Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
11. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Předně vítám naše nový miminko Lindičku i s maminkou 😵

Zkoukla jsem všechny fotečky krááásný 🙂
Nejvíc se mi líbí prdýlka malýho Filípka,fakt super fotka 😀

Jo dneka mi přišly ty rodinný pasy,Jitu dík za tip 😉

valentynka
11. srp 2009

jiank taky dodatečně přeju Zuzce všechno nejlepší k svátku 🙂

já jsme Filípkovi taky koupila v DM ty sušenky od sunarky, byli za 30,- a je jich v tom pytlíku teda dost.
Ze začátku to bylo celkem dobrý, ucumlal si kousek. pak jsme mu jednou zase dala no a začal se mi po tom dusit, místo aby to v puse rozmělnil,tak tohned spolknul, hned jsme ho čapla,obrátila na břicho a bušila do něj, se nomhl chudinka ani nadechnout,naštěstí hned to bylo dobrý, bo jak slintá,tka se mu to rozpustilo.

od té dopby nedávám a šoupnu to občas do přesnídávky nebo do banánu mixnutýho.

píšou tam,že je tam spousta vitamínu a že jsou prebiotické.

filípek před chívlí dopapal,taky máme bezmasý den, měl mrkvičku,brambor a žloudek.

endlessblue
11. srp 2009

ááááá Juli je též po obědě: brambor, mrkev, cuketa, žloutek 😀

endlessblue
11. srp 2009

hihih, jojo... Fildova prdýlka je k nakousnutí 😅

Val, on už si sám takhle sedne, nebo ho posazuješ sama? 😉

valentynka
11. srp 2009

jojo, julinka je celej tatínek 🙂

endlessblue
11. srp 2009

týjo holkýýý... nechte tohooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😅 😀 😀

pismenko
11. srp 2009

No coco 😀 😀 😀

kremrolka01
11. srp 2009

tak já dnes malýmu dělala jen mrkev, dietku, bo předevčírem měl k svačině kus jabka s meruňkou a nějak ho to prohnalo, asi ty meruňky, že včera kadil snad 6x
no a teda mohla toho bejt tak sotva půlka přesnídávkový skleničky, a to jsem mu do toho i odstříkala mlíko, aby mu to víc chutnalo 😒
no já už to vidím jakej to bude prso závislák a jídlu fakt moc nedá 😔
když já nevím můžu mu dávat maso když ještě nezvládá moc ani tu zeleninu?

Julča je celej taťka, oči, pusa, tvar obličeje 🙂 🙂 🙂 ale prsa bude mít určitě po mámě 😀

jitousek
11. srp 2009

Julinka je úžasnej skříteček Taťkova holčička no prostě ho nezapře ale řekla bych že malinko očička má po Tobě endy 😎

jitousek
11. srp 2009

u nás proběhla sklenička od Hippu zeleninka dnes taky bez masa mám rozbitej mixér a manžel ne a ne ho pozpravit už mě s........ asi si koupím novej než se dočkám nebude potřeba mixovat dítěti jídlo 😠 😒 😔

jitousek
11. srp 2009

jo židlička je super Markét 😉

endlessblue
11. srp 2009

Kremrol.. jeďte si svým tempem... mladá zeleninu taky moc nemusela.... hlavně samotnou mrkev... ale když to bylo i s bramborem... tak jí to šmakovalo. Nejvíc jí snad jede ta cuketa.. a mě přijde naprosto nejhorší a bez chuti, když se uvaří 😀
Kremrol.. tu meruňku jsi vařila??? A dávala jsi do toho ještě něco????

HOlky, nosan má Juli po mě!!!!! má pršáka.. .jako jsem měla já!!!!!!!!!!!!!! 😉

zajdla
11. srp 2009

Hojky.Tak tady byla ta laktační poradkyně.Mlíčka mám dost,jen malá prostě neumí pořádně otevírat pusu,aby tam to prso dostala.Musíme trénovat otvírání puseny.Tlačit jí na bradičku a bojovat i půl hopdiny.To nevím,jestli vydržím. ☹ Mám zkusit nepřikrmovat.Tak jsem se domluvila s naší doktorkou a půjdem v pátek na převážení.JInak od večera pije mlíčko po 60 ml.Tak aspoň nějaký úspěch.

