Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
13. kvě 2009

jsem zvědavá kolik budem zejtra vážit mám pocit že po tom sunaru budeme mít přes 7kilo 😕 😅 😵 😵 😵 já už ho pomalu neunesu a mám co dělat když ho zvedám abych ho vůbec uzvedla 😀 😵 😵

zajdla
13. kvě 2009

Ahojky pěkné ráno.

Teda těch probdělých nocí se už hrozím.I když já už nemůžu spávat.Při každém otáčení z boku na bok se probudím. ☹ Ale já to vydržím.Jenom,ať je malá ještě v bříšku aspoň do konce července. 😀

Teď musím rychle s malou do školky a pak budu žehlit.Vyprala jsem snad už poslední várku mimi oblečků. 😀

jitousek
13. kvě 2009

tak jsem přidala pár nových fotek našeho Mišpulínka 😉

pismenko
13. kvě 2009

No jasně, že to vydržím, jenom mě štve, že prostě nevím, proč se to děje 😒 😒 Teď samozřejmě sladce spinká a já nikoliv 😝 😝 🙄 , ale co už.

zuzanka26
13. kvě 2009

ahoj holky,
market, jasně že se ti musí vydržet a asi to fakt nic neznamená. Mě Sáruška kolem 2 měsíce spinkala i do 9 ráno s kojením v 1 a v 5 a pak přišly změny a nejhorší to bylo úderem 5 měsíce kdy přesně jak píšeš takhle to ubrekávání, kojení apod. řešila jsem to i s doktorkou, ale stejně ti každý řekne vydržet, protože se to postupně upraví. Já byla naprosto vyřízená, protože přes den neumím spát ani neumím odpočívat, pořád chci něco dělat. no u nás to pak vyvrcholilo nocí kdy měla horečky a fakt jí prořvala. pak se to uklidnilo a teď jí jednou za noc kolem 2 ale v 6 má prostě budíčka a s tím nic nenadělám. a někdy má noc kdy sebou šije a pobrekává a to je pro mě děsný... Dneska to ušlo ale pobrekávala ve 4 a pak ještě v 5:15 a pak v 6: 15 už def. konec spaní.... 😖

Ale zase přes den mám tak hodný dítě že jí to odpustím a navíc vím že to nedělá schválně- to je jasný. 😉

Zase třeba ségra když měla holčičku malou, tak říkala, že měly totální krizi v 8 měsíci, že jí kojila v noci každou hodinu... 😀

zuzanka26
13. kvě 2009

jo a taky u nás platí čím víc spí přes den, tím víc spí v noci 😉

pismenko
13. kvě 2009

Šmarja, až už jdou do školy, to jep z té postele budeme tahat násilím 😀

zuzanka26
13. kvě 2009

hm taky jsem četla, že spánek dítěte se definitivně upraví až kolem 3 roku života 😖 😖 😖 😝 😝 😨 😀

pismenko
13. kvě 2009

no to třebe vůbec nechápu, když spí přes den, tak pak více v noci 😕

zuzanka26
13. kvě 2009

mě teď spinká což je dobře, protože pak jdeme na cvičení tak aby tam nebyla protivka

pismenko
13. kvě 2009

hmm, tak ještě dva roky a šest měsíců 😀 😀 😀

zuzanka26
13. kvě 2009

stejně jsou to malinkatý bobísci takový myšky malinký roztomilý..... 😀 jo jo se mnou ty hormony pěkně třískají 😀

zuzanka26
13. kvě 2009

a plakala jsem u reklamy na Hami 😎 😲

lucianas
autor
13. kvě 2009

Ahoj a pěkné ráno,
koukám, že dnes se to tu už pěkně rozjelo.

pismenko
13. kvě 2009

No nazdárek těhule 🙂 🙂 jak ti je??

zajdla
13. kvě 2009

Je asi fakt,že se ten spánek upraví až po 3 roce.Protože do té doby Lucka ještě chtěla pít mlíčko nebo kakao v noci aspoň 1x.A od toho 3 roku jak když utne a spí celou noc.Tp zaspávání je teda horší,vrtí se,huláká na nás z pokojíčku.Usne až tak kolem 9 večerní,ale dneska jsem ji musela zase o půl 8 budit,aby jsme stihli školku. 😀

zajdla
13. kvě 2009

Dnes mi došla ta nannynka a je opravená.Já jsem tak ráda.Naštěstí to byl jen ten konektor.Je i přezkoušena.A ušetřila jsem 600,protože nová stojí 980 korunek. 😀 Tak to koupím Lindě něco pěkného. 😀

lucianas
autor
13. kvě 2009

Markét, ahoj. Docela to jde. Jen doma mě to nějak nebaví. Raději bych byla někde mezi lidma. Ale pomaličku si začínám zvykat. Zítra mě čeká kontrola u gyndr. Škoda jen, že mě asi nebude dělat utz, už bych chtěla mrňouska vidět zase.

