Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
24. únor 2009

Chris, co budeš vařit dobrého?

lucianas
autor
24. únor 2009

Týnko, taky bych měla pracovat, ale nějak se nemůžu rozjet. 😉

zirafik
24. únor 2009

ahojík holky 🙂 ,

Týnko, to je vážně mrcha mrchovatá 😠 😠 .... to je k vzteku... A bereš nějaký bylinky nebo jsi teď rezignovala?

Holky, já nic nevařím... jdu za chvíli na kosmetiku a pak s kámoškou na oběd 😵

tevina
24. únor 2009

ahoj,tak dneska jdu asi za tou Bárou tak se těšte na fotečky 😉

ver.kuc
24. únor 2009

Bré ránečko...

Jéé, žiraf... krásně si to těhulení užíváš... kosmetika.. jéé... já už se na tu svojí taky těším 😉

Tevi.. jojo ,hodně foť.. těšíme se!

Jinak.. já zase bojuju s kojením... zase mě to začalo bolet, když se malá přisaje.. chjo chjo chjo. přemýšlím, jestli to není tím, jak má pořád toho dudáka a pak mě spíš hryže jako ten dudlík, než aby s hodně otevřenou papulou sála... chjo... já těch 15 minut vždycky trpím, že bych vyla jak šakal ☹

valentynka
24. únor 2009

taky dobré ránečko 🙂

veru, no já jsem si vždycky zařvala tou bolestí, bolela mě vždy levá ´bradavka, filda jí čapnul jak kdyby týden nejedl.
kdyby jsi chtěla,aby malá přestala,tak se pokus strčit prst k té bradavce a ona se pustí.
občas jsem to musela použít,protože se to nedalo vydržet a chtěla jsme aspon na pár sekund,aby malej povolil

jiank se taky těším na fotečky, hlavně že všechno dobře dopadlo.
když jsem četla,že byl chudinka omotaný šňůrou a ještě ručičku přes hlavu,tak jsme se lekla.
noo těším se až barča bude vyprávět jak to vlastně v noci začalo, bo přeci večer neměla žádné příznaky.

ver.kuc
24. únor 2009

Jéé val..tak mě taky víc bere levá bradavka.. a to, že malou musím pomocí toho prstíku odstavit praktikuju poměrně často 😀

valentynka
24. únor 2009

veru, ted už to filípek nedělá,měl to určitý období asi tak 3týdny.
ještě že jsme měla ten kloboučke,jinak by mi tu bradavku snad rozžužlal.

jedině si kdyžtak taky kup ten klobouček a zkusit to s ním, jinak nevím.

když jsme mu přestala dávat klobouček,tak si nejdřív muel zvyknout na mojí bradavku,ale bylo to hned 🙂

nemo1985
24. únor 2009

🙂
Dobré ránko

Hlavně, že vše u Barči teda dopadlo v pořádku, to je nejdůležitější.
Malej mě pozoruje ted v lehačce, mám ho u sebe.
Dudan mu zase vypadává z pusy 😉

ver.kuc
24. únor 2009

Kloboučky doma mám... asi zase začnu. Už jsme je používaly, pak přestaly... páč to bylo dobrý... no a teď tak po 14ti dnech se k nim asi na chvilku vrátím.... chjo chjo... kdo tvrdil, že kojit je naprosto bezproblémová věc, tak kecááál !!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

ver.kuc
24. únor 2009

Jitu by asi mohla vyprávět.... 😉 Jinak, nějak sem Jitoušek přestala chodit, že???

tanuki
24. únor 2009

Rinti, taky mě to u mě napadlo a testila jsem 😀 No je "sranda" koukat na /, když jsem zvyklá hledat duchy... Každopádně jsem dnes připravovala kamarádce pár těhu obelčků a zavzpomínala jsem.. ale chci si užít Verunku a dodělat školu. A muž chce další dítě až tak za 6let 😨

Vy máte problémy s bradavkama, já s množstvím mlíka. Nevím..a větráte hodně? Já chodím celkem často naostro, příp s kójo podprdou, nezapnutou, muž se mi hrozně směje, když si sundám triko a pod ním čouhají prsa lezoucí z podprdy 😀
Začaal jsem si dělat meltu v kávovaru, musím říct, že mi chutná.
Dnes sjem nešla do školy a uklíííízííím

ver.kuc
24. únor 2009

Tanu větrám... ale mít jen tričko a pod tím nic...to mě bolí, jak se ty bradavky šouraj pod tím trikem.... nebolí to, když jsou "napevno" v podprdě 😅 😅 😅

ver.kuc
24. únor 2009

Tanu.. na meltě ujíždím. je to daleko levnější než Caro a chuťově snad i lepší 😉

valentynka
24. únor 2009

no jitoušek s tím jejich tygříkem nějak nestíhá,ale třeba se to zlepší

já ted připravila polívku brokolicovou, ted kojím, pak hodím fildu na balkon chrupat 🙂

tanu,tak to je síla,jak ti smázli fotku z profilu 😠 😠

valentynka
24. únor 2009

tanu,já už naštěstí ten problém nemám.
ale jinak nevětrám 😀 😀

jéé hoky,že bych přesedlala na meltu 😅 😅

nemo1985
24. únor 2009

Tanuki............ jak je možné, že ti foto z profilu smazali 😠
Takže zkoušíš testovat jo????? 😉

