Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
13. kvě 2009

Hojky,jsem doma z nákupu. 😀 Hodím do albíčka,opět jsem neodolala. 😀 Ale už se to začíná všechno pěkně skládat.Viděla jsem v tescu super plavečky na našu kočku,když se narodí,ale 180 korun a vůbec by to nevyužila.Pojedem jen jednou nebo 2x do Laa.Ale byly úžasné.

zajdla
13. kvě 2009

Heli super pupu.

Já musím hodit foto,ale bojím se,aby nepraskla na foťáčku čočka.Na nový není. 😀

Žirafíku a uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuužžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž???????????????????????? 😀 Abys náhodou neměla dlouho pauzu.V této otázce. 😀

zajdla
13. kvě 2009

Holky nemáte náhodou doma tesco nálepky,které nepotřebujete?Chci manžu překvapit a koupit mu tu sadu na cestování,když je pořád někde v pejru. 😀 nechci to zadarmo.Pošlete to na dobírku za nějakou cenu,ju. 😉

zajdla
13. kvě 2009

Tak fotečka je v albumku.Jdu hodit malou do vany a pak půjde spinkat.Ať ji ráno nemusím zase budit do školky. 😀

kacena00
13. kvě 2009

ahoj holky, jen chci vypnout počítač, malej spinka, nevim, jestli je to výhra, protože mám strach že se mu to všechno zhorší... moc se bojim, aby neměl ještě teploty, ta rýma je zatim nejhorší jakou měl, tolik hnisavý rýmy sem z něj ještě neodsála co za jedno jediný odsávání... odpoledne mi už usnul konečně a tak sem mohla přestat brečet, byla sem už nejen psychicky ale i fyzicky vyřízená a michal neměl čas.... takže změní strategii s prací a snad už to bude lepší, dnes sem fakt padala na hubu už i fyzicky sem byla v prdeli, vezla sem kočárek a nemohla ho urvat, tak sem dala hodinu spánek a trochu mě to dostalo do normálu, ale dnešní noc bude teda asi podle jeho rýmy stát za to...

ps: i když to vypadá že sem na skypweu tak já si nepamatuju heslo, proto sem trvale přihlášená, tak i když se vám na druhý str. bude zdát, že na něm sem tak to nemusí bejt pravda, tak prosím kdyžtak informujte,

a pavli držím palečky 😵

zajdla
13. kvě 2009

Kači tak to je mi líto.Tak snad se z toho Cyrda co nejdřív dostane.Jestli mu ten pamykon nezabírá,tak si zajdi k doktorce pro druhé kapky.Jak dlouho je už kapete?U takových miminek je ta rýma hrozná.Tak snad se vyspíte.Dobrou noc. ☹

helicek
14. kvě 2009

zajdi, já jdu dnes nakupovat do Tesca, tak si na pokladně (dávají to na pokladně, že?) řeknu o nálepku, my to nesbíráme, tak Ti to klíďo pošlu normálka v obálce. Zítra Ti napíšu, zda jsem je vůbec dostala, děláme každý měsíc velký nákup tak za tři tísíce, tak by jich mohlo být dost, že? Pak mi napíšeš adresu, ale až je budu mít, aby jsem Tě zbytečně nelákala 😅

zajdla
14. kvě 2009

Pěkné ráno.

Díky Heli.Dávají to na pokladně,podle toho za kolik máš nákup.Já si o ně někdy musím říct,někdy je dávají automaticky.Já bych v tescu nakupovala pro holky oblečení.Mají tam nádherné.Hlavně na ty naše prďošky,co jsou ještě v bříšku. 😀 Ale musím se mírnit v tom nakupování,aby to malá vůbec vynosila. 😵 😵

Venku je jen 12°C.Doufám,že se do odpoledne trošku oteplí.Jedem ke kamarádce,tak ať si děcka můžou pohrát venku.A večer přijede manžílek.Dnes si poručil na večeři jen obložené topinky se zapečenýma tvarůžkama.Tak to mám jednoduché. 😀 A já si dám taky.To bude zase smrádeček.

pismenko
14. kvě 2009

Dobré ránko, tak se ze mě stala po 13 měsících opět žena a dostala jsem regulerní mrchu, žádné špíňo 🙄 🙄 🙄 . Už mě pobolívá i břicho, takže ani na toto ten můj ,,skvělý" porod neměl vliv a budu dále trpět jako před ním.

