Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
16. dub 2009

V tom případě chudáček kristýnka, jestli to bude ob pokolení 😝 😝 😝

Jinak dobré ránko, už tady poletuju, protože čekám na topenáře 🙄 zase bude čurbes 🙄

zajdla
16. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Písmenko to ti teda nezávidím.Nás čeká v květnu podlaha v kuchyni.Bude díra až do sklepa.Budem asi bydlet u našich,protože bych nemohla ani vařit ani nic.A mám strach aby tam malá nezahučela.

pismenko
16. dub 2009

Tak co je to tady za bordýlek, kde se zase všichni couráte 😠 😠

U nás ta mrská Dorčina náladička přetrvává, hlavně v noci ji nepoznávám, budí se teď 2x-3x za noc a na to nejsem vůbec zvyklá, tak doufám, že se to zase srovná. Dneska to zatím jde, kojila jsem kolem 6:45 a te´d stálel leží v posteli, brebentí a teď se snaží usnout, tak uvidíme, jak to dopadne 😅

Zajdi, ale zase to budte mít krásný a nový 😵

zajdla
16. dub 2009

JJ budeme.Ale už aby to bylo.Znáš to,když se něco dělá,tak je pořád všude bordýlek.Ale konečně budu moct si koupit troubu,protože teď to nešlo.Skřížila se nám dřevěná podlaha,tím i kuch.linka a trouba se už do nachystané díry nedala.Ach jo.Staré domečky.Tak už mám vybranou troubu.Už se těším až upeču pořádnou buchtu.Máme mikrovlnku s horkým vzduchem,ale není to onu.Udělám tam jen bábovku.A štrůdlík jen malé nohavičky.Já se tak těším.

zajdla
16. dub 2009

Holky článeček o očkovacích látkách. http://www.novinky.cz/domaci/166498-ockovani-za...

zirafik
16. dub 2009

ahoja holky, no kde se zas couráte, když je tu i královna 😅

Markét, když by byla malá po mamče, svý babičce, tak by měla 2,80kg a to by nebylo vůbec od věci 😀 ... a tchýňě tuším taky nebyla žádnej macek ...

Holky a nás čeká od léta stavba domečku a to bude teprv čurbes, blázinec.... 🙄 🙄

valentynka
16. dub 2009

ahoj holky,

žirafi, tak to měla mamka co dělat,když tě rodila, jsi byla pěknej macek.
ale neboj, si myslím,že Kristýnka bud emít nromální váhu,když ted má 2,5kg

zajdla
16. dub 2009

Žirafíku bude kolem toho stavění lítání.Ale zase pak se jen nastěhujete do nového.Ale když rekonstruuješ za pochodu,jak bydlíš.Tak je to katastrofa.Všude bor...,nic nemůžeš pořádně uklidit.Všude prachu,věcí atd.Hnus.Vůbec se na to netěším.

Já měla při narození 2,80,manža 3,20 a Lucka 3,55.Uvidíme,jaký cvalík bude Linda. 😀 Moje mamka měla 2,90,teta 3,90 a strejda mamčin brácha 5,60.A babička říkala,že nejhorší porod byl mojí mamky.Byla poslední a nejmenší.Tak si vyberte. 😀

endlessblue
16. dub 2009

Haló haló.. proč je koček málo... a tak štěkám jako hrom ať je koček milióoooon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

endlessblue
16. dub 2009

HOlky, vy to flákáte.... ale to je asi dobře. Maminy pořád kojej (teda aspoň já.... teď je to fakt děěěěěs!!!!!), těhulky se cpou v cukrárně nějakým tím dortem a snažilky asi právě znásilňujou manžely... nebo jiné kolemjdoucí 😀

kacena00
16. dub 2009

já sem se po ránu a dopoledni snažila udělat co nejvíc věcí, páč sme měli jet s tatínkem do tábora..jenže..to se ani nedá vyprávět, prostě když se mnou včera mluvil měl zapnuto na vypnuto, takže dnes valíme do ř...i 😠 😠 😠 😠

no nic no, jdu kouknout jak sou v pacově na sociálce abych si tam zažádala o proodné, snad sem to neprošvihla 😅 😕 😕 😕

