Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
15. črc 2009

čau babuchy
už se mi po vás moc stejskalo 😲 😲 😲
přijeli jsme už dnes, že zítra zfoukneme tu půlročku a pak zas jedem a budu týden na chalupě ještě s mamčou a tátou, aby si Kubíka náležitě užili 🙂
co je tu novýho? nemám šanci dočítat, ale tu největší novinku vím... děkuju za zprávu a móóóóóóócinky gratuluju rinty k // a hlavně držím strašně moc palečky ať to tentoktát už snad konečně vyjde!!!!!!!!!!!!!

kremrolka01
15. črc 2009

jinak u nás celkem nic novýho, máme se fajn, kojíme, k obědu papáme mrkvičku, teď už i s brambůrkem
množné číslo schválně protože skoro vždy po Kubovi dojídám, ale jako celkem mu chutná 🙂
objevil nožičky 😀 pořád si je drží a sundavá fusky, do pusy si je ale zatím přes ty jeho pnojmatiky nestrčí 😀 já jsem fakt zvědavá kolik bude mít, přijde mi že strašně ztěžknul a vyrostl
točí se, teď když na chalupě přebaluju na gauči tak mi furt z plínky utíká 😀

zajdla
15. črc 2009

Ahojky,Kremrolko. 😉

Tady bouří,sprchlo trošku.A hlavně se ochladilo.Teď bych tak vyrazila na procházku. 😵 😵 😵 Ale jsem samotinká,tak nic.No.

zajdla
15. črc 2009

kremrolko-Jakoubek je fešák.Krásné fotečky. 😉

kremrolka01
15. črc 2009

jé zajdi ahoj, tý jo 36 tt 😕 , teď ty vedra to musí být pro tebe něco 😒

zajdla
15. črc 2009

JJ vylezu ráno nakoupit a pak už jsem zavřená doma nebo na zahradě. ☹

Zítra jdu do poradny a jedu přes poledne,tak to bude mazec.budu mokrá až na prdeli. 😕

kremrolka01
15. črc 2009

no v tomhle je výhoda na tý chalupě, tam je vždycky chladnějc venku a i když je jó vedro tak v tom kamenným baráku je krásně, no malýmu jsem tam dávala na spaní bodýčko, pyžamko a ještě pytel, přikrytej dvěma dekama 😀 teď se tu chudák v bytě potí v bodýčku s krátkým rukávem

kremrolka01
15. črc 2009

tak jsem pár stránek dočetla a koukám že řešíte papání
veru nic si z toho nedělej, to je úplně normální, zvyká si na nové chutě
my teda začli dřív kvůli střívkům, aby to malýmu upravilo stoličku už v červnu, ale strašně pomaličku, třeba snědl 2 lžičky mrkvičky, pak zas třeba 2,3 dny nic až teďka od července dávám pravidelně každý den, teď na chalupě jsem dávala skleničky a sní půlku, krásně otvírá pusinku
už chci zkusit to víc kombinovat, zítra se zeptám doktora jak postupovat s masem, žloutkem, lepkem u nás, mléčný kaše kvůli alergii u nás nehrozí, takže o to víc budu muset kojit, ale mlíko mám, tak aspoň že tak
pomalu začínají na chalupě letní jabka, tak udělám pár přesnídávek a budem zkoušet jablíčka
Markét to jsem jelen že malá nepřibírá 😕 snad se to teď s příkrmama zlepší 😉

kremrolka01
15. črc 2009

Baru achjo, to jsou všichni chytrolíni, kdo to nezažil tak nejvíc kybicuje
jsi super máma!!! Cyrilek je vymodlený miminko a děláš pro něj to nejlepší co umíš
nikdo nejsme dokonalej a určitě všichni děláme chyby
já si taky kolikrát vyčítám, že jsem se tak cpala mlíkem a třeba by se to u Kubáska nemuselo rozjet, ale vrátit čas nemůžeme

valentynka
15. črc 2009

ahooj holkýý,

dnes jsme s Filípek v 11 vyrazili na srazík holek z českolipska tady z koníka,takže nakukuju až ted.
pak jsme byli u mamči, filípek se vykoupal v lavoru a pak jsme jeli za tátou na tenis, pak rychle nakoupit a bylo 8,když jsme dorazili domů.

jdu si vás dočíst, snad toho nebude 10 stran 😀

valentynka
15. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=4FCjeadXcR4


joo a sem se podívejte jak se v pohádce o krtkovi rodí, hlavně se nelekněte joo, je to doooooooost hustý 😒 😒 😒

valentynka
15. črc 2009

Baruš, určitě to dokážeš tchýni takhle hezky v klídku říct a ono jí to dojde, že už enmá takhle prudit.

A dělala bych si to orpavdu po svém, jen ty jako máma to dokážeš dobře, je to tvoje dítě !

Endy, mě Filíepk taky moc mrkvičku samotnou nemusel, oprvé jsme do něj narvala asi jen 5 lžiček, podruhé to samé, pak už jsme k tomu přidala kedlubnu a bylo to pro něj o moc lepší.
Jiank si mylsím,že by jsi už malé mohla dát kašičku na noc, udělej jí třeba jen ze 100ml vody.