No nic, jdu snídat, zahájím brufenovou terapii a snad bude lépe.

A naše noc byla teda lepší:19:30-22:15-3:15-07:00...tak alespoň tak....každopádně nechápu, proč si tam přidala to kojení před tou půlnocí 😕 😕

helicek
14. kvě 2009

Já nejdřív prohrábnu věci po dětech, které jsou u mé sestry na Moravě, tak pak až budu nakupovat, ale určo mě ta mánie postihne taky 😀

helicek
14. kvě 2009

Hele, třeba se Ti to tak nerozjede, já před Péťou měla takové bolesti, že jsem byla ráda, že dolezu aspoň na záchod. Pak po porodu jedna nepříjmená trošku bolestivá menstruace a pak absolutně žádné bolesti. Jsem zvědavá, jestli další porod nerozjede bolestivou menstruaci, ale snad ne

pismenko
14. kvě 2009

No uvidíme, zatím je to dobrý 😉

Mrkla jsem heli na pupíček, krásný... a kdy budete vědět pohlaví prcka??

rintintyna
14. kvě 2009

ahoj kočky, čau všem, zdravím královnu ženu 😀 to mi připomíná včerejší tanečky, které byly hodně zaměřené na ženskost a bylo to super. Kromě dalších variací, jsme jednu chvíli měly tančit jako had z ráje a pak jsme každá dostala jablíčko, které jsme si nejdřív při hromadném reji měly všelijak předávat, potom ve dvojicích jsme po sobě těma jablíčkama všelijak jezdili respektive je kutáleli po těle (vřele doporučuji) a pak už každá sama se svým jablíčkem individuální tanec, kdy na konce jsme se do něj mohly, nemusely, zakousnout. Tak jsem se i přes alergii z jablek překonala a zakousla se a opravdu to stálo za to 😀 😎
Jéé Heli bříško se už fakt zakulacuje, ale je vidět, jak je to opravdu velice individuální. Nemo měla takové už v 9tt, ale to byla opravdu rarita, kde vůbec je nemo? Haloooo, hledá se nemoooo 😀

helicek
14. kvě 2009

asi v pondělí, jdeme na velký ultrazvuk, tak pokud se mimčo natočí, tak to řeknou v pondělí

zajdla
14. kvě 2009

Rinti tak super.Já bych taky někam chodila,ale nemám hlídání.A s Luckou a pak i mimi,to se už nedostanu nikam.

Heli já si tipuji,že to bude holčička.Je jich myslím tady převaha. 😀

Teď jsem potkala kamarádku a má pro nás lístky do cirkusu.Už se moc těším.Jsem zvědavá,co bude říkat Lucka.Ta půjde poprvé. 😀 Jdeme v sobotu.Snad to bude stát za to.Je to Berousek. 😵 😵

helicek
14. kvě 2009

Berousek je dobrej.
No já nevim, co to bude, mám pocit na holčičku, uvidíme. Ale i chlapeček bude suprový, však už mám Péťu, tak mám s pindíkama zkušenosti 😀

valentynka
14. kvě 2009

ahoj holky,
včera jsme byli na prochajdě a přišli až večer, Filípka jsme pěkěn vyvětrali.
dnes je hezky a manž má volno,tka zase vyrazíme na malou procházku.
včera jsem vyfásla prádlo od tchýně-cejchy a nějaké ručníky-nemá pračku,tkaže tohle jí vždy peru a jarní a zimní kabát-je už stará,takže by s ní ani neuměla.
no večer jsme prádlo vyžehlila,byla toho zase hromada a ted jdu opět věšet a pak dám prát ty cejchy.
ted nějak peru jak o život 😀

tak vítej královno-ženo.
nezávidím, se na tu mrchu vůůbec netěším,už u mě nebyla 14měsíců,tak at si ještě počká

zirafik
14. kvě 2009

ahoja holky!!! Tak především nerodíííííííííím a už sem vcelku nasratá 😠 , neb ani žádní ti poslové 🙄 🙄 . TP dle MS mám dneska, dle UTZ 12tt a 30tt byl včera a dle ovu a tulení spíš asi v sobotu....

