Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
6. led 2010

Beru krásnej pupík náhodou jsi těhule jak má být super gaťáky a pěknej stromeček 😵 😵 😵

ju a pěknej úlovek šatííííí se teda povedli to bude Karlička kočanda 😉 😵 😵 😵

hehe neříkala jsi náhodou že budeš rodit dřív 😅 ??? 😎

jo a Míša dneska neprotestoval ani s pyžamem napápl se usnul mě už u kaše a už hajá 😵 😵 tak že pšššššššššššt 😕 😅

endlessblue
6. led 2010

Hihihi... malá tu lítá po místnosti.. bum na zem.. vstát.. stoj rozkročný a valí dál.. to je super jí pozorovat. No na to, že se mi v 7 měsících otočila poprvé ze zad na bříško.. tak udělala pokrok jako blázen... milášek můj milovanej!!!!

zajdla
6. led 2010

Beru krásné bříško ašatičky taky.Malé to bude moc slušet. 😉 😀

Veru tak to je malá šikulka.No vidíš. 😀 A stihla to do roka. 😉

Linduš se zase kroutila po kaši jako blázen.Zkusím jí to dávat zatím přes oběd,ať si zvykne bříško.Pak to přesunu zase na večeři.Nobo jestli jí to nedělá ten fenyklový čaj. ☹ Pije ho jako blázen.Zkusím zítra jen čistou vodu.

kremrolka01
6. led 2010

Veru no tak paráda 😵 Kubíček je pořád takovej hodně opatrnej
a co zuby??? už se nějakej vyklubal?
holky mě dnes chytly záda, ale nechutně 😖 po obědě jsem malýmu po kakání byla umejt zadek, dala čistou plínu, oblíkla a šla ho dát spinkat do postýlky, trochu jsem ho pohoupala a v tom jsem dostala takovou křeč do zad 😖 malýho jsem sotva odložila do postele a lehla na zem a nemohla se ani doplazit k telefonu, volala jsem manželovi jestli nemůže přijet, protože jsem nevěděla co se se mnou bude dít dál a co s malým, no byla jsem fakt úplně paralyzovaná, než přijel tak jsem ležela na zemi u postýlky a snažila se malýho uklidňovat zpíváním, ten byl ze mě úplně v šoku, no pak maža přijel, dal mi ibalgin, zabalil do postele a odpoledne už to trochu polevilo, ale stejně je to bolest příšerná, zítra do práce musí, tak jsem zvědavá co já doma s Kubou 😒

valentynka
6. led 2010

endy, je to šikulka 🙂

Jitu, tak vidíš, už to bude s Míšánkem dobré 🙂

Mě šel Filípek do postýlky v 8 a v 8,15 už spinkal 🙂 taky je to šikulka. On si tak kolem 1-2 hodiny zavolá,že chce k nám do postele a že chce mlíčko, se na to prso v noci klepe a heldá jak kdyby byl ještě mimi 🙂

zajdi, to by třeba taky mohlo tak být tím fenyklem, pokud ho má až moc, nevím.
zkus dát t ukaši jak říkáš přes poledne a zkus nějaký jiný čajík

Péto ??? to se ti jako takhel stává ? to není normální ne? nemáš to tam nějaké bloklé ?
mě taky občas chytne taková bodavá bolest,že si myslím,že se nenarovnám,ale narovnám a je to v pohodě.
se nedivím,že Kubíček byl celej vedle co se to děje,bo takhle mámu nezná a oni děti poznají,že se něco děje 😕

valentynka
6. led 2010

Beru, téééda ty máš pupíka 🙂
tak snad ti už tak moc neporoste, bo není o co stát,se s tím tahat 🙂

zajdla
7. led 2010

Pěkný den.

Péťo,tak ať záda brzo poleví.

Já jdu dnes na masáže.Už se moc těším.Protože těch skoro 7,5 kila se už pronese.Manža hlídá.Ale vidím to tak,že to Linduš zalomí a bude celou dobu spát.To ty dětičky umí.

valentynka
7. led 2010

ahoj holky,
mrkněte
http://www.brydova.cz/recepty/vychytavky/321-kn...

Zajdi, tak si užij masáž a at zabere 🙂

endlessblue
7. led 2010

Nazdárek...

Beruš... bezva pupánek... a ty šatičky...nádhernýýý!!!!!!! 😀

Jo a přeju dobré ráno 🙂

christla
7. led 2010

Ahoj holky!

Beruš, máš krásný bříško!! 🙂

My byli dneska dopoledne na hřbitově, dneska je to přesně rok, co zemřel můj skoro švagr.... 😔 😢 Jela s námi i ségra.

Jsem vám vlastně ani nepsala, že byla ségra na operaci. Poslala jí tam gyndařka, že má nějakou volnou tekutinu v břiše a že má podezření na endometriozu, tak byla 14.12. na operaci.
No, endometrioza se potvrdila, tak jí odstranili, i když to je jen dočasně a přišli na to, že má akutní zánět slepeého střeva. Doktor jí pak ruhý den při vizitě říkal, že takový zánět ještě neviděl a od toho byla ta volná tekutina v břiše. Dobrý, co? Doktoka jí rok léčila, měla ATB, nic nezabíralo a pak slepák..... No hlavně, že všechno dobře dopadlo. Teď má nějaký nový objev.... No trvalo rok, než se z té ztráty vyhrabala.....

