Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
30. črc 2009

Ahojky holky 🙂 🙂

Barčo, receptík na griouše ti sem v průběhu dne písnu 😉 😉

Tevi, mě se to teda zdá celkem hrozný, chudák malej Tom.Je blbý, že se teta zachovala takto a neupozornila vás dopředu, alespoň už víte, kam jezdit relaxovat nemáte 🙄 🙄 Ale snad na to tomík brzo zapomene a je pěkný, že děláte náhradní program 😵 😵

jitousek
30. črc 2009

tevi nech to koňovi hold tetička se bála asi já myslím že Holanďákům by to bylo jedno a ještě by se třeba chtěli přátelit není nad to zařídit se sám podle sebe nejhorší je se někomu podřizovat tak že jste udělali dobře že jste odjeli 😉

jitousek
30. črc 2009

alespoň kvůli klukům to by byla vzpomínka jak jsem se díval klíčovou dírkou na bazén a nesměl jsem se tam jít koupat protože tam byli cizinci no hotovo 😅 😵

valentynka
30. črc 2009

ahoj holky,

Tevi, tak to je teda smutný ☹
se nedivím,že jste z toho byli paf, protože jste tohle teda absolutně nečekali a hlavně jste se těšili, že si to s dětma užijete u bazénku.

valentynka
30. črc 2009

dneska zase jedem k mamče se koupat, manža šel v noci ve 3 do práce a končí ve tři odpoledne a přijede za námi, je to jen asi 1km od práce.

už sjem ted připravila nějaké věci sebou, ještě mě čeká prádlo ted ráno,takže se pomalu na to půjdu vrhnout 🙂 at toho večer není tolik

lucianas
autor
30. črc 2009

Ahoj,

Kremrolko, tu houpačku měla neteř, a využila jí teda hodně. Opravdu je levná, a řekla bych i bezpečná. Teda pokud se na ní nedělají hlouposti. Ale mohu doporučit.

Zajdli, ty jsi ale šikovná. Takové práce s takovým bříškem. By ses měla taky trošku šetřit!!!

lucianas
autor
30. črc 2009

Opět to vypadá, že bude teplo, možná až moc. Takže to vidím zase tak, že budu sedět doma v chladnu a ven kdyžtak až zase večer.

tevina
30. črc 2009

jo hoky už se v tom nebudu babrat,jsem ráda že jsme doma,včera to bylo v aguaparku super,tomíka jsme nemohli dostat z vody,byl už celej modrej,ale prostě že ven nepude.Tak jsme se s tomášem střídali,protože na jeden zátah jako tomík bysme to asi nevydrželi,voda měla jen 22 st.

zajdla
30. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Včera jsem ležela večer,ani jsem se nehýbala.Byla jsem úplně hotová.Natáhla jsem si včera třísla,tak jsem večer už nemohla skoro chodit.Dneska už je to lepší.Upeču jen štrůdl a uvařím rýžu.Maso máme ze včerejška.PO obědě vyrážíme směr poradna.Snad bude vše ok.

Tevi to je teda dílo s tou tvojí tetou.Já bych se sbalila hned ,otočila na místě a jela pryč. 😠

Kremrolko my máme taky tu obyč.houpačku a je super.Teď se tam houpajáí už jen malé dítka.Lucka má už tu klasickou obyčejnou. 😉

kremrolka01
30. črc 2009

ahoj holky
tevi no to je pech, takovou dálku jet abyste se jen dívali na bazén ☹ no umím si to zklamání představit, navíc s dětičkama to mrzí dvojnásob 😠 je dobře že jste odjeli a Tomáškovi to tím aquaparkem určitě vynahradíte 😉
zajdi no už finišuješ, v těhle vedrech nosit pupík si neumím představit, to já ho v tuhle dobu měla hezky schovanej pod teplým svetrem a flaušákem 😀 😀 😀

zirafik
30. črc 2009

ahoja holky,

tak my byli včera zase na koupáku 😵 , ale až navečer a pěkně ve stínu, takže celkem kosa 😅 ... ale vykoupali jsme se a zaplavčili luxusně 😵

Dnes vyrážíme s kámoškou zas na obídek a pak procházka v lesoparkem, tam bude příjemně 😵

