Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
17. únor 2009

jé no ale je šance že uvidí jak odtud přicházíš nadšená a třeba ho přemůže zvědavost a je možný že pak půjde aspoň na tu přípravu a ta ho naladí.,...moc bych ti to přála 😉 protože je to asi opravdu fajn zážitek pro oba když se nic nepo.. tak uvidíš, kdy začneš chodit?

christla
17. únor 2009

Měla bych začít chodit d příštího pondělí.
On je en kurz už rozjetej a díky tomu, že jsem měla teďka pondělky dotorový, jsem přišla o 4 hodiny, takže teď to dochodím do konce a pak bych si ty 4hodiny chtěla dochodit, protože čekat na celý nový kurz bych asi do porodu nezvládla.

Jinak si myslím, že nepomůže ani to, že odtamtud budu chodit nadšená. On je stejně pořád v práci..... No mám prostě manžela padlýho na hlavu. 😒

valentynka
17. únor 2009

holky filípek začal strašně slintat,jak kdyby mu měli už začít rlst zoubky, slinta jeden 😀

kamcule
17. únor 2009

Baruš nebuj, vždyť už máš tak nádherný tt
My jsme rodili 38+1 😉 - mimča už jsou hotový 😝

tanuki
17. únor 2009

ahoj holky, Baruš bojuj 🙂 prekérní situace ☹ Nechala bych si na diabetologii napsat zprávu. Zas je fajn, že to hlídají.. GDM mívají špatnou placentu, tak je to pak velké riziko pro mimi 😔

ccc, jestli tu budete často psát, jak Vám mimi hezky spinkají, tak sem přestanu chodit 😝

Chris a vezmeš si někoho jiného k porodu?

Já si dnes udělala radost - načala jsem speciální kindervajíčko 😉 nakoupila jsem jich pár jako dárek, ale jsem strašně zvědavá 😀 😀 😀

christla
17. únor 2009

Tanu nevezmu. Buď chci manžela nebo nikoho.

jitousek
17. únor 2009

Baru ty jsi teda číslo s těma fotečkama jsou užasný sluší Ti to moc těhule jedna 😉 se tu gebím tej fotce s těma hadrama po posteli těhotnej modelky 😀 😀 😀 😀

tanuki
17. únor 2009

Chris, já se toho porodního sálu tak hrozně bála..ale musím říci, že jsou ti dr a PA fakt miloučký a člověk se tam - po této stránce 😀 cítí dobře!

jitousek
17. únor 2009

teda holky my jsme kojící zápasníci ☹ mlíka že by se dalo stáčet a to moje dítě řve a řve a řve ...........teď jsem s kojením strávila hodinu ...musela jsem si to odstříkat jelikoš mu to nešlo chudáčkovi ani vzít do papulky no a stejnak hulákal u prsa jak když ho na nože bere .......tak ho manža přebalil já zatím ještě odstříkala pak ho choval a klidnil toho našeho malýho panikáře ......tak mu teď manža říká když vyvádí kvůli mlíku .......to by jste museli vidět 😕 tu paniku jak se vzteká a bulí krokodýlí slzi já skoro taky no komedie ☹ ..............pak se konečně přisál a ulohnil teď řádí v koi mele sebou kouká na obrázky na látce a vydává zvuky e e e .....to už víme že bude ee v plíně 😅 ......funí a dělá grrrrr ňuf ňuf no jak malej pejsan je 😵 😵 😵

kacena00
17. únor 2009

tanu ahá, tak to sem nevěděla...hm, no prostě uvidím, nechám se poddat 😀

já vím, že už sme donošený, když člověk to prostě kvůli tomu malýmu firt řeší, co pro něj bude jakože nej a nej...nechám to koňovi - teda cyrdovi, buď nás oblaží svou přítomností ještě dřív a všechny nás přečůrá nebo se s nima domluvim v pondělí taky podle toho co mě řeknou teďkonc ve čtvrtek 😉

prostě už nad tím nebudu dumat, ono to nějak dopadne

jitu, mě ten binčus právě že taky přišel vtipnej 🙂

kacena00
17. únor 2009

grrr ňuf a eeee jo?? 😀 😀 😀 😀

hele a jitu co ta porodní asistentka skrz to kojení?

tanuki
17. únor 2009

Jitu, pak Vám určo taky přijde to tygří období - Veru dělala týden vrrrrr, pak týden mlčela a teď už zase povídá 😉

