Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
23. čer 2009

ahooj holky,

noo endy, to by jsi teda byla rozmlsaná s tím papů až v 6 ráno🙂
to u nás první papů po kašičce kolem 3,30 - 4,30, takže dnes jsme to měli ve 3,33 a pak v 5,30 😠

jenže mě holky zase zlobí to prso, pořád ho větrám kvůli té bradavce jak se mi odkrvovala, tak ted už je to lepší.
ale ráno jsme trpěla až jsme měla slzičky 😔 😔
pořád mi v prsu vystřelovala taková bolest až do bradavky a to od těch 6 hodin po kojení až do 8, zkoušela jsme si na to dát studené,tka to trošku povolilo.
pořád se mi v tom prsu dělá hodně mlíka a jak to prso bylo asi naplněné nebo spíš přeplněné, bo jsme měla plínu mokrou,kterou si dávám do podprdy, tak asi jak to filda vysál, tak ty žlázy tam bolely a zlobily mě.

neměla jste to některá taky tak ??

jinak markté to je naše superšpionka. prý " vypadá jako Bára" 😀 😀 😀

Baruš, seklo ti to 🙂

janda79
23. čer 2009

Zuzi, to opravdu vypadá na šestou nemoc, teď už bude klid. Míša to měla s hroznýma teplotama, ale jak píšeš, dva dny, pak se osypala a konec zvonec🙂

pismenko
23. čer 2009

Ahoj Jandi?? Kam jsi mi utekla tehdá v noci ?? 😀 😀

pismenko
23. čer 2009

Val,to neporadím..snad to brzo přejde...kurňa ještě problémy s kozama 🙄 🙄 jak kdyby nestačily ty miminkovské 😕

janda79
23. čer 2009

jé, no to mám dneska štěstí, že jste tady!
šla jsem zalehnout, ale nic moc, spánek ne a ne přijít

janda79
23. čer 2009

Val, to tě bolí jen bradavka?

pismenko
23. čer 2009

No vidíš, jsi měla zůstat a dostávat mě z čirého zoufalství 😝 😝

u nás je nová nej hračka a tou je dudel.pořád ho hrozně zkoumá, točí s ním, přendává ho z ruky do ruky a tváří se u tiho veledůležitě 😀 😀

janda79
23. čer 2009

tak já jsem právě nakojila, Verda se slušně posrandila, tak jdu přebalovat. to je teda pušák!

pismenko
23. čer 2009

maova • Dnes v 08:57
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky, chci vás jen pozdravit. Aspoň občas sem takhle nakouknu a sem tam se ohlásím. S dalším těhulkováním to tentokrát nebudou tři měsíce čekání, ale rok, takže to je dlouhá doba a asi nebude co moc psát, tak aspoň malinko o sobě budu dávat vědět. Doufám, že se máte jinak všechny krásně a nejsou u nikoho žádné problémy.

maova • Dnes v 09:25
Která pravidla porušuje: | Zruš
Marti, jeden doktor, u kterého jsme byli na utz, když už to bylo špatné, tak nám řekl, že rok by bylo dobré počkat, že to tělo už je unavené. Minule nám primář pediatrie řekl, že aspoň půl roku, se svým doktorem jsem o tom ještě nemluvila. Asi jako vždycky, co doktor, to názor. Ale my teď víme, že každé těhotenství má tendenci skončit ještě dřív než to předchozí a prostě to vypadá, že to tělo už je asi opravdu po tom všem unavené. Takže i když se mi to zdá fakt dlouhý, asi to bude lepší počkat takhle dýl.
A moc děkuju, sice jsme teď koukali, že počasí nevypadá nejlíp, ale snad se to umoudří a třeba aspoň pršet nebude.

maova • Dnes v 09:38
Která pravidla porušuje: | Zruš
Děkuju moc holky. Mě teda ten rok přijde hodně dlouhý, ale určitě nechci nic uspěchat, asi by to bylo jen horší a už si nikdy nechci nic podobného prožít. Asi to bude tak, že nikdy miminko nedonosím do konce, ale aspoň ten 30tt kdyby vyšel, tak by to bylo asi mnohem veselejší. Snad ten jiný steh příště pomůže k takovému prodloužení.

janda79
23. čer 2009

chudák holka!

christla
23. čer 2009

ahoj holky!
Tak vy se divíte, ž ten náš žrout vypije 150 ml, jo? Já to taky nechápu a doufám, že začne trochu brzdit nebo praskne. Doktorka mi zase vyční na kontrole. 🙄 No ale nedá se svítit......
Dneska je teda to počasí fakt letní..... Nevytáhneme ani nohu z baráku, protože tam furt jen prší.

