Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
1. dub 2009

jů Zajdi, ta je nádherná už na fotce z UZV 😵 moc gratuluju!

zajdla
1. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Děkuji za pochvalu naší malé slečny.Už ať je srpen a vykukne ven.Lucinka se už nemůže dočkat.nahlíží do všech kočárků a říká,že budem mít taky takové miminko. 😀

valentynka
1. dub 2009

ahoj holky

tka u nás je opět nádherně, obloha vymetená a svítí sluníčko.

včera jsme pěkně prala a prádlo schlo pod rukou 🙂
taky jsme konečně zase po dlouhé době přerovnala špajzku,už jsme se tam nemohla nějak vyznat a nebylo místo.

objevila jsme suprový prográmek na prezentaci fotek s hudbou a efekty,tak se zase vrhnu na fotky, bo se bojím aby mi nezkolaboval pc a fotky nebyly fuč.
😒

tevina
1. dub 2009

Ahoj holky 🙂

Holky už mě to teda štve.pořád hlásí že bude hezky a teda u nás od pondělí zataženo a docela i zima 😠

Hele Val když už taky píšeš o tom programu na fotky,mě se hrozně líbí takový ty fotky co jsou černobílý a třeba jen něco je barevný,nevíte někdo který program tohle umí?My máme jen Pisasa a tam to neni.

zajdla
1. dub 2009

Tady je zamračené,tak snad nebude pršet.Musím do obchodu na druhý konec naší dědiny a pak na návštěvu.Malá prý pojede na kole,tak jsem zvědavá.

tevina
1. dub 2009

Ahoj Zajdi,u nás je taky hnusně 😒

zajdla
1. dub 2009

Ať je zamračené,ale ať neprší nebo zase dojde Lucka domů jak prasátko. ☹ Vždyť já pořád jen peru.

tevina
1. dub 2009

Hm tak to já taky,Adámek už tláská sušenky a to je pak binec 😀

zirafik
1. dub 2009

ahoja holky, tady je taky hnusně 😒 .. Včera takový nádherný den a dneska toto.... fuj 😠 .

No nic pomalu asi budu chystat tašku.... 😀 ... aspoň základ, všechno stejně nemám 😒 .

Včera jsem ještě dobjednávala na batolatku, neb jsem zjistila, že mi toho dost chybí.... a boom 2000 😕 ... a taky jsem dražila 😵, neb i v květnu může být zimina
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3000574

zirafik
1. dub 2009

malá zase škytá ☹ ... skoro denně ☹ , chudinka ☹

zajdla
1. dub 2009

Žirafíku super výhra.Malá bude kočena.Teď ti bude už škitat pořád.Já to tak měla taky.Skoro celý den a každý den.Už jsem pak z toho byla hotová.A těšila se až porodím.Naše Lucka říká,že malá vykukne z bříška. 😀

zirafik
1. dub 2009

Ta 🙄 kto jsem utrácela:
Peřinka+polštářek do kočárku (oranžová) ID : 841 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 350.00 Kč )
Výplně do souprav - Scarlett (bílá) ID : 97 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 350.00 Kč )
Kojící podprsenka NATURANA (bílá) ID : 3012 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 285.00 Kč )
protipočůrávací podložka do postýlky ID : 1270 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 29.00 Kč )
Kulaté nůžky na nehtíky BABY ONO ID : 1806 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 55.00 Kč )
Šidítko kaučukové Animals - CANPOL BABIES (zelená) ID : 4161 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 44.00 Kč )
2-dílný fleecový komplet-kabátek s kapucí-nášivka medvídka+ kalhoty J.M (zelená,56) ID : 2975 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 270.00 Kč )
Poporodní vložky SAMU-20ks HARTMAN ID : 2014 ( Počet kusů : 2 , Celkem : 74.00 Kč )
Stahovací kalhotky (bílá,L) ID : 2686 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 60.00 Kč )
Botičky na dupačky BAVLNA (béžová,0-3měs.) ID : 205 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 39.00 Kč )
Novorozenecká čepička SCARLETT (bílá,0-3měs.) ID : 623 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 29.00 Kč )
Dětské botičky na dupačky s výšivkou FUNY (béžová,0-3měs.) ID : 3802 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 70.00 Kč )
Dětská propínací mikinka s kapucí-výšivka žirafy FROG (žlutá,56/62) ID : 3545 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 130.00 Kč )
Kartáč na čištění kojenecké lahve a savičky BABY MIX (zelená) ID : 1865 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 38.00 Kč )
Froté prostěradlo do postýlky 120x60 cmSCARLETT (béžová) ID : 94 ( Počet kusů : 1 , Celkem : 189.00 Kč )

-------------------------------------------------------------------------------------

Celkem k úhradě : 2162.00 Kč
😕 😕

zirafik
1. dub 2009

Zajdi, koukala jsem na tvé oblečky, musím uznat, že jsi taky dobře pochodila 😉 . Líbí se mi ty mikinky s ušima na kapuce, musím někde ještě sehnat....

