Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. čer 2009

já taky, se toho úplně děsím, až mi je budou trhat 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nemo1985
10. čer 2009

Tevi.... ahojky.

No dr. nás poslala na krevní obraz proto, protože jsem říkala, jak vysoké teplotky
malej má po té hexe.
Tak uvidíme, snad to bude v pořádku.

Markét........ Dorotka je kočka 🙂

Já už polévku kuřecí mám uvařenou a dodělávám rizoto 🙂

MM by měl dnes přijet dříve, má toho málo.

Jsem ted dovytřela podlahu a Lukášek mi spinká v postýlce.

Je pěkné dusno venku 😉

tevina
10. čer 2009

Já už mám horní slíbený od zubařky dávno,oni se mi nevejdou do pusy a rostou mi místo dolu tak do strany a prý to chce vytrhnout.Ani nevidí jestli je tam kaz nebo ne.

Holky tady tý holčině umřel klouček na leukémii a už se jí narodil druhej.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

nemo1985
10. čer 2009

Jinak už Lukášek ochutnal první lžičku (mrkvičku) a jak mu chutná,
snědl 5lžiček.

Foto v albu 🙂

tevina
10. čer 2009

Nemíku to bude dobrý,kdy jdete k dr.?Dneska?Jdu se podívat na lukáškajak papá 🙂

tevina
10. čer 2009

Nemo ten je pěknoučkej a mrkvička mu chutná,to je vidět 😵

nemo1985
10. čer 2009

Tevi, ano dnes jdu odnést ty výsledky.

Určitě to bude dobré, uvidíme co nám dr. poví.

Byl včera jako andílek, když mu to z prstíku odebírali, 😉
ani nezabreknul.

Jinak ty kašičky k večeři papáme mléčné, kupovala jsem broskev a jahůdku,
tak to střídáme, dnes je na řadě broskev 😀

nemo1985
10. čer 2009

Tevi..... musela jsem ho hned vyfotit a jak blbnul když vidět, jak držím lžičku v ruce 🙂

A té kaše mi k večeři spapá 150ml 🙂

tevina
10. čer 2009

No to je šikula,150ml papá adámek taky a to je mu skoro 11 měsíců 🙂

nemo1985
10. čer 2009

Tevi........ no ten se nadlábne k té večeři a spinká jako andílek pak 🙂

Adámek je kus chlapáka už, hrozně to letí, 😉

tevina
10. čer 2009

Jo to jo,už taky pěkně lumpačí,třeba tahá za kytku a když na něj křiknu a pohrozim tytyty tak kouká na mě a schválně ještě jednou zatahá za lupen 😀 Je při tom úplně k sežrání.

nemo1985
10. čer 2009

Ted je s nimi sranda.

Malej se taky řechtá o 106. 😀

Jdu se najíst. 🙂

valentynka
10. čer 2009

noo holky, je to síla v té práci.
já sjem stále zaměstnaná, lidi přecházejí pod novou firmu,ale pokud se budu msuet vrátit do práce, tka už asi nebude kam ☹
o těch stravenkách mi řekl šéf,když mi psla po vánocích sms, že by potřebovla ode mě pomoc, abych prostě zkoukla účto, bo od té doby ,co jsme odešla, tka jim to prostě nevychází ty výsledovky prodjen, najednou byli hodně v mínusu.
jenže pak si řekl nějkaé auditorce, jenže si myslím,že ta to neodhalí.
když některé věci neodhalí finančák, tak natož auditor.

taky na matýska a maovu pořád myslím, takovje dorbeček a ještě takové komplikace.
kdyby člověk mohl pomoci,tak hned pomůžu,ale bohužel to nejde ☹

kremrolka01
10. čer 2009

čau holky
tak já jsem na umření, včera večer už jsem začla prskat, v noci si šla vyklokat protože jsem nemohla ani polknout jak mě bolelo v krku, no a od rána se to ploužím jak mrtvola, bolí mě celý tělo, z nosu mi teče...
po paralenu mám 37,5 😖
chodím tu s rouškou ať to neprsknu na malýho, ale je to náročný se mu věnovat když je vám zle a nejradši byste zalezly do postele, ale aspoň je dnes hodný

zajdla
10. čer 2009

Kremrolko tak povolej babičky nebo taťku.A ty hodně odpočívej.

Nemo Lukášek je šikulka jak baští. 😉

zajdla
10. čer 2009

Tak malá z výletu nadšená.Učitelky byly rozumné a s děckama moc po dešti nechodily.Myslela jsem,že budou mokré,ale všichni byli suchoučtí.Přijeli až později,tak jsme museli s maminkama čekat.Byli na rybičkách a ve skleníku v Lednici.Dostali od učitelek zmrzlinu. 😀 Lucka je plná zážitků. 😀 😵 😵 😵

pismenko
10. čer 2009

😕 😕 😕

kremrolka01
10. čer 2009

tak už 38,5, blbě je mi čím dál víc
ale Kuba je fakt hodnej, jak kdyby to věděl, vyspinkali jsme se spolu dopoledne i odpoledne
zajdi babičky tu právě nemáme a Petr má dneska práci, že to musí dodělat a přijde kdovíkdy tak jsem na všechno sama 😠

endlessblue
10. čer 2009

Holky moje.. tak jsem zpátky doma. Hned v autě jsem si dala do pusy 5 kuliček těch homeopatik ricinus communis. Jak často to mám dlabat???? Stačí když půl hodiny potom nebudu jíst ani pít, ne???

