Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
22. led 2010

ahoj holyk jdu vás pozdravit a musim se též zastat julinky, protože si rozhodně nemyslím, že těch 10,5 kilo je moc, slíš si myslím, že je to normoš a průměroš

tak nedělejte kvůli svejm vychrtlejm modelum z julči tlustýnu nebo basama s fousama 😀 😀 😀

nojo, sem se napojila a začlo řvát dítě

tak jo, a ne že se někdo naserete jo? 😀

endlessblue
22. led 2010

Baruš... kujůůůůůů 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
22. led 2010

Baruš.. tady se nikdo nenasrává... maximálně naši miláškové se občas notně poserou 😀 😀 😀

kremrolka01
22. led 2010

dyk já to tak nemyslela 😉 +- kilo jsou na tom ledňáčci stejně 😉 jsou to prostě krásný povedený šikovný dětičky 🙂

kremrolka01
22. led 2010

my jsme od včerejška úplně bez teplot... huráááá 🙂 trošku má suchej kašlík, tak asi to byla nějaká ta viróza, vyrážka žádná

kremrolka01
22. led 2010

a Karlička má teda teda mega monstrózní bomba šatník 🙂 úplně jí ho závidím 😀 já chodim od porodu snad v jedněch kalhotách a mikině, triček mám teda zpočátku zeblitejch nyní upatlanejch dost 😀

kremrolka01
22. led 2010

jj na rinty taky pořád myslím, už se jí to holce blíží, necelý dva měsíce 😉 to už tu bude tintiňátko cobydup 😵

valentynka
22. led 2010

ahoj holky,

my jsme ráno v 7,30 jeli na náhradu plavání, bo tu poslední lekci co bude, tak nejde, bo jsme na horách.
pak jsem zašla do Kik, koupila jsem tam chlapovi pyžamo, tak snad to ocení 😀 pak takovej futrál na vajíčka, se bude hodit na hory,se nebudu strachovat,že se mi rozbijí.
jiank jsem tam šla schánět Filípkovi tepláky, ale měli jen do vel.80 ,dvoje za 150,- což by šlo.

jitoušku, pěkný výběh teda, jako 7m to je dost, to je do nějaký haly a nebo ven na zahradu-tam by se to užilo nejvíc 🙂

Zajdi, já dnes peru,tak mě čeká žehlíno o víkendu 😉

beruško,tý jo, už takhel brzy budete mít miminečko u sebe ? 🙂 tak snad se nesekli a nebude to kluk, bo kupovat všechno znova to by byl masakr 🙂
váha super !! to moc nenabereš.

Tevi, díky za odkaz, to jsou super ceny, už jsem to tu párkrát zahlídla na koníkovi, tak asi nakoupím, ono nám to balení vydrží na dýl,protože mu to dělám slabý

endy, tak to je teda kaše za levno 🙂 a je to mléčná joo? bo nemléčný se tak nějak pohybujou

valentynka
22. led 2010

ale holkýýý, tady přece nikdo nedělá z Juli tlusťouna 😀 no má trošku víc kilo než ostatní měli,ale to neznamená že je tlustá 🙂
a nejsem nasratá 😀 😀 😀

kremrolko, to je dobře,ale ještě počkej, Filípek se osypal asi dva dny po teplotě

valentynka
22. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17225655&tab=1

holyk tady je ta sedajda romer a dobrá cena

valentynka
22. led 2010

je to nejlevnější na netu a nevypadá špatně, co říkáte ?

valentynka
22. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29861395&tab=1

ta je do třídveřáku

tak babo raď, na trhu jich je tolik,že nevím jakou vybrat.
chtěla jsem nějakou do těch 25kg,ale asi nakonec skončím u té do 18kg

endlessblue
22. led 2010

Jojo, je to mléčná kaše Hipp... různý druhy, s ovocem, jahodová... parádní cena a když měli akci, tak to bylo za 30 😀

endlessblue
22. led 2010

Holky a až budou mít víc jak 18kg.. tak jaká sedačka se pak kupuje??? Sedačka, nebo už pak stačí ten podsedák????

tevina
22. led 2010

Kremrolko to je fajn že je kubík už bez teplot 🙂

Val jo jo tady na mk ty čaje taky někdo prodává.Právě tak jsem to zjistila a šla hned mrknout na mmb,protože jsem to chtěla od ověřenýho prodejce.

tevina
22. led 2010

Veru pak ještě podsedák asi ne.No i když ty máš holčičku a bude drobnější,takže těch 18 kg bude mít třeba tak v 5 letech a to už možná mohla do podsedáku.tomík jezdí už docela dlouho,ale on je velikej.

beruskaveruska
22. led 2010

🙂 Verunko nádherný fotečky 🙂

Kremrolko no jo Karlinda má víc hadrů do roka než my za 10 let 😀 jo a trik na poblití na sebe mám dost toho se nebojím 😀
No a malej měl z čeho teplotky z očkování? to jsem nějak nepostřehla...