Holky, včera nám umřel pejsek. Čubička, co měli naši. Strašně jsem jí milovala. Z ničeho nic. Táta se jí snažil oživit, ale bylo všechno marný. Doktor řekl, že měla cévní kolaps, prostě srdíčko jí nevyrželo. To jí bylo teprve 6 let. Včera jsem řvala jak tele, ráno jsem vstávala celá opuchlá. By to prostě můj miláček. Vůbec si nedokážu představit, že přijedu k našim a ona mě tam už nebude vítat.... 😢 😢 😢 😔 😔 😔

pismenko
23. čer 2009

Chris 😢 😢 my máme dva psy a taky si nedokážu představit, až nebudu 😔

janda79
23. čer 2009

chris, to je mi líto! my máme psy taky jako členy rodiny.

janda79
23. čer 2009

jdu uklízet ten brajgl po baráku, mějte se krásně!

christla
23. čer 2009

No ona byla prostě takové, jen promluvit. Rozuměla všemu, co jsem řekla. Ještě než jsem otěhotněla, tak jsme se spolu dokázaly skvěle vyblbnout a pak když jsme spolu byly samy, byla strašně mazlivá. Já to prostě nedokážu pochopit. Byla strašně vtální a ono jí zradí srdíčko. 😢 😢 😢

pismenko
23. čer 2009

Tohle jsem našla ještě na tom únoru 2008

maova • Včera v 19:24
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky, jsem tady zase jen na skok a tak jdu pozdravit. Pořád se snažíme něco dělat, aby nebyl čas na nic moc myslet. Docela se nám to daří, dneska jsme se vrátili z chaty, teď nám má přijet návštěva, zítra nějaké zařizování a plánování, ve středu bowling a kosmetika a balení a ve čtvrtek ... odjezd do Paříže , dostali jsme to jako společný dárek k narozeninám, na čtyři dny. Tak se těšíme, že to bude takový odpočinek, odreagování, prostě něco úplně jiného ... . Tak jsem vám to musela napsat Mějte se všechny krásně ... .
Na Matyáška myslíme pořád, nejde to na něj nemyslet, ale snažíme se pořád navzájem podporovat, když má jeden z nás horší den a nějak to v mezích možností zvládáme.

christla
23. čer 2009

Jandi, jdeš uklízet, jo? Já vyžehlila a chtěla jsem ještě vytřít, ale to se mi fakt už nechce. Tak jsem myslela, že si půjdu lehnout, když to naše zvíře aspoň na chvíli zabralo, ale zase dřepím u poče..... 😅

christla
23. čer 2009

Chudák Maova. Já jí ale obdivuji, nese to strašně statečně. 😔

valentynka
23. čer 2009

zuzi, tak at se brzo uzdravíte 😉

žirafí , já mažu rybilkou prdelku , vždy tak při druhém přebalení,lehce máznu.
na noc mažu víc

u nás taky hnusně, vy se z toho jeden po...
jsme zase samy, manža šel v 7,30 do práce a příjde ve 21.

byla tu mamča na hodinku, ted jsme vyluxovala a jdu nakrouhat mrkev a udlěám Filípkovi š´távičku .

zítra udělám poprvé mrkvičku, tak jsme zvědavá 🙂 chci aby u toho byl manža 🙂

valentynka
23. čer 2009

no nazdar Jani,
tééda to je Verunka šikulka, že už říká bába 🙂 a bába je pyšná až na půdu coo? 🙂

my taky už dost smrdíme, bo v těch kašičkách ten sunar, tak to je nářez 😅

zirafik
23. čer 2009

😕 😕 😕 tady je kecárna 😕

nemo1985
23. čer 2009

Chudák Moava.

Počasí opravdu na prd, nevytáhnout ani nohu z baráku, ani noha nikde venku. 😠

Manža mi už jede domů.

Val, já jsem tohle už také měla, to jedno prso se mi více nalejvá mlékem no.
No tak uvidíš co Filípek na mrkvičku, Luky se ani neošklíbl na to

😀 Malej mi ještě spinká, já už mám uvařeno.

nemo1985
23. čer 2009

No my už také nevoníme, jak se papká ta kašička a přesnídávky 😅 😅 😅

pismenko
23. čer 2009

Nemo a už dáváš i zeleninu??

zirafik
23. čer 2009

a mé dítě řve a řve 🙄

pismenko
23. čer 2009

Mě včera tobě dnes...no musí se to střídat

nemo1985
23. čer 2009

Markét.... papkáme mrkvičku, a zkusila jsem koupit od Hami zeleninovou směs (mrkvička, brokolice, květák,)

tak zítra zkusím tu. Ale papká mi dobře, tak asi problém nebude 🙂

valentynka
23. čer 2009

chudák maova
☹ ☹ ☹

já bych tedatu paříž nejela, i když to pomůže trošku na psychiku...

valentynka
23. čer 2009

nemíku a to už mu dáš sbaštit celou tu skleničku nebo to má na 2x ?

zirafik
23. čer 2009

Já tu maovou fakt obdivuju 😔 .... takové síly, co v sobě našla.... 😔 .... kéž by jí to už vyšlo 😔