Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
16. únor 2009

Pavlí, postýlku máme,. sice poděděnou, ale moc hezkou, je to klasická postýlka. Určitě půjde postýlka objednat přes net. Koukala jsem, že se dají sehnat postýlky i s kompletní výbavičkou a stojí okolo 3 tisíc. To je pro tebe ale asi zbytečné, když už povlečeníčko máš....

tevina
16. únor 2009

Tak baby mrkvičky mám bonduel a pak mám květák,hrášek a kukuřici tu jejich kauflandáckou vitastar.Hele a kupuješ ty různý druhy zvlášt nebo máš v jednom pytlíku namíchanou?

tevina
16. únor 2009

Findus je pěkně drahá,vid?

kamcule
16. únor 2009

Drahá to teda docela je 😒
Baby karotku mám samostatně, brokolici taky a teď jsem koupila karotku s lusky mix ale zrovna jsem koukala že lusky by neměl dostat 😕
Jo a květák mám Bonduel, ten totiž Findus asi nedělá nebo co!

tevina
16. únor 2009

drahá je ale zase to docela vydrží,když střídáš různý druhy,a ty porcičky co papaji,vid 😵

tevina
16. únor 2009

xgn žřžřýf rer gggggggggggggggggggggg ł lůlřž cřrcvřž

adík vás všechny zdraví 😀 😀

kamcule
16. únor 2009

to je pravda, pidi porce, moc to neubývá 😉
A kolik ti Adík sní zeleninky v poledne?

Pozdrav je krásný 😀

tanuki
16. únor 2009

ahoj holky, Baruš, to jsou věci, snad se polepší!
Já dnes plánuju poprvé kašičku - od hippu- bio rýžovou, nemléčnou, s mým mlékem, takže to přeci nemůže být takové zlo. Už nemůžu, dnes jsem měla už mžitky před očima, Veru se budí po hodině...

a teď něco od naší princezny
aaam !!!

ll. y






















,,,x#yyyyyyyyyx-----------------------------------------------------------------------------------------xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

tanuki
16. únor 2009

enter se jí opravdu zalíbil 😀 to "aaam !!!" je taky její práce 😀

christla
16. únor 2009

Teda holky, vy máte nadané dětičky!!!! 😀 😀 😀 😀

kamcule
16. únor 2009

tak my spinkáme 🙂 , nevim teda jak dlouho, ani naděje už si radši nedělám ale dnes jsme zkusili jinou kašičku tak snad to bude úspěch 😅

tevina
16. únor 2009

Tak my taky spíme,tak od půl 7,Tomáš tam byl jednou podat dudánka a snad teda spí.Já jsem byla ještě pověsit prádlo dole v sušárně.

Kamčo v poledne papá tu velkou skleničku,myslim že to je 190g,většinou jí sní ale někdy taky trochu nechá.

Tanu tak držim palce ať kaše zabere,já tohle neznám.Ty kojený děti se asi fakt budí víc.Tomášek se budil po 3 hoďkách a Adámek spí teda líp,ale nemůžu si stěžovat na ani jedno moje dítě.

tevina
16. únor 2009

Kamčo Adámek je na sunaru tak zatím dávám jen kaši Sunarku,ale zkusili jsme už banánovou,čokoládovou s pomerančem a jogurtovou s jahodama.Papá všechny,žroutík 😀

tevina
16. únor 2009

Ježiš kamčulko ten je tak roztomilej,takovej skříteček.Hele a jak se jezdí s Cortinou?

kamcule
16. únor 2009

tak jsem přidala ještě nějaký fotečky do alba, prohlížela jsem si Adu a nemohla jsem odolat 🙂
Stejně to tak strašně letí!!! Ani nemůžu věřit jak byl taky malej. Fotky jsou zpřeházený datově ale to snad nevadí 😅

Tak a jdu věšet prádlo!

kamcule
16. únor 2009

Tevi jezdí se super. Teda až po tom co manža vyměnil pěnový kolečka za nafukovací. Prý že to nejde tvrdil prodavač ale na mého manžílka si jen tak nepřišel, jsou tam 😀 !!!
Akorát Adík už je velkej chlap a tak co nevidět musíme změnit korbu na sporťák, tak snad už nebude taková zima!!!!