Val no snad nebudu nabírat rychlostí blesku to by mě drblo 😀 , ale co nabraly jiné holky nabetu taky 😝 a kíja se narodí max o 14 dní dřív, ale spíš jen o 10 🙂

Baruš teda cyrda si ví, že chceš drbat na koňovi tak se radši budí co??

valentynka
22. led 2010

holky mě Filípek vůůůbec neblinkal, tak možná všeho všudy 5x

zirafik
22. led 2010

ahoja holky, tak včera jsme měli 8 měsíců, tak jsme byli u dr. a vážíme 9,7kg a měříme 77cm 😝 😝 . Vypadáme spíš na rok 😅 😅 . Ale co se týče dovedností, tak tam vceku pokulháváme.... dostane se na kolínka a pohupuje se na nic, občas kousínek popoleze, sama si ještě nesedne, ale když je na mě, chovám jí, tak si stoupá... co se týče mluvení, tak od včera děláme tatata a občas i jiný slabiky a máme 4 zuby a 5.a 6.se prořezávaj 😝

jitousek
22. led 2010

jdu jen v rychlosti pozdravit páč dnešek mám rozlítanej opět chodím na rehabilitaci s krční páteří byla jsem u mudr a jsem zablokovaná jak stará hajtra ☹bolela mě s toho zase hlava a brněli mě i ruce ach ju no tak jsem vyrazila k ranhojičům a naordinovali mě 10 rehabilitací + eletriku no tak uvidíme to poslední před půl rokem mě pomohlo ....no jen kdyby Míša nebřibíral a Jituška cvičila .....tak by to šlo jenže kde ukrást kousek času a pak se člověk blbě vohne a další blokajs je na světě 😖no nic uvidíme 😉

juuuu Beru to to letí fakt 22tt není možné ale krásné 😵 😵 😵

val šťasná to maminka jestli Filda neblindil my jsme blindili jednu dobu pomalu po každém kojení 😒a nejvíce byl poblitej manža páč já musela ještě odstříkávat tak si ho vždy když byl doma brával na odkrknutí a to byli někdy šlehance od hlavy až k patě 😝 😎 😕 😵 😵 😵

jitousek
22. led 2010

😵 žirafííííííík jůůůů teda vy jste pašáci velikýýýýýýýý a šikovní ......to je to že všude se děti cpou do tabulek pak si jeden myslí že to jejich dítě je divný nebo nedej bože opožděný .......každý má svoje tempo a svůj styl někdo si dřív stoupne než sedne a někdo dokonce lezení přeskočí .......my jsme se jeden čas jenom kutáleli a pak přišel styl plížení a to trvalo faaaakt dlouho myslela jsem že ani nepolezem a teď zase porád lezem a stále se bojíme pustit chodíme s oporou já se teda nekrčím když chce Míša chodit dojde si kolem gauče a nábytku kam potřebuje nebo máme super vynáles veliká krabice od pamprsek .....to Vám je hračka na půl dne víte co se všechno dá dělat s krabicí??? Tak dá se s ní ťapat po bytě lepší jak drahé chodítka a pomůcky k chození ......dál se dá do ní vlézt a může se v ní vozit jako v autě a to by jste viděli to nadšení ...pak se do ní dají schovávat házet hračky a zase vyndávat či vysypávat .......dokonce náš malý objevitel zjistil že je to dobrej stupínek a na gauč tak že sleze a vyleze 😵 😵 😵 no a pak jsem taky vymyslela hru šikmé plochy když se krabice podloží dají se po ní puštět kostičky a vždy spadnou a Míša říká báááá jako bác :o))))))) 😎 😎 😎 😎 legrace novou interaktivní krabici od plen doporučuji ....jo a ještě je na ni máma a mimi to vždy ukazuje 😎 😀

zajdla
23. led 2010

Prvníííííííííííííííííííííí

zajdla
23. led 2010

Beru to je super,že ty týdny tak letí.Karlička krásně roste,no prostě super.Ani se nenaděješ a bude tady. 😉

Žiraf,tak to jste dlouzí.Ty brďo.Lucka měla v roce 74 cm. 😀 Ale my jsme s manžou malí,tak proto. 😉 Malá na to dojde s lezením.Uvidíš.Chce to čas.Během pár dní může lozit až vám půjde hlava kolem. 😉

Jitu,tak to je super,že má Míša takovou oblíbenou krabici.Ty dětičky si něco oblíbí a hotovo.Na co hračky. 😀

Linduš má super rýmu.Musela jsem v noci i odsávat.Chytla to od Lucky.Ta ji má už od středy.Ach jo.Musíme vydržet.Ale je z toho malá otrávená.V noci toho moc nenaspala.A já taky ne.Uvidíme dnes.