Val..... ještě, že ten balkon máme co, to je výhoda 🙂
JIank já také nevětrám 😀

tanuki
24. únor 2009

Caro jsem ani nezkoušela! já měla tu pytlíkatou meltu, teď jsem koupila tu drť.
Já odpo vyrážím na nákupy a dítě nechám taťkovi 😉

nemo1985
24. únor 2009

Ale v bytě samozřejmě větrám 😀 😀 😀

tanuki
24. únor 2009

balkon Vám závidím. Tak přemýšlím, že vezmu dítě s sebou, že kdybych jí tu nechala taťkovi, tak nebude spát skoro celé odpo ☹ sama si dá jen 30min, v kočárku kdykoliv až 3hod

kamcule
24. únor 2009

Ahojky,
tak Baruška nakonec přirozeně 🙂 , to je paráda.
Mě od včerejška neskutečně bolí záda, dokonce jsem v noci vzala i brufíka, nešlo to vydržet 😖

Tanu, mi už jsme taky testíkovali 🙂 , vypadalo to docela dramaticky. Ne že by mi mrňousek další vadil ale ...

Já piju Caro a občas laté normoš 😉 , meltu nějak nemůžu polknout 😖

pavis
24. únor 2009

Ahojky,
Kamcul, doufam, ze zada brzo povoli, trpis na to casto? Ja Anicku taham jen na prave strane, takze jsem cela nakrivo, taky nic moc.
Holky vy uz mate MS? Ja bych dalsi mimco klidne hned, ale myslim, ze mi jeste nenaskocil cyklus. A hlavne na svatbe si chci dat sampano a vinko, takze to radsi nepokousim 😉

ver.kuc
24. únor 2009

Jéé holky,.. my tuhle snažilkovskou diskuzi nemůžeme opustit.. páč za nějaký čas se z mamin stanou opět snažilky 😅

Já bych druhé taky klidně hned.. ale manža chce pauzu... už mu asi to moje šestinedělí a absence tulení leze na mozek 😀 😀 😀

pavis
24. únor 2009

Veru, tak uz se to krati, ne? Tech par dni uz vydrzi 😀
Ted jsem konecne Ani na balkone uspala, byla dneska dost rozdivocela, zacala jsem odvcerejska pit rano zeleny caj, tak jestli to neni z toho.

kamcule
24. únor 2009

Pavis, se zádama mám problémy cca čtyři roky - pracovní úraz. Od té doby je to na pytel 😖
MS proběhla jen jedna když se mi ztrácelo mléko ale pak se to zas rozjelo a MS se už nedostavila.
Mě by mimi taky nevadilo ale kvůli tomu řezu musím rodit nejdříve za dva roky 😕

pavis
24. únor 2009

Aha, ja myslela, ze je to rok od cisare, ale ono asi zalezi na okolnostech a je lepsi pockat. 🙂
S tema zadama je mi to lito, urcite se musis hodne hlidat, no a s malym certikem to jde tezko.
Mam dotaz, ktery denni jidlo davas prikrm? A Kolik prikrmu denne? Ja jsem zacala v sobotu kasi vecer ale radsi bych zeleninu, tak nevim jestli misto kase jen zeleninu nebo jestli jeste zeleninu dat treba k obedu. 😕

valentynka
24. únor 2009

noo holky mě taky gyndařka řekla,že až za dva roky, kvůli jizvě na děloze,že by mohla prasknout.
noo tak to raději pokoušet nebudu

ver.kuc
24. únor 2009

No.. v sobotu mi končí šestinedělí.. ale jsem na to tulení zvědavá.. 😅 ten nástřih hráze je ještě pořád cítit.. masíruju to tím olejíčkem na hráz, aby to nebylo takové tuhé, ale stále to je cítit 😒 .. a mám trochu strach... však já už ani nevím, co to tulení je 😀 😀 😀

Jéé, tak tady se třeba bude zase těhotnit společně, páč já plánuju druhý asi taky tak za 2 roky 😀

pismenko
24. únor 2009

nešel mi celé dopoledne net 😠 😠 😠

pismenko
24. únor 2009

psala jsem si z Berčou, mají se dobře, zrovna měla za sebou první samostané přebalování a cyrda se u toho zrovna poděl, tak měla radost 😀 😀

Ta moje láska celé dopoledne spinkala, pak se probudila s výbornou náladičkou a vyhubovala všem zvířátkům na hrazdičce v lehátku, to je hrozná prča, jak začíná vyluzovat ty zvuky. No a pak jsme byly na procházku a ještě stále drní v kočárku na zahradě 😵 😵

Stane se něco, když se budeme tulit dříve než skončí to 6nedělí?? 😅 😅 😕 😕 🤐 🤐 😎 😎