Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
20. bře 2009

Endles tak jsem zkoukla fotky a teda malá je nádherná,já z ní nemůžu 😵 Krásná holčička.

Jo a tu buchtu bych si teda taky dala,hnedka teďka 😀 Žiraf vypadá super.

tevina
20. bře 2009

Jinak jsem dneska s dětma sama,tatínek nám šel na bowling(snad se to tak píše 😅 ) tak jse zvědavá v jakym přijde stavu 😠

zajdla
20. bře 2009

Tevi raději to ani nechtěj vidět v jakém stavu dojde. 😀 😔 Když náš táta jednou vyrazí ven,tak to pak stojí za to. 😝

tevina
20. bře 2009

No právě u nás taky 😠

tevina
20. bře 2009

On je od prosince doma,do práce jde až 1.dubna a maji sraz z chlapama z tý jeho party z práce,takže to dopadne.Vlastně maji takový jakoby opžděný zpívání,svatba byla už někdy v létě,ještě jsemani neměla adámka a ten co se ženil je abstinent 😀

tevina
20. bře 2009

s chlapama-pardon 😀

zajdla
20. bře 2009

JJ tak to bude krušné ráno. 😉

tevina
20. bře 2009

kdyby jen ráno,ale s ním je to vždycky celej den.

No nic loučím se a přeju všem hezkej víkend 🙂

zajdla
21. bře 2009

Ahojky přeji pěkný den.

My dnes jedem do Brna na veletrh.Pak se zastavíme v Ikei na obídek.Malé se to tam líbí a potřebuji koupit nějaké boxy na hračky.

beruskaveruska
21. bře 2009

🙂 přeji krásnou sobotu 🙂

u nás bude pracovní 😀 chystám se vygruntit jako každý víkend a k tomu máme velký úklid a malý úklid takže se nudit nebudeme 😀 😀

Jo a zítra tady vůůůbec nebudu jedeme dopoledne do Prahy a od 14 je v Kalichu muzikál Touha a pak jedeme na posezení do Krušovic tak se ozvu až v pondělí jo nebo , když to stihnu tak v neděli večer, ale dneska ještě dorazím.

zatím pa jdu do práce pro pečivo a kouknout k čongům na nějaký gatě a třebuju bílou kabelku bo jsem si včera u Bati koupila bílé mokasínky tak pááá a mějte se krásně jo a heč dneska to u nás vypadá na jarní počasíčko tak hlavně aby to už vydrželo 🙂

endlessblue
21. bře 2009

Nazdárek.... tady je nádherně..... vyšla jsem si v župánku na zahradu 😀

endlessblue
21. bře 2009

Tevi.. děkuju za pochvalu naší "tlustinky" 😀

zirafik
21. bře 2009

😉 čusík, no za okny to počásko vypadá fakt nááááááááááádherně 😵. A ať už hernajs nestraší s tou zimou do půlky dubna 😠

Beru, a nebyla ty jsi u Bati v Lounech? Já když jsem tam jezdívala tak jsem tam taky chodívala 😉 . Mají tam supr ceny a hodně slev, takže radost nakupovat 😵 . JInak úklid já teda sfoukla za pár minut... šup vysát, omýt koupelku, opucnout viditelný místa od prachu a fertig 😀

zirafik
21. bře 2009

ach jo... zasejc mrtvo 🙄

pismenko
21. bře 2009

Ahoj babice 😀 😀 😀 u nás teda nesluní 😖 😖 😠 😠

christla
21. bře 2009

Ahojky!

Tak u nás to taky za okny vypadá hezky, ale venku nic moc. Já už chci jaro!!! Mám koupení těhu pláťáky. Mylsela jsem, jak je ještě unosím a ono to vypadá, že je ze skříně ani nevytáhnu. 😒

endlessblue
21. bře 2009

Nazdárek koníkovky.... že vy máte kopejtka nahoře a nic neděláte 😀 😀 😀 😀 😀 Miminka mimo bříško spinkaj... miminka v bříškách taky... a budoucí mamušky se taky flákaj 😅 😝 😀

My tu teda máme jak na Hawai... jenže než dodělám oběd tak se to zatáhne... to je jasný!!!

K obídku se dneska po dlouuuuhééé době vytáhnu. Hovězí s játrovýma knedlíčkama a plněný kuřecí řízek Nivou a slaninou... uff.. uff... uff

Jinak, včera jsme s manžou "oslavili" 6 let co se známe... dostala jsem tulipánky a soupravu z nějaké galerie... naušničky a prstýnek... fakt krásný!!!! 😀

Zatím pus pus... odpoledne se ozvu 😉 Joo.. jinak už jsem 3x kojila a za chvilku budu po čtvrté... asi PADNU 😅

pismenko
21. bře 2009

já téééž dítě se budí a prsa dmou(ovšem né pýchou) 😀 😀 😀

endlessblue
21. bře 2009

Hihi... Markét.... asi má Dorotka pocit, že málo nabírá.. tak chce s Julčou držet krok... akorát že ta moje žížala má o kilo míííň... to bych měla kojit 20x denně, abych Vás dohnala 😅 Ovšem, to bych měla prsa vytahaný jak fusekle 😖 😝 😕

kacena00
21. bře 2009

hoj zdravím vás při sobotě, budu dělat bramborajdu a palačinky, tak musim omrknout tv program ať se u vaření nenudím 😀

pismenko
21. bře 2009

Počkej, kolik má julča kg??

beruskaveruska
21. bře 2009

Pavlí ne ne u Bati v Lounech jsem v pondělí MM koupila sportovní boty z 1399 byly za 390 a já jsem ty svoje koupila u nás v Žatci u Bati z 999 za 499 😀

http://www.bata.cz/artikl/75517

endlessblue
21. bře 2009

4500g

endlessblue
21. bře 2009

No pěkný mokasínky, pěkný beruš 😉

endlessblue
21. bře 2009

Herdek.... tady to fičí... já mám umytý 2 okna, vygruntovanou ložnici.... jdu dělat pudink... a ještě nás musím šoupnout nahoru... se picnu 😠

endlessblue
21. bře 2009

Ještě že je ze mě vévodkyně.... páč bez uznání bych tu takhle nedřela 😝 😉

endlessblue
21. bře 2009

No ale už !!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
21. bře 2009

Co se tady durdíš 😀 😀 😀

pismenko
21. bře 2009

já nebyla celé odpoledne doma, naložila jsem Dorotku a objela kamarádku a pak babičku a pak benzínku a kaoufland...no moc moc 🙂 🙂

pismenko
21. bře 2009

Ale koukám, že jsi to tady jako správná vévodkyně měla pod placem, takže jsem v klidu 😉 😉