Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
9. črc 2009

Nic mi neříkal.O těch kočičích hřbetecj jsem to četla.vyzkouším

pismenko
9. črc 2009

Ale opatrně 😅 😅

zajdla
9. črc 2009

Jasné. 😀 😀 😀

jitousek
10. črc 2009

prvníííííííííííí 🙄

jitousek
10. črc 2009

nemusím psát jaká byla noc že z mého výrazu jistě výstižná

nemo1985
10. črc 2009

Dobré ránko Všem

No holky ted se na pc moc nedostanu, můj bratránek pořád hraje hry na pc 😀

Malej mi ještě spinká já v stávala kolem 7h.

Svítí už u nás sluníčko, snad se to nepokazí.

Dnes vařím karbanátky s kaší.

pismenko
10. črc 2009

třetíííííííííííííííííííííííííí 🙂

zuzanka26
10. črc 2009

Ahoj ---- čtvrtá, to už se asi nepočítá 😀
Zajdli po císaři jsem byla na JIP 24 hod s obrovskou krou ledu na břiše, aby se to chladilo. Dali mě tam cca ve 3 hod odpoledne a druhý den ráno mi přišli cvičit s nohama a měla jsem přelézt do kolečkového křesla, no to byl nadlidský výkon.!!! Pak další den ráno jsem asi po půlhodině dolezla do sprchy, ale měla jsem ještě cévku no fuj, když si na to vzpomenu. 😝
Pak další den mi tu cévku vyndali a měla jsem dojít po chodbě do pokoje. no došla jsem, ale byla to síla. O miminko jsem se pak starala s bídou kolem toho 4 dne.
Ale ne každý je na tom tak bídně jako jsem byla já, třeba někdo tu bolest snáší líp.

pismenko
10. črc 2009

tak dobré ránko, u nás noc dobrá, kojo v 3:15 a pak až po 07:00, takže pohoda.Jinak jsem studovala leták z kaouflandu a mají od zítra akce na Hipp a to za 17.90,- tuším a jinak stojí kolem 26,- takže tam naběhnu a něco koupím, už to pomalu štučkuju, protože příští týden začínám, myslím, že je čas a už se na to těším, snad bude dorulka bezpróblemový strávník.

pismenko
10. črc 2009

hmmm, to je teda peklo, já jsem si došla po porodu na pokoj sama, až mi pak nadaly, že mě měly odvézt a sedla jsem si ke stolu a sežrala jsem tu jejich nemocniční večeři 😀 😀 😀

pismenko
10. črc 2009

Sem měla hlad jak cip 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanka26
10. črc 2009

zase na druhou stranu příště už budu vědět co mě čeká, tak to zvládnu daleko líp. Jestli teda nějaký příště bude, dneska už mě stihl manžel taaaak vytočit.

Včera jsme byli poprvé plavat, bylo to super, moc příjemný. Sárinka se tvářila opět jako že se jí to netýká, měla pěstičku v pusince a povídala. Ale dobrý, lepší než kdyby řvala.

zuzanka26
10. črc 2009

no akorát holky, taky se vám v porodnici stalo že vám přinesli jídlo nějaký vyloženě vhodný pro kojení? 😀 My měli jednou čočkovou polévku 😅

pismenko
10. črc 2009

JJ, taky jsem tam měli takové zkraty 😀 😀 😀 😀

lucianas
autor
10. črc 2009

Ahoj,

Zuzi, já to četla na diskuzích, co se týče porodnic. Že kolikrát ty jídla vůbec nejsou určeny pro rodičky a kojící matky. Nevím, já měla za to, že je to nějak předepsaný a odsouhlasený. Ale asi ne. .... snad to vytočení od manžela brzy přejde a bude líp. Občas to musí být, aby ten život byl pestřejší.

Zajdli, tak jen opatrně a držíme palečky, aby se Linduška ještě otočila.

Peti, to je škoda. Ale pak si to vynahradíš, že? A budeš tu s námi!!!

Jitu, neboj, ono se to časem zlepší, jen trpělivost!!!!

zuzanka26
10. črc 2009

tak dobrý, manžel už se omluvil 😎

pismenko
10. črc 2009

Ach Ti muži 😝 😝 😝 😝

zuzanka26
10. črc 2009

dala jsem fotku do alba, ale už je asi 3 týdny stará, teď už máme dva zuby! 😉

lucianas
autor
10. črc 2009

Zuzi, tak to je dobře. Asi věděl, že to přehnal. .... malá je hezká, jak se směje. Jen škoda, že nejdou vidět i ty zoubky. Tak si počkáme na další fotečku.

zirafik
10. črc 2009

achoj 😉 , zuzi malá je roztomilá a těch vlásků 😵 , snad nám taky dorostou... sme zatím na Lenina, jak jsi tu asi před půl rokem psala 😅

zuzanka26
10. črc 2009

co co? ziraf jako že máte hlavu jako kolínko? 😅 vždyt´to je krásný.

no mě zase včera jedna paní řekla, když se dozvěděla, kolik jí je,že je Sárinka hrozně krátká, jak jsme se bavili na plavču. ach jo 🙄

zuzanka26
10. črc 2009

ty jo ziraf už máš taky konec šestinedělí viď? hurá!!! 🙂

zajdla
10. črc 2009

ahoooooooooooooooooooooj.

Tak snad to přečkám po tom císaři.Už se na něho připravuji.

Včera jsem nakoupila ještě pár věcí.Hřebínek s kartáček na vlásky,vložku do zavinky,slunečník,kabátek na cestu z porodky,slídu na hlubokou korbu a peníze jen letěly.