Heli, já Ti tipuju taky holčičku, tak jsem teda zvědavá.... 😵

Týnuš, to je supr ty tanečky 😵 ... šla bych hned... a věřím, že je to celkově supr věc pro ženský 😉 😉

zirafik
14. kvě 2009

Holky, dnes mám nabitej program 😀 😀 ....

Metody přirozené indukce

Jsou jednoznačně neškodné, ale ne vždy 100% účinné. Když vyzkoušíte, nic nezkazíte:

1) Na chvilku si sedněte, vydechněte si, urovnejte myšlenky v hlavě a přesvědčete sama sebe, že máte čas a chuť porodit. Udělejte si ten čas a prostor i ve své mysli. Porod je důležitý krok ve vašem životě a je třeba si na něj ve své mysli čas a prostor najít.
2) Snažte se vytvořit doma láskyplnou atmosféru. Obklopte se pocitem, že máte ráda všechny kolem sebe a přesvědčením, že i oni milují Vás a všichni společně chcete miminko přivítat
3) Má-li některá z Vašich kamarádek miminko, navštivte ji a miminko na chvíli chovejte, pomazlete se s ním.
4) Nevyhýbejte se pohybu. I rychlejšímu - třeba chůzi, při které se zadýcháte (event. domácí práce – vytřít po čtyřech, umýt okna, pověsit záclony)
5) Několikrát během dne stimulujte bradavky - můžete Vy vlastní rukou nebo Vám může pomoci manžel
6) Pomůže i teplá vana, 1-2dcl červeného vína
7) Udělejte si hezký večer, včetně milování

tevina
14. kvě 2009

ahoj holky,tak adámek měl naposled teplotu včera ráno a od tý doby ne,tak nevím co to bylo,ale asi má trošku rýmu,tak jestli k tomu,no nevim.

Heli hezkej pupík a jsem zvědavá na to pohlaví 🙂

tevina
14. kvě 2009

Žiraf tak držím palce at už to je co nejdřív 😉

zirafik
14. kvě 2009

Tevi, tak hlavně, že je dneska ok 😵 .... týjovka... Adámkovi už bude 10 měs. 😕 😕 😕

valentynka
14. kvě 2009

žirafíí,tak mě mytí oken nepomohlo ani ta horká vana, mě pomohl sex 😀 😀 😀

tevi,tak to je dobře,že už nemá teplotku

zajdla
14. kvě 2009

Tevi,tak to je dobže,že už je malý bez teplotky.Ale ta rýma snad zlobí každého.Ach jo. ☹

tevina
14. kvě 2009

jj 10 měsíců,za chvilku rok,letí strašně rychle...

tevina
14. kvě 2009

Mně pomohl u tomíka taky sex 😀

tevina
14. kvě 2009

No rýmu má zatí jen malou tak čekám jestli se to nerozjede.

pismenko
14. kvě 2009

mě nepomohlo nic, až tabletka 😀 😀 😀 😝 😝 😝

zirafik
14. kvě 2009

no sex je asi nejlepší.... nicméně ten můj o tom nechce moc slyšet... přijde mu to divný a bojí se 🙄 🙄

Holky, je to děs.... klíďo můžu minimálně do příštího pátku ještě strašit 2v1 😝 😝 ... to už bude Karolínce od Chris měsíc 😅

Jo a taky by mne zajímalo kde je Nemo??? No ten její krásný, rostoucí pupík jsem záviděla.... tam byly změny snad každý den 😵

pismenko
14. kvě 2009

No možná by mohla něco o nemo vědět Lucka, je fakt, že už se tady neukazuje a byla to tady velká stálice, takže je to podezřelé 😕 😕 nebo až ji uvidím na Icku, tak se poptám 😉