Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
25. srp 2009

Tak koukám, že tady je mrtvo. Kája se najedla a půjdeme zase asi ven. sedneme si na zahrádce pod strom, skusím malou uspat a já si budu číst knížku.

lucianas
autor
25. srp 2009

Já koukala na telku, najedla se a dala prát první pračku mimi věciček. Jen doufám, že to na ten sušák všechno dám. Nevím, jestli jsem to odhadla do té pračky. 😕

tevina
25. srp 2009

Ahoj holky,

Luci už pereš věcičky,co uteklo vid? 😉

Val to je v pytli s těma zubama,já taky trpím víc co mám děti 😖

Jinak my dneska byli s tomíkem na přeočkování proti žloutence,ten zase řval jak pavián,ještě se ho ani jehlou nedotkla 😀

lucianas
autor
25. srp 2009

Tevi, ahoj. Jj, to uteklo. Už jsem i pověsila. A dokonce bych tam ještě jednu, maximálně dvě věcičky dala. Hned je to takové krásné, když beru ty miminkovské věcičky do ruky a věším. Takový ňu ňu ňu. A až bude mimi, tak to bude o to úžasnější. Se moc těším. .... jejda, tak aspoň, že to Tomík zvládl.

pismenko
25. srp 2009

Ahojte,dneska od 04:00 bliju a se*u 😝 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ nesedla mi včerejší večeře a Tom se celej den staral o Doru a já ležela v posteli.Vylezla jsem až před 16:00 😖 😖 jsem slabá jak komár, nasoukala jsem do sebe za celej den jenom jeden banán 😒

no a jinak jdu pro radu:dneska jsem dostala nabídku na práci tady do místní školy.Zítra jsem pozvaná k ředitelce a jsem zvědavá a taky dost na vážkách.Já hlídání pro doru mám, jednalo by se jenom o pár hodin denně.Každopádně jsem rozhodnutá to vzít, když mi nabídnou jistou částku, na které jsme se dohodli s Tomem.

zajdla
25. srp 2009

Markét tak to je super.Když máš hlídání a nabídnou super prachy,proč ne.A co bys dělala?

pismenko
25. srp 2009

No to nevím, to se dozvím zítra 🙂

christla
25. srp 2009

Tak jsem tu ještě než zalezu do betle. Káju jsem zase krmila na dvakrát, ona prostě musí dělat fóry.... No ale už je v postýlce a snad hajá, je tam klid...

Markét, tak ty střevní problémy ti nezávidím. Zítra snad bude líp. Tak ty bys šla do práce, jo? To je ale fakt super!!! Aspoň se dostaneš mezi lidi. Já už o tom uvažovala taky.... Ale Kája je ještě malá, hlídaní nemám a hlavně já nějak ještě nejsem připravená na to, někomu Káju nechat. 😀

valentynka
25. srp 2009

ahoj holky,
tak my byli na dalším synflorixu.
Filípek měří 74cm-ale myslím,že má tak o 2-3cm víc,bo nebyl tak přesně natažený a váha 8,70kg.

Markté, tak pokud máš hlídání a bude to jen pár hodin a ještě k tomu dobré prašulky, tak je to dobré 🙂

už byl Tom žádat o snížení alíků ??

zajdla
25. srp 2009

Val tak snad nebude mít malý žádnou reakci.

Holky už spí,tak žehlím.Uvidíme,jestli to stihnu všechno vyžehlit.

JInak budu tetou.Budoucí švagrová je těhotná.V 10tt.Tak si svatbu moc neužije,no,co už.

zirafik
25. srp 2009

kuk holky, tak dítě už chrní a já su sama doma 😖 . Manža má nějakou akci z práce 😒 .

zirafik
25. srp 2009

Jinak musím říct, že jsem ráda, že teď chodí malá dřív spát... režím se nám posunul, tak mám aspoň večer volněji 🙂 . Většinou teď po osmý vykoupem, pak nakojim a kolem deváté spíme 😵 .

Markét, tak to je supr, pokud Ti dají rozumný prašule 🙂 . Já si po práci občas zastesknu, ale s hlídáním by byl asi problém. Šéfové mi nabízeli, že mi vyjdou jakkoliv vstříct, když se vrátím, ale já si nedovedu představit, jak bych to zvládala 😝

zirafik
25. srp 2009

jo a musím říct, jak mně překvapilo kolik je tady na koníkovi milých lidiček 😵 . Dala jsem inzerát, že scháním návod na použítí koše na pleny sangenic (manža koupil na aukru) a ozvalo se mi asi 5 holek, který mi chtěly helpnout 😵 . Návod už mám doma, jedna holčina mi ho okopčila a poslala a od druhé ho mám na mailu 😵 . Žádná z nich za to nic nechtěla 😕 😕

