Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. kvě 2009

nemo na icq je,tka neívm,že se tu neukáže ☹

valentynka
14. kvě 2009

ted momentále je N/A

pismenko
14. kvě 2009

Tak já ji mám jako offline 😕 😕

valentynka
14. kvě 2009

jéé jsem se překoukla,to jsi ty

kacena00
14. kvě 2009

ahoj holky, malej mi spinká, uf....
včerejší odpo a dnešek se nedá s včerejškem do asi 16 30 srovnat

že sem kojila každý dvě hodiny, protože mám od minulý neděle zase míň mlíka, a že malej mezitím třeba hodinu bdí, takže mám tak cca hodinu, někdy 45 minut čas, to už sem si zvykla, to bylo zlatý, mohla sem si udělat oběd nebo si dát dopolední sváču, navštívit vás, zatelefonovat kamarádce, abych se tu necítila tolik sama a nebo pověsitm prádlo, zdřímnout si na půl hodiny,jít na chvíli na zahrádku atd. no cokoliv po troškách..

ale včera - když nepočítám těch pár lžiček jogurtu v 6, tak snídaně byla až v půl dvanáctý, málem sem s sebou práskla, jak na svini sem neměla ani chleba upečenej, malej odmítal kočárek, protože poloha vleže, i když sem mu ji dala zvýšenou mu nedělela dobře, usnul mi v šátku, zkusila sem ho po nějakých 40 min. dát do kočáru, vzbudil se, potřeboval odsát, napít, odmítal usnout, tak sme si hráli, pak ho zkouším uspávat, než se mi to povedlo, už měl hlad a žízeň, takže spinkal třeba 10 minut po té, co sem ho buď vyndala ze šátku nebo sme se vrátili z kratší projížďky kočárem, ve 12 30 přijel michal a aspoň mi udělal oběd a mohla sem se v jednu naobědvat, pak musel jít řešit včely aby se nevyrojily, s cyrdou to celé až do těch 16 30

na mojí únavě se podepsalo několik týdnů chronický nevyspalosti - když se zadaří, spím tak 6 hodin, ale spíš tak 5 hodin je klasika. včera sem vstala už v 5hodin, kdy sem při kojení zjistila že ten malej človíček má plnou hlavu svítivě žlutý rýmy, chrčía kašle mi
uf, ještě že existuje nosní odsávačka a ten pamykon byl nasazenej taky vcelku rychle, takže před tou pátou mu to konečně začalo zabírat a mohl spinkat, jenže v 22 hodin, kdy sem ho už zase musela budit - chrupkal s jedním kojením v 17 30 skoro 6 hodin a já už měla strach jestli nemá teplotu a taky abysme mohli jít spát

no a jak byl vyspalej, kecal se mnou až do půl dvanáctý..takže ta hodina odpo spánku zase v háji

nicméně ranní odsátí a pamykon zabrali a dnes mse spolu spali od devítido desíti ve velký posteli. teď spinká, já zvládla expresně rychlý rizoto, najíst se a stihnu doufám i uklidit, uf

kacena00
14. kvě 2009

tak se prozatim loučím, zkoukla sem to rychle, že ste všechny v poriadku, i adámkovi ustoupila teplota, helča se tu ukázala,týnka nám tu nechala trochu pozitivní energie, žirafka nerodí, až na nemo je to všecko v poho

tak to je fajn, papa

helicek
14. kvě 2009

teda kačí, ty to máš ale dost těžký s mimčem, za chvilku budeš tak slabá, že ani nezvedneš prcka. Nejhorší je únava a nestíhat se najíst. Holka, držím Ti pěsti, ať se to už konečně přetočí na normál, nebo nám padneš a budeš jak moucha slabá

kremrolka01
14. kvě 2009

čau holky
Baru tak snad už bude zase o něco líp
já si včera taky pobrečela, studovala jsem tu alergii na kravský mlíko a jestli se nám to potvrdí tak to potěš ☹
pak jsou problémy co jim dávat za UM, je to hnusný hořký, děti to odmítají a ke všemu drahý jak sviňa
takže nejlepší držet dietu a co nejdýl kojit, u většiny dětí to prý ustupuje kolem třetího roku
navíc mi nějak ubejvá mlíko, malej dneska brečí a jedl snad každou hodinu, asi se na mně podepsala ta změna jídelníčku, nedostatek vápníku nebo já nevím ☹

pismenko
14. kvě 2009

Barčo, tak to mě mrzí, že máš pořád takové patálie, ale snad se to všechno zlepší a Cyrda Ti to všechno určitě vynahrazuje jinak 😉 Musíme být prostě silné a bojovat...drž se, bude líp 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Kremrolko, tak snad to u vás taky brzo přejde a třeba to ta alergie nakonec nebude...držím palec 🙂