Dneska v noci jsem měla tak blbej sen.... Se mi zdálo, že jem porodila chlapečka, ale doma a že se mu přetrhla pupeční šňůra a že jsem si volala záchranku... to jsou sny, co? 😒

kremrolka01
7. led 2010

ahojky
tak záda naštěstí už celkem dobrý, bolí, ale můžu se hejbat i malýho zvednout, asi se mi tam něco skříplo, masáže bych taky potřebovala 😉
aspoň si Kuba odvykne od nošení, byl teď z těch Vánoc hrozně rozmazlenej, každej ho pořád nosil a on si jen ukazoval na věci a pořád se chodilo od kukaček ke světýlku, apod. 😀
konečně jsem zkoukla i berušky pupík, včera večer mě koník nějak zlobil, téda a bříško parádní 🙂 a rinty jakbysmet 😉
chris tak aspoň že se při té operaci na ten zánět přišo než to mohlo dopadnout hůř

christla
7. led 2010

Kremrol, já taky bojuji se zádama. Bolí jako blázen. Kája se taky chce furt nosit a třeba dyž jí nesu do patra do ložnice, mám co dělat, je to tíha. Jenže já kolikrát než bych poslouchala ten řev, tak jí radši vezmu na ruku.
No, řekla bych, že začíná být krapet rozmazlená.... a ještě je ke všemu Býk..... 😅

jitousek
7. led 2010

no děfčata na straně tři joooooo no fujky 😠 😵

jitousek
7. led 2010

tak jsem maximálně nadšená z vakuových pytlošů 😵 😵 😵 😵 dneska jsem byla ve městě a sehnala jsem u ťamáků mají asi 4 velikosti koupila jsem si dva na zkoušku a odpoledne když spal Míša jsem se do toho dala zlikvidoval jsem asi 7 krabic narvanejch věcičkama od narození Míšánka uspora jak prase no paráda 😵 😵 😵 😵 ještě musím koupit mám tu ještě zavinky a peřinky narvu to tam všechno nám to asi koupím na peřiny páč je máme pod postelí a drhne to když se to vytahuje takhle se to smrskne a je to prostě úúúúžas 😀 asi jsem objevila Ameriku že 😅 ale mě to neva jsem spokojená a mám radost že to deteklo i k nám do domácnosti 😀 😎

endlessblue
7. led 2010

Čaukes holky.. tak dneska to chození Juli trošku fláká. Nechce se jí... zase lítá za ruku a jen z donucení si někam dojde sama. Ale pokoj přejde úplně v pohodičce 😀

Holky, jsem tatar... ale chtěla bych Jůlince k prvním narozeninám upéct dort sama. Jen nevím, jestli to zvládnu. Nemáte nějaký tip, jak udělat dobrej dort, co se nebudu muset stydět nabídnout ostatním a i patlal jako já by to zvládnul????

kremrolka01
7. led 2010

jj já budu taky ráda za receptík něco co by mohl jíst i malej aspoň ždibec
my budeme mít oslavu za týden v sobotu, tak doufám, že do tý doby budeme všichni fit

zirafik
7. led 2010

čauky holky,
teda koukám tady bylo pěkný mrtvo 😕

U nás vcelku klid, asi před bouří 😅 .... K. mi poslední dny dělá velkou radost, neb se mi zdá taková spokojenější a vnímavější 😵 .

Endy, já neporadím, neb já jsem v životě pekla 2x v těhu, když byl čas, teď zas nic, takže ze mně pekařka fakt nebude 😅

zirafik
7. led 2010

jééé, tady se blíží první ročky ledňáčků 😵 😵 .. .to tak uteklo 😝 .

endlessblue
7. led 2010

JOjo...jedna párty za druhou 😀

Vrátila jsem se z aerobicu.. a jsem KO... 🙂

valentynka
7. led 2010

ahojky,

Jituš, to je dobře,že jsi objevila Ameriku 🙂
to je coo ? kolik toho ten pytel pojme.
já ted zabalila jednu krabici,počkám až toho zase bude víc.
na ty deky to je taky super nápad, my to máme taky narvaný v úložáku ty náhradní deky,když příjedou děti a ty tu nespí tak často,takže by se to taky vyplatilo

pismenko
7. led 2010

Já sem sežrala 6 knedlí se svíčkovou a jsem OK 😀

zajdla
7. led 2010

Endi já chodím péct dorty ke kamarádce.je vyučená cukrářka,tak mi vždycky napeče.Aby to bylo trošku repre. 😀

pismenko
7. led 2010

Já jsem se rozhodla pro dort piškotový(studený s ovocem, tvarohem a jogurtem).Udělám si ho sama,jinej neumím..já bych to stejně spálila 😝

valentynka
7. led 2010

kremrolko a ty se bojíš dát mu kousek dortu,který jí n ormálak dospělý ?
vždyt jim holyk je už rok a ten kousek dortu,který oni zpatlají jim nic neudělá.

my měli nromálak z pekárny, Filípek papal piškotový kolečka s krémem-to byly kola u mašinky a marcipánem a pak kousek dortu.
oni toho moc nesní

valentynka
7. led 2010

na MMB jsou dortíky pro malé děti
většinou ty holky dělají ty za studena z piškotů a ovoce, dovnitř tvaroh a jogurt

mrkni endy na MMB

valentynka
7. led 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=67462

holkýý co tenhle 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
7. led 2010

hehe to zvládnu levou zadní 😀

kremrolka01
7. led 2010

tady je nějakej ten pišktovej, to vypadá trošku míň složitě 🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776

evitkamalicka
7. led 2010

ahoj kocky....co porabate? uz mame doma novy kociarik, s tym Adamkovym sa v snehu moc jazdit nedalo, tak zajtra pojdeme na prvu prechadzku a hlboky bude aspon pre druhe babatko, foto v albume

kremrolka01
7. led 2010

já myslela že bych udělala jeden pro Kubu se svíčkou, třeba tenhle piškotovej, ale do menší formy, kterej by si mohl patlat jenom on sám a my budem mít nějakej normální, asi objednám z cukrárny třeba kubánskej