Filíepk měl první kašičku z 50ml odstříkanýho mlíka, druhá byla už z 80.

ted už dělám ze 150-170ml, pak jo dám ještě k prsu,aby se dorazil.
stejnak se budí kolem 3,30 -4,30 a pak 6 - 6,30

jinak gratuluju endy ke kontrole 🙂
my na půlroce měřili 72cm, se jen utrvzuju,že to bude pěknej čahoun.

valentynka
15. črc 2009

aháá, tak jsme dočetla,že už kaše u julinky proběhla a neúspěšně ☹

malá si potřbuje zvyknout na nový chutě, zítra zase zkusíš malinko udělat a třebas to bude lepší.

já s filípkem ohledně jídla problém nemám, hezky baští a spořádá toho docela dost k obídku 😅

valentynka
15. črc 2009

nooo tak hezký čtvrtek 🙂

konečně jsem taky po dlouhé době první 🙂 🙂 🙂

jdu do hajan, papa

nemo1985
16. črc 2009

Dobrá ránko.

Tak dnes tedy druháááááá 😀 , Val si počkala na půlnoc a je jako první 😉

Noc u nás 18h, 1h 5 30h 😉

Kremrolko..........vítej zpět mezi námi.

Já Lukáškovi dělám kašičku bud 150 - 170ml, stejně jako Val Filípkovi.

S jídlem žádné problémy nemám, papá mi krásně a docela také dost 😉

Endy......... ta kašička malé zachutná, uvidíš 😉

nemo1985
16. črc 2009

Lucí..........hezké bříško (a já tipuji chlapečka 😉 . Mě šlo také do špičky bříško 😉

NA dnešek hlásí kolem 26stupnů. Včera až odpoledne nám sluníčko vykouklo,
dopoledne zataženo bylo a pršelo.

Zítra jde naposledy manža do práce, pak 14dní dovči. Tento víkend jedeme k
těm našim do Chomutova.

rintintyna
16. črc 2009

čau kočky, tak dnes moc přeju Zajdle, ať poradna dopadne OK, byla jsem přesvědčená, že je už 38tt 😕

pismenko
16. črc 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
jak je rinty???testíš ještě??

zajdla
16. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Rinty 38tt??????????,Neblázni.Nepředbíhat. 😀 😀

U nás teda ta bouřka moc nepomohla.Opět pařák.Ach jo.Ale třeba nebude těch 35,ale jen 30. ☹

Val to DVD s tím rodícím krtečkem máme.Malá na to vždycky hledí.Naštěstí to nechce komentovat. 😀

rintintyna
16. črc 2009

noooo já také doufám, že nebude takový pařák, bo odpo mám opožděnou oslavu 30 tin s přáteli a máme to v přírodě, naštěstí, jsou tam obrovský plachty, takže budeme ve stínu 😨

pismenko
16. črc 2009

Máme nějáké nové fotečky, kdo se chce mrknout na toho hubeňoura 😀 😀 😀

zajdla
16. črc 2009

Písmenko nepřipadá mi žádný hubeňour. 😉 U dětiček je to přibírání individuální. 😉

endlessblue
16. črc 2009

Markét, mě Dorča nepřipadá hubenááá 😉 .. je rozkošná, fakt 😉

Holky, již od rána se připravuju na polední mrkev 😅 . Musela jsem vyvařit odsávačku, kelímky, plastový lžičky. atd, atd.. a teď s námahou odstříkala 20ml !!! Uff, uff... no to nevím, jak tu mrkev nastavím. To tam to mlíko nebude ani cítit a malá to zase všechno vyprská!! No to bude úúúlet.

Manža dneska kupuje brokolici a zítra jí zkusím.. tak uvidíme.

zajdla
16. črc 2009

Endi zkus naředit tím mlíčkem jen trošičku té mrkve.Když víc neodstříkáš.A uvidíš.Stačí jí ze začátku tak 3-4 lžičky.A to né vrchovaté. 😉

endlessblue
16. črc 2009

Jojo, říkala jsem si, že udělám jen takovou mini zkušební dávečku. Ale takovýhle pidimnožství se nedá ani umixovat. Budu tu mrkev muset skoro rozvařit a pak rozmačkat vidličkou, páč ani tyčovej mixér mi tu jednu mrkvičku neušlehá.. honí to dokola a fert 😀 ig

endlessblue
16. črc 2009

Psala jsem berušce, jestli nám nechce založit diskuzi Na koníka 8, nebo nějakou jinou.. páč holky, blížíme se se 7 do finále!!!!!!!!!!!!! 😉

zajdla
16. črc 2009

Endi už se může pokračovat nad 10 000 příspěvků.
Proto je lepší kupovat teď ty skleničky.Je malá a nemáš problémy s mixováním. 😀 Já to tak dělala u těcvh prvních lžiček.Až už jedla víc,tak jsem začala teprve vařit. 😉

tevina
16. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Písmen Dorinka je krásná a ty kukadla 😵

Jo jo už se nemusí zakládat nová diskuse,počet příspěvků je neomezený 🙂

tevina
16. črc 2009

Zajdi držim palce na kontrolu,třeba už je lindička otočená,nemyslíš?

endlessblue
16. črc 2009

Fakt, jo?? NO tak to joooo!!!!!!!!!!!!!!! Tak to budeme mít tu 7 napořád 😉

Manža je teď v obchodě, tak mi tu Hami první lžičku zkusí koupit a uvidím.

Já letím věšet ven prádlo. Venku je zase pařák a malá si dává dopolední siestičku... tak to ho musím využít 🙂