Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
25. kvě 2009

chris já myslím, že v těch 3 týdnech je to celekm normál, hormony se rovnaj, počkej, ono to potom bude zase jiný. ale je fakt, že tohle je lepší než abyste se obě stresily, mě to tenkrát v těch 4 týdnech taky hodně pomohlo

to je super, že tam nakonec byl 😉 😉 😵 😵 😵 😵

tevina
25. kvě 2009

Chris hlavně že jste obě v pohodě,já taky od začátku přikrmovala.Sice šlo kojení brzy do háje,ale zastávám názor že kojení za každou cenu je pěkná blbost.

christla
25. kvě 2009

Tevi, tenhle názor mám taky. Radši budeme obě v pohodě, než abych byla nrvní a ještě to přenášela na hladovou Karolínku.

Baru, jo jo, byla jsem strašně ráda, že tam byl, nedovedu si to bez něj představit a navíc si myslím, že si ke Káje vytvořil díky tomu strašně krásný vztah!!! 😉

Holky, jsem ostuda, ale až teprve dneska jsem do alba dala popis mého porodu, tak se kdyžtak číhněte. 😅

christla
25. kvě 2009

Holky, ségra dneska amturuje. Jsem napnutá jak kšandy. Teď mi psala, že už má vše hotové a čekají na výsledky. Jsem nervózní jako když jsem maturovala já. 😉 😀

zajdla
25. kvě 2009

Ahojky.

Pavlí super,že jste doma.Tak snad se brzy sžijete.Chce to najít nějaký systém doma. 😉

Chris já přikrmovala taky už od 14 dní malou.Vydržela jsem to 3 měsíce a pak už byla jen na nutrilonu.MYslím,že jí to vůbec nevadilo. 😉
Určitě to ségra zvládla.Ono nejde tolik za kolik to udělala,ale jestli to udělala.Za kolik se jí nikdo v životě nezeptá. 😀

christla
25. kvě 2009

Holky díky za podporu. Jak všude čtu, že kojní je nejdůležitější a takové ty věci, tak jemi z toho smutno a občas na mě padne taková ta depka a říkám si, jestli jsem vůbec dobrá máma..... 😒

pismenko
25. kvě 2009

Kde jste ženy 😕 😕 ?? my byly venku a je tam hic.Tak si ted hrajeme s Dorčou na hrací dece 🙂

zajdla
25. kvě 2009

My jdeme ve 3 na den dětí.Bude tam nějaké divadlo nebo co,tak jsem zvědavá.Ale prý je to dobré.Tak uvidíme. 😀

zajdla
25. kvě 2009

Dneska mi přišel přebalovací pultík.Až ho manže přes víkend poskládá,tak nafotím.

A asi mi umřela pračka. 😀 Byla pod ní pěkná kaluž.Já se usmívám,protože už chci dlouho novou.tato je jen na 3 kila a to už je opravdu málo.Nedám tam ani peřiny ani větší prádlo.Pak jsem to musela vozit k našim.ak konečně bude nová velká.Už se těším.Prý se na to manža kukne až přijede,ale má 11 roků,tak už má nárok. 😉 😉

pismenko
25. kvě 2009

No to je už pračková babička 😀 😀

kacena00
25. kvě 2009

chris, proboha proč bys neměla bejt dobrá máma? snažíš se seč ti síly stačí, navíc nikde není psáno, že když přikrmuješ, že přestaneš kojit uplně - třeba my -m já už teď jenom plně kojim a přitom sem taky dokrmovala

holky mám problém, potřebuju váš názor - já sem táááááááááááááááááááááááák nasraná!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sem se vrátila od sousedů, byla sem tam něco vrátit - nejen že mi děti lozí do kočárku, i když už to starší dostalo párkrát ústní domluvu, ne, tentokrát hrábla malýmu po dudliku..začal ječet, já mu ten dudel nebudu dávat, no tak sem ho vzala do rujky, sousedka ho začne za jeho ruce chcytat - skvělý, jako by to nestačilo - vím, že měla rýmu a nevim, jestli už jí to přešlo, ještě mi řekne - a co máma dává tě pást koníky??? tyvole, jsou mu tři měsíce a asi ho nechám ležet jak placku

přišel tam její manžel a já na cyrdu - koukni na strejdu a vzpomněla sem si, co cyrduch dělá, a tak jim to povídám - že někdy se rozhlíží kolem a juá chci, aby na mě kouknul ale on schválně tím pohledem uhýbá - a soused na mě- no, to on určitě dělá schválně... (ne, já prostě neznám svoje dítě asi..) a to když sem tam přišla řikala sem že půjde spát, a sousedka na cyrdu - ta máma by tě furt jen nutila spát viď? no tak když mě vidí v 9 a pak v jednu hodinu že usúpávám, nedivím se že to na ni tak působí, ale do háje, dyk mezitím uplynuly 4 hodiny, já asi vím, co za ty 4 hodiny dělal a jak se na mě doma tvářil

a to už ani nemluvim o tom, jak sem domu letěla mu umejt ruce a on si mezitim ty ¨ruce do pusy strčil že jo...tak jen doufám, že když mu jedna rýma přešla že mu začne druhá...nebo sem prostě jen hysterka a všechno moc prožívám????