Holky já bych šla už tak ven ,ani nevíte jak.Už se těším na pátek jak malé mimino.Doufám,že bude hezky,ať si první kočárkování užijeme. 😀

endlessblue
11. srp 2009

Nazdárek Zajdli...
tak to je super, že mlíko je... teď jí jen otevřít tu papulku, že?????? 😉

zajdla
11. srp 2009

Holky dala jsem pár fotek do albumku. 😀

pismenko
11. srp 2009

Jezuskote, to je bumbrlíček 😵 😵 😵

pismenko
11. srp 2009

Kremrolko, když tam přidáš zdibec masa, myslím že tím nic nezkazíš 😉 😉 Však to se poddá 🙂

endlessblue
11. srp 2009

šmankote to je muclánek 😲 😲 😲 😀

kremrolka01
11. srp 2009

Zajdi to je puclínek krásnej 😵 😵 😵
vidíš to ti bumbá naprosto ukázkově!!! ona se tu papulu naučí otvírat, určitě vydrž!!! 😉

tak já to masko od 7. měsíce zkusím, ty jo vlastně přesně za týden... to je hrůza hrůza jak to letí
mám od Barči slíbenýho králíka 😝 to si pošušňá 😀
teda já nechápu do jakých tvořítek to zamražujete? jako do těch plastových a máte to v pytlíku nebo jak 😕
endy jj dala jsem vařit do vody jablíčko, pak na chvíli přidala vařit meruňku a rozmixovala

valentynka
11. srp 2009

kremrolko, právě, že moc ta mrkvička mimčům nechutná, když se dotoho přidá jiná zeleninka+ kousek masíčka tak jim to šmakuje o moc líp 🙂
nemusíš dávat ze začátku moc,ale to masyko je potřeba.
já jsme s tím masem začla někdy kolem 6m a 3 týdnů.
filípkovi chutná teda všechno, dám tam zeleninu co dům dá, prostě všechno možný a jede mu to i s tou kapustičkou, cuketu jsme mu taky jednou dávala a dobrý, květák mu chutná taky,ale pak prďánkuje 🙂

valentynka
11. srp 2009

jéé, tak jsem viděla Lindušku, to je zlatíčko 🙂
a má mooc krásnej košík 🙂

zajdi,tak to je moc dobře,že je mlíčko,to je hlavní a Linduška se určo přisaje, párkrát ji ukážeš jak si má otevřít papulku a bude to 🙂
co třeba si nad ní kleknout,že by to prso bylo nad ní a líp by se jí uchopilo ?

endlessblue
11. srp 2009

budeme koupat.. ale aspoň nás v mezičase šoupnu do čelních řad 😉

endlessblue
11. srp 2009

Mám na měsíc náhradní kočárek.... šmarjá.. to je hajtra.... takovej vrklavej golfáč na kterým sedí velká korbička 😒

zajdla
11. srp 2009

Tak kojím přes klobouček,už se tak moc nazajíká.

Val ty jsi psala,že jsi kojila přes kloboučky,že?Jak dlouho?

Jdu dopsat popis porodu. 😀

pismenko
11. srp 2009

veru, tak už ji nevoz v té hluboké korbě ne??já už to taky vytáhla a jaký ma Dora rozhled 🙂 🙂 🙂

zajdi, šup s tím popisem....přemýšlím, že to taky sepíšu

endlessblue
11. srp 2009

No....když my dost cestujem a malá je v takovém polosedu až moc často.. tak jí nechci tu páteř zatěžovat víc než je třeba. Ona je v hlubokým pořád docela spokojená 😉

pismenko
11. srp 2009

tak to jo 🙂 🙂

zajdla
11. srp 2009

Tak něco jsem sesmolila a hodila ještě jedno foto holek. 😀

Půjdu spát,jsem nějaká unavená.V noci se o mě pokoušela chřipka nebo něco takového.Snad jsem to zahnala homeo.Uvidíme. ☹

pismenko
11. srp 2009