Baruš, už se moc těšíme na Cyrdu 😵 Já se snad taky někdy dostanu na poštu 😅
Normálně mě tam tak naštvali! Nezaplatilo se nám za leden SIPO, všimla jsem si toho až v únoru a volala, jak to mám vyřešit, páč ta složenka platí jen do konce inkriminovaného měsíce..a 2lidi- paní z org, které platíme nájem a poštovní úředník mi řekli, že ta složenka jde na poště obnovit..a zaplatit..tak jsem to udělala..a teď mi přišla upomínka! tak jsem volala na infolinku a prý je to blbost a kdo že mi to poradil!? A že se ty peníze vrátí na účet (to doufám 😠 )

kacena00
17. únor 2009

tanu ale než se tam dostaneš tak mi dej údaje o tvým účtě sím sím, huž se těším 😉

teda to je taky psycho, já zase takhle řeším paní an sociálce, ty nejsou schopný mi napotřetí říct, co ještě by tak potřebovaly k té mé mateřské, musela sem za )četní domu, dala mi papíry uplně k hovnu, jen proto že nebyla schopná se spojit s paní na sociálce, ke který patřím, ačkoliv sem ji o to prosiila, takže mi poslala nový papíry, tentokrát luxus už sem k ní nemusela jezdit, a když to tchán odevzdával a ptal se jestli ještě něco, řekly mu, že dyžtak zavolasj, že ještě nevědí..a to mi tejden předtím ta samá ženská řikala, že toho je tolik novýho teď s tou změnou...že se v tom nikdo nevyzná...kecy kecy, a já nemám mateřskou stále na účtě, chjo, kdyby michal chvíli nedělal na ouřadě, tak fakt nebudu míét pochopení pro ouředníky, ačkoliv já už pochopení přestávám mít... 😠

a ty na tý poště byly asi taky ouplně blbý! 😝

zajdla
17. únor 2009

Holky,tak jsem vás dočetla.

Baru Cyrdík už je určitě velký kluk a když ho vyženete ven,tak už bude stejně pořádný macík.Já rodila 38+0.A Lucík měla 3,55 a 49 cm.

Tanu já zapoměla v prosinci taky zaplatit SIPO.Tak nám přišla upomínka,jen jsem pak musela volat plynařům aby tam nechyběla ta jedna záloha.Tak mě paní nadiktovala číslo účtu a zaplatilo se to přes účet.

Já čekám na penízky z marodky ze sociálky.Mají pořád nějak čas.V sobotu vyrážíme na hory a jestli nepřijdou,tak to bude sranda.

Přes den bylo krásně,ale odpoledne už začalo přituhovat a pěkně to tam začalo klouzat.Tak jsme to otočili a šli jsme raději domů,abych sebou někde neřízla.

tanuki
17. únor 2009

no my máme s M. "výhodu" každý máme past na studenty - "kontokuret" kdyby bylo nejhůř 😀
Jojo, Zajdi, neměla jsem se snažit to zaplatit co nejdřív, co jsem to zjistila, měla jsem počkat na upomínku 😀 Ale je to babičky byt, tak jsem to chtěla mít v pořádku 😠 😠
Dnes v noci jdu zas do boje s dítětem, tentokrát to už snad bude mít nějaký efekt 🙄

pavis
17. únor 2009

Ahoj tanu, co kase? 🙂
Ja mam zas jiny boj-Ani ma 2 zuby a mysli si, ze je desna legrace kousat do bradavek... ja uz mam trauma z kazdeho kojeni 😒

jitousek
17. únor 2009

tak to se ti pavis nedivím já jak mě pálej ty bradavky tak vždy když se přisaje tak tři minuty trpím jak zvíře 😢

jitousek
17. únor 2009

to kojení je vážně věda pro medvěda ........nikdy by mě nenapadlo že to může bejt takovej boj .....no asi jako porod byl pro mě boj tak teď zase válčím s kojením 😖

jitousek
17. únor 2009

a přitom od porodu jsem ke konci raději nic neočekávala a nechávala to na tělu mimískovi a přírodě a teď se taky snažm bejt v pohodě když už jsem vybojovala ty mléčné zsoby tak teď zase tohle ale jak už jsem psala je to tím odkrvením na bradavkch nic nejni žádná trhlina ani ragada nic prostě jen když se odsaje tak je mm ouplně bílé a jak se postavm žene se do nich prudce krev a pl to jak sviňucha 😠 no jo porád musím mít něco extra to bych nebyla ani já 😕 😠

tanuki
17. únor 2009

Oni mají mimískové úplně neuvěřitelný ten tah! Jednou jsem dala Veru na chvíli do pusy prst (na utišení 😉 ) a opravdu jsem měla odkrvený nehet ☹
Pavlí, no moc jsme toho nedali, prskala to..dnes spolykala jen to, na čem se přičinila- jakože si chytla lžičku a dala si jí do pusy 😀 Ale moc toho nedávám, jen kávovou lžičku na 30ml MM..

