Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
1. bře 2010

to je hrozné.Tady to naštěstí takové není.Rozhodla jsem se pro Břeclav a hotovo. ☹ 😉

endlessblue
1. bře 2010

Nazdárek.. tak jsem zpátky... mno... krásnější rozhodně nejsem. Občas přemýšlím, jestli to není vyhazování prachů oknem 😒

Holky, co se týče toho zábalu. Mám to malé dát na krk, nebo na hrudníček? A to se to připlácne igelitem na tělo, nebo se dá ta látka na tělo, pak igelit a pak nějaká plína? Nějak nevím, jak to technicky malé přimontovat k tělíčku. A ani jak dlouho to mám nechat působit.
Ten kašel je fakt šílenej. Má ouplný záchvaty a nemůže spát.

jitousek
1. bře 2010

pěkný večír 😉 všem

tak Beru hlavně že je vše Ok gratuluji ke kontrole a co ten pupísek bude nová fotečka?
Fotečku fotečku fotečku fotečku my chceme fotečku 😅 😎 😵 😵 😵

endlessblue
1. bře 2010

Teď jdu žehlit, ale jsem už vážně hotovson! 😝

jitousek
1. bře 2010

endy zábal dáš to na kapesník látkovej a pak na to igelit a pak třeba línu no musíš jí to zavázat kolem tělíčka dokola aby to nesjelo ........na ten krk nevím jestli to dáš poněvač si to asi sundá tohle bych ukotvila na ten hrudník spíš jí to pomůže jestli je zahleněná tak na hrudníček a i ten krček teda alespoň u Míši já mám problém mu ho pořádně umejt a usušit teda nevím jak u Vás ale já mám pocit že by ten šátek technicky ani na ten náš krk nešel 😵 😵 😵

jitousek
1. bře 2010

plínu ne línu pardon 😎

jitousek
1. bře 2010

jdu hodit koupel 😉 😵 😵 😵

jitousek
1. bře 2010

teda s těma porodnicema je to mazec ještě že teda já tohle nemusela řešit asi bych rodila na chodníku 😎 😵 😵 😵

jitousek
1. bře 2010

no co ale kdyby tam člověk přijel tak ho snad přece nemůžou vyhodit asi že ale asi by se to muselo nějak zaonačit a zakutálet že třeba to na mě přišlo jedeme si tu tak po Praze a nejbližší porodnice je Apolinář 😵 😵 😵 asi ne že 😎

zajdla
2. bře 2010

Ahojky,pěkné ráno.

Dnešní noc zase hrůza.Pořád se budila a poplakávala.Dudlík ji vždycky na chvilku ukonejšil.Zkusím dneska koupit něco na ty zoubky a uvidíme. ☹

endlessblue
2. bře 2010

Dobré ránečko...
já druháá??? 😕 😕 😕 😕 😕 Teda teda. To bude asi tím, jak je každej aktivní a my už téměř týden norníkujem doma 😒

V noci byla malá bez teploty. Hurááááá. Tak dnes začnu řešit ten šílenej kašel. Jdu shánět infošky na netu, jak jí ulevit, páč jsme opět velkou část noci probděli a prokašlali 😖

jitousek
2. bře 2010

bré ráno 😉
endy my nejsme akční my jsme taky doma vztávli jsme v půl osmé ale ne se člověk rozkouká tak je tolik hodin e a běda já jsem ztáhla dneska povlečení a peru venku je nádherně a máme tu čerství popraček sněhu já už nechci zimuuuuu ....... 😵 😵 😵

jitousek
2. bře 2010

naštěstí máme uvaeno tak že si pak ohejeme jenom obídek a bude 😉

jitousek
2. bře 2010

jinak už jsem se konečně rozhoupala a vybrala golfky 😵 😵 😵 😵

jitousek
2. bře 2010

hehe koukám že mě zase blbne klávesnice vypadává vrchní řada s háčkama ☹ tak že máme uvařeno a ohřejeme si jo kdyby někdo náhodou tápal co to tu píšu za bludy 😎

endlessblue
2. bře 2010

Jééé Jitu, tak se pochlub... jaký budete mít fáro???? 😉

zajdla
2. bře 2010

Jitu jaké glfky teda vyhrály?

