Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
31. srp 2009

Markét právě že vůbec včera měl k obědu normální bramboru mrkev a kousek květáku rozmixováno měl to i v sobotu ale to si nemyslím že to je po tom no a dneska jsem mu ráno jako že tušíc že hodně kadí dala přesnídávku od hami od ukončeného 6 měsíce borůvkovou ještě ji neměl ale říkala jsem si že borůvky stavěj do toho jsem mu ještě dala bezlepkové piškoty 4 no snědl jen půlku tej velké skleničky no a dnešní obídek nebyl jen kojení a večer ten rejžovej odvar s kaší a snažím se do něj lejt čaj a tu smectu což mu teda v čaji chutná víc než čaj samotnej řval jak tur když jsem odpoledne chtěla aby se napil aby nebyl dehydrovanej .............já fakt nevím po čem by to bylo
uvidíme jaká bude dnešní noc ráno každopádně volám doktorce jelikoš nevím co mu mám dávat jíst přes den když je zvyklej na přesnídávku dopolko a v poledne zelenina ..........já myslím že už ho jen tak celý den neukojím 😖 😒

zajdla
31. srp 2009

JItu tak to jo.Já myslela,že je tam více té krve.Tak to bude jen podrážděné ty střeva.Ta smecta by měla brzo zabrat.Ještě je i nápoj kulišek,ale ten nevím od kolika je.

zajdla
31. srp 2009

JItu můžeš mu dát vyřenou mrkev s rýží.Obě staví. 😉

jitousek
31. srp 2009

zajdi píšou že je to i pro kojence kojící a těhotné ženy tak že asi by neměl bejt problém 😎

jitousek
31. srp 2009

jo a díky za tip jsi prostě úžasná no to se hnedka ozná matka dvou dětí že jo ne takové pometlo jako jsem já koza mladá nezkušená 😅 😔

pismenko
31. srp 2009

Jitu,no uvidíte ráno,snad to bude OK 😉 😉

jitousek
31. srp 2009

žiraf houpajdu teda zatím nemáme ale tuším že Kremrolka dávala odkaz na nějakou
a snad i písmenko se to po nějaké sháněla ale my teda zatím nehoupáme dokud si sám nesednul a nepostavil se nechci mu zatěžovat páteř

jitousek
31. srp 2009

no já doufám že už nebude v noci kadit jelikoš jsem to dneska počítala a bylo to snad 10x 😕 😖 😢 😢 😢 strašnýýýýýýýýýý 😔

kacena00
31. srp 2009

ahojda!!jitu, držím palce, měla by ti ta doktorka - teda ne ti, ale mišonovi udělat výtěr..držím palce, jo a myslím na tebe s těma kontaktama, prosím tě zejtra na to vlítnu, jo

jitousek
31. srp 2009

juuu díky kači to je v poho já stejnak teď mám plnou hlavu Míšového srandíkování tak že bájo zábava a odreagování 😖 člověk má fakt o to dítě strach 😢 a je mu jedno jeho zdraví ale hlavně ať je zdravej prďolka malej že

kremrolka01
31. srp 2009

Jiťu tak snad se to zlepší, asi nějakej bacil chytil ☹ určo zajdi k tý doktorce zítra, budem držet palečky!!!
JJ je to hrozný když ty prďolky takhle něco trápí ☹ ta krev bude od těch podrážděných střívek, já jak to měl Kuba tak jsem to vždycky našla jako jeden z příznaků u průjmů - hleny s krví ve stolici.

jitousek
31. srp 2009

Holky moje zlatý děkujeme za podporu a držení palečků já jsem teďka naházela prádlo vyprané z pračky na sušák a hajdy na kudě dokava´d se spinká abych byla odpočatá jestli mě bude Mišutka v noci potřebovat ať nejsem jak vyblité lečo tak pááá a zítra dám vědět jak jsme dopadli a tak juuu zatíím brou noc pěkné sny a žádné bleší kousání 😉

kremrolka01
31. srp 2009

dobrou 😉

kremrolka01
31. srp 2009

Baruš a tobě ještě jednou moc díky za Karlíka, už ho má Kubásek napytlíkovanýho v mrazáku a nožky jsme si upekli k večeři 🙂
jaký bylo plavčo???

zirafik
31. srp 2009

Jitu, držím moc moc palce ...

