Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
21. kvě 2009

Zajdi díky 😵 😵 😲 😲

pismenko
21. kvě 2009

Zpráva od Žiraf:

ZESILUJE TO.MÁM PO KLISTÝRU.DAM SI EPIDURAL,POKUD SE ZVLADNE.

kacena00
21. kvě 2009

jupí!!!já to věděla!!!!držím palce, moc se těším na nový mimi 😵 😵 😵 😵

jinak já nemám teda moc dobrý zprávy a týká se to mě, nevim co mám dělat, včera sem si myslela že sem si nejak blbě přeležela ruku - trvalo to skoro hodinu než to odeznělo, dnes sem v noci měla opět "přeleželou ruku a dnes je mi jasný, že mám s největší pRavděpodobností bloklej nerv, ruka mě pekelně bolí, prsty mě brní, ruka bolí celá, když ji ohnu, bolí mě v lokti, druhá ruka tam mám jen brnění, mám strach, když odjížděl michal, tak sem cítila že je blůbá jen ta levačka, řikala sem mu, že kdyby byly obě blbý, nepustim ho do práce, bojim se o malýho, co když se ten nerv skřípne ještě víc, abych ho udržela...no teď mi vedle pláče, jdu ho uspat a pak sem přijdu sehnat číslo na neuro, zatim

pismenko
21. kvě 2009

Tak jsem obeslala veru, Kremrolku, Val a Barču... 😵

pismenko
21. kvě 2009

No Barčo, takže opět veselo, co 😒 😒 ??Asi bude nejlepší,když pošupajdíš k doktorovi 😖 😖 A nemohl by s tebou zůstat Míša?? že by si vzal volno??

valentynka
21. kvě 2009

jééé holky, žiraf už rodí joo, a v přímém přenosu nebo už odjela do nemocnice ???

Markét díky za sms 🙂

pismenko
21. kvě 2009

Je v nemocnici od brzkého rána 🙂

pismenko
21. kvě 2009

Šmarja, Dorotka se rozhodal sníst takového pejska, jak se to zapíná na ruku nebo na nohu...ta mu ale dává 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Val není zač, myslela jsem, že by jste byly rády u toho 😉 😉 😉

valentynka
21. kvě 2009

tééda tak jsme rychle dočetla 🙂
no to je super, jsem se moc nemílila s tím datem nééé???
tak to bude 21.5.09 🙂

akorát na číslo 21.mám nehezké vzpomínky 😢 dnes je to 8měsíců 😢

pismenko
21. kvě 2009

Val s taťkou 😔 😔 ??

valentynka
21. kvě 2009

jéjda, to je ale kukačka ta Dorotka 🙂

žiraf stopro do dvou hodin porodí 🙂

my jdem za chvilku k doktorce na kontrolu, Filípek si větrá prdelku,šmátrá mi do košíčků.

markét, tak si představ jak jsme bojovala s těma antibiotikama,když jsem je dávala Filípkovi a ta dokyna mi ještě vynadá jakože jsme neschopná , vrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 vůůůbec se mi tam nechce,ale musím s ním jít na kontrolu.
ted jsme taky trošku bojovali s těma lékama,bo mi nechtěl pořádně otevřít pusu i když jsem nad ním mávala ceckem 😀

valentynka
21. kvě 2009

markét, jj s taťkou,ten čas tak letí a stále si říkám,že jsme ho jen dlouho neviděla.

ale ted se rodí a vzniká nový život a to je nádhera 🙂🙂

endlessblue
21. kvě 2009

Makrééét... děkuju za zprávičkůůů!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to budou dneska nervíííky!!!!!