Mě dnes došly těhu riflíky, objednané přes MMB. K tomu dáreček - těhu halenka. A další dáreček - bodýčko pro mimi. Tak jsem moc spokojená. Chtěla jsem vyfotit, ale při druhé fotečce se vybily baterky. Takže k večeru nebo zítra hodím do alba.

kacena00
13. kvě 2009

ahoj holky, market ...neporadim co s tím, já to mám vyjma tak týdne v porodce a pak asi dalších dvou týdnů, plus trhaně pár dnů - dohromady to může dát max.3 týdny mám tiohle pořád, pokud ho netrápí růstové spurty, kterejch mě od narození do 7 neděl požehnaně, nedostatek mlíka a moje uplně spláclý kozeny, v počátku života ještě prdy nebo průběžně od 3 neděl až doteď plnej nos, tudíž i dušení a nervozita s tím spojená... takže u nás se to dalo rozluštit, ale nic se s tím nedalo dělat

u vás zatim příčina neznámá, takže těžko srovnávat

holky, já si libovala že dva dny už sme malýho nemusela odsávat a předtím asi 2 dny už jen jednou denně.. sem smutná, v jednu hodinu kojim naprosto zdravý dítě a v 5 hodin sem odsála celej ten nástavec k vysavači - plnej žlutý hnisavý rýmy, malej se dusil, kašlal jak toho byl plnej..naštěstí zatim bez teploty, ale vzniklo to prakticky z hodiny na hodinu...už mám pamykon, michal dojel k dotorce - ta má laryngitidu, prej to teď strašně lítá, tak dávejte na svý drobce pozor! sere mě to, že sme tomu nějak nepředešli, michal už 3 dny smrká a pílí ho v krku, a my máme prostory, aby s ním byl v minimál. kontaktu, ale asi sme to podcenily..ten můj chudáček byl z celýho svýho života zdravej tak asi 4 týdny, achjo ☹

kacena00
13. kvě 2009

a fotky mi nahrávat nejdou, máme asi podělanej usb kabel..tak se nepochlubim, co to naše kotě dokázalo 😀

jitousek
13. kvě 2009

ach ju baru to je trápení s tou rýmou my jsme měli taky ale ne hnisavou ale vodovatou dneska jsem zase vytáhla sople jelikoš ráno chrochtal nemohl dejchat chudák 😒

jitousek
13. kvě 2009

no te´d jsme zase usnuli pohráli jsme si strašná legrace byla pak se Míša Po... no stojí to dámy za to bleeee po tom sunaru je to síla jak to smrdí no pardón ale kojené miminko je voňavější i když jsme z 80% stále kojeni tak ty dva sunary dělaj teda divy s tou stolicí 😠 😠

zajdla
13. kvě 2009

Holky s tou rýmou je to teď nějaké hrozné.Dokonce i my jsme si museli zajít pro pamykon,protože se jí Lucka nemohla zbavit a to Lucka už smrká.Už jsem jí stříkala všechno možné do nosu a nakonec ten pamykon.Prý je to tím hrozným počasím,ale kdy to skončí,to teda nevím.Teď musíme vydržet aspoň do pátku do očkování.Jdeme na druhou na klíšťata.Tak snad to zvládnem.Pak bych měla jet ke tchýni,ale uvidíme.Volala mi v neděli,že má hropznou rýmu a kdo ví,co jeěště.Tak jí zítra zavolám,jak to s ní vypadá a když tak k ní raději nepojedu.Nechci riskovat,že to Lucka zase chytne.To by mě už asi je....Ach jo.

pismenko
13. kvě 2009

baru a nemá on nějákou alergii třeba na pyly nebo tak něco, že pořád snoplí??

jitousek
13. kvě 2009

no jo je to tím rychlím nástupem tepla a hlavně všechno kvete rychle a najednou všude je plno pylu ..........nám beztak to očičko teče asi kvůli pylu protože jak jsme byli marodi tak jsme tři dny nikde nebyli a Míša měl pokoj v sobotu jak jsme vylezli prvně ven zase měl u oka hnis a teklo mu z něj ☹

pismenko
13. kvě 2009

jejda, no pořád něco 😒 😒 ☹

jitousek
13. kvě 2009

ty voe už je deset hodin to je šílený jak ten den letí 😉
ještě jsem nic neudělal jen peru prádlo a čekám až se to domotá a půjdem to s Míšánkem pověsit ven 😵

pismenko
13. kvě 2009

Já mám vypráno i pověšeno, umyté nádobí a naložené krutí maso 😝 dorotka si tady vedel mě brebentí v lehátku a přemýšlím, do čeho se pustím, ale nic moc se mi nechce 😎

jitousek
13. kvě 2009

kdepak máme žirafíka ?? 😎 😎 😎 😎

pismenko
13. kvě 2009

je teprve 9:57 😀