Dítě šlo spát 22,30 pak kojo 07 a ted pořád spí 😕 😕 .... to zas bude kozu prohánět přes den o stošest 🙄 🙄

rintintyna
30. črc 2009

čau kočenky, Tevi, ty jo to je storka fakt za 100 bodů. Fakt šílený, vlasy se mi tu ježej a naskakuje husina. Já myslím, že by to teta neměla tak prožívat a brát věci trochu s nadhledem. Nejste přeci žádný chuligáni a určo by jste se s Holaňdákama nějak domluvili. Navíc, pokud by se jim cokoli nezdálo, tak věřím, že by realitka sehnala jiný kunšofty. Nooo záleží, jak to ubytování pro cizince má propagovaný, jako jestli stylem bazén a dvorek bude jen Váš, tak jí na jednu stranu trochu chápu, že chtěla dodržet smlouvu, ale to pak Vás měla upozornit, ať nejezdíte, že to zrovna bohužel nejde. Ach jo, já to říkám pořád, komunikace mezi lidmi vázne a rodina už dávno není to co bývala 😒

helicek
30. črc 2009

Ahoj holky, jsem ok, jen mám dovolenou. Takže tu moc nejsem. Jinak kontrola u gyndr ok, Honzík váží 1,85 kg, opět nechtěl ukázat manželovi obličej, zase si ho přikryl, tak mu doktorka aspoň vyfotila pincka 😀 . Jinak jsem nabrala 1 kg za posledních 8 týdnů. Ale věřím, že teď pojedu raketovou rychlostí, protože prd dělám 😅

christla
30. črc 2009

Ahoj holky!

Nám ráno nešel net, tak jsem nemohla nakouknout. 😠
Pavlí, jak já ti závidím, že pořád někde cestuješ.... Já neustále sedím doma, protože tady mám tak sotva 3 4 kamarádky a to je všechno. Dneska jsem jedné psala. Minulý týden jsem jí potkala, tak říkala, ať se stavíme, tak jsem myslela, že dneska, ale vypadá to, že nebude doma, takže zase budeme sedět doma na zadku. ☹ Docela mi to občas leze na mozek..... 😠

christla
30. črc 2009

Tevi, teda to je pech, že se vám dovča takhle nevyvedla.... Ale snad si to vynahradíte jinak.....

christla
30. črc 2009

Hm, tak ta kamarádka psala, že fakt dneska nemůže, že prý až vneděli, ale to zase možná razíme pryč my..... Krásně se míjíme..... 🤐

rintintyna
30. črc 2009

holky pomoc volám SOS všem kuchařkám. Zkoušela jsem dnes ty cukeťáky a mám z toho bufeťáky, příznačný to název, bo takový pokrm by pozřel jen opravdu hladový jedinec ☹ Postupovala jsem podle všeho velice špatně. Nastrouhala jsem půlku obrovské cukety (bez jádrovýho středu) přidala všechno to koření vajíčko, trochu mouky (hladké), nakrájenou uzeninu, česnek a na doporučení maminky mé kamarádky také nastrouhanou vařenou bramboru. Jenomže těch brambor bylo pět (to je asi moc) a vznikla mi z toho jakási bramborová kaše, kterou jsem se pokusila smažit. První pokus šel samo do koše. Přidala jsem víc mouky, sůl a další vejce a další pokusy už jakž takž drží tvar, ale v puse je ta konzistence furt kašovitá. Nešťastně jsem vypnula pánev, bo na to fakt nemám 😠 Holky poraďte co se zbytkem toho těsta? Nedá se to nějak zapéct, že by to byl jako zvláštní druh přílohy 😕 nebo nějaký bramborový nákyp? 😢 😢 😢

lucianas
autor
30. črc 2009

týnko, tak to mě docela překvapuje, co se ti z toho podařilo. je pravda, slyšela jsem, že se to dá kombinovat i s bramborem. ale já osobně to nezkoušela. shodou okolností jsem cukeťáky dělala včera taky, a bylo to zase moc dobré. podle popisu mi přijde, že jsi měla málo mouky. možná stačilo tam přidat jen mouku. další sůl a vejce už bych tam ale nedávala. .... no, ale co teď s tím? ... no, možná bych to zkusila nějak zapéct, jestli z toho něco bude. ale fakt nevím. mě se nic takovýho nestalo. .... nemáš to třeba málo prosmažené, že je chuť kašovitá? ... nebo možná to bylo bramborama (bylo to asi z nových, ne? ) - i když to asi nemá vliv. .... asi zkus to zapečení, nic jinýho mě nenapadá. a nebo počkat na manžela a třeba poradí. ten můj mívá většinou v tomto dobrý nápady, rád zkouší něco nového.

zajdla
30. črc 2009

Rinty já bych tam dala spíš sirovou tu bramboru.Aby to bylo na způsob bramboráků. 😉

