Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
2. čer 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46446

hodina vaření dámy začíná 😀 😀 😀

kremrolka01
2. čer 2009

hele jituš ty my děláš chutě 😀
nemáš tam recept na nějakou dobrou buchtu či koláč kam se nedává mlíko, máslo, tvaroh, atd.???
já dělám dneska k obědu toto:
http://recepty.vareni.cz/ratatouille/
a k tomu pečenou vepřovou krkovici

valentynka
2. čer 2009

tak jsme právě zadělala těsto na ty jahodové knedlíky.
mám tu jahody i tvaroh,tak to okusím 🙂

noo už se nemůžu dočkat 🙂

jitousek
2. čer 2009

teda holky vy mě děláte chutě 😎

já jsem teďka vypravila kluky ven na prochajdu tak že jdu žehlit mějte se pá pá ještě se možná vokážu a určitě pošlu žirafí rodince hlasečky 😉

valentynka
2. čer 2009

no já taky budu žehlit, za chvilku dorazí mamča, tak se u ní dotoho pustím a ona si bude hrát s Filípkem.

ted jsme ho dala spinkat,tak bude i vychrupkanej.

endlessblue
2. čer 2009

Naše malá mi tu teda vykládá, to je něco.. musím nahrát nějaké to videjko 😉

endlessblue
2. čer 2009

Holky, už jsem zase tumpachová 😖

Kremrol... tohle mi poslala naše mzdová: Posílám Vám postou vyjádrení
paní reditelky a potvrzení k zádosti o RP. Podle me byste ho ale mela dostat az po vycerpání
rádné dovolené.

Tak teď teda nevím. Oni mi proplatí tu dovolenou, ale peníze na RP mi začnou chodit až v srpnu??? 😠

kremrolka01
2. čer 2009

veru to je blbost!!!!
oni z práce nemají s vyplácením rodičáku absolutně nic společnýho, to vyplácí sociálka a podmínkou je pouze to že nedáváš dítě do školky jak si tu psala

kremrolka01
2. čer 2009

můžeš být zaměstnaná, dostávat z práce třeba 100 tisíc měsíčně zato, že jim budeš z domova překládat a že k tomu do stáváš rodičák do toho je jim prd

nemo1985
2. čer 2009

Ahojky holky 😲

Tak malému horečka přešla v pátek kolem 13h.

No byla jsem ráda a jak.

Chudinka malej, to bylo něco.

No moc dobře to nesnese tu hexu.

Jinak jsem mrkla holky na Vaše fota, no všichni moc krásný.

Jakoubek s Cyrílkem jsou moc krásně na fotečce 😉

Mě malej ted spinká, usnul při hraní s chrastítky.

Vařila jsem kotlety na šlehačce, vytírala, prach utírala.

Čekám na manžu a půjdeme ven s malým.

Je krásně.

🙂
Jinak ta nemléčná broskvová kašička malému strašně moc chutná, ¨
včera mi vypil 120ml k večeři.

valentynka
2. čer 2009

endy, to je nějaká divná mzdová, opravdu to je tak, jak psala kremrolka !!
do toho jim nic není, prostě at ti vyplní žádost s vyměřovákem

jitousek
2. čer 2009

no tohle jsem přesně tady řešila s tou dovolenou že mě tohle napsal ten dotyčnej než to tu zrušili z pesonálního že nejdřív budu jako vybírat tu dovolenou a pak v srpnu nástup na rodičák 😠 tak jsem zvědavá s čím mě odbudou z těch Pardubek ale jsem na to připravená ale hlavně nevím kam se pak obrát v případě že mě řeknou pá pá až v srpnu 😒 😠 😠 😠

a val ten vyměřovák a žádost to nejsou ty papíry ze socky nebo jo?? Já jestli to mám poslat vedoucí nebo jestli oni samy pošlou nějaké papíry ...........fakt chcííípnem na papírovááááníííííííí béééééééé se poseru s tohoooooo 😢 😠 😠 😠 😠