zajdla
25. kvě 2009

Kači to je úplně normální,že jsi taková.Já jsem na toto taky háklivá.Nelozit rukama do kočárku.Ani šahat na dudáka.To úplně nesnáším.Ani děcka ,když se věší na kočárek.Prostě chceš Cyrdu chránit od nemocí.

endlessblue
25. kvě 2009

Nazdárek Bejbyny... tak jsme zpátky z kontroly... uspím naší cácoru a podám hlášení 😀

Nicméně.....Markét!!! to VIDEO!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 TO JE STRAŠNÝ 😀 😀 😀 Boooha, jak si některý chlapy můžou myslet, že to hopcání je sexy.. 😅 😅 😅 😅 😅

kacena00
25. kvě 2009

hm..tak jak je tomu už několik dnů, i dnes sme si zažili odpolední tyjátr... vše došlo tak daleko že sem seděla v kuchyni a tupě zírala do zdi a poslouchala desetimuinutovej řev střídanej se štkaním a nebo nadáváním... prostě sem takhle dlouho nechala milýho cyrducha vydusit, protože už mě fakt jeho jekot vytáčel a vysiloval. a halvně když sem tam za ním šla - povídala si ho nebo ho chovala nebo cokoliv, bylo to ještě horší.. plešatec protivnej!

tak sem ho teď po 4 hodinách odstavila do kočáru ve stínu a ani se tam za nim nejdu podivat, jak mě dneska vysál za ty 4 hodiny .. jako já ho nenutím spát, já bych si klidně hrála, ale to se mu nelíbí, já bych ho uspala, jenže on tak leda kdybych s ním ty 3 hodiny jezdila sem tam- no to se mi za prvý v tomhle vedru nechce a za druhý tady vozej zemědělci močku na pole, takže na cestách stejně není klid.

uf, tenhle kolotoč trval od jedný doteď, už to trvá delší dobu ale dnes to teda mělo extra silný grády, dnes mě prostě moje dítě silně s..štvalo

kacena00
25. kvě 2009

jdu zkusit s ním přeci jen vyjet, snad už to vedro nebude tak velký a zemědělci už nebudou tolik jezdit, tyjo, v půldruhý mě naserou sousedi a od tý doby mě prudí Cyrduch 😝 😀

dnes budu asi zlá stará muteř 😀

no nic, jdu za tím svým pokladem a budu se usmívat, pa

zirafik
25. kvě 2009

holky, díky moc za rady 😉

Kačí, já se Ti nedivím... mně se nelíbilo, že manža pořád ocucává dudlíka a dává ho malé... 🙄 🙄 ... nevím, lidi to dělaj, ale mně to přijde blbý, vždyť nemají vyvinutý imunitní systém .... a pak chytnou kdeco 🙄 🙄

Dala jsem 3 fotečky do alba 😉 😉

zirafik
25. kvě 2009

chjo, zas mně vypátral ten anonym (vzkaz v IP)... to fakt miluju 😒

endlessblue
25. kvě 2009

Jééé...... Kristýnka je rozkošná... taková jemňoučká princeznička 😉 😉 😉

endlessblue
25. kvě 2009

Žiraf...z pátrání si nic nedělej!!!! Taky mám své zkušenosti!!!!

endlessblue
25. kvě 2009

http://verkuc.rajce.idnes.cz/11._Julinka_-_Kvet... trocha se musím pochlubit, no 😀

endlessblue
25. kvě 2009

A teď naše kontrola... jsme v pořádku, paseme prý správně, jen tak dál... to, že se malá na bok moc nepřetáčí, ani se o to nesnaží prý nevadí... je ještě brzy, prý začne až bude pravý čas 😉
Dostala další dávku hexy, tak dneska očekávám ubékaný večer a teplotku!!!! Jojo, na hulákání nejsem zvyklá 😉

Vážíme 5900g.... před měsícem 5500g.. takže příbrala jen necelý půl kila... ale prý to neva, pokud jen kojím, tak to prý stačí 😉 ... a měříme 62cm, obvod hlavičky o 1 cm větší tedy 40cm... když to slyšel manža, tak prý to co malé roste spolehlivě je hlava... prý jen aby na ní za chvilku nezačali křičet "Julča má velkou hlavu, jak pytel od banánů, Julča se v davu neztratí!!!!!" .... 😠 😠 😠 😠 😕 No, nezabily byste vlastního manžela???? 😠 🤐 🙂

endlessblue
25. kvě 2009

end of my monologue 😉

zajdla
25. kvě 2009

Endi malé to tam moc sluší.To přibrala krásně.Super. 😉

Žirafíku malá je krásná. 😀Takový drobeček.