mscat
25. srp 2009

ahojte.holky já se omlouvám že vám sem lezu,ale v tématu,kam chodím to jaksik ted stále vázne 😝 🙂 😒 mám jen dotaz a chtěla bych slyšet názory a zkušenosti ostatních 😉 bolí mě děsně bradavky,mám natlakované prsa,výrazné žilky na nich,a celkově mi přijdou nějaké těžké 🙂 😝 bradavek se nemůžu ani dotknout.podotýkám že mě nikdy prsa ani bradavky nebolely krom kojení 😀 prostě nikdy ani při ms.a najednou včera začali ty bradavky a dnes je to víc.jen jsem chtěla se zeptat,jestli je možné když bych teoreticky byla 5 dní po možném oplodnění,mít ted už příznaky těhu viz ty prsa 🙂 😝 jinak BT dnes 36,7..v pátek 36,5.sobota 36,6.jinak jsem už přestala i měřit a tělesná teplota je 36,8.cítím se divně.. 🙂 tak co myslíte..moc moc děkuji za odpovědi předem 😉

mscat
25. srp 2009

taky nikdo... ☹

nemo1985
26. srp 2009

Dobré ránko Všem. 🙂

Dnes prvníííííííí 😀

Celou noc u nás pršelo, i ted je pěkně zataženo.

Víkend nám utekl hrozně, v sobotu naši přijeli a v neděli jsme si na celý
den udělali výlet do Pražské Zoo. Malej byl úžasně vysmátý a vykulený na zvířátka.

Val.........Filípek má teda krásnou váhu.

🙂

pismenko
26. srp 2009

Dobré ránko, za chvilku valím na ten pohovor, pak k sousedce probrat případně taxu za hlídání Dory a pak Vám poreferuju.

Btw dneska je na tom Tomáš podobně jako já včera 😒 😒 😒

helicek
26. srp 2009

Dobré ránko holky, jsem pořád v celku, jen nemám moc čas na net, mám hnízdící syndrom 😀

zajdla
26. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Markét,tak to máte asi nějakou virozu.Snad to brzo přejde i Toma.Ať ti to dnes dobře dopadne. 😉

Nemo hned bych si zajela taky do Zoo.My se chystáme s Lucinkou do dinoparku.Ale asi až tak v půlce září,až nebudou takové horka.Je to přeci jen daleko do Vyškova.

Heli tak se ještě holka drž chvilku 2v1.Aby byl malý dopečený jak má být. 😉 Ale už se na něj moc těšíme,až ho uvidíme.

Mamka si dneska bere Lucinku do břeclavi na výlet,tak bude chvilinku klídeček.Uvidíme jak se bude vztekat koš. 😠

helicek
26. srp 2009

no už aby přišel ten správný den a Honzík se narodil, protože já už leštím z nudy i odpadkový koše, vyleštila jsem dneska bojler a kotel a pračku, ach jo, ten hnízdící syndrom je fakt děsnej, škoda, že tu nejsou za dveřma Vánoce, měla bych naleštíno
😀

zajdla
26. srp 2009

Heli tak to jsi dobrá.Já už jsem nebyla schopná dělat nic.Každý pohyb byl problém.Uklízet jsem uklízela,ale nic jsem nepřeháněla.Teď to doháním. 😀

helicek
26. srp 2009

no já si nemůžu pomoct, hlavně mám docela malé bříško a přijde mi, že mi trošku spadlo, já nevím, asi je to možná jen pocit

pismenko
26. srp 2009

Heli, no už to máš za pár 😵 😵 😵 se těším na mimčo 😉 😉

Jinak tu práci asi beru, bude mi volat ještě ohledně platového výměru, protože ještě přepočítávají úvazky.já budu asi na poloviční, cca od 9:30-14:00.tak to není taková hrůza a každej litr dobrej, že??

helicek
26. srp 2009

to určitě, já taky přemýšlím, že se pak vrhnu na nějaký částečný, ale u mě je to ještě hudba budoucnosti 😀 😀 😀

zajdla
26. srp 2009

Markét tak supr ,gratuluji k práci. 😉

christla
26. srp 2009

Ahoj holky! ☹
Jsem grogy. Karolínka prostě nechce jíst. Dostanu do ní sotva 100 ml a to opravdu musím do ní narvat. Nechce ani čaj. Plínky má horzně málo počůrané, jak má málo tekutin. Už nevím co dál, asi budeme muset zítra k doktorce. ☹ ☹

zajdla
26. srp 2009

Chris zkus jí dát nějaký příkrm.A čajík taky nechce?U Lucinky když nechtěla jíst,tak měla angínu.Ale to tak malé dětičky asi nemůžou mít.Lucka taky v tomto období odmítala mlíčko,tak jsme začali dávat příkrmy.Za nějaký čas to přešlo.

pismenko
26. srp 2009

Chris, já bych taky zkusila příkrm, jak radí zajda 😉 Dneska už ne, ale zítra vyzkoušej třeba tu první lžičku nějáké zeleninky(mrkev,květák,brokole).Pokud to malé zachutná tak super a pokud ne, ještě ráda bude sosat mlíko 😀

sylvka
26. srp 2009

ahoj,christla ahoj,dávala si jí pít bylink.rajec?martínek vypije i 2l denně 😉 a dr,říkala že je pro děti nejvhodnější 😉

pismenko
26. srp 2009

Bylinkový Rajec 😕 😕 tož to čumím 😕