Kremolku a Písmenko prosím o info, zda mají houpačku... já chci takovou od fisher price s akváriem, samohoupací, tu můžou mít už i mimča... ale je jen do 9kg a naše kóča už má 7,2kg 😕 . Nicméně můžu jí mit z druhé ruky 1800 ,-

kremrolka01
31. srp 2009

Pavlí to už byste měli fakt na chviličku do 9 kilo 😒
tahle je do 200 😀 ale už by to chtělo zase aby seděla

zirafik
31. srp 2009

Péti, to jo, ale ta se musí zavěsit, což v bytě nemáme kde ☹ a je až na starší prcky 😒

zirafik
31. srp 2009

tamtu můžu potom zase prodat dál 😉 nebo použít na druhý mimi 😅

zirafik
31. srp 2009

tak kopa prádla je pryč 😕 ... manža vyžehlil 😵 😵 a já koníkovala a bazárkovala 😅 😅 ... no ale přes den jsem měla náročný mimi, tak jsem si to zasloužila 😝 😅

kremrolka01
31. srp 2009

to máš doma teda poklad 😉
tak dobrou, jdu taky do pelechu

jitousek
1. zář 2009

bré ráno 😉 ,
hlásím že noc byla klidná bez jediné po... plíny až ráno 😒 máme teď už druhou ale oproti včerejšku se mu to zase zahustilo do žlotohněda a malinko tam byli teda ty hleny no ☹ to byla asi ta kaše večerní .......vařím odvar z rejže místo přesnídávky dostane do UM mlíka odvar a dva tři piškoty asijinak mě tu bude hulákat hlady 😔 jinak je opět veselej ráno vyprávěl kutálel se u mě v posteli tahal mě za nos a usmíval se a v očích mu svítěj dva radostný plamínky že už je zase ráno 😵

lucianas
autor
1. zář 2009

Ahoj,

Chris, Zajdli, Markét, Žiraf, moc děkuji za gratulky ke kontrole. 🙂 Jste hodné!!!

jitousek
1. zář 2009

ju já opožděně taky gratuluji Lucííí já jsem včera nějak pozapoměla s tím naším průjmem tak ještě jednou gratulaceeeeeeeeeeeee a už to fakt máš za pár jůůůůů to se moc těším až se tu zase začne rodit 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
1. zář 2009

ahojky, jituš tak hlavně že je spokojenej 🙂 snad to nebude nic vážnýho 😉
luci taky gratuluju ke kontrole, už se blíží fakt mílovými kroky 🙂 a taky k prvnímu dni oficiálně na mateřské 😀

kremrolka01
1. zář 2009

Petr má dnes dovču, tak já ráno jen nakojila a MM si Jakoubka vzal a nechal mě spát až do půl desátý 😵 😵 😵

valentynka
1. zář 2009

ahoj holky,

Luci,gratulka ke kontroel a hooodně pij, at taky pak neotékáš!

Zajdi, snad ty kapičky zaberou🙂 my měli sabíka a nebo pupíka.

jinak himálaje tady mám taky, se mi to válí u gauče na zemi a balkon plný prádla, jsem večer prala ještě tchýni cejchy,rpostěradla a ručínky, jsme to věšela o půlnoci,bo jsme usnuli na gauči ☹

valentynka
1. zář 2009

My včera taky super, bylo nááádherně, dali jsme rpojíždku po Mácháči, Filípek furt koukal na kapitána.
Jenže skoro4 hodiny už nespal a nakonec usnul Fandovi na ramenou na koníčkovi
Byl tam neskutečný klídek, pár lidí. Dali jsme obídek a pak jsme poseděli u kafíčka, prošli jsme se a pak zase vlakem domů.
Dorazili jsme v 6, Filípek usnul ve valku a tak jsme jela domů busem a manža autem,aby jsme ho nemuslei budit při přendavání do autosedajdy.
a protože ještě spinkal,tak jsme zašli k nám naproti do báru na pivo, já teda malý a pak jsme fičeli domů.

Jooo a v Doksech jsem při kojení objevila Filípkovi,že se mu už proříznul zoubek nahoře

helicek
1. zář 2009

čau, tak včera poslední kontrola u mé gyndr, vše je ok, zhubla jsem o 1 kg, ale prý to nevadí, takže mám konečně všechny papíry k Apolináři do porodky a příští úterý tam frčíme na první kontrolu.
No a začala škola a začaly lítat prašule, tu 500 za sešity, tu 1200 za výjezdní výlet přes víkend, ještě nás čeká lyžák, fakt ...... asi si začnu ty prachy tisknout 😀