Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
24. bře 2009

Chris, jj, je já na tu holčinu myslela celou dobu, co se neozvala ☹ ... a co mně úplně vyšokovalo, že jí musely vzít i dělohu 😔 .... snad je silná a zvládne to 😔

christla
24. bře 2009

Jinak já už ani nevím, jaký TP bych měla dle ovu. Ale taky se samozřejmě spíš držím toho 12.5.

zirafik
24. bře 2009

Jitu, příští porod už nemusí být tak šílený... neboj.. .hlavní je, že je doma zdravý tygr... 😵

zirafik
24. bře 2009

jééééžiš hodin jak na kostele . .. 😕

christla
24. bře 2009

Jitu, ono to ale dobře nedopadlo. Holčina je bez dělohy.....

Pavlí je to šílený, ani na to nemyslet. Nikdy bych neřekla, kolik komplikací může těhotná ženská mít. ☹ 😔

christla
24. bře 2009

Pavlí, tak utíkej. Škoda jen, že když se tu konečně sejdeme, tak musíš běžet, ale snad se nám t zase poštěstí. 😵

jitousek
24. bře 2009

to ju žiraf ale je to nářez když si vzpomenu je to ještě moc živéé ☹

tak teď tu svítí sluníčko to je teda jak apríl 😎

zirafik
24. bře 2009

aspoň, že to přežila....

zirafik
24. bře 2009

😔 😔 😔

christla
24. bře 2009

To teda jo...... 😔

jitousek
24. bře 2009

no a představte si středověk ?? TAm by nepřežila takhle má zdravé jedno dítko a ona taky žije no s tím že je bez dělohy se časem vyrovná ...horší je když někomu vezmou dělohu dřív než má dítko ne 😉

christla
24. bře 2009

Jitu, ty mluvíš ale o té holčině z příšpěvku, co sem dávala Pavlínka, ale jedné holčině z našeho měsíce se to stalo. Té holčička zemřela a je právě bez dělohy. 😔

jitousek
24. bře 2009

já myslela že taky nepřežiju a nejradči bych utekla a vrátila se až bude po všem 🙂 .......je pravda že s odstupem času vzpomínka bledne ale ten pocit tam stále doznívá

christla
24. bře 2009

Už se o tom nebudeme bavit, mě je z toho úplně zima.

jitousek
24. bře 2009

aha tak to já nevěděla 😢 hm to je síla ......... ☹

jitousek
24. bře 2009

nechme toho myslete pozitivně holky a užívejte si poslední tejdny s bříškama 😉 pak Vám začne kolotoč 😎

jitousek
24. bře 2009

no teď tu praží slunce já se fakt picnu a je to tam jak zimní den je tu 5cm nového sněhu 😎

jitousek
24. bře 2009

já se jdu zkůlturnit dokud Mišpulínek hajá 😎

jitousek
24. bře 2009

pouštím mu tu písničky z pohádek a krásně spinká 😵

kacena00
24. bře 2009

ahoj holky, no market...to je fakt podivný, taky mám dítě vedle...fuj.. 😖 tak nevim, opravdu nemůžeme s dítětem být 24 hod ne?

tanu nás to s tím kanálkem asi taky čeká, doktorka si hned při první návštěvě všimla, že má jeden ten slznej kanálek nateklej...

Péťo to mě sejří že sem tam, nemohla bejt, jenže jak sem psala, že rýma už se lepší takl včerejší ráno sem nedělal nic jinýho od 5 hodin než jen odsávala a odsávala... a při představě, že tam tyhle zvuky budeme vyluzovat celý dvě hodiny...no, nakonec to přes den není tak hrozný, nicméně je stále zasoplenej žlutou rýmou, chjo, sem si naivně myslela že i u miminka trvá tejden

jo a s kojením - u nás paráda...mladej vyžaduje kojení co dvě hodiny nejen přes nden, nýbrž už také několik nocí, plus mě překecává při kojení co je cca od půl třetí ráno ke komunikaci...kdybych ho mohla hodit do pelechu, nechala bych mu i svítit - všimla sem si že když zhasnu a není uplně grogy, řve- ale on mu vypadne kvůli tý rýmě dudlik - řev, a to po kojící půl hodině trvá třeba hodinu až hodinu a půl, na chvíli zabere a už se dožaduje další dávky mlíka, takže včera sem byla uplně v hajzlu...- kráva šla sem spát o půlnopci...no včera v deset a taky to není ideál, zřejmě musím chodit spát s malým nebo umřu, kruhance pod očima už mám jak vejr

kacena00
24. bře 2009

jo a já se ráno po tomhle psychu kouknu z okna a tam opět ten bílej sajrajt... chjo, já chci jarooooooooooooo!!!!