kamcule
18. únor 2009

Dobré ránko,
koukám že je tady tichoučko 😒
Hlásím absolutně strašnou noc 😖 , jsem úplně grogy, ten náš ďáblík snad nemusí vůbec spát!!!!
Musím ho teda trošku ospravedlnit že dnes za to zřejmě můžou zoubky ale stejně je to nespavec, už od šesti vyvádí a chce si hrát !!! Řehní se z postýlky a když nereagujem tak spustí 😠

janda79
18. únor 2009

ahoj holky a dobré ráno!
to je zase nakydáno, co? 😀 až bude po Kouzelné školce, půjdeme ven prohrnovat. Míšu to moc baví, ale většinu prohrnu samozřejmě já...
máme se dobře, pokojíku už jsou vymalované žlutě a jednou oranžově. dneska možná přijde na řadu modrá-tyrkysová na vlnu, budou na ní nalepené ryby, parník atd. a v druhém pokojíku ta vlna bude oranžová a bude tam žirafa a spol. 🙂 na ložnici se zatím nedělá, je vybílená, ale bude zelenkavo oranžová.
mějte se krásně!!!!!

zajdla
18. únor 2009

Ahojky holky.

Tak jsem naštvaná,opět máme pokaženou myčku.Ach jo.To je už po 2,co se bude opravovat.Tak ještě jednou a máme nárok na novou.Tak jsem zvědavá.Zítra přijde opravář,tak snad to brzo opraví,jinak se bez ní zblázním.Člověk si nějak rychle na ni zvykne. 😀

kacena00
18. únor 2009

ahoj holky, nedočítám, páč telůefonuju a snažím se vyřídit si mateřskou - víte co se stalo? teď už chápu, proč tchánovi řekli, že se na to teprv podívaj a ozvou se mi - takže paní na sociálce zjistila že mám ještě jeden pracovní poměr- že sem v jakémsi kmenovém registru a snad jestli sem to pochopila správně by tím pádem mohla být ohrožená moje mateřská...ten poměr o který jde já skončila před dvěma léty v lednu...tehdejší účetní mi ani nedokázala pořádně připravit úpapíry pro pracák, takže si ve finále s paní z pracáku vyměnily pár peprnejch telefonátů a paní z pracáku byla dost vyřízená co to bylo zač...

no a te´d po 2 letech se dozvím, že mě ta tehdejší účetní neodhlásila z praocvního poměru..pochopíte? já teda jen těžko, takže teď sháním číslo na současnou účetní a paní ze sociálky mi už volá a já to číslo co potřebuje stále nemám..dobrý

zajdla
18. únor 2009

Kači tak to je super.To se té mateřské tak brzo asi nedočkáš.Ale držím pěsti,ať to máš vyřízené ,co nejdřív.

kacena00
18. únor 2009

no prý když to vyříděj dneska tak mi jí dneska pošlou, ale já už sem z toho teda zoufalá,protože kvůli tý mateřský mám furt nějaký problémy, hlavně mě štve že ta bývalá účetní tam pořád chodí tak jednou za tejden - zrovna dneska a vyřizuje to taky ona...no to mám radost, ta pravá spolehlivá... no s tím už se bude muset poprat pan¨í na té sociálce, dopředu jí lituju...

kacena00
18. únor 2009

mě by teda jen zajímalo, jestli za mě odváděj pojistný oba zaměstnavatelé 😀 😀 😀 nebo jen ten první nebo jak 😀 😀 😀

zirafik
18. únor 2009

ahojík holky,

to víš, že ti pojistný odváděl jen jeden, to se nebojim 😀 😀 , ale tamta je teda s odpuštěním kravka ... a že si toho nevšimla... 2 roky... to zní jako sci-fi. Mohla by poradit Týnka či Kremolka... Ti se orientují ..

Jináč já od včera doma sama... manža je v Olomouci, školí tam 😒 a přijede tak v 9 večer 😒 . Nemí, nechceš mi dneska poslat ve 2 tvýho muže 😀 😀 ... stejně čekám 2 balíčky, tak si tu dá kávu, pokecáme a může zase frčet do Mělníka 😀 😀

A za okny chumelenice 😕 😕 . Holky, já jsem tak ráda, že už nikam nemusim, neb toto je fakt o hubu 🙄 🙄

kacena00
18. únor 2009

jo, kravka je, a té paní ze sociálky mi je už teď fakt líto, a moc, protože vím, jak tehdá byla spruzená ta paní z pracáku, podle toho co mi řikala, byla komunikace mezi nima dost vostrá

kacena00
18. únor 2009

no hele mě dnes stačila ta 7 km dlouhá cesta z pacova... a jela sem i se zimníma pneumatikama jak na mydlinkách...PN přišla v pravý čas Pájo!

já jdu poklidit tak papa