tevina
16. únor 2009

No my jsme teda ve fusaku taky ještě v hluboký korbě,ale my jí máme určitě větší než vy,tak do jara snad vydržíme 😅

zajdla
16. únor 2009

Holky vy máte ale šikovné dětičky.Už od malinka je učit počítače,to se musí. 😀

Jak máte velké ty korby?Já přemýšlím,jestli se mi tam mimi vleze v zimě,když budeme už v srpnu. ☹

tevina
16. únor 2009

Zajdi jdu to schválně přeměřit,Adík je v červenci tak to budete mít podobný.

tevina
16. únor 2009

85x38 cm jsou vnitřní rozměry korby.

kamcule
16. únor 2009

my máme kočár dlouhý 80 cm a hluboký 20cm jo a ještě šířku - 35 😀

tevina
16. únor 2009

Hloubku jsem neměřila 🙂

Jdu na přátelé.

christla
16. únor 2009

Zajdli, já si myslím, že se ti mimi do hluboké korby v zimě ještě vejde. My to budeme mít horší.... My se tam nejspíš nevejdeme a zimu už odjezdíme ve sporťáku.

Zajdli a co vůbec pohyby, necítíš už?

kacena00
16. únor 2009

čau holky, dneska sem spokojená na entou 🙂 Cyrda si ze mě prostě dělá hlínu a dneska během dne mi už škytal do pravýho třísla, a teď už nemám ten pocit prázdnýho podbříša, takže pašák 😵 😵 😵 😵

dále sem si krááááááááááásně vykecala hlavu u nový kamarádky takže paráda na druhou 😵 😵 😵 😵 😵

navíc sme se domlouvaly, že spolu budem kočárkovat, jelikož ona má 2 měsíční mimi 😵 😵 😵 😵

pusám a hlásím odpolední křeče do podbříšku 😀

tanu, ta vaše princezna je ale kecálek 😀 😀 😀 😀

christla
16. únor 2009

Jé Kačí, tak že by už?????? 😕 😀

zajdla
16. únor 2009

Holky díky za rozměry.Já je teda ještě neměřila,ale máme asi stejné jak Kamčule.Protože korby máme podobrné.Tak nevím,nevím,jestli se mi tam vleze mimi.

Chris pohyby ještě necítím.ještě je brzo.Ale už se na ně těším.A moc. 😵 😵 😵

Kači,tak super.Tak snad už brzo pojedeš směr porodnice. 😀

zajdla
16. únor 2009

Holky já jsem zavalená zase prádlem na žehlení,tak se půjdu do toho pustit.Ještě,že mám tu novou žehličku.s ní to jde parádně.

zajdla
16. únor 2009

Chris tak jsem se dívala,že jdeš na ultrazvuk ve stejný den,jak já do poradny.Tak snad to bude den plný dobrých zpráv.

zajdla
17. únor 2009

Pěkné ráno.

Tady se ještě spí.

U nás chumelí až hrůza.Máme jet do solné jeskyně,tak doufám,že nikde nezapadnem. 😀

Tak jsem vyžehlila včera večer všechno prádlo.Musímse pochválit,jsem šikovná. 😀 😎 Ta začínám pomalu házet do tašek,co budem potřebovat na horách.Aby se to už nezašpinilo.Už prát snad nebudu.No uvidíme,dětičky dokážou zašpinit tolik věcí,že bych se ještě nedivila,kdybych měla i ty pračky 3.

kremrolka01
17. únor 2009

ahoj holky, tak dneska u nás taky leží pořádná nadílka
brouček spinká, tak toho jdu využít a něco udělat, nějak se mi tady toho spousta kupí
noc byla suprová, spinkali jsme od 11 až do 4 a pak se probudil v 7
zajdi ty hory ti závidím a ty týdny v pase ti taky pěkně naskakují 🙂

Baru tak to jsou super zprávy a jaká je malá Baruška?
no já doufám, že se za vámi pak budem taky moct přijet s Kubíčkem podívat 😉