rintintyna
14. kvě 2009

kači možná pitomej nápad, ale když má malej tak silnou rymču a Ty jsi na pokraji fyzického zhroucení, není nějaká možnost dočasné hospitalizace Vás obou v nemocnici? Já vím, že doma je doma a máš tam podporu manžela, ale možná lepší než úplně zkolabovat co? Kdybych mohla, tak Ti přijedu na pomoc, aspoň na pár dnů, ale se svými nulovými zkušenostmi bych Ti byla asi prd platná 😔

kacena00
14. kvě 2009

holky tak to vypadá, že se to v dobré obrací, uf, to moje sluníčko ještě pořád spinká, takže sem si uklidila, je vidět, že už mám zase prsa na chvíli v plné síle, protože v těch deset 😕 😕 😕 co jedl naposledy, už nechtěl druhý, jako už teď tradičně skoro 14 dnů baštil obě 😀 a spí už čtvrtou hodinu, takže je jednak supr odsátej a jednak supr najedenej, protože i když neměl rýmu, vyjma asi třech dnů od minulý neděle se dožadoval co dvě hodiny a spurtikem to určo nebylo

no tak uf, u nás je to na dobré cestě, tak se moc omlouvám, že sem se vám tu tak vyblila, vždyť kawždá máme nějaký trable, jenže když je člověk nevyspalej, unavenej a psychicky zdrblej strachem o mrně, tak je pak děsně sebestřednej.. 😔

Peťo, snad to bude v pohodě, když je naděje, že to nebude celoživotní je to strašně super, to bych brala jako pozitivum 😉 je to mazec, změna jídelníčku, ale vápník se dá nahradit i jinak, zkus v bioobchodě nějaký jiný mlíčka, mají docela výběr, však kravský mlíko fakt není nic zdravýho, pomůžeš tím i sobě, že si nebudeš trávicí trakt tolik zatěžovat, akorát teda co by mě vadilo - že bych nemohla jogurty...ale ty se daj pořídit taky jiný, no sama na sobě vím, že nejhorší je vyměnit stravovací návyky za jiný, naučit se nahrazovat a vychytat si kde co.. ale ber to prostě jako pozitivum, že se naučíš něco jinýho, jen třeba když člověk nemůže ve městě na zmrzlinu, tak to někdy trochu mrzí... a takový tyhle maličkosti, co ti jinak ani nedojdou, ale jestliže je šance že to u jakoubka nabere obrat, tak se toho neboj, třebas to jen s mlíkem a mlíčnýma produktama fakt přeháněla a postupně se to časem upraví 😉

jo a jasný market, že to vynahrazuje, když byl včera v mezičasech napapanej a povídal mi nějaký ty svoje blbinky a kulil kukadla tak sem byla sice strašně unavená, ale šťatsná, když ho vidím a ňufňám. jen toho bylo najednou fakt moc..

holky dík moc za hezký slovíčka, já se jdu kouknout na toho piškůtka, sem z toho nějak v nervech, nejsem zvyklá na takový pauzy mezi jeho baštou

pac a pus

rintintyna
14. kvě 2009

no tak fajn Kači 🙂 😲

rintintyna
14. kvě 2009

Luci, jestli koukáš, jak jsi na tom s pohybama? Už jsou nějaké náznaky? 😕 😵

kacena00
14. kvě 2009

jé týnko, díky moc 😉 teď to čtu, no ono stačí aspoň jedna hodinka k dobru a člověk je zase schopnej fungovat, včera sem se teda klepala jak ratlíček, ale to bylo asi i tím, že sem se za předcházející tři noci vyspala fakt málo, den stál za houby, já měla nervy a ještě sem skoro nejedla

teď už je to fakt o moc lepčí, děkuju děkuju děkuju 😵 😵 😵 ta hodina co mi dneska dopoledne umožnil byla dost posilující a hlavně sem v klidu, když vidím, že mu je líp a je celkově o dost klidnější 😵 😵 😵 😵 tak sem uplně nejšťastnější osoba v celý zahrádce 😀 😵

rintintyna
14. kvě 2009

kači, prastará rada pro čerstvý maminky, hodně silný a hodně masitý vývary, kamoška baštila pštrosí 😀

kacena00
14. kvě 2009

pštrosí jo? 😀 😀 😀 no asi bydlela poblíž nějaký farmy 😀

tak ještě jednou dík a pusám za nás za oba 😉

lucianas
autor
14. kvě 2009

Ahoj,

o Nemo nic nevím. Na icq ji mám v poslední době pořád offline. Tak nevím, zkusím jí napsat sms.

