Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
2. črc 2009

Val, my jsme taky protekli 😒 , včera i dnes 😠

zirafik
2. črc 2009

Val a Markét - - gratulačka k prvním náznakům zoubků 😵 😵

pismenko
2. črc 2009

No já to budu muset důkladněji prostudovat, až mi dá šanci 🙂

valentynka
2. črc 2009

baruš, super fotečky 🙂
Cyrda je fešák a má super dres 🙂

a komentář Michala 😀 😀 😀
ach ty chlapi 😅

valentynka
2. črc 2009

pavlí, my už máme růžky zoubečků venku

u marKÉT JSOU PRVNí náznaky

filda mi tu kope u kojení do klábvesnice a má z tohio prču

zirafik
2. črc 2009

ale žádnou frajeřinu moc nenosíme 🙄 🙄 ... spíš dupajdy a bodýčko 🙄 ... široké balení a také pohodlí na ležení 😅

valentynka
2. črc 2009

pavlí, krásné 🙂

pismenko
2. črc 2009

krásné, já přihodila, ale do 22 asi čekat nebudu

pismenko
2. črc 2009

jdeme plavat 🙂

valentynka
2. črc 2009

my jdem taky plavat.

ted jsme mu udělala š´távičku z mrkve, tak to sblajznul a ještě se natahoval 🙂

zítra jdme do depa na parní lokomotivu , budou v nízatápět, bo se tu bude o víkendu konat v nedaleký vesnici třešňová pout, tak jí tam povezou a my se tam taky zajedem podívat a manža jí bude i řídit - má slíbeno 🙂

mějte se hezky papa

kacena00
2. črc 2009

no je fakt val že mě taky někdy Kubas a Cyrdik přijdou typově docela podbný 😀 😀

pismenko
2. črc 2009

Podobný jo 😀 😀 tak to mě napadá jedině, jestli kremrolka zná tvého manžu a ty kremrloky 😅 😅 😀 😀 🤐 🤐

No to je blbej vtip, já vím 😝

zirafik
2. črc 2009

třeba na tom něco bude 😀 😀 😀

zirafik
2. črc 2009

nebydlí od sebe daleko 😀 😀

pismenko
2. črc 2009

Pavli 😨 😨

zirafik
2. črc 2009

🤐

pismenko
2. črc 2009

😎

christla
2. črc 2009

Holky, jak mě málo stačí ke štěstí. To, že se mi dítko vykaká. 🤐 😀

Jinak jsem před chvílí dala Káje napít heřmánkového čaje, tak jsem zvědavá.

Pavlí, krásné šatičky!!! Já jich mám hafo. To jak mě chytla šatičková mánie na konci ěhu. Mám pocit, že toani neunosíme. Teď jsou taková vedra, že kdybych maé dala bodýčko šatičky, tak bude spařená. Dneska jsem jí oblékla do kompletu kraťásků (kalhotek) a k tomu je tričko střižené do široka jako šatičky a na nožičky ponožky a myslím, že jí bylo akorát.

Pavlí, takže říkáš, že dáváš malou spát na bříško a hlavičku a bříško podkládáš polštářem, jo? Taky bych to zkusila.

zirafik
2. črc 2009

jj. chris 😉 , spinkala tak 3,5 hodky 😵 , jsem jí musela vzbudit na kojo 😕 ... měl by to být takový vyšší, tvrdší polštář 😉

my šatičky rozhodně neunosíme 😠

tevina
2. črc 2009

holky děkujeme za pochvaly foteček,za 16 dní už nebude adík kojenec ale batolátko 😵

chris tak super,ale myslím že to fakt neni tak hrozný,když se ti vykaká do toho týdne tak je to snad i normální.

holky,Baru a Kremrol,prosím vás kde je v táboře ten človíčkov?my tam občas jezdíme na vejlet,tak bych tam s klukama zašla.a prosím nevíte jaká je otevírací doba o víkendech?

tevina
2. črc 2009

jo a taky bych řekla že si jsou někde kubíček s cyrdou podobní 🙂

christla
2. črc 2009

Tvi, uklidňuješ mě, že jste to tk měli taky, tak snad to tak hrozné neníJen nevím, jak dlouho j mám dávat ten Nutrilon proti zácpám a kolikám, jsem se dneska zapoměla zeptat..... 😒

Pavlí, tak to zítra si taky zkusím, ale ono se jí na bříšku zrovna dvakrát nelíbí.

christla
2. črc 2009

Pavlí, jak malou oblékáš na noc? Já jí ávám overálek a ponožky a stejně je občas upocená. 😒 Dřív jsem dáala ještě pod overálek bodýčko.

pismenko
2. črc 2009

No jo, Adámek už bude mít rok 😵 😵 hustýýýýýýýýýýýý

zirafik
2. črc 2009

já jen overálek nebo slabý dupky s bodýčkem,,, ale přemýšlím, že jí dám jen body a fusky... je fakt vedro 🙄

pismenko
2. črc 2009

my máme body s krátkým a fusky

pismenko
3. črc 2009

jejdáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😕 😕 😕 co jééééééééééééééééééééééééééééééééééé

pismenko
3. črc 2009

Ahojte 😵