Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
14. srp 2009

no endy ty a druhá jo copak copak 😕

endlessblue
14. srp 2009

mno.. že tu straším do půl dvanáctý... a už jsme v procesu.. 😔 navíc se Juli budila přes celou noc... nic vážného ale vstávala jsem z postele asi 20x 🙄 🙄 🙄 🙄 jak já bych spala..

jitousek
14. srp 2009

u nás noc ušla jedno kojení v 3.30 a pak v pět 😎 vylezli jsme v půl sedmé 😎 no klasika já si poležela Míša si od půl šesté vyprávěl s dudákem potom s peřinou a pak jsem mu vrazila pískacího tučňáka tak měli velikou rozpravu pak mě tahal za nos píchal mě do očí a bylo po ležení 😀 😵 😵 😵

endlessblue
14. srp 2009

Teď jsem si uvědomila, že já tu o velkém H.... píšu pořád a vlastně o ničem jiném. 😀 Situace se bohužel nemění.... stále nic... už jsem hotová...malý snad prasknou střeva... 5 dní už je trochu extrém 😔

jitousek
14. srp 2009

to věřím endy znám to a už mě to ani nijak nerozhazuje 😎 jelikoš bych se musela zlobit ale sama na sebe že já koza víc nespala když byl Míša v břiše 😵 😵 😵 jenže ono mě to právě nešlo v noci jsem byla jak vejr Míša řádil od půl noci do rána kolikráte kopancema a to se nedalo spát a teď to mám v bledě modrém když se narodil několikráte za noc buzení nahazování dudana otáčení z jedné strany na druhou apod.

jitousek
14. srp 2009

není endy 7 dní je norma pak už začne být extrém 😉

jitousek
14. srp 2009

já letím do krámu zatím pa Míša spí manža taky bude hlídat jsem tu v cuku letu musím koupit papriky a protlak chci zksit udělat plněné mám super recept od kámošky tak zatím chvátám ať to ztihnu 😎

endlessblue
14. srp 2009

tak utíkej Jitu.

....... ale 7 dní je pro pouze kojený děti, ne??? Mladá baští 3x denně něco jinýho než mlíko.. a furt nic..... no.. už tady o tom přestanu psát. Jdu jí udělat heřmánkovej čaj.. ten prý projímá a svačina švestky se sušenkama

jitousek
14. srp 2009

hele pokud se Ti malá nesvíjí v křečích a nebrečí že by jí bolelo bříško asi bych se tím netrápila jestli je to pět dní není to moc ani málo kámoška z porodnice má taky malou slečnu a kadí jí po devíti dnech a to jí nekojí už od 2 měsíce a te´d už jsou dávno na příkrmech zelenina ovoce a porád stejně tak že je to individuální a prostě nemá cenu se tím trápit až přijde čas vykadí se můžeš zkusit taky ještě odvar z vloček ten taky projímá 😵

jitousek
14. srp 2009

náš Míša ho teda nepozřel zkoušeli jsme s ním zahustit sunar když jsme sunarovali aby se zaplácl a to byla zatím jedna jediná věc co kdy nechtěl jíst 😉 😵

endlessblue
14. srp 2009

Jitu to je fakt. Malá je úplně v pohodě. Jen občas zrudne a tlačí ale pak jí to přejde a nic. Jen se bojím, že až to přijde, tak to zas bude tóčo jako minule.. ale co nadělám. Mrkev, rýže, banány.. to neměla aspoň 14 dní... stravu jsem jí upravila.. víc už udělat nemůžu. Asi ten přechod na příkrmy hůř nese

Odvar z vloček mám v plánu večer. Zadělám jí s tím kaši.. tak uvidíme... malá kaše miluje... mlaská u nich nahlas a dělá.. hmm.. mam mam mam 😀

kremrolka01
14. srp 2009

tak já třetí 🙂
Veru co bys to tu neřešila 😉 snad se Julča dnes konečně vykadí
já myslím, že je to daný ta peristaltika a nic moc s tím neuděláš
hlavně že jí bříško nebolí
Kuba kadil kojenej 4-5 denně, teď kadí 1-2x denně
jinak já žádnou antiko neberu a mrcha zatím taky nikde 🙂

kremrolka01
14. srp 2009

a gratulujeme Míšovi k 7 a Filípkovi k 8 měsícům!!!!!! 😵 😵 😵

zajdla
14. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Dneska mi přišel rodný list,tak to vezmem jedním vrzem mateřskou i s porodným. 😀 Aspoň něco.Ještě musím příští týden do Hodonína vyřídit kartičku pojišťovny. 😀

U nás zataženo.Doufám,že se to rozežene.Chceme jít odpoledne na malou prochajdu. 😀

pismenko
14. srp 2009

ahojte, taky klukům veliká gratulka 😲 😲 😲 😲 😲 😲

valím na nákup.

