Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
16. čer 2009

no ono to vypadá jako plus, hele, dám to do albíčka, schválně, k jakému závěru dojdete, holky

endlessblue
16. čer 2009

Dobrý ránečkooo!!!!!!!!!!!!!

Jéé s těma Homeo mě to taky zajímá. Ve čt to budu brát už týden. Ze začátku to pomáhalo neskutečně, teď mám pocit, že trošku míň.. ale stále jenom kojíme a malá je spokojená, tak snad to bude dobrý 😉

Jo.. konečně se ten náš lenoch začal obracet na bok.. tak uvidíme, kdy se přetočí úplně....ta je tak pohodlná, až hrůza. přetáčet se nechce, ale když je v autosedačce nebo v náručí, tak tlačí bradičku na hrudníček, ruce vepředu a jakoby se snaží si sednout.. je to sranda... Juli má pevnější břišní svalstvo než já 😅 .. ale sedět jí nechci dovolit, přeci jen má ty zádíčka ještě slabý, tak ať není jak paragraf 😉

jitousek
16. čer 2009

my se taky endy přetáčíme zatím jen na boky a zvedáme se na loktech a chceme sedět......největší legrace je strojení kdy já bojuju s Míšou a rukávama má ruce jak pták stažený k tělu a opýrá se o lokty a já mu nemůžu pořádně natáhnout rukávy a to se ještě u toho vzteká tak že strojení začíná bejt docela pěknej záhul 😎

jitousek
16. čer 2009

objevil si nohy a chytá se za ně za chvíly je bude strkat do pusy co s nima dělá 😅 ..............a v sobotu zase zjistil že má jazyk a celou sobotu na mě vyplazoval jazyčisko 😝 😀

jitousek
16. čer 2009

heli hlavně se šetři nic netahej a odpočívej 😉 na mě to magnézko moc nezabíralo a delší procházka mě teda docela odrovnávala 😎

helicek
16. čer 2009

jo, to mi říkala doktorka taky, žádné tahání ničeho, hezky nohy na gauč, ale říkala, že bych mimčo donosit měla, jen se mám šetřit.
Díky za podporu. To budou muka, já, takový hýbací člověk.........no ale pro Honzíka cokoli, tak hold budu lenošit

pismenko
16. čer 2009

Heli, já nevím, jsem z toho zmatená 😅 jako ty dvě 0 před tím to nevypadá, ale jako + taky ne 🙄 😕 😅

My máme zítra 3 hexu 😒 😒 Už teď se mi tam nechce, ale aspoň mi ji převáží.jsem zvědavá 😝

a taky máme s Juli zítra 5 měsícůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 veru, vždycky když budeme slavit narozeniny, tak si vždycky na vás vzpomenu i za hodně let, až se tady na koni třeba jedna druhé ztratíme 😉

endlessblue
16. čer 2009

Markét... taky si vždycky vzpomenu na Dorotku.. je to sranda.. ještě jsme si kdysi říkaly... že třeba budeme rodit najednou.. a sice né ve stejný porodnici.. ale ten den nám vyšel 😀 😀 😀

My jdeme na 3 hexu a převážení až 29.6!!!!! 😠 Ta doktorka si nás vždycky pozve až za 5 týdnů.
Vůbec mi nepřipadá, že by Juli nějak přibejvala.. taková žížalka moje 😀

helicek
16. čer 2009

písmenko, no jsem z toho taky jelen 😅

pismenko
16. čer 2009

No Dorys taky není žádný tlusťoch 😅

pismenko
16. čer 2009

New photos 😵

zajdla
16. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak dítko už je ve školce,já jsem byla opíchat kamarádku.Má v sobě 2 mimi,tak snad se aspoň 1 uchytí.
Te'd jsem se nasnídala a měla bych jít něco dělar.nahodím opět pračku.Našla jsem ještě nějaké deky a operu už i povlečení.Ložnici máme přestěhovanou,tak už se může nachystat postýlka. 😀 Ale mě se tak nic nechce.Ach jo.Musím ještě i povysávat,protože je tady pěkně nadrobeno.