péťo, ještě sem chtěla napsat, že já jdu na technickou 7.dubna, co takhle meeting? nabídli mi buď mezi 10-11 nebo 13-14, co by ti líp sedlo? já bych se klidně přeobjednala teď sem na tu desátou

kacena00
24. bře 2009

nikde nikdo, takže mažu uklízet, neb z toho bordelu co doma mám je mi už fakt na blití 😀

endlessblue
24. bře 2009

Dobrý ránečko...teda vy jedete. Jdu vás dočíst kecalky 🙂

Teda.. já jsem mám asi hodně pohodové dítě či co. Když je napapaná, tak maximální spokojenost... dudánek... šup do postýlky a je tuhá. Jen někdy k večeru mrzoutí,.. ale když jí nakojím.. tak opět poklad. Začíná se nám ustalovat režim. Přes den kojím co 3 hodiny, někdy jí dám i mezitím jedno extra krmení.. v půl sedmý koupačka, sedm krmení. Pak jí ještě natucnu před tím, než si jdu já lehnout....cca 22h.. no a už 3tí noc se mi budí až v půl šestý. 🙂

jitousek
24. bře 2009

teda endyyyyyy to je krása to spinkání máte na 1s * 😎

spíš jsme hodně živí a jak se rozkouká tak je konec se spaním když chci aby hnedka v noci spal musím ho přebalit před kojením a to se řevem jelikoš se už nemůže dočkat mlíka 😀 a pak někdy zavadne jak kytka a zkulím ho do pelíšku a spinká někdy se probere převaluje pobroukává a pak spí ....ale jakmile se už rozednívá a to kojení ráno v 6h potom už nechce spát 😒 budu muset pořídit závěsy jinak budem v létě stávat ve 3h 🙂 😎 te´d spí s plíno na hlavě opět po koju ..........a poblindili jsme se u odříhávání ach jo .......a včera odpoledne se Míša vzbudil na okně a jak jsem ho vytáhla z tej tašky tak se mě taky poblil po 3h spánku 😕 ..........docela mě děsí ten článek o tom jak se dítě zadusilo ☹ vždycky ho dávám odříhnout a stejnak se někdy poblindí po 2h spaní 😔

endlessblue
24. bře 2009

No jen nevím, jestli mi nespinká moc dlouho bez jídla 😕 pak máme nabírat na váze... nevím, jestli si jí nemám zase v noci budit...uvidím příští týden na tom kontrolním vážení 🙂

Já malou přebaluju taky až po koju.. páč před tím by byl ryk a já nechci moc manžu budit. Po koju se mi probere... ale když jí dám dudáka a tak 5 minut jí mám přitulenou k sobě.. tak jí můžu dát do postýlky. Já jí dávám do postýlky, i když je vzhůru... musím občas vstát a podat dudáka.. ale naučila jsem jí, aby takhle usínala sama... jenže teď to funguje a za nějakou dobu nemusí... ty mimouškové jsou nevypočitatelný 😉

endlessblue
24. bře 2009

Jitu, teď jsem si uvědomila.. že jsi z Trutnova... neznáš náhodou Marka Kleina??? 😅

kacena00
24. bře 2009

sem ještě tu - znáte to maily, atd... no mě to taky zabírá - asi tak z 5 % a to už musí bvejt děsně ale děsně urvanej a nešťastnej, když mi nespí třeba 4 hodiny v kuse (/i to se u nás stává!...) jinak se zdá vytuhlej, někdy ho ani nepřebaluju po jídle, když vím, že se probere po 2 hod. a nestřílí mi během jídla do plen, jenže....buď se probere hned při dávání do pelechu nebo se probere po 5 minutách s děsným řevem, holt...pošuk po mě, škoda že nezdědil spíše tatynkovu klidnou po¨vahu 😎

no a teď už fakt mažu!

endlessblue
24. bře 2009

Kači... vydrrrrrrž.... bude líp a líp... uvidíš!!!!!!!!!!!!! 😉

endlessblue
24. bře 2009

Když to tady tak pozoruju... tak si myslím, že jsou ti chlapečci náročnější.... holčičky jsou tady samý pohodářky 😉

kacena00
24. bře 2009

ale stejně bych ho neměnila 🙂 on to vynahrazuje tím, že je děěěsně ale strašně strašně moc vtipnej, my se s ním tak moc natlemíme 🙂 a jako co bych hrála překvapenou, od 20 tt se mi břicho v podstatě nezastavilo, byl strašnej pracant už v bříšu, tak se dalo čekat, že bude mít temúperament z větve gulášovců, prostě mladej paprikáš 😀