market, mě by stačilo, kdyby neměl ten smrádek v noci tu svou komunikativní chvilku..i když tentokrát trvala jen hodinu, když nepočítám kojo, to se nedá s nocí z neděle na pondělí srovnat,to bylo kojení ve dvanáct a ve tři když sem k němu opakovaně vstávala a nevě¨děla už urvaná co začala brečet že sem nikdy neměla mít ž¨ádný děti, protože to nezvládám, to už sem fakt ale byla vysílená a pak mě to mrzelo

já sem šťastná, že ho teď mám čím nakrmit, takže mě to noční jedení co každou druhou hodinu ani neva, jen kdyby vydrželo mlíko a aby měl komunik. chvilky třeba ob dvě noci (nebo aspoň obden 😀 )

valentynka
16. dub 2009

endy 🙂

já dodělala buřt guláš po sto letech a upekla štolu,ale trošku se ze spoda přismahla, budu to muset oškrábnout,jak je tam ten tvaroh,tak to dýl trvá a já si to neuvědomila ☹

já jdu za hdoku s Filípkem na kafíčko do cukrošky s holkama tady z koníka

zuzanka26
16. dub 2009

ahoj, tak já tady teď vařím a hodila jsem nějaký fotky do alba , zase něco novýho🙂

tanuki
16. dub 2009

Královno, ten třetí měsíc je kritický, hodně stoupá spotřeba, snad se Vám to srovná..nám ne..nám ze dvou kojení se to zvedlo na pět, samozřejmě v noci 😝 Dá se to zvládat, krom toho, že nemůžu sportovat, pak mám málo mlíka..a vždy (teď podruhé za Verunčí život) chitnu viráka po Verče. Takže zatímco ona je spokojená a chjce si hrát, já jsem mrtvá, chce se mi blííííít a to mám vypít spoutu tekutin, aby bylo mlíko. Dala jsem od rána 2hrnky a byl to boj 😢
Zuzi, a pro koho vaříš? 😀

kremrolka01
16. dub 2009

ahojik
tak jsme zpět z tříměsíční kontroly
Kubík měří 63 cm a váží 6,67 kg 😕
dostali jsme pochvalu, koníky zapásl před panem doktorem na jedničku
a dostal včeličku 1. hexu, tak to chudinka obrečel 😢 teďka to ještě dospává v kočárku na chodbě
u nás spurtík zatím nikde... ťuk ťuk ťuk... kéž by se nám chtěl vyhnout

tanu myslíš že po sportu je málo mlíka 😕 to slyším poprvé, no já na chalupě chodila dvakrát denně na dlouhý procházky s kočárem, kopce,... a tolik mlíka jako tam jsem snad ještě neměla

zuzi to je vtipná fotka ta poslední 😀 😀 😀

kremrolka01
16. dub 2009

ty jo Baruš, tak snad se mu budou ty komunikační chvilky časem eliminovat 😉
věřím že to musí být náročný, ale fakt to neznám, u nás to v noci neexistuje, se zavřenýma očima se nají a zase spí dál, snad mu to vydrží
ale fakt znám od kamarádek matek že se to všechno může změnit, takže si nějaký iluze že to takhle bude furt nedělám, tak až já tu budu plakat jak v noci nespí tobě třebas bude spinkat krásně celou noc 😉

zajdla
16. dub 2009

Já si udělala hodinku volna.Došla mamča,pohlídala malou a já šla pomalou chůzí na poštu a do obchodu.To byla paráda.Už se těším ven jak malé děcko.
A zítra jedeme s kamarádkou nakupovat do Rakouska,tak dojde mamča hlídat.Už se těším.To bude supéééééééééér.KOnečně se trošku odreaguji.už to potřebuji jak sůl. 😀 Musím Lucce nakoupit nějaké letní věci a uvidím,třeba se šikne i něco Lindě. 😀 😉

pismenko
16. dub 2009

Bordelu 3x zdar 😖

nemo1985
16. dub 2009

Ahojky holky zdravím. 🙂
No moc to tu teda nejede.
¨
V úterý jsem byla s Lukáškem na kyčlých a máme to v pořádku,
tak jsem ráda. 😉

Dnes jsem nevařila, máme ze včera omáčku s knedlíkem.

