Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
22. čer 2009

ahoj,
tak mám za sebou kontrolu u zubaře a naštěstí vše v pohodě, nic mi nedělal. 🙂

pismenko
22. čer 2009

šťastná to žena 😉

zajdla
22. čer 2009

Tak jsme měli návštěvu.Přijela kamarádka s malým na návštěvu.Tak si Lucka aspoň pohrála,protože cvenku chčije a chčije. 😠 ☹ My jsme probrali drby atd. 😀 Přinesla buchtu,které jsem neodolala.jako vždy. 😀 😵 😵

Luci tak to je super,že ti nic nedělal.To já když jdu k zubaři,tak to stojí za to. 😠

zajdla
22. čer 2009

Tak mi přišla složenka za plyn,vracejí nám.Tak jsem ráda.Není to sice moc,ale dobré něco. 😀 😀 😀

valentynka
22. čer 2009

😕 😕 😕

valentynka
22. čer 2009

no já byla v té kavárně a super jsme s holkama pokecaly, prbraly porody a tak ..
domů jsem dorazila v 18,30, apk nakojila a nechala Filípka tátovi,at si ho chvilku užije 🙂

jdem koupat a papkat.

mějte se hezky papa

zajdla
22. čer 2009

Val tak to je super.My taky máme babince a je to super,protože se člověk odreaguje. 😀

Lucka už spinká,konečně.Musela jsem přečíst 3 pohádky. 😀

pismenko
22. čer 2009
pismenko
22. čer 2009

tedy ne ,,to", ale TA 😀

zajdla
22. čer 2009

JJ,vypadá to na Báru. 😀 😀

pismenko
22. čer 2009

chichichi

zuzanka26
22. čer 2009

Markét ty jsi špionka 😀 Já se vždycky bavím jak vyčmucháš nějaký albíčko, který fakt stojí za to. Hoď sem ještě nějaký 😵

pismenko
22. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

hmm...řekly jste si o to samy 😅

pismenko
22. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

jdu ležet, snad nezbudím tu kńouru

kacena00
22. čer 2009

hooooooooooooooj, to byla Bára, dnes sme s bývalým san art srazikovaly a bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, príma a paráda 😵 😵 😵

sem si teda opět nemohla pochovat žádný dítě ale jedna těhulka sï tam chovala cyrdu a pak mi ho reklamovala s tím, že se asi posral, ale to si jen prdánknul 😀 😀 😀 sunar fakt smrdí jak ..nevim prostě hnusně 😀 😀

tyjo, chrisťátko pije 150 ml!!!! hm, tak můj 6 kilovej , 4 měsíčák dal dopoledne - 40, za 3 hod 40 ml, a pak v táboře na srazu teda bez keců 90 ml, no ale nechápu z čeho jako tloustne, dávek víc nemáme, jímax. po 2,5 hod, když mu nabídnu dřív, tak se může poblindit, páč do pusy nic nechce

posílám hudlanky na obě strany všem, pus

tevina
22. čer 2009

Baru to je dobrý jak tě písmen vyčmuchala 😀
A je fajn že ses měla dobře 🙂
Jinak náš adámek pije 150ml ted a to je mu skoro rok,vís prostě nevypije.

tevina
22. čer 2009

to je taky dobrý,a ještě ta fotka hned za touhle

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kacena00
22. čer 2009

😀 😀 😀

tevina
22. čer 2009

ta je roztomilá,co? 🙂

helicek
23. čer 2009

dobré ráno, i když u nás pěkně zatažené a tmavé ☹

helicek
23. čer 2009

jé, já byla včera u zubaře a mě teda dělal, odlomil se mi kousek zubu, no já to netušila, já si myslela, že se mi začíná klubat opět další osmička, ale doktor mě ujistil, že to osmička není, tak mi to odvrtal a vyfrézoval a zub dodělal a pak mi neště vrtal kaz, říkal, že mám dorazit zase v devátém měsíci těhu. No paráda, ale jsem člověk, kterému zubař opravdu nevadí, hlavně mám mladého pěkného zubaře, tak to já starý rejpal si vždycky tak hezky zarejpu do něj, ale on už to bere s humorem 😀
Zrovna včera, říkal, že si ještě za ten den ani jednou nezavrtal a já, poslední pacient toho dne, mu říkám: no....tak si to pořádně užijte, třeba si zase delší dobu ani nevrznete 😀 😀 😀
Jinak Péťa má zuby vpořádku, vytáhl mu mléčný jeden vyklající a říkal, že jednu z pětek nemá založenou, ale ta dočasná je zdravá a pevná a že to nevadí, má tam prý pacoše, kterýmu je 45 let a má taky pořád zdravou dočasnou pětku. Horší by prý bylo, kdyby byla špatná, ale je zdravá a pevná.

zajdla
23. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.Tady taky pěkně zataženo.Doufám,že už pršet nebude.Všera celý den chca...Bylo to šílené.

Heli já když jdu k zubaři,tak mi skoro pořád něco dělá.A jak se říká,co dítě 1 zub ,tak u mě to sedí.U Lucky jsem přišla o 6 a u Lindy teď o 8. ☹
Otec má spolupracovníka a ten v 45 má samé mléčňáky,protože nemá založené vůbec stálé zuby.Naštěstí je má taky zdravé. 😀

pismenko
23. čer 2009

Dobréé deň 🙂
Tak naše robě se umoudřilo a spalo do půl 3 a pak do 6:00, což je luxus. Teď jedu na nákup, ale pak tu budu smrdět celý den, protože je u nás opět nádherně 🙄 🙄

Baru 😕 ty jsi byla na srazu ?? No nekeceeej 😀 😀 😀

zajdla
23. čer 2009

Tak my pádíme opět do školky.Poslední týden. ☹ Pak už bude přes prázdniny doma.

helicek
23. čer 2009

já u Péti nepřišla ani o jeden, tak snad si to za Honzíka nevyberu 🙂

helicek
23. čer 2009

no, Péťa donese příští týden vysvědčení, asi zase samé jedničky 😀

helicek
23. čer 2009

včera jsem mu kupovala bačkory, no za poslední rok mu vyrostla noha o tři čísla, úplně mi to vyrazilo dech, tak za vysvědčení mu půjdu koupit ještě mimo jiné boty

nemo1985
23. čer 2009

Dobré ránko.

Tak u nás je počasí na prd, pěkně prší.

Markét, tak to je fajn, že Dorotka hezky spala.

U nás: 19 30h - 4h - 7h.

Dopoledne s malým půjdu jen do Penny, pro pečivo a brambory potřebuji.

Má být takhle celý den 😠

endlessblue
23. čer 2009

Bré ránko 😉

To je sranda.. jak jsou ty měřítka rozdílný.. já zrovna chtěla napsat, že dnes byla špatná noc, páč malá se vzbudila ve 4 na jídlo a pak v 7:30 😅 ... obvykle je první papů až v 6 ráno 😉

endlessblue
23. čer 2009

Dneska jedu do Olmíku, nakoupit nějaké podarky.. a zítra fičím autíčkem na Sever Čech a zůstanu až do neděle. Jsem zvědavá, od porodu budu poprvé řídit takovou dálku.. a bude to 240km 😅

Jinak Juli už se konečně začala točit na bok.... s chrastítkem se otočí na hrací dece postupně o 360stupnů 😀. Když jsem si šla včera pověsit prádlo a nechala jí na zemi, tak se mi zakutálela půlkou těla pod postýlku 🙂