Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
1. bře 2010

Klárka je krásňoučká.Takový drobeček.

Včera jsem večer volala Lucce a ani neměla čas mi říct ahoj.Ale je šikovná,jezdí už sama na vleku a pomalinku s dědou sjíždí kopec. 😀 Mě už je teda pěkně smutno.

Dnešní noc na prd.Malá se pořád budila.Buď bříško nebo zuby.Ale asi bříško v 5 jsem ho namazala pupíkem a pak ještě usnula.A spala do půl 7.Jsem jsem praštěná.Asi si s ní půjdu lehnout přes den.

zajdla
1. bře 2010

Beru držím pěsti,ať je vše OK.Ale určitě bude. 😉

jitousek
1. bře 2010

bré ráno 😉 tak u nás se ještě hrupká a to jsme prosím pěkně ještě ani na mlíčko nevztávali ........možná že to bylo kolem 3h ráno to jsem mu ale dala dudana a usnul no ve 3 teda jako mlíko odmítám vařit ani manža nás neprobudil já jsem se vzbudila před hodinou a nasnídala se a čekám kdy se ozve to naše zvířátko a porád nic 😵 😎

jitousek
1. bře 2010

tak vůbec nevím jestli s mám hnát k tej doktorce páč dneska v noci jsem ho chrmlat neslyšela no uvidíme až se probudí jak bude vypadat 😎

jitousek
1. bře 2010

Beru myslíme na Tebe a pak dej vědět juuu 😉

a taky by jsi jako mohla vyfotit domeček vaší berušky naposledy jsme ho viděli před skoro deseti týdny 😎

lucianas
autor
1. bře 2010

Ahoj,

Týnko, ještě jednou moc a moc gratuluji k narození Klárky. Je moc pěkná. Však má být po kom. Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka, ať rodičům dělá jen samou radost.

Díky za zprávičku o Maově. Jsem moc ráda za ni, jen doufám, že tentokrát to zvládne i s mimouškem až do konce, do narození mimouška.

evitkamalicka
1. bře 2010

dobre ranecko 🙂

zuzanka26
1. bře 2010

Ahoj,

Luci jak se máte? 🙂

Já taky budu Maovou sledovat 😵

endlessblue
1. bře 2010

Nazdárek holčičky,
tak u nás o fousek lepší (teda co se týče teplotky).. ráno 37,6....takže lehce zvýšená.

Ale rýma a kašel je MASAKR!!!!! Malá celou noc nespala. Jsme s manžou KO. A to má manža v práci dnes důležitou prezentaci. 😖

Holky, co zabírá na takový ten vlhký kašel??? V malé to hrčí jak v pendlovkách.

Nevíte, do solné jeskyně se nesmí s rýmou??? Já myslela, že jakmile malé přejdou teploty, že začneme zase pravidelně chodit a tím tu rýmu a kašel vyléčíme

janda79
1. bře 2010

ahoj!
Endy je to tam napsané, že se tam s rýmou nesmí, ale když nám to právě doporučila dr. kvůli tomu kašli. je to asi spíš kvůli tomu, abyste někoho nenakazili. kamarádka mi ráno říkala, že jí dr. poradil na kašel zábal na krk. vezmeš kapesník, dáš na to olej, na chvíli do mikrovlnky a do toho zabalit krček. asi na to dát igelit. prý to u nich super zabralo. takže to zkusím taky

endlessblue
1. bře 2010

Nazdárek.... tak mi nešel doteď internet.

Jandi... zkusím to, jen jsem zvědavá, jestli si to malá na tom krku nechá. Musím vymyslet, čím jí to tam přidělám 😅

Ještě bych zkusila nějaká homeopatika. Všelijaký sirupy vůbec nezabíraj. Už 4 dny dávám Hedelix a prd a vořech!!! 😠

beruskaveruska
1. bře 2010

ahoj než vás dočtu tak tedy:
1/ na dia interně v pohodě paní dr. milá , spokojená a samá sranda tlak 120/80 takže šílená parádička dokonce mi se sestřičkama pochválili můj krásný řetízek s přívěškem prý takové hada co si hřeju skoro na prsou ještě neviděli no potěší to je to milé. (dostala jsem obojí od manžela po operaci slepáčku jako bolestné)

2/ riziková poradna začíná od 11h já byla na 11h objednaná tudíž první nebo já jsem si to bláhově myslela, na řadu jsem šla ve 12:30. a držte se tlak 150/100 a po půl hodině 150/80 takže děs. no prohlídnul mě prý vše OK. no šla jsem se obléknout on telefonoval a jen jsem si sedla a on dovolal tak mi říká běžte se svléknout at vás prohlédnu tak mu říkám, že mě prohlížel o on jo a co jsem to říkal? jo, že dobrý hrdlo, čípek vše OK. pak mi teda udělal ultrazvuk a pustil zvuk tak jsem aspon slyšela, že je vše OK . říkal, že je vše v pohodě a jsme větší dneska jsem 26+3 , ale UTZ odpovídá 26+5 a máme 970g takže bomba prospíváme. takže jsem klidná, ale stejnak jsem stále rozhodnutá zkusit tu Prahu.