JInak na kontrole vše OK.Na monitoru žádné kontrakce. 😀 Malá bude asi větší.Doufám,že do 4 kilo.I když je mi to jedno,když budu rodit císařem,ale aspoň ať unosíme ty nejmenší věcičky. ☹

zajdla
30. črc 2009

Rinty, jinak když se mi něco nepovede,tak to většinou končí v koši. ☹

zirafik
30. črc 2009

tak jsem tady, venku vcelku pařák 😝 , ale v lese paráda 😵

Chris, tak to ti věřím, že je to na palici... to já když na den nic zrovna nemám tak jsem z toho hotová... den neutíká a malá je taky nervní, chce abych se jí věnovala, povídala, chovala, kojila... i třeba po hodině 😝 ... takhle na žvanec aspoň na chvíli zapomene 😖 ... i když na terásce na obídku i na koupáku prostě nakojit musím 🙄 🙄 , ale dá se to .. A co rodiče a tchánovci?? Ti bydlí daleko? Já je mám naštěstí blízko, tak když nic nemám nakvartýruju se našim 😅 ... když je malý děcko, tak bych celkem uvítala bydlet s rodiči či tchánovci, neb manža jezdí dlouho, tak by aspoň někdo pohlídal... přemýšlím, že si zajistím nějakou studentku či někoho kdo třeba 2x do týdne povozí, abych se stihla něco naučit.. .v září mám zkoušku, co jsem si odložila a na učení není kdy 🙄. Jinak ale zlatý samostatný bydlení... ale s děckem se vyplatí mít v baráku ještě jednu generaci, na vožení a chování 😅

Týnko, já jsem prd kuchařka, ale bramboráky umím ... nicméně cukeťáky ne 🙄

zirafik
30. črc 2009

Zajdi, gratuluju k úspěšné kontrole 😉. My bohužel pidi věcičky neunosili kvůli abdukčnímu balení ☹ ..

jo a dostali jsme už 3.rifličky k svátku, krásný, nicméně neměli jsme na sobě ani jedny, neb mi příjde, že je to musí tlačit na bříšku ☹

zirafik
30. črc 2009

není nad bodýčko s kraťásky, tepláčky či lacláčky 🙂

zirafik
30. črc 2009

jo a s kámoškou jsme se nasmály, neb jsme zjistili jak na tý mateřský blbnem 😒 , neb já psala býv.kolegyni - tak jak to vY 😠 díš v to pondělí .. fuj taková hrubajzna..... a tato kámoška (co jsem s ní byla dneska) mi psala- tak jak to vYdíš tento týden... prostě v jeden den jsme sekly stejnou hrubku 😀 ,ona nevěřila, že to napsala, tak jsem jí to musela v mobilu ukázat 😀

rintintyna
30. črc 2009

nooooo tak to teda díky za rady 😒 😅 nooo trochu jsem se uklidnila a pak tak nějak pozřela 3 ty svoje výtvory a celkem se to dalo. Sůl jsem tam přídávala, bo to nebylo vůbec slaný a vajco, aby to trochu drželo při sobě. Kašovitý to bylo skrz ty brambory určo, a bylo jich fakt asi moc. Luci ale fajn nápad je vyčkat na příchod manžela 😉 jestli máš hlad, tak tady si zkus něco usmažit 😀 😀 😀 tento den má aspoň jedno velké pozitivum. Odepsala mi ta pražská super gyndařka (a to má zrovna dovču), že si můžu zavolat a bez problémů se stát její pacoškou juuuuuupíííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

zirafik
30. črc 2009

Týnko, njn... jak říkám jsem prd kuchařka 🙄 ... jsem spíš na ty rychlojídla 🙄

Holky, tak jsem tu měla nevrlé dítě... tak si říkám, než bude další prso, tak se musí vyluxovat (u toho je vždy celkem klid- pozoruje mne z lehátka a je spokojená 😵 ), nicméně ona to u toho pozorování krásně zalomila, až jsem se bála vysavač vypnout, aby se nevzbudila 😅, dokonce jsem šůrovala koupelku a vysavač zaplý v ložnici 😅... teď už jsem ho vypla a ťuk, ťuk zatím spí 😵

zirafik
30. črc 2009

tak nic .... už nespíme 🙄 ...sem nemela ten vysavac vypinat 🙄 🙄 a mozna jsem to i zak rikla, jako vzdy 🙄

lucianas
autor
30. črc 2009

Týnko, ještě mě napadlo, jak jsem si to četla znova, tak jsi tam dávala vařené brambory. To určitě ne. Dala bych tam syrové, tak jak se dávají do bramboráků.

lucianas
autor
30. črc 2009

Zajdli, koukám, že jsi to Týnce už psala, že syrovou tu bramboru. 😉 .... jinak je fajn, že kontrola v pořádku. I když pomaličku už by se jí na ten svět mohlo chtít, ne?

lucianas
autor
30. črc 2009

Týnko, to je fajn, že tě vezme ta gyndr. v té Praze, aspoň nemusíš shánět nikoho dalšího. A snad bude i dobrá. ... jsem zvědavá, co na to tvůj manžel, na to jídlo. Tak pak napiš.

Žirafík, jde znát, že člověk má jiné myšlenky, než na pravopis. No co, hlavně, když se navzájem lidi pochopí, ne? ... tak malé se tak líbí vysavač? A co tak to nahrát na kazetu nebo CD a pouštět jí to při spaní??? 😀