Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
16. bře 2009

tak u nás dnešní noc 21,30 - 5,45 - 8,15

ale prsa se mi teda nikdy holky nevykojí samy, asi čekají na toho hladovce až se probere 🙂

jiank Rinty, přeju hodně úspěchů a at se hlavně pořádně prokrvíš v té bederce.
nechceš cvičit Mojžíšovou?

noo holky tu cibuli s medem jsme si taky udělala před rokem jak jsme měla 40 horečky,ale byl to hnus to vypít, to vám řeknu.
cyklus na to jsem otěhotněla.
tka jsme asivypálila bacila v těle,kterýho jsme měla a těhu bylo na světě.
noo to jsme si jen zavzpomínala 😅

valentynka
16. bře 2009

Zajdi,gratuluju k výsledkům 🙂
byli to ale nervy vid?
ale ted už zase bude na pár týdnů klid 🙂

valentynka
16. bře 2009

endy, tééda takový zásoby, to budeš chodit prodávat na trh néé? 😀 😀

ale jistota je jistota 🙂

tak konec monologu, snažuila jsem se taknějak zareagovat co jste psaly a asi jdu teda začít uklízet, i když na mě padá nějaká únava,
no jdu torozběhat

budu nakukovat 🙂

tevina
16. bře 2009

endles,taky dobrá cena,mrkni,ten mám já:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21399314&tab=3

tevina
16. bře 2009

akorát já nemám II. ten už je lepší,mám ten starší typ.

rintintyna
16. bře 2009

val mojžu jsem cvičila půl roku i chodila na ty mobilizace a bylo to k prdu. Teď mám 2x denně cvičit ty jeho cvičení + budeme napravovat tou dornovou metodou a hlavně se budu snažit dodržovat pitní režim. Jak se má co prokrvovat, když není v těle voda 😒

pismenko
16. bře 2009

hmm, tak jsem dítě vypravovala do kočárku, posrala celej přebalovák tak že to teklo na zem a ještě to po cestě zasáhlo její čistou osušku 🙄 🙄 ...velmi se tomu smála a ještě mi k tomu něco hezkého vykládala, ale bohužel ještě úplně nerozumím řeči jejího kmene 😎 😎 😎

No já se z ní picnu

valentynka
16. bře 2009

jojo Dorotka ta umí překvapit 🙂

endlessblue
16. bře 2009

Jéé, teď mi Markét připomněla, že jsem vám chtěla popsat včerejší koupáníčko 😀

Už párkrát si naše mladá prděla do vody a dělala si tak přírodní jakuzzi 😀 Ale včera předčíila všechna očekávání. Zase si prdla, ale než jsem se nadála... hrnul se i hnědý obsah do vody rychlostí blesku 😕 Malou jsem bleskově vytáhla... naštěstí jsem to stihla. Na přebalováku se to stalo znova.. takže tetraplena a osuška do které jsem jí utírala vzala za své. No.. a aby toho nebylo málo... tak když jsem jí fukárkem fénovala podpáždíčka a nakonec i prdelku... tak vystřelila poslední (překvapivě bohatou) dávku znova. další 2 pleny fičely do pračky... myslela jsem, že si ze mě to dítě snad dělá srandu či co!!! Po ukončení koupele.. to tady vypadalo jak v prádelně. Všude byly hromádky prádla volně rozprostřené okolo vaničky se světle hnědou vodou 🙂 .... no, tak my takhle no 😀

pismenko
16. bře 2009

😀 😀 😀

christla
16. bře 2009

Tak jsem zpátky z kurzíku. Jsem zase nějaká unavená. 😖 Půjdu se natáhnout.
Jinak jsem koupila dva balíky plen pro novorozence 2-5 kg, tak musíme začít dělat nějaké železné zásoby.

valentynka
16. bře 2009

endy 😀 😀 😀

by jste si holky mohly pomáhat 😀 😀

tak to se mi ještě nestalo, Filípek rád do vody čůrá,ale kakání nás ještě nepřekvapilo 🙂

endlessblue
16. bře 2009

Jojo..taková malá zpestření na mateřský... no přeci se nebudu nudit, ne???

Holky, nevíte čím nezávadným bych mohla malý napatlat nožičku a ručičku, abych to obtiskla do knížky??? 🙂 Musím jí začít vyplňovat tu knížku, nebo jí bude 18 a já budu na první stránce 😅

endlessblue
16. bře 2009

Jooo, mimochodem jsem tu už dlouuuho neviděla Berušku Věrušku. Ta za námi příjde a ohlásí, že bude rodit, ne????? 🙂 🙂 🙂 😀

endlessblue
16. bře 2009

Jo a mimochodem č. 2. za frekvenci mých dnešních příspěvků bych si zasloužila nějaký řád 😎

lucianas
autor
16. bře 2009

Ahojky,
tak mám čas opět být chvilku na koníkovi. Dnes jsem měla dovču. Po obídku jsme byli cosi povyřizovat a teď mám chvíli volný net.
Co je tu nového, jak se vede? Koukám, že dnes to tu Endy pěkně zvládá, ty příspěvky.

endlessblue
16. bře 2009

Jojo... až dorazí královna.... tak budu apelovat na nějaké to povýšení..... 😅

lucianas
autor
16. bře 2009

To by sis za dnešek opravdu zasloužila.

pismenko
16. bře 2009

Ehmmm, tímto tě pasuju na vévodkyni 😀 😀 😀

lucianas
autor
16. bře 2009

Markét, super. Se připojuji k pasování 😵

valentynka
16. bře 2009

endy ani jsi nemusela čekat dlouho a královna je hned tu.
ta má voči a uši všude 😀

pismenko
16. bře 2009

Tak Dorotka měla zase úplně zelenou plínu, fakt jak špenát...tak já nevím, mám se jako znepokojovat 😕 😕 😖 😖 😨

pismenko
16. bře 2009

No to víš Val, dozor být musí, to by jinak nešlo 😀 😀

valentynka
16. bře 2009

tak ted jsem se chtěla zrovna zeptat markét, co Dory, jestli ještě kakala.

noo když je to pro jednou,tak bych se tak neznepokojovala.

Filípek dneska v kakání měl místama trošku růžovo.
čistá krev to nebyla, tak čekám na další kakání, teda už třetí, protože v tom druhém to měl taky trošku.
tak možná mu praskla nějaká žilka v prdýlce, no uvidíme.

pismenko
16. bře 2009

to je potíž...aj s blbým kakáním....to by se člověk picnul..pořád něco 😔

valentynka
16. bře 2009

jasně královno 🙂

holky, tak už od včera dávám Filípka na tu hrací deku s tou hrazdičkou, začal už zvedat ručičky nahoru a prohlížet si je a začal taky na nás šahat a na hračky, tak si to užívá a furt dotoho bouchá 🙂

zajdla
16. bře 2009

Jj i já se připojím k pasování. 😀 😀 😀

valentynka
16. bře 2009

joo vykakat je základ klidu.

noo nedávno jsme taky myselala na berušku,že tu už dlouho nebyla.

písnu ji na icq, tak snad se pak ukáže

pismenko
16. bře 2009

Jako podle mě hladová není, to by řvala. Četla jsem, že to může být z toho předního mlíka, když se ho napijou hodně...no uvidím

valentynka
16. bře 2009

holky máte někdo doma tu multi tiskárnu se scanerem a kopírkou ? a jakou? jestli máte ty oddělené kazetky na barvy?
nevím jakou si mám koupit