Já myslím, že to kadění v klidu, asi to hold všechno spotřebuje.Když jí fakt nic nebolí, tak bych to tak nehrotila.Strava snad pomůže, ale klid 😉 😉 😉 😉

zuzanka26
14. srp 2009

Ahoj holky,
tak u nás dnes noc normální, hurááááá!!! konečně se zase cítím jako člověk a ne jako mrtvola bez zájmu o okolí. Nesnáším ty dny kdy nemůžu vůbec nic dělat, jak jsem utahaná.
takže dnes mám opět energie na rozdávání, v noci jsem jen dala pírkrát napít vody ale tím stylem, že si dvakrát lokla a otočila se na druhou stranu. Akorát k ránu furt chtěla dudlíka a zároveň jí pořád padal.

Takže naše diagnoza neklid a nepokoj je doufám zažehnána, děkuji už nechci.

s tím kakáním to je děs, my zase máme opačnej extrém, u nás je to i třeba 5x za den ale kolik!!!! vždycky si říkám, jak je to možný, že se to do ní vejde. Tak jsem to včera nepřeháněla a dávala míň a večer jsem kaši udělala řídkou, aby jí to tak strašně nezapláclo.

Holky já myslím, že v těhotenství se má odpočívat, ale naspat dopředu to stejně nejde. 😕

Jo klukům gratuluju, a vůbec já mám furt zafixováno, že ty ledňáčci jsou jakože ještě malinký miminka a ono už jim bude 7 měsíců 😅 😅 😅

rintintyna
14. srp 2009

čau kočky, tak po delší době přicházím nedobře naladěná, respektive jsem se před chvilkou rozčílila, až se mi chce skoro plakat (to ty hormony). Objednávala jsem se před chvilkou na ten NT screening. Řekla jsem slušne kdo jsem a že bych se chtěla objednat, baba nejdřív dlouze mlčela a pak teda že jo a v kolikátým jsem tt. Tak říkám, že na začátku 10tt a chtěla bych se objednat na tehdy a tehdy. A ona, že to jí teda nevychází, že to už budu v 13tt a já na to, že v brožurce jsem se dočetla, že to má být mezi 11 a 13tt a baba na mě už nepříjemně, že to je myšleno ale max do 12+4 😕 a že teda jak. V tu chvíli jsem zkratovala a nemohla se těch svých tt nějak dopočítat a baba, že na to teda nemá čas a předá mě kolegyni, tak jsem chtěla začít od začátku, ale ta druhá, že prý všechno slyšela a ať prý příjdu v úterý 1.9. 7:20 s těhu průkazkou a patřičným obnosem a zaklapla mi telefon. To, že jsem měla ještě 5 dalších otázek, jestli se to dá natočit na DVD a kolik to stojí atd. to už jaksi nikoho nezajímalo 😠 Jako chápu, že mě včera odpo vypoklonkovali s tím, že už tam nikdo není a vyšetřují srdíčka, ale myslela jsem, že přes den zvedají telefon nějaké sestry, které by měly ochotně zodpovědět všechny dotazy. Zvláště, když to nestojí malý peníz 😒 chjo, chjo. No normálně bych nad tím asi mávla rukou.....

kremrolka01
14. srp 2009

holky já se s vámi na čas zase loučím, budem teď s Kubou dva týdny na chalupě
Markét škoda ten srazík no ☹ ale snad ještě bude příležitost 😉
páááá

valentynka
14. srp 2009

ahooj ženy 🙂

jojo mrcha mrchovata si mě už našla, doufám,ež rychle vypadne 😀

Jiank já když vařím Filípkovi tak tam dávám olivový olej, je to potřeba na uvolnění vitamínů

Endy ty bereš antiko ???