Heli já si myslím,že to je asi 0.Protože tam se žádné + nepíše.Tam mají být jen číslice.Tak se hodně šetři,nech se obskakovat a v práci to moc nepřeháněj. 😉

helicek
16. čer 2009

zajdli, ahoj, no mě to přišlo divný, já se šetřím, to jo, nohy na stole mám i v práci, kašlu na ně, můžou mi něco říct a jdu domů

endlessblue
16. čer 2009

Markét... no krááásný fotečky.. 😉

zajdla
16. čer 2009

Markét Dorka má ty kukadla,prostě nádhera. 😀 😵 😵

kremrolka01
16. čer 2009

dobré ránko, tak u nás noc příšera, Jakoubek se vzbudil ve 2, tak jsem ho nakojila a byl mokrej tak ho šla přebalit a to byla ta nejzásadnější chyba, totálně se probral a ne a ne usnout, uspávala jsem do 4, resp. pak jsem ho nechala řvát a asi za čtvrt hodiny se uřval a usnul 😠 příště ho snad nechám nepřebalenýho i kdyby byl posranej až za ušima 😝 aspoň že spal pak až do devíti
Heli tak můj doktor píše nulu úplně stejně, taky jsem si nejdřív říkala proč tam mám plus, ale on takhle píše nulu, takže můžeš být vklidu, ale i tak se radši šetři
Markét Dorča je krásná 😵 my jdem na hexu ve čtvrtek, tak jsem taky zvědavá co malej přibral

zirafik
16. čer 2009

Čusík busík.... tak včera bylo zlobendo, ale noc krásná 😵 . Kojila jsem 21, 4, 8 😵 😵 😵 . Dneska je i lepšíí vzduch, tak snad nebude dítě trojčit, jako včera😅 .

Zajdi, kámošce držíme palce a dej vědět jak to vypadá 😉

Písmen, ty jóvka máš doma prostě kočandu ... za pár let budeš muset chlapy odhánět brokovnicí 😀 😀

Heli, neboj, kdyby něco nechala by Tě doma.... 😉 . Stejně ti dr., ví prd...mně říkala 4 týdny před termínem jak se to krásně připravuje a že určitě přenášet nebudu a blá bla... a ve finále jsem rodila o týden dýl 🙄

zirafik
16. čer 2009

Péti, pardón 😅 😅 😅 (rozuměj naše noc 😅 )

zirafik
16. čer 2009

Já v noci taky málokdy přebalim 😅

kremrolka01
16. čer 2009

no Pavlí to víš já jsem namlsaná že spíme celou noc a pak mě takovýhle extempóre noční úplně rozhodí
Kristýnka krásně spinká!!!

christla
16. čer 2009

Ahoj holky! Tak já čekám, až se mi dítě probere a jdeme krmit.... Já malou v noci přebaluju přd každým jídlem.
Pavlí, ty sisi tenkrát kupovala ten baby vak? Já o něm přemýšlím teď a nevím, jaký vybrat.... Nebo přemýšlím o šátku.

Jinak, Kája má rýmu..... Jsem z toho docela hotová, protože mám strach, aby z toho třeba neměla zánět středního ucha. Kapu Nasivin a odsávám, ale i když jí odsaju, tak chrochtá. ☹

endlessblue
16. čer 2009

Holky, Juli včera přes den prakticky nespala... běhaly jsme po městě a ona jakmile se jí rozhodí ten režim, tak zkrátka nespí... ani večer nemohla zabrat... ale vytuhla pak asi s 20h, já jí nakojila v polospánku v 10:30h.. a ten náš andílek spinkal až do 7:15 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😉
Teď si taky dává dopolední siestičku 🙂 hodina dopoledne.... 2 hodiny odpoledne 🙂

pismenko
16. čer 2009

Mě Dorča taky usnula dole v kočáru, už byla prottivná až na půdu 🙄

tevina
16. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Tak my měli příšernej víkend,tomík začal v sobotu po o bědě zvracet a zvracel až do večera ☹ A to jsme byli pozvaný na narozeniny jeho kamaráda,už měl koupený i dárek a unás v pelhřimově probíhal festival rekordů a kuroozit tak měl tomík slíbeno že večer půjdeme,o půlnoci je ohnostroj,tak se těšil a nešel nikam,selou sobotu problinkal.Vneděli už dobrý,bylo to je jednodenní,naštěstí a v pondělí ve školce bylo jen 11 dětí,ostatní prý o výkendu taky blindili.

Četla jsem zas o Matýáškovi a pořád na něj myslím,komplikace se přidávají,ale je to bojovníček,pořád věřím že to zvládne

tevina
16. čer 2009

Koukla jsem na Dorotku,je krásnoučká 🙂

tevina
16. čer 2009

Holky Matyášek umřel 😔

christla
16. čer 2009

☹ ☹ 😢 😢 😔 😔

valentynka
16. čer 2009

ježiši 😢 😢 😢

pismenko
16. čer 2009

😔 😔

tevina
16. čer 2009

Holky mně je na nic,musím jít něco dělat 😢 a nemyslet na něj.