Týnko, pohyby stále zatím nic. Ale myslím, že je ještě brzy. Dnes jsem byla na kontrole, brala mi krev a nesla jsem moč. Výsledky budou příští týden v pátek, a uvidíme, jestli mě bude čekat i genetika. Už jsem se objednala i na velký utz, tak se moc těším.

pismenko
14. kvě 2009

No tak koukám, že jsou tady už lepší zprávičky 🙂 🙂 🙂 baru já tě chápu, všechno je hold někdy náročný, únava je sviňa a já do teď lituju dnů, kdy jsem v tom těhotenství místo spánku vymýšlela kraviny. Takže toto je rada pro všechny těhule současné i budoucí ODPOČÍVEJTE CO TO JDE, protože pak už to půjde dost těžko 😉 😉

Luci, tak nám pak dej vědět, až se Nemo ozve, ju?? na pohyby je ještě fakt brzo, ale už se to blíží.

Rinti, pravdu díš 😀 😀 , já mám dneska hovnovězí silný vývarek a jistě zbyde i na zítra a jsem silná jako tygr 😀 😀

zirafik
14. kvě 2009

kuk holky, já už fakt musím rodit.... zase jsem sebou práskla... 😒 . Byla jsem se projít a podvrkla se mi noha a už sem byla na všech čtyřech. Odřenina z minula zahojena a teď mám dvě nový 😒 ,

Byla jsem taky na monitoru a nic se neděje 😒 . Musela jsem furt holku budit, aby tam něco bylo 🙄 🙄

zirafik
14. kvě 2009

Markét, já mám naodpočíváno do zásoby, ale je mi jasné, že ty pak se z toho stejnak zvojcnu 😅

pismenko
14. kvě 2009

žiraf, ty jsi trdlo jalový 😠 😠 dávej bacha nebo uvidíš 😉 😉 😉

zajdla
14. kvě 2009

Hojky.

Baru,tak snad už pamykon zabral a rýma bude brzy fuč.

Žirafíku dávej na sebe pozor.Nebo si raději zajdi do porodky,že už musíš rodit,že pořád zakopáváš a padáš. 😀 😉

U nás dosti lije.Tak nemusím zalívat,jupí.Byli jsme u kamarádky.Děcka si pohráli.Jen škoda,že pršelo,mohlo se být na zahrádce.Mají tam velkou skluzavku,pískoviště a domeček.Tak příště.Ach jo.

zirafik
14. kvě 2009

jj, tele no.... zavrávorám a vypadá to, že to vyrovnám, ale pak stejně letím k zemi 😅 . To zas dostanu v poradně na hubu 😅 😅

zirafik
14. kvě 2009

Zajdi, já tam byla dneska na monitoru a podle těch křivek nemám zatím na porod nárok 😠 . Koukala jsem tam na nadstandarty. Jsou tam dva pokoje jednolůžáky za 500kč na noc a pak ještě jeden velký i pro tatínka za 1500 na noc - to bych teda nedala.... ale ten jednolůžák by byl supr 😵

zirafik
14. kvě 2009

jdu na kááááávu do víru velkoměsta 😀 .... tak zatím papa 😉

zajdla
14. kvě 2009

Žirafíku já prvně přemýšlela taky,že bych byla sama.Ale pak bylo plno.Měla jsem super spolubydlící.Tak to aspoň rychleji v té porodce utíkalo. 😀 Užij si kafíčka. 😉 😀 😀

valentynka
14. kvě 2009

ahooj holkýýý,

kaci,tak snad už to bude dobré,ale ta rýma to je teda děs !! chudinka cyrdínek.
mě Filda papá už od narození po dvou hodinách.

tak jsme se vrátili z prošážky, byli jsme v parku a Filípek spinkal 2,5hodiny,tak jsme se na lavičce slunili, střídavě.
nejdřív manža mě na klíně a pak já, byl klídeček, ptáci zpívali.
pak jsme ho nakojila a jeli jsme do města,tam jsme si dali venku kávičku a jeli domů.

Pavlí, musíš dávat pozooor, se ti ty nohy nějak motaj coo? že ty jsi si dala něco do nosu , přiznej to 😀

valentynka
14. kvě 2009

áááááááááá nemo je online

zirafik
14. kvě 2009

😀 Val, nedala... Ale teď na kávě jsem měla decku červenýho 😝 😝 ... ať malou popoženu 😅

zirafik
14. kvě 2009

tak Nemí....... šup sem, za námi 😉 nebo bude sekec mazec 😠