3/ ptala jsem se zda je možno prohlídnout si sály a porodnici. Takže lze ve 28tt se dělá kurz prý jen tento jeden od 16h kde se vše ukáže a podržte se pokud se ho neúčastním tak nemám nárok na ukázku pokojů, sálu no ničeho a pokud bych chtěla MM u porodu tak musí být též kurzu přítomen jinak smůla. Neb na kurzu zaplatíte za tatínka u porodu. jo a ten nadstandard je to samé co ostatní pokoje jen je tam televize a snad varná konev tot rozdíl a za den chtějí 800,-. V čekárně mluvila PA s nějakou paní . znaly śe a ta jí sama řekla at si nadstandard nebere, že ty peníze za něj má raději použít na miminko.

takže tot má návštěva v rizikové poradně. jo a prý dost záleží na PA , sestřička z rizikovky fakt milá a příjemná byly teda dvě jo a obě mi řekly, že záleží na jakou PA padnu při porodu takže je tam veselo. No žádná maminka se tam netvářila radostně. takže jsem dost skeptická.....

tak a jdu vás dočíst

beruskaveruska
1. bře 2010

ahoj Lucinko ty jsi tu taky pěkně dlouho nebyla jakpak se s Danečkem máte? co nové fotečky 🙂

rintintyna
1. bře 2010

ahoj holčiny, tak jsem taky trochu dočítala, Věruško, nechci Ti nijak radit, ale určitě někde ve Vašem okolí je buď k porodu přinejmenším doprovázet, když už ne ho vést. Samosebu největší oporou je manžel, ale tomu pokud je na místě další zkušená osoba, je to ještě lepší, člověk se fakt pak může víc soustředit na sebe a miminko. No jo teď se mi to radí 😕
Na kašel mi máma taky dávala olejový zábal, dala olej na roztaženou vatu, ohřála ho trochu v troubě, vložila mezi igelit a do plínky a takhle přes plica 😉
Luci díky moc, co ten Tvůj krček (páteř) už je to lepší?

janda79
1. bře 2010

Věrko, no tak kontroly paráda! mám radost! 😉

endlessblue
1. bře 2010

Beruš... tak to je bááájo. A za chvilku tu bude další krásná zdravá holčička 😀

endlessblue
1. bře 2010

btw.. holky, tak a až se narodí Karlička, tak tu nebude žádná snažilka nebo dokonce těhulka 😉 Co s tím provedem ? 😅

endlessblue
1. bře 2010

Ještě jsem chtěla napsat. Julča tou nemocí trochu pohubla. Váží o 10dkg míň, než měla na roční kontrole.

Ještě že má takové rezervy 😅

janda79
1. bře 2010

Endy, nebojím se, že by tu nebyla žádná těhulka. ona přijde zase nějaká těhuvlna 😀

pismenko
1. bře 2010

Ahoj holky, něják mě zlobil net, ale už to snad bude v pohodě🙂)

Beruško, tak fajn, že se všechno dobře vyvíjí....no já už se hrozně těším, myslím, že to tady budeme hodně prožívat ten tvůj porod 🙂 🙂 🙂 Každopádně už vybírej nějákého spojence, který nás bude informovat 🙂

Rinti, už jste doma??

Mao je těhule 😵 😵 😵 no budu to taky sledovat, ale netuším, na jakou diskuzi píše

pismenko
1. bře 2010

Těhuvlna 😀 😀 😀 😀 no já jsem zvědavá, kdo do toho praští první 😅

endlessblue
1. bře 2010

HOlky, letím na kosmetiku... a´t jsem na tu probdělou noc krasavica!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😕

rintintyna
1. bře 2010

Písmenko, kdepak doma, máme velké štěstí, že nejsme v klasickém špitále a tedy v inkubátoru, ale nejdřív musíme hezky přibrat, aby nás pustili domů 😉 jj já také myslím, že ještě před Věrušky porodem někdo otěhu 😉

pismenko
1. bře 2010

Aha, no aspoň máte veškerý komfort a nemusíš kolem ničeho lítat doma.Pěkně tam odpočívejte a nabírejte sílu na cestu domů 😵 Přeju Vám, aby to bylo co nejdříve 😉 Ať malá hezky prospívá 😲 😲

beruskaveruska
1. bře 2010

jo berušky jsem moc ráda, že je Kájinka v pořádku, ale já ne ☹ potřebuju se z toho Ústí dostat do Ptahy nemáte někdo prosím nějaké konexe Motol, Apolinář, Podolí???? Tanu neměla bys ty????

Jinak koukejte do toho praštit některá už jen 3 měsíce a Kájinka vykoukne 😀 😀

Verun ty chceš být krásná nejkrásnější 😀 😝 kár kár 😀

tanuki
1. bře 2010

Beru, já myslela, že budeš pak v tom Podolí, ne? Co se týče toho čekání, tak to moc lepší jinde není ☹ Zas je fajn, že ti dělal UZV 😉

beruskaveruska
1. bře 2010

Tanu já jsem se do Podolí nedostala v tom termínu kdy jsem měla ☹ takže jsem zatím musela vzít to ústí, ale fakt mám depku už ted 😠

beruskaveruska
1. bře 2010

berušky pa jdu se natáhnout bylo toho dneska na mě moc tak si odpočinu než MM dorazí z odpolední pa pa

zajdla
1. bře 2010

Hojky.

Beru mám z vás holky radost.Jen tak dál.Už se těším na Karličku.

Švagrová taky ještě nerodí. ☹ Ale má ještě 14 dní čas.Malý chce být asi krasavec. 😉 😀

Linda byla dnes pěkně protivná.Pořád mrčela.Hrůza.Nevím,co jí je.Teplotku nemá,tak asi zoubky.nechce ani nic pořádně baštit.Snad to nebude nic horšího.Cpe si všechno hned do pusiny.když jsem se jí snažila masírovat zoubky,tak mě kousala palec.Tak snad to bude ono. ☹ Už spinká.V noci toho taky moc nenaspala a přes den taky ne.Ach jo. ☹

tanuki
1. bře 2010

je, no to je škoda, že jsi nezkusila toho Apolináře, ten je později, bez registrace se už dostat nikam nedá, to by mě býval ani strýc nedokázal zařídit 😔