřešte to já říkala už na začátku, že poslední budu těhu já jestli teda vůbec někdy budu. Tak nesmutněte já už to neprožívám. 🙂

U nás svítí sluníčko, ale je nějaké zrádnéééé jé už aby bylo jaro tak konec května 😀

valentynka
18. bře 2009

beruško, uviší,že se taky dočkáš i když budeš třebas poslední ,ale dočkáš se 🙂 zasloužíš si to !!!

zajdla
18. bře 2009

Tak jsem zpátky.

Venku větr jak kráva.No hnus,ale zase svítí to sluníčko.

Teda Luci,ty jsi si zkusila,tak teď už to bude vše OK.

Beru i kdybys otěhotněla jako poslední,tak hlavně,že budeš těhu.A někdo musí být poslední.Ale já věřím,že se to podaří i bez IVF atd.Už to tady několik holek ukázalo,že to prostě jde.A hotovson.Je to hrozné,lidí bez práce je víc a víc.Je to hrůza.

zajdla
18. bře 2009

JInak jsem se byla u mamky zvážit a mám dálší 1,5 kila nahoře.Tak už je to 3,5. 😠 ☹ Musím se začít trošku krotit.

rintintyna
18. bře 2009

No mě bych tu moc za vzor nedávala. Alkoholu jsem odolávala akorát 3dny. Dnes mě kolegyně přemluvila na vínovej střik v kuchyňce (to jako trochu mohu, akorát jsem se nechtěla nechat zvyklat takhle po pár dnech) ale jinak se chválím. Ráno vstanu 2 lžičky oleje pak cvíčo na lačno, po práci to samé. Mezi tím po každkém jídle ostropestřecová směs a večer před jídlem ještě chmelová směs. 2x denně Q10 a jednou denně bkomplex forte. Před spaním rozháním lymfu měsíčkovým olejem a do toho 3dny 3x denně ta homeopatika. Dýchat jako ještěrka jsem se ještě ani nenaučila a to bych taky měla 3x denně 😀 (nejmíň) chi, chi, chi, připadám si po 4 dnech jako pako a ještě 14 týdnů a 3 dny mám před sebou 😕

zajdla
18. bře 2009

Rinty tak to jsi šikovná,že máš takovou pevnou vůli.Já bych to určitě flinkala,jak se znám.A co bereš za homeopatika? 😀

rintintyna
18. bře 2009

Zajdi je to zvláštní, ale stále tu Pulsatilu, prostě se mi s tím od začátku trefila, s tím ale, že jsem prve neřešili nic konkrétního, spíše moji únavu, nerozhodnost atd. Měla jsem koncentraci 30 užit 1x a pak 3 dýdny nic, pak zase a zase neužívat, takhle myslím asi 3x a potom jsem zahlásila, že se cítím celkově o hodně lépe a zvýšili jsme koncentraci na 100 to už jsem vzala jen jednou a pak nic. No a teď kvůli té štítce mám koncentraci 15 3xdenně po 3dny

rintintyna
18. bře 2009

A taky mi řekl, že se nemám moc ráda, čemuž jsem se převelice bránila, že to jako vůbec netrefil. Tak se prý mám 10min každý den na sebe usmívat do zrcadla. No zkusila jsem to zatím jednou a světě div se, byl to fakt problém 😨

zajdla
18. bře 2009

JJ.Tak to je dobře,že ti to zabírá.Tak se všechno brzo upraví a mimís bude v bříšku. 😀

rintintyna
18. bře 2009

No jak říkám, teď je hlavní ta štítka.

lucianas
autor
18. bře 2009

Val, jj, byly to krušné chvilky. A myslím, že i tak vám bude stačit se mnou prožívat něco přes těch třicet týdnů těhulkování, tím se to určitě vynahradí. .... díky za gratulaci .... co se týče toho zakládání, tak to už jsem těhu byla, asi týden, tak nevím, zda se to dá k tomu tak připojit. Ale asi jo, hlavně, že to vyšlo, ne?

Beru, přesně jak píše Zajdla, nevadí, když budeš poslední, ale hlavně, když se zadaří. ... a ono se zadaří, uvidíš.

Zajdli, jj, zkusila jsem si dost. Ale věřím, že mi to bude tak krásně naskakovat, jako tobě!!!

Týnko, no teda, tvůj denní režim je docela náročný. Já tě obdivuji, že to zvládáš, a hlavně, držím palečky, aby to pomohlo!!!!

zajdla
18. bře 2009

Luci uvidíš,že ti to bude utíkat ty týdny.Za chvilku už budeš v půlce a pak budeme čekat,až porodíš.A říjnové děti jsou hodné,Lucinka je 24.října,tak třeba se mimi narodí ve stejný den.

helicek
18. bře 2009

sem tu zpět, to je hrozný v práci, už abych byla na mateřské. 😠

rintintyna
18. bře 2009

heli, zajdi, ani jsem si neuvědomila, že je mezi Vámi 6 týdnů, se mi zdálo, že jste zahlásily skoro stejně, ale už mi asi všechno splivá 😅 a copak asi Katalines a Beru80 nebo jaký to měla nick, už nevím

pismenko
18. bře 2009

A jsem doma, vyjdu ven, krásně a slunce na plné obrátky.....v půlce cesty obloha zčernala,začlo fučet a sněžit 😠 😠 😠 😠 😠 , tak jsem do to mega kopce málem utíkala 😀 😀 😀

Dorča ovšem nic nezaznamenala a drní v chodbě...ještě aspoň hodinu by mohla. jdu zatopit a uvařit čaj 🙂

pismenko
18. bře 2009

A vůbec nevíme nic o té Lilili ☹ ☹

rintintyna
18. bře 2009

hmmm o Lili už asi nic nezjistíme 😒 Hele, kdy má Pavis tu svatbu?

zajdla
18. bře 2009

Rinty já si hodila týdny do pasu až hodně pozdě.Pořád jasem se bála,abych něco nezakřikla.Navíc to nevypadalo ze začátku dobře.Tak jsem veděděla,jak to dopadne.Tak doufám,že teď už to dopadne dobře. 😀

JJ ta Lilili tady už moooooc dlouho nebyla.Kat tu byla nedávno.

pismenko
18. bře 2009

Myslím že 20 nebo 21.3

lucianas
autor
18. bře 2009

Zajdli, to je fakt. Neteř je teda v polovině října, a je to zlatíčko. I když někdy pořádný ďáblík. Ale mám ji moc ráda. ... se těším, jak mi to bude utíkat a týdny naskakovat a jak budu čím dál blíž vysněnému mimískovi. .... kdy sis hodila do pasu vůbec ty týdny???

To je fakt, Lilili, copak s ní asi je. Jen doufám, že o ní nevíme jen díky tomu, že má s mimi mnoho starostí. Ale že je vše v pořádku.

Heli, moc práce? ... já docela taky, ale nějak mi to jde dnes od ruky, ne jako včera. To jsem se nemohla ani rozjet v té pracovní činnosti. Dnes je to mnohem lepší, dost se mi podařilo i zajistit.