endlessblue
14. srp 2009

Holky, díky za tip.... 2 probiotický sušenky Sunarka a švestky s jablíčkem do malý padaly jak do popelnice 😉

endlessblue
14. srp 2009

Rinty: no to je síla... chápu že člověka to pěkně rozhodí... důry jedny nepříjemný. Ale co... pohlaď bříško a nic není tak špatný, jak se na první pohled zdá, ne??? 😉

Kremrol: tak si to tam užijte!!!!!!! Uvidíme se tady a to už budu bydlet zase jinde 😅

Val: od včerejška tam malé také dám kapku olivovýho oleje. Ale štve mě, že v některých příručkách píšou, že extra tuky se dětem do 1 roka dávat nemaj... někde píšou, že i ždibec klasického másla není na škodu.. taki nevím
Jojo, beru ten Cerazette.. co se může i při kojení... až nebudu kojit, tak najedu na normální antiko... 2. mimi zatím nechceme 😅 hmm.. teda manža nechce.. já bych klidně na jaře tomu zase nechala volný průběh 😅 😅 😀

zirafik
14. srp 2009

čauves holky,

Péti ty se tak máš, že vypadnete ... mně už to doma leze na mozek 🙄 a to se snažím pořád někde trajdat ,,, ale taková chatička v přírodě 😵 😵 , to musí být nádhera.

Týnuš, je to hrůza co se dneska děje... 😠 . Rodí se spousta dětí, podle toho to vypadá 😠 . Porodky nestíhaj, sestry nepříjemné 😠 , školky napráskané, všechno na děti drahý až hrůza... 😠

Zuzi, to je dobře, že už máš klid 😉 . Já se tak těším až bude to dítě samostatnější 😖 . Neb poslední dny jsou fakt náročný 😝 . Jediná výhoda, že spí v noci, to si nemůžu stěžovat... ale přes den 😝 , včera spala tak 2x půl hodiny, pořád kňourání, kojení, zabavování 🙄 🙄 , já sama doma, manža dorazil v sedm večer 🙄 , na prochajdě jsme byli ve městě nakoupit a cestu zpátky prořvala 😠

zirafik
14. srp 2009

Jináč se taky hlásím do kluby nemrchovatejch 😀 😀 😀 ...snad to nezakřiknu 😅 .. .neberu antiko.... S tím druhým uvidíme... dle situace... manža by chtěl, ale ten se jen ňuchá, tak tu votročinu 😅 nevidí... ale zase bych ráda, aby děti byly za sebou a mohli si spolu hrát... i když bude to asi náročný 😝

zirafik
14. srp 2009

Holky, tak zhruba za týden vzniklo 😅 naše mimi 😵

valentynka
14. srp 2009

děkujeme za gratulky 🙂

Endy, jen to tu pěkně řeš, potřebuješ poradit ,tak do toho tu jsme 🙂

zkus jí dávat hodně na bříško a nějak s ní cvičit s nožičkama k bříšku

valentynka
14. srp 2009

filípek rpávě zápasí s rourou od vysavače.

ted dopapal broskvičku od babi ze zahrádky, jsem jí mixla, bo oběd bude mít až po spinkání, nějka s emi nechtělo ted jít vařit 😅

endy, super, že to do ní padalo, ony ty sušenky jsou dost sladky a je to pro ně chutnější v té přesnídávce

valentynka
14. srp 2009

ááááá už šmjedí ve skříni po vlhčených ubrosukách,se u líbí jak to šustí

holky,ten je tak zvědavje,to je hrozný.

včera večer to byla prča, jak nechce už moc ležet u kojení,tak ho občas nakojím v sedě, on se otočí,třeba si hraje a zase se přicucne, tak jsme na něj s tím prsem zamávala a to bylo smíchu,to by jste měli vidět, ten se řechtal 😀 😀 😀 😀

endlessblue
14. srp 2009

Val: hehehe.. vy teda máte polohy u toho kojení 😀 😀 😀 Jak se mává prsem????? 😅 😅 😅 😀

valentynka
14. srp 2009

endy, noo mega prsem jde mávat,al ebylo tím myšleno jako zahejbat 😀 😀

endlessblue
14. srp 2009

😀 hihi tak to jooooooo 😀 😀 😀

Pomalu si půjdu vzbudit tu mojí šípkovou jůlinku. Jídlo už mám pro ní nachystané. Tchán přivezl ráno piclýho králíka, tak ho bude mít s bramborem a cuketou. Nejak mi dochází fantazie, co jí pořád vařit. Holky, kdy budu moct začít s hovězím????