valentynka
2. čer 2009

druhá strana

další hlas 🙂

jitousek
2. čer 2009

jinak už mám vyžehlíno hurááááááá 😎 😵 😵 😵

jitousek
2. čer 2009

jo další hlas též 😉 to by bylo aby žirafáci nevyhráli 😝 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

valentynka
2. čer 2009

jitoušku, to si vyzvedneš papíry na sociálce a doneseš nebo pošleš do mzdovky a ona ti to tam vypíše nebo ti k tomu něco vyjede

valentynka
2. čer 2009

tak jsem vložila nové fotečky Filípka od 5.měsíce

jitousek
2. čer 2009

to jsou vosery teda fakt s těma papírama to snad ani není možný tady aby se člověk každého doprošoval a pomalu se plazil s nataženou dlaní jak největší socák kurňa joooo kdyby to byla černá huba všichni by se smekali jak před panem prezidentem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jitousek
2. čer 2009

aha hm tak že je potřeba těch papírů co mám doma ze socky hm to je teda v perdeli ..........já myslela že chtěj jen to potvrzení že mě zkončila PPM a pak stačí zajít se vším na ouřad na tu socku 😒

valentynka
2. čer 2009

jitoušku, jákdyž byla na sociálce,tka mi dala dva papíry kvůli tomu rodičáku, že prý kvůli roku 2008 a druhý kvůli roku 2009, tak mi to v práci dotoho vyplnily, jenže já ted neívm kam jsme to dala

na netu jsou ty tiskopisy, co dávala odkaz kremrolka,které potřebuješ

valentynka
2. čer 2009

oni potřebujou na sociálce, jaký jsi měla denní vyměřovací základ, nevím proč to chtějí,když si stejnak vybíráš ty jak chceš být doma dlouho.
moje mzdová taky nevěděla ☹

joo ted jsem si uvědomila, oni ti poslal i papír o tom,že máš určitou dovolenou a že ti její výběr končí v tom srpnu.
pokud by jsi si totižu zaměstnavatele nezažádala o to,že chceš být doma na rodičáku a nějkaou tu variantu, považovali by to jakože nastupuješ do práce a když by jsi nepřišla,tak by jsi měla áčko.

ty musíš zaměstnavatele požádat o ten rodičák, je na to papír určitý !

pokud by jsi žádala o ty 4 roky, tak n by ti ten čtvrtý rok ani nemusel povolit,ale to se asi neděje.

takhle mě to vysvětlovali dvě mzdové účetní

valentynka
2. čer 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853

taky dobrý 🙂

chtěla bych to někdy zkusit

jitousek
2. čer 2009

já se s toho snad půjdu trefit do hlavy val to je teda fakt dobrý ještě áčko 😝 😠 😠 😠 😠 😠

NESNÁŠÍÍÍm ouřady a PAPÍRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
pardon caps lock 😵 😵 😵

kremrolka01
2. čer 2009

jj je to tak, jitu nepleť si nástup na rodičovskou dovolenou u zaměstnavatele (po tom co si vyčerpáš dovolenou) a dobou kdy budeš čerpat rodičovský příspěvek!!! ten se bere hned po ukončení PPM

jitousek
2. čer 2009

žádost o rodičov. příspěvek
a žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodič.příspěvěk

tak to jsou dva papíry co tu mám ale nikde tam nevidím Val ten mzdovej výměr kam by to tam smolili 😎

pismenko
2. čer 2009

Jsem se vrátila z mega prochajdy, mám odhlasováno, nakojeno a bolí mě nohy jak cip 🙄

kacena00
2. čer 2009

holky tak já taky jo??? 🙂 🙂 🙂

http://pelhrimovsky.denik.cz/miminka/koukame-se...

kacena00
2. čer 2009

musim říct, že ten novinář co psal do žirafinýho regionál. deníku je teda skvělej 🙂 sem se u těch komentářů celkem bavila

pismenko
2. čer 2009

děvčata zabereme v tom hlasování 😉 😉 😉

dorča zbouchala misku kaše a chtěla ještě 😅 😅 😅 Zítra udělám více 😝 😝 😝

valentynka
2. čer 2009

tak jsem zahlasovala stý hlas 🙂