Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
23. čer 2009

no co to to to to 😠 😠 😠

zajdla
23. čer 2009

Endi,tak vidíš.Malá je šikulka.Nemůžete po těch dětičkách hned všechno chtít. 😀

Tak to jsi dobrá,jet takovou dálku.Já jsem tak daleko nikdy nejela.Většinou řídí manža. 😀

Momentálně se už s těží vlezu za volant,tak už neřídím vůbec. 😀

zajdla
23. čer 2009

Jo a nakonec si nechávám obšít celý kočár znovu.Ta oranžová,co ji tam máme je už hooooooooooodně vybledlá.Tak jsem si našla paní na netu,která přešívá kočárky a přešije mi komplet celý kočár.I s nánožníkem a taškou ke kočárku.Tak jsem ráda.Bude jako nový. 😀

Protože nový se mi kupovat teda nechce.Jsem s tímto moc spokojená.

pismenko
23. čer 2009

Jsem zpět 🙂

pismenko
23. čer 2009

a o 1500,- chudší 🙄

zajdla
23. čer 2009

JJ,já nevím,že chtějí po nás všude peníze. 😠

pismenko
23. čer 2009

Taťka hlídání zvládnul, vozil malou po chodbě v kočárku 😀 😀 😀 dneska má mimiochodem výbornou náladičku, pořád něco kecá, směje se, takže je to rozdíl oproti včerejšku 🙂 🙂

zuzanka26
23. čer 2009

Ahoj holky, tak my máme nějakou nemoc ( možná šestou nemoc), Sárinka měla dva dny teploty a včera se mi osypala....ach jo, tak je mi z toho smutno 😔

pismenko
23. čer 2009

zuzi, tak taději k doktorovi ☹ ☹ Snad to nebude nic vážného 😒 😒

zuzanka26
23. čer 2009

Byla jsem u doktorky už včera, to mi řekla, že to jsou potníčky ( to je blbost), tak jsem to nechala být a dnes jsem tam šla znova, protože tohle je fakt vyrážka a ona mi řekla, že to je nějaká virová nemoc, a udělala jen výtěr z krku, nemájme chodit mezi kojence. Jen se hrozně bojím,a by to nebyly zarděnky nebo spála, když je ještě takhle maličká a neměla na to očkování, vůbec nevím, jak by se to řešilo ☹

endlessblue
23. čer 2009

Jéé, Zuzi..to je trápení.. to mě mrzí!!!! No, snad to za chvilku bude pryč 😉

endlessblue
23. čer 2009

Jojo, Zajdli...z toho řízení mám taky trochu vítr... je to jiný, když jede člověk sám, než když veze mimi.

Pokaždý když řídím a vidím náklaďák, tak si vzpomenu na tu kočku z lednovek, co přišla o mimi i manžela 😔

zuzanka26
23. čer 2009

fuj holky nemáte nějaký veselejší téma? mně už teď hodinu spinká berunka na balkoně 😉 aspoň že je veselá a vykládá jako vždycky, to mě uklidňuje
🙂

endlessblue
23. čer 2009

Néé, to já sem nechci vnášet chmury... jen mě to vždycky varuje a jedu pomaloučku 😉

tanuki
23. čer 2009

Zuzi, to bude ta 6., neboj 🙂 spalničky jsou naštěstí stále dost proočkované (ale jestli bude víc matek zkoušet obejít systém, situace se změní..) takže jsou výjimečné..

tanuki
23. čer 2009

právě u mě stojí dítě opírající se jednou rukou o vysavač 😵 😵 😵

zuzanka26
23. čer 2009

Peťo ahoj, no snad jo, jen mě moc mrzí, že včera jsme možná nakazily jednoho kojence 😖

zuzanka26
23. čer 2009

to my ještě nelezeme 😨

zirafik
23. čer 2009

ahoja holkýýýýýýýýý 🙂 , tak u nás vyspinkáno do růžova 😵 , kojo 22, 6, 10,30 😵 ... až se mi zda, že jestli nedávám málo přes noc,,,, ale malá spí ,,, horší je to večer to by pila furt a já tam kulový bingo 🙄 🙄

zirafik
23. čer 2009

jéé, Tanu, to je paráda 😕 😕 😵

zuzi, tak at jste brzy fit, holky 😉 , Zuzi, jak dr. nemůže poznat potničky 😕 😕

zuzanka26
23. čer 2009

ziraf tak to je paráda spaní, pokud ti přibírá, neřeš.

No ta moje Mudra já nevím, je stará, tak má snad hodně zkušeností, ale taky mě to překvapilo...

zirafik
23. čer 2009

večer to malý moc nestačí, moc to neteče, tak jestli neskončím u homeo 😕 . ?? ricinus communis 5ch?

holky, mažete prdolkum prdelky po přebalená? já jo, trochou calciovky... malá má krasnou zdravou kůži...ale četla jsem, že mazat jen při opruzení 😕 😕 ?

zirafik
23. čer 2009

zuzi, tak at si na to příště vezme brejle 🙄 🙄 , zkušenosti má, ale asi blbě vidí 🙄

zuzanka26
23. čer 2009

😉 ziraf já tam máznu mastičku jen trochu když je pokajděná

kacena00
23. čer 2009

čusik holky! ju zuzi ať se malá brzo vyzdraví... ta doktorka je teda dobrá...

tanu, gratuluju!!!! to je ale šikulínka!!

jináč mám tu naše a tak bude oběd i s polívkou 😕 😕 😕 😕 můžu konečně pokoukat po chůvičkách a diskuzích o nich a není takovej štres, paráda!

kacena00
23. čer 2009

Pájo, já malýmu mažu prdýlku pokaždý, ůrotože se dokáže pořádně zčurat a má celkem citlivou prdelku, když ho nemáznu - jako včera na srazu, tak se začne oprouzet...takže na noc mám takovou míchanou od doktorky s olejem ze slunečnice a zinkem a to mu dávám i na zapruzení, nádherně to pomůže během jednoho dne tam nic nemá a jinak používám infadolan, páč s bepanthenem mám špatnou zkušenost, zprudil se mi po něm v měsíci jak blázen

zirafik
23. čer 2009

jééé ahoj Baru, to je supr, že máš volněji a zavítala si za námi 😵 . Já dnes dojím zbytky 🙄 , malá hodná, ale vařit se mi nechce 🙄

nemo1985
23. čer 2009

Tak holky já s malým z Penny domů dorazila kolem 11h.

Ještě stále nám tu prší, už od rána no.

Do trouby jsem dala stehýnka péct, udělám k tomu brambory a vezmeme
si kompot.

Ted mi usnul a já jdu pokračovat 😉

kacena00
23. čer 2009

no, dnes spinká jak milášek, protože je hnusně a tak je ochoten dokonce spát i v kočárku

zapalťpánbu za šátek, vždycky když sem buď s krerolkou nebo s jinejma holkama byla v človíčkově malej tam těžko usnul, hned se vzbudil a v šátku chruúpal jak andílek, můžu mluvit, může hrát hudba a spí jak mimino 😀

(sem si o víkendu vyslechla jak ho rozmazluju, že sem si to udeělala sama že mi v kočárku nechce spát atp. oo řve jdu krmit, pa

janda79
23. čer 2009

ahoj holky, taky je u vás tak krásně jako u nás...?
Verunka tu leží s Míšou a dělají na sebe ksichtíky, chechtají se a prskají. Verdy oblíbená činnost je prdět pusou a vytvářet při tom metrové slintance všude kolem. Už říká bába a plazí se(jistě si umíte představit, že ty sliny jdou krásně rozmatlávat a dokonce s nima jde i malovat 😀 )