Za chvíli půjdeme koupat.. pak vám popíšu dnešní SHIT DAY!!!!!!!!! 😀

pismenko
10. čer 2009

veru, 2x denně...já zobu ráno a večer

už se těším na popis toho sprostého dne 🙂 🙂

Kremrolko, tak si raději zítra zajdi k doktorovi jestli máš alespoň trochu možnost.... 😖 😒 ☹ Snad by někdo chvilku Kubu povozil, než si tam zajdeš ☹ Ať je brzo lépe.

Dneska se všichni dívejte na Poštu pro etebe, kdyby tam byla třeba sestra juliany 😀 😀 😀 jsem to nikde nenašla na netu 😠 😠 😠

kacena00
10. čer 2009

čau holky letem světem načuhuju, páčto cyrdík poslední dva dny nenechal mamku pomalu ani vyměnit boženu (mám regulerní první poporodní mrchu a je to teda hustý 😝 )

ale dívám, že Lucka šla na genet. UZ- tipuju klukánka! 😀

jinak musím dohnat resty za poslední dva dny, takže žádný vykecávání, mažu

pa

zajdla
10. čer 2009

kremrolko,jestli můžeš,tak sis měla zajet i na pohotovost.Ať jsi co nejdříve ok.Kvůli malému. ☹

christla
10. čer 2009

Ahoj holky!
Tak dneska jsem tady měla ségru, tak mi ten den utekl ještě rychleji než normálně. Ségra odlétá příští sobotu na dovolenou do Řecka, jak já jí závidím. 😉
Jinak jak jsem psala o mé mateřské.... Já žádost podávala už v dubnu, takže mi v květnu mělo přijít za duben, ale nic. Dneska mi psala kolegyně z práce, že paní ze mzdovky volala na sociálku a mojí žádost tam mají prý od 7.dubna, ale ještě jí ani nezaevidovali, že mě prý ani nemohli najít v počítači. Prostě se ta moje žádost někde válí a nikdo neví kde a proč.... Jsem už fakt nas*aná, protože jsem totálně bez peněz. Jo a porodné taky nikde. 😠 Kopla bych do všeho!

Jinak dělám Karolínce album, teda přesněji fotoknihu. Už se těším, až to dodělám a objednám. 😉

christla
10. čer 2009

Jinak jsem Káje zase začala dávat ty robiotické kapky na prdíky, protože po tom sabíkovi mi přišlo, že strašně tlačí, ale nekaká a ani neprdí. Jsou to problémy. 😒

nemo1985
10. čer 2009

🙂 Ahojky holky.

Tak u dr. dobré, předepsala nám železo, 3x denně po 12kapičkách, tak jsem ráda 🙂

Jinak budeme to brát do roka.

Malej se ted napapal kaše a usnul mi 🙂

zajdla
10. čer 2009

Chris,tak ať kapičky brzo zaberou.

Nemo tak to je dobře,že je to jen to železo.

zajdla
10. čer 2009

Majdula už je doma z nemocnice. 😀 Vše je zatím OK.Pořád je 2v1. 😀

lucianas
autor
10. čer 2009

ahoj,
tak v krátkosti jen jdu oznámit výsledky z utz. vše v pořádku, až na laterální komoru mozečku - maximální hranice je 10mm, my jsme na 9mm, takže jsme opravdu na hranici (jestli říkal dilatace, nebo cosi takovýho). čeká nás za 14 dní další utz, a uvidíme, jak dopadneme a co to pro nás bude znamenat. jinak co nám stihl doktor říct, tak bylo vše v pořádku. co se týče váhy a délky, tak se nezmínil. bych řekla, že dost se zaměřil na tu hlavičku. a navíc, mimi si leželo, jak se mu chtělo. nejdřív schoulené do klubíčka, po téměř třičtvrtě hodince chození po chodbě se ukázalo už líp. ... ale i tak, stále mi leží v hlavě to, co nám řekl. věříme, že to nic nebude.

Peti, super, že stačí jen to železo a že se to srovná. 😉

kacena00
10. čer 2009

Luci tak moc držím palce, aby za 14 dnů ten UZ dopadl o poznání líp, to věřím, že ti to teď bude ležet v hlavě aq gtěch 14 dnů bude dlouhých, ale věřím, že to dopadne nakonec dobře

nemo1985
10. čer 2009

Lucí........ to bude dobré uvidíš. Budeme na další kontrolu držet paelčky 😉

Mě malej spinká jako andílek po té kašičce 😉