Žiraf držím palečkýýý!!!!!

pismenko
21. kvě 2009

A mávat s ceckem byla jistě dobrá motivace 😀 😀 😀

My půjdeme asi na zahradu 😎 😎

valentynka
21. kvě 2009

ahooj endy,tak jaké bylo pivíčko ??

jsem si tak říkala,když markét nabízí pejska,že ještě že jste si žádného nepořídili vid ?

kacena00
21. kvě 2009

ahoj holky!
tak to je nádhera, že už to zesiluje, to už tu budeme mít brzy žirafátko!!! 😵 😵 😵

val, pevný nervy u doktorky..

no a co se týká mě: ještě sem na tu neuro nevolala, protože sem mluvila s kamarádkou, co jí to začalo asi tak před 1,5 měsícem, je to prý syndrom kojících matek, je to prej docela častý (kurnik, já si s tím kojením taky vyžeru všechno...)

dobrá zpráva je, že nehrozí, že by se to najednou bloklo víc a já bych najednou necítila ruku, kdybych držela cyrilka, blbá zpráva je ta, že to bude fakt vleklý - ona chodí už od tý doby co se jí to prvně stalo k rehabilitační a prostě je to jen jakžtakž stabilizovaný že jí to permanentně brní ty ruce..no tak to mám dnes já, ta levačka už polevila v bolesti, ale obě ruce mi dost brní (jitu teď t zpětně lituju, jak si to měla na konci těhu)

obě sme se shodly že nejhorší je to v noci, ve 4 ráno sem byla kousek předtím brečet bolestí, a ráno, přes den jakmile to přejde do fáze brnění, už je to v klidu, a že to poznám, kdyby to mělo bejt nějak hustý, že michala nepustim do práce, že to bezpečně poznám, že sem to "nerozchodila"

takže jediný co zbývá napsat si rhb a cvičit..

pláče cyrilek tak zatim

zajdla
21. kvě 2009

Já se těším na mimi. 😀 😀 😀 😵 😵 😵

Ale pak už jsem na řadě já.Teda,to letí.Ale to si ještě počkáte.Nejmíň do konce července. 😀 😉

valentynka
21. kvě 2009

jéé baruš, jsme ti právě o tom zapoměla napsat,že to právě mamči kojenců mají z toho jak je tahají a jsou těžký.
já to jednu chvilku taky měla,že mě frt prsty brněly a bolela levá ruka, na té nejvíc filípka nosím a tahám autosedačku.

snad to brzy poleví a budeš to mít ok 🙂

pádím k dokyně

papa

endlessblue
21. kvě 2009

Val... pivíčko bylo bezva... mlíka pak jak pojízdná cisterna.. že jsem k ránu opět nakojila pyžamo 😕

Jojo, teď si říkám, že je fajn, že jsme s hafíkem počkali. Pořídíme si ho, až si budeme 100% jistý, že v budoucím domečku zůstanem. Teď začínáme šmejdit po realitách... to je taky bezva... žádnej tlak, máme na to 4 měsíce. I když prvně to bude provizorium někam do bytečku... a až se prodá ten byt v JBC, tak budeme uvažovat o baráčku. Prostě si už nebudem od nikoho půjčovat!!!!
Jéé a budeme mít nový autíko... to bude taky fajn! 🙂

helicek
21. kvě 2009

holky, to jsou patálie s různýma výskytama divných věcí........Baru, co třeba zkusit mastičku ibalgin? Ale mastičku ne prášky. Já ji mám doma a kdykoli mě bolí fakt neuvěřitelně kloub nebo sval, tak to tím máznu a je to za chvilku lepší. Ale ještě lepší je Ketonal krém, ten dávám Péťovi, když se mu blokne krční páteř, jednou jsem s ním jela na pohotovost, protože chudák šel ze školy hodinu a půl, a to normálně zvládal do 15 minut. Přišel nakřivo, hrůza, tak jsem ho naložila a doktorka rehabilitační mu dala ketonal, je volně prodejný a je fakt, že když si stěžuje na bolest krční páteře, máznu mu to a za hodinku je pokoj, pak mu to máznu preventivně tak dva večery ještě a pak je zase klid. Tak to zkus, za to nic nedáš, no teda dáš v lékárně

pismenko
21. kvě 2009

Tam je horko jako kráva 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pismenko
21. kvě 2009