kacena00
25. kvě 2009

no mě u těch sousedů ještě vytočilo to, že na mě machrujou, že já dělám asi všechno blbě a neznám svoje děcko, se kterým sem dennodenně, bléééééééééééééééééééééééééééééé

jo, endy s tím dudlikem by to fakt neměl dělat, se tím prý přenáší ty bakterie který způsobují zubní kaz, to visí na nástěnce u našeho zubaře..

jinak vám musím říct - malej po víc jak 5 hodinách chudák usnul, konečně, spal celý dvě minuty a najednou začal ryčet ten debilní kohout, co u nás vyřvává celej den - jemu stačí že mě vidí že procházím a začne, načež se malej vzbudil a to už fakt plakal, nešťastn (bodejť dyk byl strašně nevyspalej) já se naštvala, úpopadla sem pár šutráků, otevřela vrátka, jenže mám tak blbou mušku, že sem ho trefila jen párkrát

došla mi munice a jak sem se ohla, v tu chvíli byl ten parchant u mě, rozevřený křídla, zobák asi 20 cm před obličejem, jentaktak sem stačila vrátka přibouchnout, v tu chvíli mi teda bylo docela na zvracení, ale vícnež strach sem cítila neskutečnej vztek, tak sem nabrala várku kamení číslo dva a chladila si žáhu dál...ten mě tak dostal, nejhorší je,ž e prostě kidyž je c. přetaženej tak ho fakt vzbudí cokoliv a ten náš kohout je extra hlasitej

no a vzhledem k tomu, že je i agresivní - po tchánovi taky vyjíždí, tak ho nejspíš budeme mít o víkendu k obědu

uf- konec dramatu ze vsi 😀 😀 😀 😀

jo a michalovi sem řekla, že jestli ho nezabije on, tak se tam jednoho dne vypravím ve trojech teplákách, dvou vaťácích a několikero čepicích s lopatou v ruce a způspb smrti, který budu mít já bude mnohem míň humánnější než když to vyřídí michal..no prostě drámo 😀

pismenko
25. kvě 2009

Barčo klíííííííííííííííííííííííd 😀 😀 😀 😀 Ty máš dneska den, co?? zítra to bude lepší, uvidíš a na sousedy se vys*r 😝 😝

Pavli je to koblížek 😵 😵 😵 😵

Veru, máte super míry a na mě padá splín, že jsme zanedbaný chudý miminko, protože jsme o 3.5cm delůší, ale o 400g chudší 😕 😅 😔 Mám dojem, že Dorotka to kojení trochu bojkotuje.Ne jenom, že na 1 kojení vyzungne obě prsa a to pokaždé,ale povětšinou se u toho ještě vyvzteká a pak bulí ☹ No a v tu noc je co 2 hodiny vzhůru, takže někde je problém. Už jsem si kupila UM od Hippu(zatím jen pro psychický klid).Obávám se, že stejně nic moc nepřibrala a začíná mě to trápit.Takže zkusím asi 3x denně tu UM a 2x kojo.Ale vydržím do toho čt, a poradím se.U mě už je to nejspíš ten psychický blok, kdy se mi to mlíko nespustí, protože si myslím, že ho není dost(aspon tak jsem to vyčetla). Nu což děvčata ??

pismenko
25. kvě 2009

PS: dudlík cumlá pan Žirafák ne pan Endeles 😉

zajdla
25. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 Pěkně jsi to Písmenko napsala s tím dudlíkem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

JInak Lucka měla hysterický záchvat.Viděla babičku a chtěla jít s ní.Ale už je pozdě,tak má smůlu.Tak řvala až se nemohla nadechnout.Tak jsme museli spolu dýchat.Ach jo.Kdy ji toto přejde.Vyřvávat si všechno.Já vím,že jí to se mnou nebaví,ale co nadělám.Musí to ještě tento týden vydržet.Pak povalí do školky.Ona by chtěla do školky na celý den,ale to nejde,protože na ni beru ještě mateřskou.Tak musí vydržet do září.Pak tam bude bývat až do odpoledne.

Baru my jsme měli u babky taky takového kohouta.A můj tatík měl dobrou mušku.Jednou se naštval,držel v ruce zrovna vidle a šup a byly v kohoutovi. 😀

Jdu hodit to uřvané dítě do postele.

Ještě mi manža volal,že chce zkusit tu pračku sám opravit.Mě picne.Snad udělám něco s motorem.Prý když je motor ok,tak to přece nebudem vyhazovat.No je to možné??????????No budu muset být o víkendu přítulňák,ať se jede pro novou.

endlessblue
25. kvě 2009

Markét neblázni... vždyť jste měly víc jak 5500g ne?? A nezapomeň, že teď je zase o týden víc.... takže mezi holkama není víc jak 20dkg.. to je nic, opravdu!!!! 😉 😉 😉

endlessblue
25. kvě 2009

Baruš... já vím, že se člověk cítí hrozně, když mimoušek huláká a huláká.... ale tvoje story ala kohout mě rozesmála tak, že jsem si vzbudila dítě v ruce 😀

pismenko
25. kvě 2009

No uvidíme, nicméně to stejně nic nemění na tom, že mám z toho kojení celkem trauma 😒