Za chvíli mám manžu doma a jedeme na nákup.

Dnes nám tu fouká studený větřík, takové teplo není, jako v předchozích
dnech.

Malej mi ted spinká, je to pořád andílek.
Kojení mu stále ještě stačí. Do poradny jdeme příští týden 🙂

jitousek
16. dub 2009

Nazdárek zdravíme
😉 dneska jsme byli na kyčlích a Míša je v pořádku zaplaď pánbů 😎 sice jsme to pěkně dneska ořvali na rentgenu a i pak u pana ortopeda jelikoš jsme chtěli spát a ne si čekat na pana doktora a na rentgen 😵 😵 😵
tak že jsme už osvobozeni od dvou plín slááááva 🙂máma má strašnou radost jelikoš se obávala nejhoršího a udržet toho našeho draka v nějakejch řemínkách by byl nadlidskej výkon tak že veliké uuufffffffff

nevím teda zda ještě si nás tam někdy pozvou nebeo jestli teď v těch 3 měsících když je to v pohodě tak už se to bude vyvýjet jak má ???Skušené matky informujte prosím děkuji

a ještě jedna otázečka co si myslíte o očkování proti preomokokovi jak teď běží v televizi na to ta reklama ........tchýně mě s tím porád prudí ať ho necháme očkovat já vůbec nevím zaprvé to pojišťovna nehradí a za druhý bych chtěla slyšet názor od Vás co si o tom myslíte a zkušenosti díkas 😉 😵 😵 😵 😵

jitousek
16. dub 2009

říkejte mě blesk 😀 teď jsem si přečetla teprva ten článek o očkování 😅 ale stejnak ještě to není schválené tak že se platí 7000 😖

jitousek
16. dub 2009

teda to Kubík pořádnej kus chlapa kremrol 😉 my máme 6kg a o půl centimetru míň 😎 ale jinak všichni říkaj jak jsme veliký miminko 😵 😵 😵

zajdla
16. dub 2009

Jitu já nechávala malou naočkovat.Ale my už platili jen 1 vakcínu,tak nějakých 1800.Pojišťovna nám na to přispěla 1000.Ale je to dobrá věc,když ho naočkuješ,tak je manší pravsděpodobnost,že ho budou bolet ouška.A nebudete muset pichat.Známáá byli pichat ouška asi 5x,pak to měli hrazené pojišťovnou.Toš tak nějak.Já to dám Lindě určitě.Platili jsme hexa Lucce,tak teď zaplatíme Lindě pneumo,když to neprojde a bude se to platit.My jsme si to hexu platili,protože to nebylo ještě ze zákona,tak to bylo každá vakcína taky kolem 2000.

jitousek
16. dub 2009

Jo a chris to bude v pohodě neboj oni si Vás ohlídaj a vůbec se nemusíš bát že je malá malá 😎 má super váhu na porod akorád 😵 😵 ty naši macíci nám lednovkám dali zabrat 😎

a v 37tt je to na pohodu já rodila na konci 37tt a Míša byl teda obr a mít ho tam dýl tak by ho museli vytáhnout císařem asi tak že žádnej strach všechno bude v pohodě uvidíš a už to máš za pár 😉

jitousek
16. dub 2009

no vidíš to jsem ráda že to vím zajdi 😉

jitousek
16. dub 2009

a kdy se to očkuje ten pneomo???Nevíš 😎

zajdla
16. dub 2009

kuknu se

zajdla
16. dub 2009

http://www.prevenar.cz/Home/Očkování/Nováočkova... snad se tady dozvíš všechno o tom

tanuki
16. dub 2009

Kremrol, spíš je to jen můj problém... Byla jsem (jen) 20km na kole s takovýma chrtičema..asi kdybych při sportu vypila 1-2l tekutin, bylo by to OK. Ale spíš si myslím, že tím, jak jsem chronicky nevyspalá, už toho má tělo dost..a větší fyzická aktivita prostě... ☹

zuzanka26
16. dub 2009

Peťo já vařím pro sebe oběd a pro MM zároveň večeři, ale ne každý den 😉