Dneska jsme koupili bazéééééééééééééééééééén. 😵 😵 😵 Mají akci v obi,tak jsme tam nechali plno penízků.malá je nadšená.Ještě chci zajet do DM a nakoupit nějaké plínky a ubrousky.Mám tam 10%slevu na nákup,tak se to musí využít.
Odpoledne jsou tady prázdninové hry,tak se půjdem podívat.Má tady být skákací hrad a nějaké soutěže,tak uvidíme.

Zuzi tak to je dobře,že malá při plavču neplače. 😉 Některé děti se tolika vody bojí.

zirafik
10. črc 2009

zuzi, už nám bylo 7 týdnů, včera 😀

zajdi, já měla taky epidurál, ale jen na zmírnění bolestí, takže jsem chodila normálně.... pomohl mi asi na 2 hoďky, to jsem si odfrkla 😝 , ale pak se to rozjelo do takové intenzity, že jsem myslela, že vypustim duši 🙄 ... včera jsem si četla o tom minutovém porodu v autě a jen jsem tiše záviděla 😖 ... tak snad příště, no 😀

zirafik
10. črc 2009

dneska jedem na obídek našima zítra ke známým na Šumavu.... včera jsme jedli u tchánovců a předevčírem s kámoškou na prochajdě.... no já jsem hospodyňka za všechny prachy 😀 😀 .... bych měla jít do učení k Nemo, tam se pořád vyvařuje 😉 ... já něco jednoduchýho učmuchtim jen o víkendu a to ještě ne vždy 🙄 ... nejlépe v remosce, ať se to nemusí hlídat.... naházet ingrediens, zapnout, vypnout a hotovo 😅

zirafik
10. črc 2009

jsem si myslela jak budem spát a po 10 minutách už se tu protahujem 🙄

zajdla
10. črc 2009

JJ,tak snad to zvládneme ten epidurál.Já přemýšlím pořád,co je lepší.Abych mohla co nejdřív chodit,ale když budu řezaná,tak to asi žádný med nebude.Ach jo. ☹

valentynka
10. črc 2009

Ahoj holky,

Zuzi, malá je fešanda 🙂 noo a asi bude malá po tobě .
zato Filíepk je čahoun, na půl roce 72cm 😅

Zajdi, třeba se malá ještě otočí a kočičáky pomůžou 🙂

jinak já měla císař pod anestezií, bo to byla šíelná rychlovka .
a jiank co se toho týče, tak chození druhý den a to jsme chodili jak připosraný, v předklonu a šoupaly nohama jak starý báby.
joo a vsát z postele byl velice nadlidský výkon, to mi trvalo tak 10minut. Pomáhalo mi pak další dfny, že jsem si zvedla opěradlo, líp se mi vstávalo.
s vyndaváním cévky problém nebyl, ale ten dren v břiše to bylo takové hnusně zvláštní,ale nebolestivý.

tkaže já vzpomínky na císař blbý, rodit bych už tak nechtěla, ale pokud bude další dítě, tak asi na 80% bude opět císařem 😠 😠 😠 ale zase budu vědět do čeho jdu, ale to byhc už podstoupila s tím epidurálem,abych z toho taky něco měla a viděla miminko hned a né až za 6 hodin 😠

christla
10. črc 2009

Ahojky holky!
Tak já se dneska hlásím od našich, přijely jsem sem s malou už ráno. Já jsem totálně odrovnaná,nejspíš na mě něco leze. ☹ Bolí mě v krku a nesnesitelně mě třeští hlava. Nejradši bych si zalezla do postele. Jedeme ale do města na nákup. Chci se tam mrknout do dětského sekáče.

Zajdli, třeba se malá fakt ještě otočí. Koukni se na Pavlínku, té taky říkali, že se malá už asi neotočí a nakonec byla hlavičkou dolů. 😉 Ještě neházej flintu do žita.

Co se týče porodu, já se taky ploužila, a to jsem rodila normálně. Ten vyvolávaný porod taky dost bolel. 😒

Musím běžet, Kája se hlásí... 😉

zirafik
10. črc 2009

už to asi bude smazané, a tak kopíruji...jak si nějaké dítko zřejmě hrálo 😀

Diskuse | K tématům |
Regiony
FfffffafstqrdeRQGSDRQDARDARDARQEQESAFDQDSRSDFAFDAFDSgdREsegthULQ
Která pravidla porušuje: | Zruš Přidej odpověď | frezia23 • 2d • Dnes ve 12:31

Která pravidla porušuje: | Zruš FGHQHFqtggsfsgsbhxggxxhxhhxhdyghdhmhvnhvncnmmncn hgdgdghsgtsfgswgsgfswgfsgsggzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzsgfagsgffwgfwffjvhvfnbnbbcbcbbdhsgjuiskzDUWÁÝŠÁKÁIÝŘURZUZUWZKuwzduszduaksjdk\wzwuuzwducgbvkiccvcvukwzudwzduuzdbdziuadwndsdnyxnxbxxxxxxxxxxx bxbbdxcbcdbu zeuzedkhud z zzzz ghgduwkzkuUUUUUUUzawuzweuiwzkukkudwzuwkwuzduwikuwwwwwwwwwkuiiiiiiiiiiwzuWIKUghdddddddgdhgdnhsgdwhsgdHJSGJHAZSGGGGHAGHZASGTAZSSSSSNATDZNWDTZNSTDZSZHNTWZNWKLLLduwwllllllllllltutwltttwdzwtwfstzqszgtztwzewqtefdkpxšáýx