valentynka
1. dub 2009

ahoj tevi,
tak tenhle program neznám ,bohužel ,ale taky se mi to líbí 🙂

tak u nás se to taky nějak pokazilo 😠 😠
chcem se jít s manžou projít a mrknout na ty boty,tak snad to vydrží.
jsem si schrupla ted s filípke, u kojení 😀 😀

valentynka
1. dub 2009

Pavlí, jojo, škytavka je prevít a ke všemu to miminkům vydrží i po narození.
Filípek měl pořád škytavku, ted už jen málokdy

valentynka
1. dub 2009

no jdu sundat záclonu v kuchyni,abych se dokopala k tomu umytí okna 🙂

endlessblue
1. dub 2009

Nazdárek děvečky
jsme zpátky z poradny, kde jsme byly na převážení. Takže máme 4800g, před 14ti dny 4500g.. takže jsme tentokrát přibraly 300g za 14 dní 😀 😀 😀 😀 😀 to co předtím za měsíc 😀 😀 😀 já su šťastné 🙂

kremrolka01
1. dub 2009

ahojky
tak my noc zase super 20:00-2:30-7:30 😵
chris to ty penízky letí viď?
já jsem taky teď utrácela za klasický dupky, nikde moc neexistujou, jenom samý tepláčky nebo overálky, na MMB to byla bída, tak jsem objednala nový no 😒
endy gratuluju tak to je krásnej přírůstek 😉

endlessblue
1. dub 2009

Kremrol.. tak my dnešní kojení měly náročné..... 20.00, 23:30. 2:30, 7:00, 9:00.. mazec.. bodeť by malá neměla o 300g víc 🙂 🙂 😅

endlessblue
1. dub 2009

Žiraf... jojo, peníze teda lítaj... já naštěstí kupovala minimum oblečení.. ale všechny velký věci jsem musela pořídit.. i tak to byla pálka...

Holky, budou mi vracet za daně... jupííí.. koupíme malé ten vozíček za kolo, abychom mohli jako rodinka na vejlety... hurara 🙂

endlessblue
1. dub 2009

Jo, jinak nevím...kde je teda to jarní počasí 😠 tady máme od začátku týdne pod mrakem a 10 stupnů 😒

endlessblue
1. dub 2009

holky a nevíte kde se fláká královna? 😕

valentynka
1. dub 2009

ahoj Endy,
no vidíš to, jste šikulky 🙂
jsi jí ještě pořádně nakrmila před vážením co ? 😀 😀

tak mám umytý okno v kuchyni ,ještě tam vytřu a fertig.

u nás už zase začíná vylézat sluníčko,.
filípek stále spinká, už 2 hodinky,

my dnešní noc supe,r bo jsme nemohla spát a manža přišel v 1 v noci domů a já byla vzhůru,tak jsem si filípka přiložila k prsu a hnedka bumbal,ani se nevzbudil a pak až v 6,30 🙂

valentynka
1. dub 2009

noo makrét tu nebyla asi dva dny že ?

endlessblue
1. dub 2009

hihi... no, baštu před odjezdem k doktorce si vyžádala naše malá... ona by tam jinak ječela, když bych jí měla v ordinaci nahatou. Je fakt, že minule když nás vážili, tak jedla malá v šest ráno a před doktorkou jen spala a spala... a tak najedená nebyla... ono to vážení je trochu zkreslující.... i když dneska jsem u doktorky sundavala pročůranou a prokakanou plínku 😉 tak by to mělo být celkem objektivní 🙂

endlessblue
1. dub 2009

No, já jí tu neviděla od víkendu

endlessblue
1. dub 2009

Val a jak vy a Prevenar???? nevím, kdy to mám dát malé ďobnout... kolik to cca stojí?

valentynka
1. dub 2009

endy,začíná se na 2 měsících

my do něj jdem na tom 7.měsíci
jedna dávka stojí kolem 1800

ale bylo přeevčírem v televizi,že by ho mělahradit pojištovna,ale ještě to musí projít sněmovnou,tak snad to projde, jinak to celé vychází kolem 6.tisíc

valentynka
1. dub 2009

ale i kdyby to pojišt. nehradila,tak to necháme malému píchnout
řékali,že na to umírá každou půl minutu jedno dítě ve světě,což je hrůza ☹ ☹

christla
1. dub 2009

Tak jsem tu. U kadeřnice jsem si teda pobyla. U žjsem pak měla co dělat, abych vydržela sedět. ☹ Fakt záhul. Ale stojí to za to, nechala jsem se po dlouhé době zase obarvit.

Pavlí, teda pěkně jsi to roztočila. 😉 Já už skoro všechno mám. 😉 Jinak mě malá taky škytá každý den. 😅