Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
25. únor 2009

ahojík holky 🙂 ,

tak to vaše téma mně taky zajímá 😉 . Žel u nás je to naopak 😅 ... manža má divný pocit, aby malé nějak neublížil 😅 ... tak jsem mu vše vysvětlovala, obrázky ukazovala a předevčírem jsem udělala dobrou večeři a vzala hezké prádélko 😵 😵 . Zatím na to vcelku chuť mám, je to snad lepší než dřív, neb když jsem brala antiko, tak ta chuť nebyla snad žádná 🙄 . Sem zvědavá, jak to se mnou zamává po porodu... 🙄

pavis
25. únor 2009

Zuzi, to me budi rano rak, ze mi skube vlasy z hlavy, takze llelelele bych docela obcas brala 😀 Vcera se vzbudila "jen" 4 krat, nekdy az 5krat. 🙄
Peto, to je u Anicky to samy, nahata se hybe jak diva, ale podle me ji spis vadi kathoty nez plina. A pokud to muzu porovnat s ostatnima miminama, co pouzivaj jednorazkovky, tak opravdu o plinach to neni.

tanuki
25. únor 2009

kdybych měla jistotu, že pi kojení neotěhotním, asi by to taky bylo jiné 🙂

pavis
25. únor 2009

A s tim tulenim, myslim, ze je dost rozdil mezi maminou spiciho a nespiciho miminka, to stredobod nestredobod, spanek je dulezitej!. Moje kamoska mela mimco, ktery vykoupala, v pul osmy polozila do postylky, pusu, hracku a chlapecek behem par minut spinkal az do 6 rano, pak se napapal a spali az do 8, a to kazdou noc! Ona se divila, jako co ze kdo ma problemy se sexem po porodu a pri miminku 😵

zirafik
25. únor 2009

pavis a jak takový mimčo porodit 😀 😀 ? To musí být paráda...... 😵 ... to je skoro zázrak 😀

zirafik
25. únor 2009

si myslím, že už jako u mimča se pozná jestli to bude v noci velký spáč nebo mu bude stačit 5,6hodin... znám takový lidi . Já musím min. 7, ideálně 9 hod. 😅 .... si musím naspat na mimčo... to bude divočina ... 🙄 🙄

pavis
25. únor 2009

Pavli, ty mas jeste nadeji, ze takovy budes mit 😀 😀

zirafik
25. únor 2009

myslím v dospělosti...

zirafik
25. únor 2009

naděje umírá poslední 😀 😀 . ok... budu dál žít s nadějí 😀 😀

ver.kuc
25. únor 2009

Bré ránečkooo

Holky, téma sex po porodu mě MOC MOC MOC zajímáááá!!!! Manža moc dobře ví, že přesně v sobotu mi končí šestinedělí a asi ho už dýl na uzdě neudržím !!!! Šmarjá, já mám skoro strach. Masíruju jizvu po nástřihu jak divá, aby to nebylo cítit, cvičím na dno pánevní, ale děsně se toho bojím, fakt... jk kdyby to mělo být poprvé 😅

ver.kuc
25. únor 2009

Co se týče spánku, tak to zatím docela jde. Krmíme většinou 10 nebo 11 a pak cca ve 4 a pak až v půl osmý. Tak se celkem vyspím. Je fakt, že mi jedno kojení se všema procedůrama zabere hodinu. Malá začala víc sosat... už papkáme minimálně 20 minut. Pak 10 minut odříhnout, pak si 10 minut poivídáme, pak přebalit, pohoupat v náručí a frk s ní do postýlky. Naštěstí usíná sama v postýlce bez problémů.

zuzanka26
25. únor 2009

no holky včera jsem zrovna četla, že mít dvě děti hned za sebou, tak rok máte peklo na zemi, ale za tři roky jste v pohodě.... přemýšlela jsem nad tím, ale já to raději rozložím a užiju si Sárinku naplno, se vším, co k tomu patří- i to nespaní. Já nejsem obecně žádnej spavec, přes den nespím nikdy, připadá mi to jako ztráta času a raději někam jdu, ale někdy padám taky pěkně na hubu, ještě že mi teda manžel večer pomáhá. 😕

PAvi, to už u vás začne ta pravá sranda, až začne vytahovat věci ze skříní apod. 😀

zuzanka26
25. únor 2009

je s tím cvičením, já jsem teda dodržela tři měsíce od porodu, ale slyšela jsem, že po císaři snad i půl roku se nemá cvičit.... ráda bych ale něco už dělala, nejsem sice teď tlustá, ale na břiše je takůže pořád vytahaná 😖

zuzanka26
25. únor 2009

Veru já jsem taky takhle spala líp ještě před měsícem, to teď se to nějak začíná měnit. 😖

zuzanka26
25. únor 2009

mám teď hodinu řečtiny tam mizím pa

beruskaveruska
25. únor 2009

😀 😀 😀 😀 ahoj koukám, že se brodíte tématem sex. Ono je je jedno jestli po nebo před porodem já jsem po porodu taková citlivější a stačí mi k tomu maličko 😀 😀 😀 a je vymalováno 😀 😀 někdo naopak říká, že měl lepší sex před porodem. Jo a šestinedělí jsme teda nedodrželi ani náhodou. Bo celé těhu nic takže pak chlupy lítaly jak to šlo. Ted bych už potřebovala být fit aby zase mohly chlupy lítat 😀 😀 😀 , když už se dopuju tím clostilem.