Musím letět.Dítko řve.

kacena00
23. led 2010

hojahoj!!!

hele já se přihlásím něco napíšu, řve cyrda pak mám čas a nejde to, no na poprdění 😀

žiraf, já nemyslím, že by malá nějak pokulhávala... myslím si, že když se to srvoná s většinou dětí (kt. sou v dnešní době co tak pozoruju zrychlený) tak ti teda pokulhává ve vývoji, ale jinak je spíš tak akorát a možná i trochu dřív, aspoň co to srovnám s cyrdou a to mi ještě doktorka řikala že něco dělá dřív než taqbulkově...a jináč je teda kočenská narostlá to se s ní nadřeš...

zajdi vy taky furt jen řešíte rýmu, chjo...máte moji soustrast, debilní rýma ale komplikuje život

kremrol, myslela sem na vás jestli už ste bez teplot..tak sem ráda a neosypal se ti? tak přeci asi jen ta viroza...bašti preventan, kojíš pořád že? já ho každýmu nutim, ale já jen tak něco nevychválím, a todle prostě musim chválit - furt dokola ale musim 😀

val, já ji mám za stejnou cenu tuhle romerku, chlap ji poslal hned do druhýho dne a to bylo před vánocema, já se jen zeptala a on vypravoval PPL tímhle směrem tak mi ji hodil

jenže cyrduch v ní furt kloktá 😅 😀

kacena00
23. led 2010

jo endy kde maji ty levný kaše???

zirafik
23. led 2010

ahojík kočky, díky za pozitivní reakce 🙂 , jste moji andělé těšitelé 😅

Já jsem se na to povznesla, dr. to nijak zvlášť taky neřeší, ale je spousta dr. co fakt vše tabulkově řeší 🙄 . Jinak dneska ráno zase kousínek popolezla, ale spíš teda couváme 😕

Zajdi, tak to máte pech s rýmičkou, ale u nás se teda pofrkává permanentně, někdy víc jindy jen trošku ráno odsaju

Jitu, to jsi mně teda pobavila s tou krabicí 😀 . Tak říkáš tu od pamprsek, ta je nejlepší jo 😀 ???

Péti, jak je? Co Jakoubek?

Kaci, díky. S preventanem souhlas 😉 , já ho taky každýmu nutim 😀

rintintyna
23. led 2010

ahoj vy stará banto 😅 bo nenapadlo mě příhodnější oslovení 😨 jsem ráda, že to tady tak pěkně šlape a nepřesunuly jste se všechny na ten facebook, bo to by pro mě fakt byla konečná
uznávám, že jsem tu nebyla šíleně dlouho, třeba se přidám víc, až bude prča na světě, bo momentálně se tématicky fakt trochu míjíme 😕
jinak je fakt, že už se to pomale blíží. Včera jsme se jeli podívat do porodky v Neratovicích na první schůzku s PA. Srdce jsem měla v krku a vymazaný mozek, tak jsem byla vděčná, že jsem si dopředu sepsala něco jako částečný porodní plán, aby bylo vůbec o čem mluvit. Prostředí působilo útulně, akorát teda varovala, že personál jsou taky jen lidi a všelijaké nátury, takže i když se nám prioritně bude věnovat ona nebo kolegyně (pokud využijeme nabídku placené služby) tak samo příjdeme do styku i třeba s morousy atd. Ale to je tak asi všude, a hlavně záleží na člověku, jestli se nechá vydeptat, nebo je trochu nad věcí...... a já pořád doufám, že budu hlavně nad věcí 😀 😀 😀

zirafik
23. led 2010

Jo a kde je vůbec naše zakladatelka Lucinka a taky Týnka se dlouho neukázala ...... halóó... jo a Chris..... no je těch holek víc, co jsem tu neviděla ... já se snažím aspoň dočítat, když už dítě nedovolí napsat 😝

zirafik
23. led 2010

jééé, to se povedlo Týnuš ..

zirafik
23. led 2010

33tt 😕 😕