U nás slunečno a krááááásně.Včera jsem oprala povlečení ze všech postelí a dneska jsem oprala deky Lucce na postel.Tak se už venku suší.Ještě mám nachystané 3 pračky,tak to dnes všechno zfouknu a někdy to vyžehlím.Ve čtvrtek asi ne,protože to možná budeme už u Lucinky na horách.Pojedeme buď ve čtvrtek nebo v pátek.Ještě se s manžou domluvíme.A to hlavní,manža už jede v pondělí do práce.Konečně,huráááááááááááá. 😀

rintintyna
2. bře 2010

ahoj kočenky, krásné ráno 😵 Věruško a nechceš zkusit taky tady ty Neratovice? Registrovat se nemusíš, až třeba před porodem se klidně přes net zaregistruješ do jejich systému, a pak je potřeba v 36tt přijet na jako vstupní kontrolu, nebo jak to říct a aspoň jeden monitor, pak můžeš až klidně do porodu chodit na monitory a kontroly, kde to máš blízko a sem přijet až na samotný porod. Defakto jediná podmínka, je, že těhu musí být aspoň ukončený 36tt tedy 36+0, takže my jsme měli třeba obrovské štěstí.
Veru, mě to mamka také dělala, tak nějak, jak popisuje Jituš, nějaký tenký hadří, co neva, že se umastí, pak ta vata s teplým sádlem, igelit a plínka, nebo tak nějak a dávala mi to na hrudník. Tak ať se malá brzy uzdraví 😲

jitousek
2. bře 2010
endlessblue
2. bře 2010

Holky.. tak už jsem to malé nainstalovala. Kapesník v olivovým oleji (sádlo bohužel nemáme), přes to igelit a oblíkla jsem jí bodynko, co je jí už trošku menší.. tak to celkem pěkně drží. NO a budu to celý den akorát obměňovat. Uvidíme.

Jitůůů, tak kde je ten golfáček???

jitousek
2. bře 2010

akorád s tím rozdílem že nebuddou za tuhle cenu ale za 2490 kč akorád nemůžu semka dát ten odkaz páč už je paní asi sundala z mimibazaru má tam internetoví obchod s kočárama jsou fungl nové za tuhle cenu je maj ještě v dětském domě kočárků ....akorád momentálně nemaj modré skladem no

jitousek
2. bře 2010
jitousek
2. bře 2010

no nevím ale docela hodně se nám líběj dokonce i manža souhlasil což je co říct tak uvidíme je to docela asi rysk nevyskoušet si je a jen podle diskuze a obrázků něco koupit ale snad budem spokojený 😎

jitousek
2. bře 2010

http://inzerat.i-bazar.cz/1504571-golfove-hole-... takhle vypadaj ve zkutečnosti tady je paní prodává docela levně váhali jsme jestli je nevzít použité ale vzhledem k tomu že jsme neskutečně ušetřili na současném kočáře rozhodl manža ať si koupím nové aby to bylo v pohodě nerozgrdlaný a vojetý prej 😅 😎

jitousek
2. bře 2010

tak co jim říkáte ???? 😵 😵 😵

zajdla
2. bře 2010

Jitu vypadají super skladné. 😉 😀 😵 😵 Hlavně se musí líbit malému Míšovi.To je nejdůležitější. 😉 😀

zajdla
2. bře 2010

Endi ať to malé brzo zabere. 😉

endlessblue
2. bře 2010

Jitu, vypadají bezvadně. Hrozně moc mi připomínají ty co máme. Janéčka. 😀

janda79
2. bře 2010

ahoj!
golfky jsou pefektní!
holky, ten je boží, co? https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jitousek
2. bře 2010

jani ten je supeeeer vokatej 😵 😵 😵 😵 😵