jinak koukám, že opravdu co dítko to originál a něk´teré maminy jsou řádně vyflusané z nočního kojení a vstávání. Holky držte se poklady za to stojí jen co jste se jich načekaly 🙂 ono se to časem srovná a pak už na to budete jen vzpomínat 😉

tanuki
25. únor 2009

no, u nás chvíli trvalo, než jsem si po porodu zvykla na rozdíl mezi mazlením a masáží hráze 🤐 😀 ten pocit. uf, už aby to bylo za mnou není předpokladem pro dobrý sex 😅
verčo, to máte hezké, to by se mi taky líbilo. Jenže Veru vydrží nejdýl 20-02, takže se tak či tak nevyspím, protože ve 20spát nejdu..ale už začínám! Teď usíná ve 21 a jdu s ní..takže když se válím celkem takhle dlouho, jsem vyspalá!

christla
25. únor 2009

Dobré ráno!
Tak já jsem dneska nějaká vysátá. Včera jsem to s tou prci krat přehnala a večer jsem se nemohla ani hnout, musím se šetřit. Já si neumím práci rozdělit.
Co je ale horší, bolí mě zub. Víceméně mě bolí dáseň u zubu. Zašla bych si k zubařce, ale ta moje řestala ordinovat, protože odjela pracovat do Ameriky a za sebe náhradu nenašla, takže ordinaci zavřela a lidi po*erte se. No a jak to tak vypadá, nové pacienty nikde neberou. Já nevím, co budu dělat. 😖 ☹

christla
25. únor 2009

Jinak co se týče sexu.....
Snad to ani nebudu psát.... My t skoušeli párkrát. Já na to totiž nemám vůbec chuť a navíc ty moje infekce močáku a výtoky..... Takže jsme t vzdali. Je mi manžela líto. Já nechci, aby měl pocit, že ho zanedbávám, ale ono to bohužel jinak nejde. 😔
Furt si říkám, že po šestinedělí se to srovná. Teda doufám v to.....

beruskaveruska
25. únor 2009

ahoj Christuš někdo z jiných zubařů tě vzít musí to jsi akutní případ a hlavně těhule takže bych klidně zaklepala na nějakou ordinaci a klidně si 2 hodiny počkala jen aby se mi ulevilo. teda aspon tady u nás to tak funguje. 🙂

tanuki
25. únor 2009

chris a jakou máš pojišťovnu? zkus Corsodyl ústní vodu - doporučovali nám jí na zubním, jediná opravdu fungující a prevenci parodontózy, vhodná i takhle při těhu obtížích s dásněma.
Tady na webu ozp píšou zubáky, co ještě berou, ale nevím, zda se to týká všech pojištěnců nebo jen OZP. Tak někteří asi určitě berou i ostatní poj ..
http://www.ozp.cz/pro-klienty/smluvni-lekari-oz...

christla
25. únor 2009

Beruško, asi mi nic jiného nezbyde nebo pohotovost. Tady je všude fakt strašně narváno a doktoři rostě nov neberou. Já volala zubařce, co k ní chodí manžel. Jsem si říkala, že třeba zavřou oči a ono prd..... Ještě skusím zubařku tady ve vedlejším městě.

christla
25. únor 2009

No já mám 201 pojišťovnu a tu berou ve Vjenské nemocnici. Já se právě chtěla Praze vyhnout, protože jak tam zase dojíždět.... Ještě zkusim okolí a uvidím. 😒

beruskaveruska
25. únor 2009

jo ty zubaři to je děsný fakt tak držím palce aby to brzo ustalo a hlavně aby jsi našla nějaké zubaře 🙂 mě tenkrát nmoje zubařka taky řekla, že už nebere, ale manžela prý ano to je rodinný příslušník a nebyl problém 🙂

valentynka
25. únor 2009

2.strana téééda kdepak jste ?

ahojky 🙂

rintintyna
25. únor 2009

čau Val 😉

valentynka
25. únor 2009

ahooj rinty 🙂

jéé holky, nemluvte o zubech 😠 😠 😠 😠
mě už zase od rána něco lehoulinc epobolívá, já se na ty zuby vy*eru 😀 😀 😀

valentynka
25. únor 2009
valentynka
25. únor 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2775652

jojo,zase ujíždím na aukci 🙂

přidala jsme pár nových foteček,aby jste viděli,jak jsme už velký 🙂

valentynka
25. únor 2009

tak nás zase toršku posunu joo?

Filípek už spinká na balkoně a já jdu vytřít schody dolů, mám službu místo souseda,který si užívá na horách.
naštěstí nepadal sníh,tak ho aspon nemusím uklízet.

včera mi Filípek spinkal 5 hodin na balkoně,no je to zlatíčko🙂

za to v noci nic moc 22 - 2,30 - 4,30 - 6,45