Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
5. srp 2009

jandi, tak to je dost dobrý 😀 😀 😀 😀

zirafik
5. srp 2009

ahoja holky, kuk... 😕

Psala jsem Zajdě - všechny vás moc pozdravuje 😵 . Snaží se rozkojit, zatím to moc nejde 😒 , ale spoléhá na homeo, tak snad to brzy půjde...malá zhubla, a tak musí příkrmovat mlíčkem... 😒

Musím se pochlubit, dělala jsem prvně tzv. pečící guláš a moc jsme si pošmákli 😝 . Gulášek byl moc dorbrý, hlavně se nemusel míchat (což by mi malá uličnice stejně nedovolila 😕)... jen jsem naházela ingredienc dala do trouby a za hodku a půl bylo hotovo 😵

Objednala jsem nosítko Manduca 😵 (dle rady Tanu-díky 🙂 ), neb by mi za chvíli upadly ruce... Malá je chovací a má už 6,4kg 🙄 🙄 ... zítra nebo pozítří dorazí, tak se moc těším.

christla
5. srp 2009

Ahoj holky!

Tak Zajdla bojuje s kojením jako já..... 😒 To mě mrzí.

Holky, chtěla jsem se zeptat vás, co jste někam rzili na víkend. Doporučte mi nějaký víkendový pobyt pro dva s mimčem.... chtěla bych nám zaptati nějaký takový pbyt, protože letos nebude dovča, tak jsem chtěla jen takhle na víkend. Jenže nemám přehled kam a hlavně aby to bylo za dobrý a přijatelný peníz.... Díky moc!!!

Pavlí, tak Týnka má 6,4 kg, to je taky kousek..... 😵

a co je tady nového?

Mě poslední asi tři dny Kája totálně bojkotuje spaní přes den. Jenže pak je mrzutá. V noci vstávám asi tam 5x jen abych jí podala dudana. 😠
Nevím, jestli je to jen další spurtík, nebo co.

Vrátím se tématu naše uši..... Framikinem mažu, ale zatím žádná změna, mám obavy, že nás kvli tomu ani nenaočkují! 😒

valentynka
5. srp 2009

ahooj holky,

Tevi, tééda Adámek je už pěknej čahoun, to je už kluk jako buk 🙂 letí to jak blázen 😨

pismenko
5. srp 2009

už se to tady slézá 😀

pismenko
5. srp 2009

Chris, tak s víkendem neporadím...možná Žirafka, oni kdesi byli s manžou 🙂 ??

christla
5. srp 2009

Val, vy jste taky někde byli, že?

pismenko
5. srp 2009

My ne 😕 😕

valentynka
5. srp 2009

chris, asi malá špatně snáší to teplo přes den.
zkus jí dát třeba jen v bodýčku a přikrýt plenou a co nejvíc vzduchu.

a nebo je to možná spurtík.

´tak dovču ti neporadím,ale určo nějakýten penzionek v přírodě, odkud jsi ?

pismenko
5. srp 2009

Chystáme se na prodloužený víkend do jižních čech, ale to není do penzionu, ale k mému tátovi

valentynka
5. srp 2009

chris, byli jsme v těch Mariánských lázních ,ale stálo to na víkend 6litrů

christla
5. srp 2009

Val, on nechce spát ani v kočáru!!!! Jestli mi dneska přes den spala dohromady dvě hoďky, je t fakt moc.

Val, tak ty Mariánky byly docea drahý, já myslela třeba jen nějaký penzionek.... ale i tk, mohla bys mi sem hodit odkaz na jejich stránky, jesti nějaké máš?

rintintyna
5. srp 2009

Chris, pokud nikdo nedá přímé doporučení, tak bych zkusila na google různé stránky, kterých je dnes fakt hromada a nabízejí různé ubytování všude možně a různého stylu, nejlepší pro Vás by byl asi penzion rodinného charakteru, těch je jako hub po dešti a navíc na těch stránkách jsou samo ceníky, popis a většinou fotogalerie, takže věřím, že určo vyberete. Malá zatím nepotřebuje žádný spešl program, jakože až bude větší, tak už jsou pro rodiny s dětmi taková ta ubytování, kde mají domácí zvířátka a děti se s nima můžou seznamovat, ale na to je brzy, takže pro Vás hlavně asi čistota, klid a zároveň zázemí je asi teď prioritou.

christla
5. srp 2009

Rinti, přesně tak, já právě myslela, jestli některá nemáte doporučení.....

rintintyna
5. srp 2009

Chris nebo zkus kouknout do těhulek, jestli tam třeba není téma cestování s dětmi, kde by třeba bylo víc zkušeností. Jo a taky Zuzka myslím s malou někde byla, tak jí písni kdyžtak IP, bo sem moc často nechodí

valentynka
5. srp 2009

chris, tady jsou jejich stránky

http://www.hotelkrivan.cz/

zirafik
5. srp 2009

http://haslovice.cz/pokoje.html

chris, my byli tady 😉, vesnický, rodinný penzion, noc 400,- se snídaní 😉, kousek od Č. Krumlova 🙂

pismenko
5. srp 2009

Já se jdu ubytovat do postele 🙂 Pa zítra 😲

rintintyna
5. srp 2009

pa a dobrou všem 😲 😔

valentynka
5. srp 2009

já se jdu ubytovat k telce

pavlí, moc hezké ubytování 🙂 opravdu !

papa dobrou 😲

jitousek
6. srp 2009

bré ráno 😉
tady se ještě spí ??? to je bordel 😵

jitousek
6. srp 2009

u nás dnes noc docela ušla kojení jen 2x 😵 😎

jitousek
6. srp 2009

tak teď mě holky přišel balík vložka do kočárku no je užasnáááááá ta panííííííneskutečně šikovná vřele doporučuji 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
6. srp 2009

Ahoj 🙂

zirafik
6. srp 2009

kuku, dneska to vypadá na pažák a já nemám auto, tak se ani nikde nesvlažim 😖

Jitu, tak at to tygrovi vydrží 😵, noční spánek ita vložka 🙂

zirafik
6. srp 2009

my nějak pofrkáváme.... 🙄

jj Val,bylo to tam moc fajn 🙂

jitousek
6. srp 2009

ten penzionek žiraf vypadá taky moc luxusně stylově vybavenej 😎

valentynka
6. srp 2009

ahoj holky,

jitu, vyfot a vlož do alba, at omrknu.
já ještě neobjednala.
furt přemýšlím,že nechám ušít univerzální,abych jí měla pak i do dalšího kočáru, bo se bojím,že filípek se mi na zimu už dotohohle nevejde ☹
no ještěže stál jen 6tisíc,kdybych koupila nějakej za 20,tak by mě asi mrsklo

jinak u nás dnes v noci žádné kojo, jen ve 2 hodiny nahození dudlíka a na boček a spinkalo se až do 6 🙂

kacena00
6. srp 2009

zdravím žínky!!!jen načuhuju abych pozdravila a zase jdu, byla sem se podívat, jestli už je vedle proozíno a mezitim se maloš potentononc takže jdu vybalit nadílku 😀

pismenko
6. srp 2009

Potentononc 😀 😀 😀 😀

My jdeme na chvilku ven