Dorče usnulo v kočárku pod slunečníkem a já asi budu jenom sedět na lavce a chlemat vodu(nebo tam mám jedno čený 😝 😝 )...od Páji zatím žádné nové info není a doufám, že si pohne, protože musít jet odpoledne do br, tak kdyžtak někomu přepošlu...kdo tady bude dneksa celej den???

kacena00
21. kvě 2009

já tu budu celej den a budu rehabilitovat 😝
pivo bych si taky dala kurnik, asi si objednám na netu, no to zas bude pálka!

heli dík moc za radu, jo a to sem vám ještě neřekla...zdá se mi, že cyrilek pase koníčky jaksi podivně...asymetricky - tzn . levá ručička a levá nožička mu lítají ve vzduchu, řekla sem si, že to povim na preventivce, mluvim s touhle kamarádkou o tom brnění a bolesti a ona mi povídá o svojí holčičce, že je asi nemine vojtovka, protože např. koníky pase asymetricky... se poseru, jakoby nám nic není, přitom tisíc a jedna dorbnost k sobě...no tak vojtu zvládly i jiný rodiče,tak budeme muset případně ten řev vydržet, už se těším na úterní poradnu,

tak market, dyžtak piš, já to sem hodim

kremrolka01
21. kvě 2009

čau holky, no tak huráááá 😀, já to říkala že tu Pája už ráno nebude 😝 těšim se na Kristýnku a jsem zvědavá co to bude za macandu
Markét díky za zprávičku, my chrněli až doteď, malej usnul až v půl jedenáctý, ale byl hodnej, pořád nám s Petrem něco vykládat a skřípal jak nenamazaný dveře 😀
chtěla jsem jet s malým na ty uši (ty mi dají, prý po třech týdnech a už to jsou 4 měsíce 😅 ) ale je tam vedro a jsou jen do 11, tak to nechám na zítra 😝 radši budu sledovat Pavlušku, klidně mi to Markét přepošli, budu doma 😉

kremrolka01
21. kvě 2009

teda Baruš to jsem neslyšela 😕 ty si to s tím kojením musíš taky všechno vyžrat 😒

hehe... já včera měla taky pivní večeři 😀 a ráno od tý doby co držím bezmlíčnou dietu prsa poprvé zase krásně nalitý

Kubajs si teď hraje pod hrazdičkou, resp. pod není správné slovo, momentálně se nachází asi metr od Kubíčka 😀 ten s ní rupluje 😀 😀 😀

jo a musím vám napsat z čeho měl Kuba záchvat smíchu - z nahatýho taťky ve vaně 😀 Petr se zrovna koupal a já nesla Kubu přebalit, no jak ho viděl v tý pěně tak výtlem hlasitej neskutečnej, to byla legrace 😀 😀 😀

tevina
21. kvě 2009

Ahoj holky,

no tak vida,skoro to Žirafka stihla toho 20,tak držím palce at to jde jak po másle a za chvilku je tu Kristýnka 🙂

Písmen ta mám ale řasy,nádhera 😵

Baru ty si fakt vyžereš všechno,držím palce at tě to brzy přejde.

tevina
21. kvě 2009

Jéé holky já měla včera taky jedno pivko k telce,tomáš je pryč,přijede asi dneska večer a jedno se tam v lednici jaksi zapomnělo 😀

Jo a ráno jsem měla překvápko,probudím se a adámek nade mnou stojí v postýlce 🙂

rintintyna
21. kvě 2009

jéééé jupíííí rodíme hurááááá 😵 😵 😵

kremrolka01
21. kvě 2009

tevi no paráda, to je Adámek šikula, za chvíli ti bude doma pochodovat 😉

kremrolka01
21. kvě 2009

Markét tééééda Dorča má ale smetáky, je krásná 😵