Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
18. kvě 2009

Baru, ty jsi na nás hodná 😵 😵 . Tak jeden tip do zítřejšího oběda a druhý tip na ST 20.5., tak to jsem zvědavá 😅 😅 .... Snažím se být v poho.... zatím nenadávám a břichu v klidu domlouvám 😅

zirafik
18. kvě 2009

Týnko, kdepak jsi?? Že by jsi mi koukla do karet 😅 😅 ??

zajdla
18. kvě 2009

Holky já to uspávání neznám.Já jsem dala malou do košíku nebo do postýlky a ona za chvilku chrápala.Je fakt,že jsem ji moc nechovala.Ani návštěvy nemohly.Já se bála aby si nezvykla a nechtěla se pak chovat pořád.Doufám,že to vydržím i u Lindy a budu taková zásadová. 😀 A budu mít doma opatrovatelku Lcinku,tak bude když tak uspávat ona.Bude jezdit s košíkem sem a tam. 😀

Jsem zvědavá,jestli bude pršet. 😀 Mohlo by trošku.Nemusela bych zalévat zahrádku a trávník.

soni1
18. kvě 2009

baby, dnes mi 5. deň meška menzes, robila som si test, ale vyšiel negatívny, je ešte možnosť, že by som mohla byť tehu, keby som testla o dva tri dni neskôr?

tevina
18. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Heli gratuluju ke kloučkovi 😵 ,hlavně at je zdravý,to je hlavní,já jsem taky doma jediná ženská,a co by za to některé daly,že jo? 😔

Jo a okna bych taky potřebovala umýt 😀 Žiraf bydlíme v Pelhřimově,jo?

zirafik
18. kvě 2009

Holky, tak já už se v tom nevyznám... teď ze mně vyšlo asi zbytek zátky... i s příměsí krve a bylo toho víc než v sobotu, to bylo bez krve ... omlouvám se za nechutnosti 😝 , ale nevím, jak lépe to napsat 🙄 ... no a ať jste v obraze, že 😅 ?

Tevi, Pelhřimov mám jen 2 hodiny 😀

kremrolka01
18. kvě 2009

ahoj holky
heli gartuluji k úspěšné kontrole a ke chlapečkovi!!! 😵 😵 😵 Honzíka tu ještě nemáme, vybrali jste hezké jméno 😉
Val četla jsem o Filípkovi, chuděrka ☹ , tak snad mu ty antibiotika rychle zaberou
já jsem zvědavá na nás jak dopadneme zítra u doktora, malýmu se to pořád nelepší ☹ myslím, že to tou alergií nebude, alespoň ne na mlíko
dneska jsme byli na kyčlích a je to dobré, už tam prý nemusíme
Pavlí okna bych taky potřebovala umejt, loni na jaře jsem byla na začátku těhu tak jsem nechtěla riskovat, pak na konci těhu zas byla zima a já po nemoci, tak to se mi taky nechtělo a teď na to není čas, takže ale už by to fakt chtělo
ale neboj šak se dočkáš malé už brzičko 😉

kacena00
18. kvě 2009

hm, tak u nás je to s chováním trochu jinak... vzhledem k tomu, že dítě vyjma týdne v porodce vypadalo už od narození že se utluče nebo uplně zblázní nemohla sem nechovat, zřejmě si myslím, že se na tom podepsalo to, že se trochu přidusil, ale jestliže to je jen o usínání a větší nervozitě..je to vlastně sranda a ráda to podstoupím. navíc nám to zkomplikoval nedostatek mlíka a když už bvyl konečně najedenej zase byl zasoplenej a zatýkala mu rýma, jako dnes...krize s mlíkem zkombinovaná s tím, že rýma přechází do fáze čistící, tudíž je mnohem víc zahlenenej než poslední tři dny, takže u nás jaksi od začátku nejde nechovat..chjo, každý dítě je prostě alchymie, z bytu ho proto nevykážu že? 😀 😀 😀 😀

kacena00
18. kvě 2009

pájo, takže to vem tábor, obrataň pejřimov, je to všechno u sebe 😉

jdu za tím mým nešťastníkem, dnes už asi nic nenapíšu, rpotože on je fakt ztělesněný usoplený hladový neštěstí, achjo...

kremrolka01
18. kvě 2009

no Baru alchymie fakt... by mně zajímalo co se tomu našemu děje v bříšku 😒

Pavlí mně zátka odcházela snad tejden, příměs krvetam být může, toho se nelekej

zirafik
18. kvě 2009

Péti, tak to´s mně nepotěšila 😝 😝 ... to může být ještě na dlouho 😝 ... čekat, čekat bastafidly 😅

zirafik
18. kvě 2009

Péti, tak dej zítra vědět, co u dr.... Držím palce 😉

tevina
18. kvě 2009

Jéé holky ted jsem zjistila,že dneska je nám 10 měsíců,tak zítra jdeme na prohlídku,jsem zvědavá na tu jeho váhu 🙂

Nejhorší je fakt když ty prďolkové stůnou,tak at je všem nemocným co nejdříc lépe.

Kremrol tak myslíš že to mlíkem nebude?Ještě to může být z něčeho jinýho?

pismenko
18. kvě 2009

Soni1, těhu být klidně můžeš, záleží na tom, jak máš pravidelné cykly a hlavně, kdy proběhla ovulace 🙂 já bych zkusila testnout třeba ve středu 😉 😉 držím palečky.

pismenko
18. kvě 2009

Tevi, tak Aďovi vše nej 😵 😵

valentynka
18. kvě 2009

ahoj holky,

Helíčku,grtuluju k dalšímu chlapákovi 🙂
popravdě, tipovala jsme holčičku ! 🙂

byla jsme na kafču,dala jsme si štrůůdlíček a ještě salát s kuřecím masem, bo to bylo rpvní jídlo od rána od 8 od snídaně.

ted jsme odstříkávala poprvé mlíko, mám hroudu v prsu a docela to bolí.
no mákla jsme si než jsem na to přišla,aby něco stříkalo,ale pak se na to vpyrdla, nějak to nepřibejvalo a záda a prsty bolely, snad pokračování za chivlku.
dala jsme to do lahvičky a vezmu to zítra mamče.
hlídá filípka, jdem se ségrou k notářce

kremrolko,to je mi líto,že to neustupuje ☹ snad to nebude nic zlého §
filípek dneska měl jednu červenou nitku a hleny, ale toje k té nemoci

valentynka
18. kvě 2009

taky adámkovi všechno nej 🙂)

valentynka
18. kvě 2009

vidím to ,že dneska žirafík porodí 🙂

mějte se hezky papa jdem dát meducínku 🙂

zirafik
18. kvě 2009

Val, tak čekáááááááááááááááááááám 😀 😀 .... I ´m ready 😀 😀

zirafik
18. kvě 2009

jo a byla jsem na celkem dlouhý procházce... do pěknýho kopečka ... a za chvíli si půjdu dát vínečko a pak asi vanu 😀 😀

zajdla
18. kvě 2009

Tak dítě spinká,tak jsem ráda.KOnečně chvilku klídeček.

Žiraf tak už se to blíží. 😀 😉 20. už je pozítří. 😀 😀

helicek
18. kvě 2009

jo, holky, děkuji všem. No tipy byly hodně na holčičku, i kartářce vyšlo, že v rodině bude holka, zatím tu máme na cestě dva kluky, takže ségra se rozhodla, že to zkusí (umělé již několikáté nezdařené) na podzim taky a třeba ta holčička patří jí.
Honzík je můj sen, Péťa opravdu už ne 😀 a hlavně Honzík, Hela, konečně tu budu mít někoho od H, i když jen v hovorovém stylu jména, ale prostě Honzík. Já jsem mezi klukama tak nějak ráda, jediná ženská..... 😵
S Péťou (synem) máme zvláštní pouto, takové ty záhadné pohledy a oba víme, co ten druhý má na mysli, ani nemusíme kolikrát mezi sebou mluvit, stačí pohled a je nám oběma jasno, je to zvláštní a krásný pocit, ovšem pozorovatelům je to nepříjemné. Ale oba umíme létat v oblacích.
Když jsem Péťovi řekla, že bude mít brášku, jásal jak smyslů zbavený, no děsně si přál brášku. Už se těší, jak bude kočárkovat.
Manželovi jsem koupila takovou myšku hračku a napsala jsem mu vzkaz na obrázek od doktorky s Honzíkem, že i když byl trošku zklamaný, že tam není holčička, že mu to Honzík vynahradí tím, jak na něj bude čekat, až přijde z práce a budou si spolu hrát, napsala jsem to jako by to psal Honzík, teď to má vystavené na nočním stolku a furt na Honzíka čučí 😀

helicek
18. kvě 2009

tak dobrou noc, všem přeji, ať se daří, Pavli, ty už konečně poroď a ostatním miminkám marodům, ať už se konečně uzdraví, ať si ty mamky chvilku odpočinou.
Poslala jsem Honzíkovi kus kedlubny, tak tam zase řádí 😀 😀 😀

pismenko
18. kvě 2009

žiraf a na sex jsi zapoměla v tom svém výčtu večerních úkonů 😀 😀 😀

kremrolka01
18. kvě 2009

tevi tak všechno nej k 10 ti měsíčninám 😀 to jsou naši kluci od sebe přesně půl roku, Kubíčkovi jsou dnes 4 měsíce 😉

já nevím holky čím to je, je taky takovej v krku zahleněnej, jestli mu to nemůže procházet třeba už z krku 😕 já fakt nevím, dám vědět jak jsme dopadli

my teprve koupeme, Kuba odpoledne spal, teď si ještě hrál, tak se nám to nějak protáhlo 😅

janda79
18. kvě 2009

ahoj holky, dneska jsem totálně utahaná, manžu jsem skoro neviděla, chjo chjo chjo, přijel a už je zase pryč, já se na to vyprdnu!
koukám, že se ještě nerodí, mrňous si dává načas 😵

zirafik
18. kvě 2009

Val, tak nevím, zda Ti věštba na dnešek vyjde.... stále tu straším 🙄 🙄

tanuki
18. kvě 2009

ahoj žiraf! ty už máš kdyžtak termín? Tak držím palečky a pořádně na tom s manžou v noci zapracujte!

helicek
19. kvě 2009

Bré ráno, dnešní noc horor, 7x jsem byla čůrat po hodinových intervalech, jsem vycuclá jak žumpa, hrůza, takhle vyčerpaná, zítra nejdu do práce, kašlu na to, budu spááááááááááááát

Tak co, Pavli, už?

pismenko
19. kvě 2009

Tak Pavli?? Už???

Dobré ránko 🙂